www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Podsumowanie nacji Pontiego (Japonia) przez Admina
Author Message
Bodek 

xfire: bodek01
Helped: 7 times
Piwa: 97/1
starszy chorąży sztabowy  Brązowy order za specjalne zasługi - Zorganizowanie i prowadzanie Dyplo6  Złoty zlotowicz - 7 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w Dyplo - Dyplo4  I miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Wygrany jeden GOTM - 3 wygrane  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2011-11-15, 23:20   Podsumowanie nacji Pontiego (Japonia) przez Admina

Miejsce czwarte - Ponti :hyhy:

Ponti był najbardziej nierówno grającym graczem w dyplo6
Miał momenty gry naprawdę świetnej, najwyższy światowy poziom, :padam: ale i momenty totalnego zaćmienia. :P I tak na przemian okres gry dobrej przeplatał okresami bardzo słabej.
Nie wiem z czego to wynikało, może się za mało przykładał ..naprawdę nie wiem.
Jak to się mówi w tym „Misiu” potencjał jest ale czemu tylko czasami go wykorzystywał ?? :rotfl:
Poza tym nie miał szczęścia w tym Dyplo zupełnie... wiadomo że tylko głupi ma zawsze szczęście więc Ponti na pewno głupi nie jest ;)

Od początku
Wybór nacji i lidera mogę skwitować tylko „dont drink & pick” :lamer:
O ile jeszcze jako tako jestem w stanie zrozumieć nację Indian – no pieski, ale ja akurat piesków nie cenię, to wybór przywódcy Tokugawa wygląda mi na …... tak żeby było trudniej. :rotfl2:
No to nawet generator mapy podłapał ten tryb rozumowania, chcesz żeby było trudniej no to będzie a najbliższemu sąsiadowi damy mega piękne tereny takie żeby aż w oczy gryzło i żeby Cię zjechał :D

Niestety sąsiadem okazał się Maxi który założył tak stolicę że kwalifikowała się tylko do spalenia no i Ponti na początku wykazał swój kunszt. Zjechał Grecję że aż miło, naprawdę piekielnie silny start, niewielu by się wybroniło przed takim rushem. Jako pierwszy w dyplo6 zdobył obcą stolicę i nagle zaćmienie …... :pomidory:
Nie wiem jakieś miłosierdzie się włączyło czy co w każdym razie postanawiłeś oszczędzić greka
extra... cały ten dobry start poszedł w ***** i zamiast mieć 6 miast na starcie miałeś 4. Oczywiście inny sąsiad momentalnie wykorzystał sytuację i rzucił się dobijać osłabionego greka.
Jak można pozostawić tak przeciwnika ?? Tym bardziej że odciąłeś mu bronz i konie i złoto.
Tylko dobić … ehh ... no to masz co chciałeś
Dalej znowu spokojny rozwój i zasiedlanie terenu takie wręcz leniwe. Rozpocząłeś wyścig o Piramidy - słusznie extra cudak jak jest dużo żarełka. Ale już kamień to podpinałeś jednym workerem, jednym - masakra. A inny przy drugim mieście budował sobie drogę czy kopalnię. :wstyd:
W zasadzie napisałem na tajnym że nie masz żadnych szans w wyścigu z Rudim, on rzucił na tą budowę wszystko co miał. I nagle ponownie Ponti zaskoczył.
Zmaksowałeś popa w stolicy do 7 i produkcję ostro, rzuciłeś się do wycinki lasów i …..
tak wyglądały dwa miasta budujące piramidy

Rudi ma jak widać 11 młotków bazowej produkcji

Ponti ma aż 24 tylko Rudi miał niewielki jeszcze bonus za org rele
na dodatek Rudi już wyciął prawie wszystkie lasy a Ponti jeszcze ja ma w zasięgu jak widać na screenie lasy w czerwonych kółkach to te na których już stały workery … naprawdę pięknie
i Ponti POSĘPIŁ tego trzeciego lasku :zabawa:
nie ściął go wcale bo szkoda, zostawił sobie na lepsze czasy....

gdybyś dociął trzeci lasek albo podłączał kamień nie jednym tylko dwoma workami to Piramidy byłyby w Japonii. Ale na koniec Ponti bez wahania dociął populacje na Piramidy - to starczyło zaledwie na remis z Rudim – rozstrzygnął random (wiadomo kto ma szczęście) :D

Tak straciłeś Piramidy a zyskałeś masę złota i kilka tur później zaatakował Cię Wnuczuś.
No cóż, źle trafił, skarbiec pełen i woje gotowi do przezbrojenia na psy i jeszcze katapki na wyciągnięcie ręki... no źle trafił. Ponownie pokazałeś co to znaczy stara szkoła, rozbiłeś atak Wnuczusia w pył i przeszedłeś do kontry. A był agresywny i jeszcze miał skirmy, łatwo nie było.
Zająłeś sporo terenu ale Wnuczka pozostawiłeś w ostatnim mieście i …..
znowu jakieś zaćmienie, dałeś się pod nim wyciąć do nogi. Wnuczuś to nazwał cudem ale po prostu zupełnie zbędne ryzyko. Pisałeś potem na forum że to starocie itp. ale nie zmienia to faktu że po tej wtopce znalazłeś się prawie zupełnie bez armii.
Tak to wyglądało w 100 turce

Żeby było śmieszniej to zmyliłes Larego i ułatwiłeś Rudiemu podboje. Lary obserwował wtedy wykresy i sam pisał że wcale nie miał małej armii bo miał taką jak Ponti, :rotfl2: ale akurat wtedy Ponti miał chyba najmniejszą na świecie. Także Lary widząc na wykresie siły czuł się spokojny bo miał na podobnym poziomie. I wtedy go Rudi wchłonął.

Na krzywy ryj się jeszcze podpiołeś pod to danie (z Larego) i pod pretekstem pomocy przejąłeś dwa miasta po byłej Grecji. Że też się wtedy Rudi na to zgodził. Ale On jak widać chciał pozyskać Twoją choć neutralność i się podzielił
Niestety potem nastąpił okres w którym zupełnie się nie przykładałeś do gry

naprawdę należą Ci się *** i opier.. potężny, średni czas wykonywania tury to 3-5 minut MASKARA zupełnie %$@$#@*^ nacji gry, sytuacji, nawet nie miałeś jak coś wymyślić bo nawet nie oglądałeś co się dzieje. Świat walczył Cent umierał, Cule podbijał Wraitha, Rudi Zulusa, Cheos Luka, Lesiu tracił święte miasto a Ponti spał... snem zimowym... jakieś chatki.. pierdołki, ledwo ledwo dobiłeś Wnuczka.

Potem się nagle obudziłeś i dotrzegłeś że Rudi jest hegemonem - no popatrz jaka niespodzianka :zdziwko: ;)

I Ponti wymyślił że teraz go zniszczy. :P
Zapewne pod mocnym naciskiem na tajnych ze strony Choesa i Leszka.
O ile za pomocą swojej armii przestarzałych słoni i katapek to na własnym terenie mogłeś się długo bronić to wyjście tym na zewnątrz to było samobójstwo. No nie poszedłeś sam tylko z Larym (już gdy zastąpił Cule) i Lary dosłał sporo kawalerii ale to wszystko przeciwko Rudiego riflom na dodatek mega wyszkolonych na 3, 4 promocjach. Na dodatek nie wzieliście szpiegów żeby sprawdzić co też tam się czai „za rogiem” a czaiło się duuuuuzio.... i tak dostaliście potężne baty pod Hermegildą.
Ale cukier odcięty :rotfl2: :rotfl:
To był koniec Japonii

Nawet nie musiał walić w Was katapkami, normalnie bez katap każda jego jednostka miała grubo powyżej 70%

Lary od razu podpisał pokój (jaki kurcze przyjaciel) zanim nawet Rudi dobił i zostałeś sam na sam z Rudim.... niefajnie
Żyłeś tylko dlatego że Rudi sam nie wiedział czy chce Cię podbijać czy może jednak Leszka.
Utraciłeś tereny po Wnuczusiu, zostałeś odcięty lądowo od sojuszników trwałeś wegetowałeś w rezerwacie i tylko czasami Cheos lub Lary dosyłali morzem posiłki. Stolicę straciłeś po śmiałym rajdzie konnym rudej kawalerii (akurat pod Twoją nieobecność)
Cheos bardzo mądrze trzymał Cię przy życiu bo generowałeś lekko po 3-4 niezadowolone buźki w miastach Rudiemu. Wrzód na dupie ale jednak boli.

I tak jakoś do końca dotrwałeś w rezerwacie
i jeszcze akurat Ty podbiłeś ostatnie miasto Rudiemu.

Sumując:
masę dobrych decyzji, kilka „przebłysków geniuszu” i niestety sporo błędnych decyzji oraz zwykłego pecha
Bardzo nierówna gra, bardzo

Mimo wszystko dzięki za grę o oby w następnym było równiej
Postaw piwo autorowi tego posta

Wyświetl szczegóły
ponti 

xfire: marchwik
Helped: 9 times
Piwa: 61/68
generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Złoty zlotowicz - 10 zlotów  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1-kapitan 
Posted: 2011-11-15, 23:35   

W zasadzie to nic dodać nic ując :) zgadzam się w 100%.

Nacje wziałem cienką specjalnie ,pomyslałem chociaz bedzie dobry fun i rozwale sobie co nieco :)
I własnie.Marbe zostawiłem bo .. to juz byl 3-4 razy kiedy bliźniaka zjechalem na poczatku wiec chciałem aby sobie chociaz raz jeden z nich dłuzej pograł.Serio.Chlopak wpłacił te 10 zeta ,niech ma coś od życia a ja zadowoliłem sie dwoma workami i jego stolicą :) Jakby to nie był bliźniak nie miałbym skrupułow żadnych ,a tu znowu bliżniak i znowu bierze Grecje i znowu nie ma co nia robic na poczatku....echh szkoda mi sie zrobiło :zalamany:

Co do Piramid to wkurzyłem sie na cały świat.Rudi podbija 3 nacje ,rele ,srele ,z piec cudakow a tutaj moje ostatnie laski ida pod nóz,chce tylko te piramidki i dupa :P

Cóz nie mam słow.Teren cienki w trzy dupy dostałem ,chyba najgorszy na mapie,podczas gdy wiekszosc miala po pare zarełek ja robiłem farme na zalewie zeby mi stolica rosla....

Po stracie katap i ataku Wnuczka nie miałem juz o nic grać nie miałem pary.Wnuczek nieprzemyślanym atakiem zniszczyl mi plany ,wojan z nim jak kazda wojna 1 vs 1 kosztuje bardzo duże a atakujac mnie mial on wtedy 1 armie swiata.Swiat uciekał a ja naprawde kulałem ekonomicznie.Ciagła scinka ciagłe wojny ,teren rzadki jak kupa a nacja choc udało sie powygrywac to odpadła w przedbiegach rozwojowo bo za mało było terenu ,najwieksza moc mialem w okresie "słoniowym" których to słoni nie mialem pomimo podboju dwoch sąsiadów :) a ja axami na słonie nie pójdę.... a świat uciekał. Zgadza sie także ze wyciecie tej armii mojej przez Wnuczka zabolało mnie wtedy ,sciemniałem w Kronice ,mialem w tym okresie mniejsza armie od Wnuczka :D

Pechem było nawet to ze mialem 3 stolice a kazda z nich nadawała sie do spalenia.Moja cienki teren a Marba i Wnuczek postawili swoje pierwsze miasta wręcz beznadziejnie :oczami: urbanista powinien ich rozgrzanym pretem po tyłku lać za takie połozenie miast....

Co do ataku z Larym juz paredziesiat tur później.Teoretycznie powinno byc ok.Lary mial te same jednostki co Rudi ale slabo wypromowane.Moje byly tylko na ilośc ,ilosćiowo mielismy tego 160 chyba do około 90 paru.Niestety mnie sie o szpiegów nie pytaj Bodziu bo alfabet wynalazłem jak oni latali stealthami :D

Ale cukier Rudej przynajmniej odciąłem choc straciłem z 80 unitów :ostrzy: :rotfl:

Cóz Lary wystawił mnie ale sam go do tego wtedy pchałem.Nie grałem juz o nic wiec chciałem dac czas Laremu i Sumerowi aby przygotowali sie obrony jak mnie nie bedzie.Sprowkowałem Rudą na tajnych i Rudi złapał haczyk ,tez pewnie kalkulował ze oplacalne to jest i jestem łatwiejszym kaskiem.Nie wiedzialem ze skoncze jako warzywko ,myslałem ze zgine po prostu :)
Ostatnią moja dobra gra była obrona przed Rudim ,miałem motywacje bo walczylem dla kolegów.Zatrzymalem gadzine sam mimo wielkich strat ale zatrzymałem.... troche szczescia w tym było . Potem przez olewactwo straciłem pierwotna stolice to mnie zabolało .100 ostatnich tur to juz było klikanie EoT i Adminowanie Misia. :)

W sumie Ponti niby gra o zwyciestwo a nigdy pewnie żadnego Dyplo nie wygra.Własnie dlatego ze gram pod wpływem chwili i emocji a tu trzeba myślec i planować wieloetapowo

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff

ponti 

generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Złoty zlotowicz - 10 zlotów  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1-kapitan 
Posted: 2011-11-16, 00:04   

Bodek wrote:
Potem się nagle obudziłeś i dotrzegłeś że Rudi jest hegemonem - no popatrz jaka niespodzianka

Ja od samego poczatku odkad podbił Piterotera to gralem Antyrudi ,sa załozone chyba 4 pakty na tajnych przeciwko Budice jeszcze znacznie wczesniej niz ten atak.Po prostu inni nie mieli takich planow zeby atakowac wspolnie Ruda, po czym jeszcze szybciej od tej Rudej armii ginęli. :)

Lary czy King mieli wczesniej ode mnie propozycje utworzenia sporego frontu.

Tfurca Gotmuff

Rudi2

xfire: rudi22222
Helped: 5 times
Piwa: 182/67
generał dywizji  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Wygrany jeden GOTM - 12 wygranych 
Posted: 2011-11-16, 00:39   

Ponti to (poza Centem i Hechem) mój niedoszły i niespełniony sojusznik. Ile ja się natrudziłem by go przekabacić na jedyny słuszny kolor - rudy. Dałem mu za free dwa miasta, cackałem się z nim jak z kobietą, mogłem mu zrobić kilka razy buuuuum ostateczny w trzy tury ale ciągle liczyłem, że postawię na Japonię i i rozsądek. Świadomie i z premedytacją przyjąłem pokój z Larym po ich wtopie pod Hermenegildą by w końcu zrozumiał, że źle wybrał sojusznika a ten ciągle stawał okoniem i nie nie nie. Centa już mi Leszek z Cheosem zjechali, Hech grał bardzo statycznie więc jako strategiczny sojusznik Ponti nadawała się doskonale, wiedziałem, że umiał iść na "twarde zwarcia" bez liczenia kosztów i grać dla idei więc brakowało mi jego przychylności i zaangażowania po stronie Boudicy. Molestowałem wręcz i przekupywałem a ten jak beton zatwardziały szedł na stracenie zamiast wybrać słuszną sprawę ;) . Nie miałem serducha by go jednak ubić choć zimna kalkulacja podpowiadała, że spadnie mi niezadowolenie w miastach. Pomoc Cheosa i Larego (bo Lary tez się wysilił) w obronie Japonii była raczej symboliczna biorąc pod uwagę dostępnych w Mongolii komandosów. Miałem opracowany plan w którym w pierwszej kolejności palę porty japońskie od strony Cheosa a odcięty od wsparcia sojuszników Ponti jest stracony w 2-3 tury. Dokładnie tyle potrzebował Cheos by załadować posiłki, dopłynąć i wysadzić posiłki w japońskich portach lecz te już miały zostać spalone. Nigdy tego nie zrealizowałem bo ciągle liczyłem, że żółtek się opamięta lub gdy już miałem dojść jego sztywnego podejścia do spraw Mogolii to z kolei miałem na karku jakieś ofensywy inkaskie lub koreańskie.
Jednym słowem inwestowałem w poprawę stosunków z Japonią ale bez wzajemności. Głupi Japończyk :P

Co do piramid to uważam, że gdyby Pontiemu przypadły to to tylko na jego zagładę. Nie miałby pieniędzy na przezbrojenie w wojnie z najsilniejszą wówczas armią Wnuczka a Boudica potrzebowała piramid jak powietrza i więc niechybnie wysłałaby wojska (przezbrojone za kasę z niezbudowania piramid) by je zdobyć na Japonii. To byłby kres żywota żółtka a Boudica miałby tak czy inaczej i Piramidy i pieniądze z Piramid. Wnuczek też by dożył sędziwego wieku. Chyba.
Last edited by Rudi2 on 2011-11-16, 00:50; edited 1 time in total  

cheos 

xfire: cheos01
Helped: 4 times
Piwa: 52/118
starszy chorąży sztabowy  Złoty zlotowicz - 6 zlotów  Złoty sponsor KAC - Główny sponsor KAC  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo6  II miejsce w Dyplo - dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - DyploAnonim  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2011-11-16, 02:05   

ponti wrote:
Ale cukier Rudej przynajmniej odciąłem choc straciłem z 80 unitów :ostrzy: :rotfl:

No tego to długo nie zapomnę.
Zadzwoniłem do Pontiego z ciekawości bo jakoś późno z pracy wracałem:
- "i jak tam atak" a Ponti do mnie, że cukier odcięty i się śmieje, to ja też się uśmiecham
- "to co pojechaliście Rudą", a Ponti,
- "nie, straciliśmy wszystko ale cukier zdążyłem odciąć !"
No śmialiśmy się jeszcze jakiś czas zanim do wszystkich zakamarków mózgu dotarł bolesny impuls "KLĘSKA", KATASTROFA", "POZAMIATANE".

No ale wracając do Pontiego gry to nie mogę się wypowiadać bo za wiele razem nie przeżyliśmy, poza dotrwaniem do końca Dyplo. ;)
Ale opis Bodek treściwy :padam:

ponti 

Posted: 2011-11-16, 09:13   

Rudi2 wrote:
Nie miałby pieniędzy na przezbrojenie w wojnie z najsilniejszą wówczas armią Wnuczka a Boudica potrzebowała piramid jak powietrza i więc niechybnie wysłałaby wojska (przezbrojone za kasę z niezbudowania piramid) by je zdobyć na Japonii

Ja załowałem bardzo tych piramid, fakt ze bez kasy z nich Wnuczek dorwałby max 1 miasto wiecej.Przebroiłem moze z 4-5 jednostek .A piramid bym użył jako Państwo Policyjne.W tamtym okresie mogłaby mi truknac Ruda tak naprawde :) bo wtedy miałem najlepiej wyszkolone wojsko na świecie.Wnuczka axy były niszczone jak świeże wiśnie na wino.A przewagi technologicznej w tym czasie nie miałes zadnej.Wtedy był jeszcze Lary na świecie, wiec musiałbys przejsc przez niego.Wnuczek mgół wygrac tylko i wyłacznie kiedy by atakował z Larym albo z Toba od połnocy ale nawet 2 vs 1 wojne mielibyscie cięzką.Ja miałem spora armie wtedy ,szykowana do ataku na Larego ,wiekszosc woja mialem przy Larym wiec Wnuczek zawdziecza poczatkowy sukces tylko i wyłacznie tym ze przerwał mi przygotowania do inwazji na Larego

Scenariusz jaki bym przewidywał to Ruda mi wchodzi zatrzymuje się i w tym momencie namawiam kogo sie da by ci wjezdzal w puste miasta.Co do późniejszej gry miałes tak olbrzymie przewage jakosciowo technologiczna ze nie mialem najmniejszych szans bez pomocy z zewnatrz.

Tfurca Gotmuff

Bodek 

xfire: bodek01
Piwa: 97/1
starszy chorąży sztabowy  Brązowy order za specjalne zasługi - Zorganizowanie i prowadzanie Dyplo6  Złoty zlotowicz - 7 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w Dyplo - Dyplo4  I miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Wygrany jeden GOTM - 3 wygrane  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2011-11-16, 17:12   

No powiem Wam szczerze że takie małe zdarzenia rozstrzygnięte randomem mogłyby całkowicie zmienić przebieg gry.
Gdyby Piramidy wylądowały w Japonii to zupełnie inaczej by to poszło.
Nie sądzę żeby Rudi tak łatwo jak myśli podbił Pontiego, bo to po pierwsze był kawałek drogi do przejścia po drugie Stolica była zdecydowanie od strony Wnuczka i po drodze były jeszcze byłe miasta Marby (greckie) ... daleko oj daleko

a samymi rydwanami tez by było ciężko bo by na bank Ponti ścinał jak szalony speary... do słoni było daleeeeeko ...

całkowicie inaczej by się to Dyplo potoczyło.

Zresztą takich zdarzeń było więcej i nie ma się co o każdym rozpisywać.
Cent mógł wygrać tą bitwę z Leszkiem i Cheosem jakby był inny rando i już cała historia świata inaczej by się toczyła.
Stone też wpadł w ręce Budicy na tej samej zasadzie jak Piramidy
skończył go równocześnie chyba z Kingiem .. ale Stone to znacznie mniejsze znaczenie ma dla rozwoju niż Piramidy

Jak już mówiłem :
Szczęście sprzyja lepszym
Głupi zawsze ma szczęście

jedno skreślić ;)

cheos 

starszy chorąży sztabowy  Złoty zlotowicz - 6 zlotów  Złoty sponsor KAC - Główny sponsor KAC  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo6  II miejsce w Dyplo - dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - DyploAnonim  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2011-11-16, 19:42   

Bodek wrote:
Cent mógł wygrać tą bitwę z Leszkiem i Cheosem jakby był inny rando i już cała historia świata inaczej by się toczyła.

Nie było takiej opcji Bodek, Leszcze ma zakodowane +20% do szczęścia a Centy -20%. To spora różnica w potencjale :P

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 13/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2011-11-17, 11:51   

Już się boję mojego podsumowania a czuję w kościach że się zbliża :niepewny:

cheos 

Posted: 2011-11-17, 12:20   

No jesteś kolejny do zweryfikowania :smt075 :ko:
A ja jeszcze spokojny jestem bo później Lary baty dostanie.
No ale kiedyś i mi się oberwie, na koniec.

plewan_79 

Piwa: 18/18
pułkownik  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  Wygrany jeden GOTM - 2 wygrane  III miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  III miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy 
Posted: 2011-11-17, 12:42   

czekacie jak uczniowie w szkole - na oceny z klasówki :D

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum