www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jeste nowy? Kliknij tutaj!    Zgo gr Civ6     Zgos gr Civ5    Zgo gr Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMWISZ SI NA GR    Na ircu jest users osb. Zaaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Kronika - uwagi
Author Message
bombel79 

xfire: bombel79
Helped: 12 times
Piwa: 61/4
genera broni  Brzowy order za specjalne zasugi - Za adminowanie  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo3  II miejsce w Dyplo - Dyplo2  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w rankingu FFA  I miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  II miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy 
Posted: 2010-05-28, 08:25   

dyplo sie skonczylo i zwyciezca robi podsumowanie??? kurna, znowu cos przespalem... :oczami:

odtajniac tajne? zaczne chyba od wpisow bodka... ;)

Bodek 

xfire: bodek01
Helped: 7 times
Piwa: 97/1
starszy chory sztabowy  Brzowy order za specjalne zasugi - Zorganizowanie i prowadzanie Dyplo6  Zoty zlotowicz - 7 zlotw  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w Dyplo - Dyplo4  I miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  Wygrany jeden GOTM - 3 wygrane  Zoty gracz w demokracj - GwD2 
Posted: 2010-05-28, 14:35   

zaktualizowaem te pierwszy post w tym wtku:
http://civilization.org.p...pic.php?t=12329

Lista pastw ktre si ju poegnay z tym wiatem oraz te ktre jeszcze yj.
Martwe dusze uporzdkowane chronologicznie wedug daty zgonu. :)
Last edited by Bodek on 2010-05-28, 14:36; edited 1 time in total  
Postaw piwo autorowi tego posta

ponti 

xfire: marchwik
Helped: 9 times
Piwa: 61/68
genera broni  Zoty order za specjalne zasugi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Zoty zlotowicz - 10 zlotw  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  Przeycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Zoty gracz w demokracj - GwD1-kapitan 
Posted: 2010-05-28, 16:55   

Ja bym da dopisek jeszcze kto zniszczy,mozna by wtedy po dyplo przyznac tytu najwikszego zakapiora Dyplo.

Proponuje punktacje tak ze za wygranie 1 vs 1 jest jeden punkt a ilu zawodnikow zjechao dane pastwo dostaje procent z 1 punktu rozumianego jako 100% :)

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff

Bodek 

xfire: bodek01
Helped: 7 times
Piwa: 97/1
starszy chory sztabowy  Brzowy order za specjalne zasugi - Zorganizowanie i prowadzanie Dyplo6  Zoty zlotowicz - 7 zlotw  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w Dyplo - Dyplo4  I miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  Wygrany jeden GOTM - 3 wygrane  Zoty gracz w demokracj - GwD2 
Posted: 2010-05-28, 21:36   

@ Ponti
czasami ciko stwierdzi kto w ilu procentach si przysuy do mierci danej nacji.
Bo powiedz mi na przykad komu i ile procentw przyzna za mier Anglii (Jarek) albo Celtw.
A zalicza tylko temu kto zada ostatni cios te nie sprawiedliwe.

Zreszt niech si Rudi martwi jak bdzie robi podsumowanie Dyplo5 jak to zlicza.

Rudi2

xfire: rudi22222
Helped: 5 times
Piwa: 182/67
genera dywizji  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brzowy sponsor KAC  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Wygrany jeden GOTM - 12 wygranych 
Posted: 2010-05-28, 21:39   

Spoko Bodziu, tym masz ju w tym tak wpraw, e i tym razem na ciebie wypadnie.

ponti 

xfire: marchwik
Piwa: 61/68
genera broni  Zoty order za specjalne zasugi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Zoty zlotowicz - 10 zlotw  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  Przeycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Zoty gracz w demokracj - GwD1-kapitan 
Posted: 2010-05-29, 15:35   

Bodek wrote:
@ Ponti
czasami ciko stwierdzi kto w ilu procentach si przysuy do mierci danej nacji.

NIe jest to istotne zrbmy uproszczenie .np. Bodek atakuje kogos z trzema innymi to dostaje 0.25 pkt i tyle ,nie ukrywajmy ze kazde Pastwo wymawiajace wojne broniacemu sie robi mu nastpny front i przysuzy sie do jego eliminacji.Nie jest istotne ile kto zaja miast etc.

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff

Damroka 

Helped: 6 times
major  Zoty zlotowicz - 5 zlotw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - DyploAnonim  Przeycie w Dyplo - Dyplo4  Przeycie w Dyplo - Dyplo4,5  Wygrany jeden GOTM - 3 wygrane  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  Zoty gracz w demokracj - GwD1  III miejsce w rankingu PBEM 
Posted: 2010-06-04, 12:15   

Hehe, widz e moja Agencja ds Inwestycji Zagranicznych przeniosa si do reala :D
http://finanse.wp.pl/kat,...,wiadomosc.html

Centurion 

Piwa: 52/22
genera broni  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  Przeycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeycie w Dyplo - Dyplo4  Przeycie w Dyplo - dyplo7  Przeycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac CIV5  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  II miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  Zoty gracz w demokracj - GwD2 
Posted: 2010-06-07, 17:07   

ehh miaem taki sam plan jak ponti i pewnie gdyby nie magiczne zamienianie si miejscami r/l to te by si udao :)

jarek1333 

Helped: 1
Piwa: 1/2
podpukownik  Obibok – nie gra od 90 dni  Przeycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2010-07-28, 22:42   

To sobie poszala Peter ze cinka :rotfl: upss przecie ja mam z nim wojn :niepewny:

Rudi2

genera dywizji  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brzowy sponsor KAC  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Wygrany jeden GOTM - 12 wygranych 
Posted: 2010-07-29, 00:51   

No to mi ulzylo bo ja z szalonym Persem wojny nie mam. Ba, Pers to moj sojusznik i noza Zulusom nie zasadzi.

jarek1333 

Helped: 1
Piwa: 1/2
podpukownik  Obibok – nie gra od 90 dni  Przeycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2010-07-29, 01:40   

Grrr marines jak ja ich nie cierpi ... grr czogi ich to dopiero ja nie lubi ... szkoda, e Egipt to nie Bismarck ... zreszt co za rnica ja ju do czogw nie dojd :niepewny:
Czyli sam mam odpiera te desanty :( ?? help-help-help :help:
Last edited by jarek1333 on 2010-07-29, 01:40; edited 1 time in total  

Rudi2

Posted: 2010-08-25, 12:31   

wiat narzeka, e mao wieci pynie z Krainy Zulusw. Z lekkim opnieniem nadesza informacja z frontu perskiego.

Miasto Persa zostao spalone. Granice kultury ponownie s zblione do tych z przed wypowiedzenia nam wojny. wiat zamar w bezruchu. Oby nie na dugo.

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to: