Pakt "Krwawe Serca" (Lbednar)
Reply to topic

: Pakt "Krwawe Serca" (Lbednar)
Pakt numer 251, założony 2009-06-24 23:12:13 przez Lbednar (Imperium LBednara)

Nazwa paktu: Krwawe Serca

Zaproszone do paktu nacje:
Twórca: Lbednar
barnaba

:
barnaba (Imperium Barnaby) 2009-06-25 13:52:43
Sluchaj rozmowilem sie jeszcze z francja która jest na poludniowym zachodzie twoim i jak mowia ze jak sie spotkacie to mozna sie dogadac.
Mam taka koncepcje ja robie pakt z nasza trojka czyli dzikie ziemie i obie francje.Kazdy z nas szuka dalej soszjusznikow czyli u ciebie jest to Anglia i jeszcze ktos pewnie mysle ze trzy panstwa jest optymalnie.Powstaje kolejny sojusz.
I oba sojusze sie zazebiaja nie ma balaganu i mozna sie spokojnei dogadac a kazdy ma dodatkowego partnera do swoich dzialan ja z angla mam swietne stosunki ale niestety nie graniczymy.
Ja robie kolejny pakt trzy osobowy z Anglia która mam na zachodzie i kims jeszcze.

Takie kola zebate razem to wszystko ladnie pracuje nasza ekspansja idzie na polnoc i poludnie.
Jak ci to odpowiada to zaloz pakt tego rodzaju i wtajnych pakt ze mna i anglia z ktora sasiadujesz.

barnaba (Imperium Barnaby) 2009-06-25 19:21:30
Co za perfidne małe pokurcze gadaja o pokoju a podeszli mi pod miasto łucznikami i jeszcze mówią że zająłeś ich tereny i chcą to jakoś "rozwiązać".
Tobie też sugerują takie rozwiązania ?

Z przerażeniem odkryłem ze indianie którzy ochraniaja poszukiwaczy złota czasem na nich polują i jedza ich jak małpy :O

barnaba (Imperium Barnaby) 2009-06-26 17:48:46
I jak sytuacja atmosfera sie zageszcza i bedzie tzreba podjac jakies konkreten decyzje widze ze na polnocy szukaja juz pretekstow do wojen.Co robimy dalej masz jakis plan bo ja deczko skolowany jestem wiec zdaje sie na ciebie :D

Lbednar (Imperium LBednara) 2009-07-03 11:25:00
Jezeli masz jakies zagrozenia ze strony sasiada dawaj znac na X a wysle siły porzadkowe :)
planuje Blitzkrieg za okolo 10 tur na ... jezeli chcial bys uczestniczyc w tej akcji i zagarnac jedno z miast daj znac

barnaba (Imperium Barnaby) 2009-07-03 11:29:51
Jasne teraz robie glownie wojo narazie chyba nie ma zqagrozen a do dobrych planow chetnie sie przylacze jesli sa po drodze

Lbednar (Imperium LBednara) 2009-07-03 11:30:17
Jezeli masz jakies zagrozenia ze strony sasiada dawaj znac na X a wysle siły porzadkowe :)
planuje Blitzkrieg za okolo 10 tur na ... jezeli chcial bys uczestniczyc w tej akcji i zagarnac jedno z miast daj znac

barnaba (Imperium Barnaby) 2009-07-05 12:07:19
I co dalej?
Skoro krzsia chcesz atakowac to nie ma co paktu z nim podpisywac,
A ziemie bombla sa dla nas naturalnym terenem wspolnej ekspansji
nie mamy innego sasiada ktorego by mozna bylo wspolnie zaatakowac.
Ja go za zagozenie uznaje i predzej czy pozniej trzeba ten problem rozwiazac.
Wiem ze sie z nim dogadujesz troche to dobrze bedzie go mozna zmylic jakos.
Wiec na razie lepiej robic lagodne miny i rozwijac sojusz o twardych sojusznikow ktorzy nie sciagna na nas klopotow.

Z druga francja sojusz to dobra rzecz i jestem za, tym bardziej ze planujesz atak na grecje.

barnaba (Imperium Barnaby) 2009-07-06 15:30:17
nie wiem po co bombla dopisales mowilem ci ze nie jest mi to na reke wole zeby nie czul sie za pewnie i wykrwawial na wnuczusiu oslaniajac tyly
Nie chcialem podwazac naszej wspolpracy na forum i tylko dlatego tam nic nie pisze ale takie rozwiazania nie podobaja mi sie wolalbym abys takie decyzje konsultowal trzeba prowadzic wspolna i zgrana polityke zagraniczna

Jak sobie wyobrazasz takie stowarzyszenie Bombla?
Chcesz mu pomoc jak go pawel zaatakuje?
i pisal bys tu cos bo otwarte forum nie jest najlepszym rozwiazaniem

Reply to topic
Jump to:  

Czas generowania strony : 0.55 s.