www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jeste¶ nowy? Kliknij tutaj!    Zgło¶ grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgło¶ grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Opened by: Rihiter
2011-12-08, 08:00
Kronika Dyplo "Mi¶" 2
Author Message
czajmen 

Qin Shi HuangImperium Malijskie

xfire: czajmen
Helped: 2 times
Piwa: 20/39
starszy szeregowy  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Mi¶ 
Posted: 2012-09-15, 22:35   

Mali Imperium

Generał Czajmen wydał rozkaz swojemu jedynemu galeonowi zaatakowanie Theb - na pokład weszli wojowicy (tak - jednostka Warrior), której atak i spalenie miasta wywołało wojnę Mali - Idiańce. Niestety atak jest bardzo prawdopodobnie atakiem samobójczym - nie mniej - wartym działania. Od dzi¶, aż po kres istnienia Imperium Mali będ± w wojnie z Imperium Idianców. Okręt mamy nadzieje powróci bez żadnych problemów do naszego miasta, gdzie czeka na bohaterów wielka uczcta.

itkovian 

Oktawian AugustImperium Brytyjskie

Helped: 3 times
Piwa: 22/21
starszy chor±ży sztabowy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo Mi¶ 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  Przeżycie w Dyplo - DyploMi¶3 
Posted: 2012-09-16, 08:36   

Ponad 600 jednostek przekracza lub stoi u granic wspólnego znienawidzonego wroga Wolnych Narodów :przestraszony: przed nimi stoi ogrom terenu i wrogiej armii czy ta Wielka Armia da radę ?!

http://www.youtube.com/wa...watch_response.

Przed przekroczeniem granic prze wojska regularne ,przerzucono grupy agitatorów i dywersantów któryz jak widać wzniecili ogień rewolucji w Tebach ,szkoda że tak żywiołowo że te spłoneły :zalamany: .
Last edited by itkovian on 2012-09-16, 08:48; edited 1 time in total  
Postaw piwo autorowi tego posta

czajmen 

Posted: 2012-09-16, 19:59   

Mali Imperium

I znów kolejny oddział wojowników (tak znów jednostka warrior) w samobójczym ataku dokonała udanego podpalenia kolejnego portu morskiego - Latarenki.

Beny 

Kubilaj ChanImperium Koreańskie

xfire: fcbeny
Helped: 50 times
Piwa: 65/13
generał dywizji  Złoty order za specjalne zasługi - system Dyplo, PBEM, FFA, losuj±cy, civilopedia  Br±zowy zlotowicz - 2 zloty  Br±zowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo Mi¶ 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Złoty gracz w demokrację - GwD1-admin  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2012-09-16, 21:04   

W tym samym czasie koreańska armia zaopiekowała się opuszczon± wiosk±, Moundville.

bummbummbamm

HammurabiImperium Indian

Piwa: 3/1
major  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Mi¶ 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4 
Posted: 2012-09-17, 07:02   

Gratulacje dla wojsk Malijskich za palenie miast Perskich ktore przy obecnych ruchach wojsk koalicji lada dzien mogly wrocic do Perskiego panstwa.Gratulacje dla wladcy Koreii ktory ponownie wystawiajac najmniejsza armie zyskuje darmowe miasta,specjalne gratulacje dla wladcy Zulusus za decyzje o nieunicestwianiu swojej armii i wyslaniu jej na tereny Indianskie - naprawde decyzja honorowa,ociekajaca odwaga, godna Zuluskiego wladcy.

czajmen 

Posted: 2012-09-17, 07:39   

Mali Imperium

Widzimy iż władcę Indiańców docieka zło¶ć widz±c ten dobrze skoordynowany atak. Widzimy twoj± bezsilno¶ć i chęć obrony przed poł±czonymi armiami Zulusko-Angielskimi. Widzimy twoje wielkie granice, które s± prawie nie obstawione. Oj szybko utracisz kontrolę na większo¶ci± miast. Oj szybko.

bummbummbamm

HammurabiImperium Indian

major  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Mi¶ 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4 
Posted: 2012-09-17, 08:32   

czajmen wrote:
Mali Imperium

Widzimy iż władcę Indiańców docieka zło¶ć widz±c ten dobrze skoordynowany atak. Widzimy twoj± bezsilno¶ć i chęć obrony przed poł±czonymi armiami Zulusko-Angielskimi. Widzimy twoje wielkie granice, które s± prawie nie obstawione. Oj szybko utracisz kontrolę na większo¶ci± miast. Oj szybko.

Oh tak tak,jestescie super skoorydnowana grupa uderzeniowa ktora od 100 lat lize sie po jajkach nawzajem bo macie za krotkie jezyki zeby sie lizac bo swoich wlasnych :rotfl: jestescie super przebiegli bo w czterdziesci osob od 100 lat pakujecie szpiegostwo we mnie i was to ratuje bo gdyby nie szpiegostwo to nikt z was nie mialby takich cohones zeby nawe pomyslec o wkroczeniu na ziemie Indianskie.Tak tak,bardzo szybko strace kontrole na ziemiami ktore zagrabilem na innych wladcach :smt097 bo wasz geniusz taktyczny po prostu gniecie mnie do ziemi a przebieglosc w dzialaniach wszyscy przeciwko jednemu zasluguje na miano akcji roku : ) i na koniec jestem bardzo ciekaw ilu z was uda mi sie wykonczyc zanim w ogole powachacie rdzenne ziemie Indianskie.

Pozdrawiam
Hammurabi.

bummbummbamm

HammurabiImperium Indian

Posted: 2012-09-17, 08:38   

Acha i jeszcze jedno - w przeciwienstwie do niektorych pussies mnie nie przeraza utrata jednego,dwoch a nawet pietnastu miast - nawet jak zostane z sama stolica to bede bil sie do konca i mordowal tylu z waszych wojakow ilu sie da a wam pozostwiam zaszczyt bycia po drugiej stronie.

itkovian 

Oktawian AugustImperium Brytyjskie

Helped: 3 times
Piwa: 22/21
starszy chor±ży sztabowy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo Mi¶ 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  Przeżycie w Dyplo - DyploMi¶3 
Posted: 2012-09-17, 09:19   

bummbummbamm wrote:
czajmen wrote:
Mali Imperium

Oh tak tak,jestescie super skoorydnowana grupa uderzeniowa ktora od 100 lat lize sie po jajkach nawzajem bo macie za krotkie jezyki zeby sie lizac bo swoich wlasnych :rotfl: jestescie super przebiegli bo w czterdziesci osob od 100 lat pakujecie szpiegostwo we mnie i was to ratuje bo gdyby nie szpiegostwo to nikt z was nie mialby takich cohones zeby nawe pomyslec o wkroczeniu na ziemie Indianskie.Tak tak,bardzo szybko strace kontrole na ziemiami ktore zagrabilem na innych wladcach :smt097 bo wasz geniusz taktyczny po prostu gniecie mnie do ziemi a przebieglosc w dzialaniach wszyscy przeciwko jednemu zasluguje na miano akcji roku : ) i na koniec jestem bardzo ciekaw ilu z was uda mi sie wykonczyc zanim w ogole powachacie rdzenne ziemie Indianskie.

Pozdrawiam
Hammurabi.

Oktawian słuchaj±c przemówienia Władcy Indian (tłumacznie powyżej ;) ) ( przemówienie poniżej )

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Pokiwał głow± tak to ¶wietny dyplomata ;)

czajmen 

Posted: 2012-09-17, 09:49   

Mali Imperium

Teraz Generał Czajmen wie dlaczego Hammurabi nie ma żadnych sojuszników, którzy pomogli by mu w tych ciężkich czasach. Wie dlaczego jego ostatni sojusznik - Willem van Oranje tak łatwo złamał sojusz z Hammurabim i przył±czył się do Koalicji Dobra. Oj tak na pewno zginie nie jeden wojak po stronie koalicji, oj na pewno. Ale na pewno po twojej stronie Hammurabi zgin± WSZYSCY. Możesz teraz straszyć ile chcesz - ale prawda i fakty s± jednoznaczne. Dni twoje s± policzone. Może uda ci się rozbić / powstrzymać natarcie z jednej strony, ale wci±ż będziesz atakowany z pozostałych.

Rookie 

Wilhelm IImperium Zulusów

Piwa: 8/48
starszy szeregowy  Br±zowy zlotowicz - 1  zlot  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Mi¶ 2 
Posted: 2012-09-17, 10:50   

Willem van Oranje ma nadzieje ze chociaz w czesci zmyl hanbe po swojej zdradzie na koalicji a szczegolnie na Anglii.

KasztelanMirmil 

xfire: kasztelanmirmil
Piwa: 9/4
starszy plutonowy  Obibok – nie grał od 90 dni  Pluszowy mi¶ - rozegrał mniej niż 10 gier  II miejsce w Dyplo - Dyplo Mi¶ 2 
Posted: 2012-09-17, 15:39   

¬mył, Ľmył...
Mali lubić Zulu :kumple:

Beny 

Kubilaj ChanImperium Koreańskie

xfire: fcbeny
Helped: 50 times
Piwa: 65/13
generał dywizji  Złoty order za specjalne zasługi - system Dyplo, PBEM, FFA, losuj±cy, civilopedia  Br±zowy zlotowicz - 2 zloty  Br±zowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo Mi¶ 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Złoty gracz w demokrację - GwD1-admin  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2012-09-17, 22:24   

Przejęto kolejne miasto indiańskie, Nacogdoches.

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum