www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

2009-07-08 Peter - Lbednar
Author Message
Lbednar 

xfire: lbednar
Helped: 1
kapitan  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2009-07-08, 23:03   2009-07-08 Peter - Lbednar

1. Peter
2. Lbednar

Szpiegowska gra
Dal mnie to zwykły BUG jest i tyle
Peter zagral na wieliego szpiego
Czyli z techami w plecy wychodowany szpieg jeden potem drugi a nastepnie kradziez technologi , po czym sabotowanie ustroju w moim panstwie
No fajnie
Ale czy pamietacie ze mozna bylo przed jakims tam pathem wycofywac wojsko przeciwnika za pomoca szpiegów - Cola bedzie pamietal :)
ale traktowalismy to jako buga i nie wykozystywalismy tego w grach bo gra traci sens
Dla mnie myken ze zmiana ustroju to porazka i tyle
Zrobil mi Peter 10 tur barbarzynsta totalnego przerywanego 2 turami anarchi
Dziki za taka gre :)

A potem na koncu mi powie ze juz odlatuje :D

Peter 

xfire: peterek
Helped: 12 times
Piwa: 45/13
generał dywizji  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 13 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo1  I miejsce w Dyplo - Dyplo2  I miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - Dyplo3  III miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC  Złoty gracz w demokrację - GwD2-kapitan 
Posted: 2009-07-09, 07:00   

No mometn jak Ty zastosowales myk z szybkim oraclem na metal casting i inzynierem na kusznikow to jest ok?
Nagle masz kusznikow (gdy odkrywam dopiero matematyke) co mnie zmusza do docinania archerow (gdy na mapie sa axy) zeby miec cokolwiek do obrony a i tak palisz mi miasto...
Fart ze zdazylem z katapkami przed kolejnym atakiem.

Wielcy to potezna bron np. super szybko kusze - Ty skorzystales z tego, ja nie mialem wyjscia (oracla zgarnales w blyskawicznym tepie, co spowodowalo ze zostalem bezbronny), to pobudowalem wielki mur i zagralem wielkim szpiegiem...
Jak zwykle w civce - cos za cos, mogles pobudowac wielki mur ale wtedy to ja bym przyszedl z kuszami do Ciebie.

PS
Gdyby nie wyskoczyly Ci zloza miedzi pod sama stolica (na tak wczesnym etapie gry to naprawde wredne zwiekszanie produkcji i surowiec strategiczny gratis) to po grze by bylo szybko, gdyz moje axy szly juz do Ciebie (na podpietym zelazie) w czasie gdy kombinowales dopiero seta zeb objac zelazo... a ja juz bym sie postaral zebys go nie dal rady podlaczyc.
Postaw piwo autorowi tego posta

Lbednar 

kapitan  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2009-07-09, 14:49   

Mi chodzi tylko o jedno z "mykiem na szpiega " a mianowicie to ze po zastosowaniu go przeciwnik pozostaje CALKOWICIE BEZBRONNY
Nie da sie przed nim obronic w zaden sposób
Sądy w kazdym miescie nic nie daly co do wielkiego szpiega to sam wiesz ze jest to loteria .
Jezeli ktos zastosuje crosy z inzyniera przeciwnik ma ciezko ale nie beznadziejnei
zelazo koniki słonie daja mozliwosc obrony przed kusznikiem
przed twoim zmasowanym atakiem szpiegów nie ma obroby
To co mnie *** całkowicie to zmiana ustroju i czas oczekiwania kazdorazowo po 5 tur '
i tak byłes wyjatkowo wyrozumialy ze pozwoliles mi zrobic 2 tury anarchi

P.S.
co to za *** w moim tekscie
Last edited by Lbednar on 2009-07-09, 14:51; edited 1 time in total  

Cola 
WTF?

xfire: cola0760
Helped: 10 times
Piwa: 3/44
generał dywizji  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2009-07-09, 15:00   

Cola wszystko pamieta ;)

Centurion 

Helped: 9 times
Piwa: 51/22
generał broni  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac CIV5  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  II miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2009-07-09, 15:01   

lbednar wrzuc na luz, ja to wszystko tlumaczylem juz 555 razy, jedyne co mozesz uzyskac to opinie, bardzo fajna jakby nie patrzec, pieniacza forumowego :D :rotfl:

Peter 

generał dywizji  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 13 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo1  I miejsce w Dyplo - Dyplo2  I miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - Dyplo3  III miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC  Złoty gracz w demokrację - GwD2-kapitan 
Posted: 2009-07-09, 15:28   

Lbednar wrote:
Mi chodzi tylko o jedno z "mykiem na szpiega " a mianowicie to ze po zastosowaniu go przeciwnik pozostaje CALKOWICIE BEZBRONNY
Nie da sie przed nim obronic w zaden sposób

Masz chyba na mysli ze TY jestes calkowicie bezbronny bo nie wiesz jak sie przed tym bronic.
Zapewniam ze sie da przegrac majac wielkiego szpiega (czy nawet paru) co udowodnilem juz nie raz (i nie musi to byc lider tabeli bo np. wtopilem tak i z Martinem i z Larym itd.).

Lbednar wrote:
Jezeli ktos zastosuje crosy z inzyniera przeciwnik ma ciezko ale nie beznadziejnei
zelazo koniki słonie daja mozliwosc obrony przed kusznikiem

Ta, konikow nie bylo a slonie na odbiciu po drugiej stronie mapy, wiec moglem sie bronic axami, swordsmenami, wlocznikami lub archerami (ktore byly w tym momencie najlepsza opcja).

Lbednar wrote:
To co mnie *** całkowicie to zmiana ustroju i czas oczekiwania kazdorazowo po 5 tur '
i tak byłes wyjatkowo wyrozumialy ze pozwoliles mi zrobic 2 tury anarchi

A bo przestales wymyslac nauki to mi sie nudzilo.

Lbednar wrote:
P.S.
co to za *** w moim tekscie

Automatyczna cenzura na brzydkie wyrazy - nie zadne celowe dzialanie.

Lary33 

xfire: lary33
Helped: 6 times
Piwa: 35/29
generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Reprimends:
 1/3/6
Posted: 2009-07-09, 18:58   

fakt ze weilki szpieg moze byc przegięciem i jest faktycznie denerwujący. Szczególnie zmiana ustrojó to najwieksze skur....ynstwo jakie wymyślono w civce, ale mozesz sobei sam wyhodowac wielkieog szpiega z sadu i po sprawie

Lbednar 

Posted: 2009-07-09, 19:47   

Panowie z tym pieniaczem to nie przesadzajcie
Ja po prostu czułm sie podczas tej gry CAŁKOWICIE BEZBRONNY
Nie wiedzialm jak moge z tym walczyc a wychodownie szpiega sie nie powiodło
Co do gry z Peterem to zawsze wiem ze mam juz *** ( penie znowu **** będą ) zanim dobrze zaczniemy i chwala mu za to.
Ale całkowita bezbronnosc mnei dobila .

pawelt 

Piwa: 8/28
generał brygady  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo2  Wygrany jeden GOTM - 2 wygrane  III miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  I miejsce w rankingu PBEM 
Posted: 2009-07-09, 20:04   

a robiłeś misje kontrwywiadowcze?

Richards 

xfire: richards74
Helped: 13 times
Piwa: 3/2
pułkownik  Srebrny order za specjalne zasługi - Liga, FFA, Dyplo Anonim, Mega Zlot  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  II miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  III miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon 
Posted: 2009-07-09, 20:05   

Lbednar wrote:
Ja po prostu czułm sie podczas tej gry CAŁKOWICIE BEZBRONNY

Też jak grałem z Peterem czułem sie bezbronny. Zająłem 2/3 mapy i szykowałem się do ostatecznej wygranej, a tu nagle ponad 50 jednostek mi wyrasta z pod ziemi :przestraszony: (na ciężkim kacu prawie serducho mi wyskoczylo :) ) ten Peter zbugowany jakiś jest ;)

www.civilizowani.pl

Peter 

Posted: 2009-07-09, 20:33   

Lbednar wrote:
Ale całkowita bezbronnosc mnei dobila .

A to dobrze ze wyjasniles, bo kurka myslalem ze wziales to strasznie do siebie i sie obraziles - ufff (bardzo nie lubie sie klócic).
W ramach rekompensaty za stray moralne na nastepnym zlocie stawiam browara :)

Quote:
a robiłeś misje kontrwywiadowcze?

A gdzie tam, nic nie zrobil...
Moze bys Pawel, jako najbardziej obeznany z tematem, zalozyl watek z poradami dotyczacymi szpiegostwa (hmm swego czasu chyba nawet jakis zalozyles, moze by go odnowic poradami jak walczyc ze szpiegostwem :)

Quote:
Też jak grałem z Peterem czułem sie bezbronny. Zająłem 2/3 mapy i szykowałem się do ostatecznej wygranej, a tu nagle ponad 50 jednostek mi wyrasta z pod ziemi :przestraszony: (na ciężkim kacu prawie serducho mi wyskoczylo :) ) ten Peter zbugowany jakiś jest ;)

He, he pamietam ta gre (to naprawde ciekawe jak to jest ze ja pamietam prawie wszystkie gry ktore rozegralem), i to zdaje sie byla nasza jedyna gra do tej pory...
Grales tym cesarstwem rzymskim HRF czy jak ich tam nazywaja i ladnie Cie podpuscilem :)
Miales wieksza armie ale w dwoch grupach wiec jak ruscy od niemcow w 1914 pod Tanenbergiem (po ichiemu naszym Grunwaldem) w czape dostali najpierw jedna armia a pozniej druga :)
Mozna bylo jeszcze powalczyc troche ale zanim bys mnie zatrzymal to ja bym mial 2/3 mapy :) i byly by juz tylko dożynki...
Za straty moralne to mysle ze na zlocie konkretnie odrobilismy chlorze Ty jeden :)

PS
A ta akcje z kwasem maslowym w budowlance to pamietam Rysiek, bo moj kumpel wtedy uczyl sie w budowlance i nagle mial 3 dni wolnego i oczywiscie w civke cielismy na amidze :D

Richards 

xfire: richards74
Helped: 13 times
Piwa: 3/2
pułkownik  Srebrny order za specjalne zasługi - Liga, FFA, Dyplo Anonim, Mega Zlot  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  II miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  III miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon 
Posted: 2009-07-10, 06:57   

Peter wrote:
Za straty moralne to mysle ze na zlocie konkretnie odrobilismy chlorze Ty jeden :)

Jaki chlorze? :) przecież na zlocie tylko 2 piwa wypiłem i kieliszek wódki... tzn tylko tyle pamiętam :zawstydzony: ;) .

www.civilizowani.pl

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum