Forum Civilization.org.pl
Forum graczy gry Sid Meier's Civilization

Dyplo 8 - Pogaduszki Larego z Maiarem

Lary33 - 2013-04-05, 20:03

ludzie p oco mnie było atakowac. Musimy robic turki z czajemnem i bartkiem razem. akurat sie okazało ze spękaliście cyca i bartek mógł zrobic turke wczesniej ale tak by czekał. a ja moge zrobic po połozeniu dzieci spac, czyli 20.30 najwczesniej.

Pytanie do Admina. Czy Bombel wczoraj cos zostawiłna mojej ziemii ,czy wszystko wycofałto Tours. Jesli to pierwsze tzn ze dizsiaj wycofałdo tours i cofka, a jesli wczoraj to tylko 1000 golda kary i gramy dalej :D

Maiar - 2013-04-05, 20:48

Czemu Cie nie lubie? Bo nazwałem Cie kłamcą (bo klamales) i zdrajcą (bo pakt złamałes)?
Serio Lary, 30stka a naiwny jak dziecko. Agresywny ton na internecie to normalka. Ja aniołek jestem. ; )

Lary33 - 2013-04-05, 21:03

Maiar wrote:
Czemu Cie nie lubie? Bo nazwałem Cie kłamcą (bo klamales) i zdrajcą (bo pakt złamałes)?
Serio Lary, 30stka a naiwny jak dziecko. Agresywny ton na internecie to normalka. Ja aniołek jestem. ; )

Maiar nei nazywaj mnei dzieckiem bo to ty sie wyżaliłes na forum nei ja , jak to Cie okłąmałem. Ale zostawmy to. Mzoesz mnie nie lubic, wicsi mi to ,ale jesli przekąłdasz osobiste odczucia na gre, albo ianczej z gry na osobiste odczucia to kto tu jest dziecko.

Ja np pomimo ze Cent mnie wkurzył tak mocno, ze gdybyyb był pod ręka to bym go udusił gołymi rękami to go lubie nadal i szanuje .

Nic do ciebie nie mam i nie nazywaj mnie kłąmca. To Roosvelt CIe okąłmał nie LAry.

Maiar - 2013-04-05, 21:07

Ja się wyżaliłem?
No kurka, po to jest kronika i okoliczne tematy by takie tam rzeczy wrzucać, to co, może usuwamy wszystkie tematy do dyskusji i wszystko ukrywamy? Genialne myślenie. : D

I czemu przekładam? : D Gdzie niby? To Ty jesteś dzieciak bo myślisz że przekładam, zwłaszcza pisząc że Cie niby nie lubie. : D

Nie ma osoby na forum, której miałym nie lubić, bo po co i czemu? No może nie licząc Nefa, ale to wiadomo.

Lary33 - 2013-04-05, 21:10

Maiar mam ci wkelic?

Dajmy jzu spokój. ja naprawde nic chłopie do Cieei nie mam. To pierwsze Twoje dyplo. Ja tez kiedyz miałem w dyplo ideały :D

Maiar - 2013-04-05, 21:11

Ale co masz wkleić?
Jak Cie pojechałem w misiu czy teraz?
Sory, to nie ja, to Katarzyna czy tam jakiś inny Zulus. : D

Lary33 - 2013-04-05, 21:20

/Maiar sorry ale nieb ede z toba dyskutował . Ja nawet nie pamietam misia kim grałem i o co w nim chodziło? masz ci los kto by to pamietał, jak zycie biegie i sa inne problemy czy jakis maiar czy inny grajacy zulusem czy inna katarzyna cos tma , gdzies tam mnei zjechali. Na litosc boska maiar inni maja życie po za dyplo misie. Normalne życie w realu. Jesli masz naprawde 18 lat to mzoe jak pozyjesz 2 x dłuzej to zrozumiesz. Czego oczywiscie ci z całego serca życze.
Bobek1971 - 2013-04-05, 21:22

Maiar to taki chłopak co lubi prowokowac ...to pokolenie sieci zna je od podszewki :)
Lary33 - 2013-04-05, 21:24

No tak ,a potem realne życie przytłoczy i nałogi sie przytrafia, albo samobójstwa. No nic tak iśiwat. tylk ojak własne dzieci uchronic o tego ;) _
Maiar - 2013-04-05, 21:47

Quote:
Na litosc boska maiar inni maja życie po za dyplo misie. Normalne życie w realu. Jesli masz naprawde 18 lat to mzoe jak pozyjesz 2 x dłuzej to zrozumiesz. Czego oczywiscie ci z całego serca życze.

Cytujac.

Lary, ty jesteś takim hipokrytą, czy tylko udajesz? A co mnie to wszystko obchodzi? Nic. Jakiś tam sobie komentarzyk ironiczny napiszę, koniec kropka. Przecież to ty wszystko zacząłeś, gdy ja nawet nie śmiałem o tym myslec, , wypominasz mi że coś tam napisałem o zeszłych sprawach, gdy nagle ni z tego ni z owego zaczałeś pisac sam o sprawie z Czajmenem. No kurka? Czyli to moja jeszcze wina że zacząłeś się żalić o Czajmenie, ja Ci na to odpowiedziałem i jeszcze ma to na mnie wpływać gdziekolwiek indizej? MISZCZ

I nie wiem jakim cudem ta dyskusja przeniosła się z dyskusji o rozgrywce do technicznego. Śmierc nam.

Lary33 - 2013-04-06, 00:39

Nic juz nie napisze..

z dziećmi neostrady nie wygra tutaj . Wystarczy mi real tutaj mzoesz miec zawsze racje maiar i ostatnie słowo. Peace and Love :D