www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Pakt "Inkowie Zulusi Mongołowie" (LDeska)
Author Message
Shaka[D14]

Piwa: 60/18
plutonowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Reprimends:
 6/3/6
Posted: 2011-11-15, 21:40   Pakt "Inkowie Zulusi Mongołowie" (LDeska)

Pakt numer 1181, założony 2011-06-10 21:56:54 przez LDeska (LDeska ( Surykatka / Inkowie ) )

Nazwa paktu: Inkowie Zulusi Mongołowie

Zaproszone do paktu nacje:
Twórca: LDeska
King_Chrobry
Rudi2
Postaw piwo autorowi tego posta

Shaka[D14]

Piwa: 60/18
plutonowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Reprimends:
 6/3/6
Posted: 2011-11-15, 21:40   

LDeska (LDeska ( Surykatka / Inkowie ) ) 2011-06-10 21:59:33
Wielki Tyłek Inka korzy się przed wami władcy. Nie wiem jakie dokładnie są wasze warunki ale mając nóż na gardle przez własną głupotę przystaję na wasze warunki. Nie wiem jakie one dokładnie są więc sam rozpocznę listę reparacji: oddanie miasta Zulusom, wypłacenie im rekompensaty, udzielenie im bezwarunkowych gwarancji nietykalności. Jedynym co ja chcę uzyskać jest ocalenie świętego miasta. W kronice było coś o zmianie religii (państwowej chyba) - też się na to zgadzam.

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-06-10 22:35:12
No i właśnie problem jest w tym mieście zwanym fałszywie Świętym. Jako Papierzyca wiem, że jest tylko jedna religia godna rozpowszechniania więc miasto to powinno zostać unicestwione.

LDeska (LDeska ( Surykatka / Inkowie ) ) 2011-06-11 10:56:49
Po spaleniu tego miasta bede walczyl z wami do konca

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-06-11 13:47:45
Mi to pasuje.

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-06-11 13:49:30
Nie wiem jeszcze czy je spale czy zostawie by potargowac sie z toba. Twoja obecna oferta jest patykiem na wodzie pisana.

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-06-11 18:17:47
Zabij mi jakiego wojaka a negocjacji w sprawie zwrotu Świętego Miasta nie będzie.

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-06-11 18:18:20
Te miasta Kinga nie podlegają negocjacjom.

LDeska (LDeska ( Surykatka / Inkowie ) ) 2011-06-11 21:31:09
Pokój przyjąłem - powiem szczerze: chcę dotrwać do końca jako drugi. Więc proponuję to co pisałem wcześniej za cenę oddania mi świętego miasta. Nie wiem co dokładnie chcesz - tak jak pisałem poprzednio moja kapitulacja jest całkowita. Jeżeli oddasz mi to miasto to zyskasz praktycznie pewność że wygrasz bo gracz tego świata numer dwa nie zrobi nic przeciwko tobie.
Co do Zulusów to ja oczywiście nie mam do nich żadnych żądań - miasta Kinga mnie nie interesują. Proponuję żeby zostały Kingowe (skoczy kultura) - będzie tutaj duży bufor bezpieczeństwa żebyś miał nie tylko moje słowo ale i strefę oddzielającą mnie od ciebie.
Generalnie nie mam żadnych żądań i nie wiem dokładnie co proponować - czekam na warunki ze strony zwycięskiej. Mnie interesuje tylko moje święte miasto - za tą cenę będę spokojnie klikał rozkazy dla mojego państwa i zapewnię ci zwycięstwo.

Acha, zapomniałbym - moim warunkiem jest tylko żeby Sumerowi się nic nie stało. Mogę ci pomóc w ataku na każdego poza Sumerem bo to mój sojusznik na dobre i złe.

Prosiłbym o szybkie negocjacje - bardzo mi zależy na tym mieście.

LDeska (LDeska ( Surykatka / Inkowie ) ) 2011-06-12 22:28:01
Jak mam rozumieć brak odpowiedzi - przecież widzę że turę robiłeś. Nie mam ochoty ani czasu na gierki w podchody - piszę otwarcie co proponuję a coś czuję że z drugiej strony jest jakaś wykwintna intryga. Proponuję układ który powinien dowieźć zwycięstwo Budice a mi mam nadzieję zapewni miejsce na pudle.
Wysłałem propozycję pokoju do Zulusów i do Mongolii otarcie granic i wyzwolenie Heliopolis.
Mam pomysł co do zapewnienia że nie będę miał złych zamiarów - umówimy się że mój wykres wojska nigdy nie przekroczy jakiejś wartości - takiej żebym nie mógł zagrozić a jednocześnie żeby mi sąsiedzi nie zagrozili. Poza tym nie mamy granicy (jeżeli nie liczyć tych dwóch miast świeżo przejętych) więc Chiny i Zulusi też są gwarantem pokoju w tym miejscu.

Ja pisałem nie mam dość czasu na knowania i wypatrywanie trzeciego dna - mam czas tylko wieczorem a i tak ciąży mi ten codzienny obowiązek. Więc proszę o jasne określenie się. Mi zależy na pokoju i spokojnym dotrwaniu do końca rozgrywki.

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-06-13 05:52:40
Skoro tak ci zależało na pokoju to czemu knułeś przeciw Boudice i wojnę jej wypowiedziałeś. Nie ufam w twoje zapewnienia bo są zdeterminowaną obecną sytuacją. Jurto może być już inaczej a wówczas nie będzie najmniejszych gwarancji, że słowa dotrzymasz. Zobowiązałeś się w pakcie jawnym nie szpiegować a w kilka tur później przypakowałeś potężną dawkę punktów. Zrobiłeś to świadomie i z premedytacją przestawiając nawet specjalistów na szpiegowanie bo z samych sądów nie wyciągnąłbyś tyle. Potem zerwałeś pakt jawny wypowiadając mi wojnę bo czułeś się bezkarny mając w tym rejonie potężny stack.
Zagramy teraz pod dyktando Boudicy i jej plany na przyszłość.

LDeska (LDeska ( Surykatka / Inkowie ) ) 2011-06-13 15:10:03
Ojej ojej, żebyś się nie zachłysnął. Ja nie mam czasu na takie zabawy - muszę się zajmować prawdziwym życiem a Dyplo ciągnę od dość dawna już z poczucia obowiązku wobec kolegów. Klikaj sobie i ciesz się.

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-06-13 21:11:18
Ojej Leszku, ja też mam mało czasu ale co to ma do sytuacji w Dyplo? Każdy kto w to zagrał kiedyś zdawał sobie sprawę jak bardzo komplikuje to czasami życie w realu. Ledwo się wyrabiam na zrobienie turki dlatego staram się nie komplikować jeszcze bardziej długimi wojnami i pilnowaniem kolejności.
Pokój między nami niech zapanuje.

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-06-13 21:13:34
Kingu, ja ci napisałem wcześniej już, że cię zaatakuję i zdawałeś sobie sprawę o nieuchronności tego przecież. Tylko ten Lesiu chciał mi wyrwać miasta twoje. Niedobry ten Lesiu, oj niedobry.

King_Chrobry (King Chrobry ( Stalin / Zulusi ) ) 2011-06-13 21:20:19
Tak coś wspominałeś. Sądziłem jednak, ze nasza wspólna ofensywa będzie dłuższa i że Ruda polubi czarnych :)

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-06-13 21:23:22
Ruda lubi Czanych ale wielu nie lubi Rudej więc musi się jakoś ratować przed wszechobecną przemocą. Ach ten brutalny świat mężczyzn :(
Postaw piwo autorowi tego posta

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum