Forum Civilization.org.pl
Forum graczy gry Sid Meier's Civilization

Zgłaszanie gier do rankingu Civ4 - 2008-11-11 Richards - Zaharien

Zaharien - 2008-11-11, 18:41
Post subject: 2008-11-11 Richards - Zaharien
1. Richards
2. Zaharien

Chcialem przyblokowac Rycha na poczatku. Nie udalo sie. Rychu podlaczyl bardzo szybko konie ktore mial pod stolica. Zabraklo moze z 2 tur abym to ja mial na poczatku przewage.

Rydwanami szybko mi pokaleczyl moich dzielnych wojakow a lucznikow musialem wycofac.
Jego rydwany przybiegly pod moja stolice, musialem sie uciekac nawet do wystawiania na straty jednostki, zostawiajac w stolicy workera(Rychu stal chariotem kolo moich koni, ja mialem lucznika na 1t. Nie mogl wejsc mi do stolicy inaczej jak po koniach). Gdyby mi zabil tego Chariota, na co mial zapewne 60% szans, to i tak by mi stolicy nie zdobyl bo jego chariot nie mialby juz ataku... a moich 2 archow poradziloby sobie z rannym rydwanem.

Cala gre strasznie sie meczylem, i kiedy wydawalo mi sie, ze byc moze uda mi dogonic go choc troche to ciagle cos wyskakiwalo. A to WB a WO i tak ciagle.

Wojsku nawet prowadzilem przez bardzo krotki moment ale jak zobaczylem, ze Richards juz inzynierie wynalazl to zaczelem watpic w jakikolwiek sukces w tej grze.

Gospodarke ostatecznie dalem rade podniesc i nauka juz zaczela rosnac... ale wielki szpieg zapewne powiedzilby mojej stolicy dobranoc pograzajac ja w wiecznej rewolcie.

Dzieki za gre, i do nastepnej.