www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Profesor Miodek
Author Message
meca 

xfire: meca10
Helped: 2 times
Otrzymał 1 piw(a)
podpułkownik  Brązowy order za specjalne zasługi  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2007-04-20, 19:19   Profesor Miodek

// LDeska - wydzielone z forum turniejowego bo nie na temat :)

To może zapytajcie profesora Miodka co o tym sądzi? :D
Last edited by LDeska on 2007-04-24, 09:03; edited 1 time in total  
Postaw piwo autorowi tego posta

Modry 

xfire: Modrzew
podporucznik  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2007-04-23, 18:46   

Tu profesor Miodek. Pisze pod pseudonimem modrzewia bo ukrywam sie przed prawicowymi bojówkami, które uwzieły się na mnie od czasu kiedy wyszło , że jestem kapusiem. A Wałęsa przyżekał mi , że wszystkie moje teczki poszły z dymem, ale zrobił mnie w barana jak to sie hehe mówi. Zatem odnosząc się do tematu. Słowo poznanie jak sama nazwa wskazuje pochodzi od słowa poznanie, które oznacza czynność zwaną poznaniem czyli użytkownik poprawcie mnie jak dobrze mówie Cola miał racje pisząc że poznanie nie może obyć się w sposób niebespośredni chyba że jest wynikiem głębokiej aberacji psychicznej zwanej uczeniem się. Natomiast jeśli chodzi o masonów to sam kiedyś troche polowałem i raz trafiłem nawet masona ale podkulił ogon i uciekł i padł dopiero jak nasypaliśmy arszeniku do paśnika. Także z doświadczenia mego skromnego profesorskiego wiem że mason bywa niebezpieczny i potrafi nieźle dziabnąć i trzba zachowywać szczególną attencję jak sie idzie do lasu...
Tyle ja Profesor Jan sprzedawałem kolegów bezpiece Miodek

Beny 

xfire: fcbeny
Helped: 50 times
Piwa: 65/13
generał dywizji  Złoty order za specjalne zasługi - system Dyplo, PBEM, FFA, losujący, civilopedia  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Złoty gracz w demokrację - GwD1-admin  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2007-04-23, 19:16   

hehe :)

OffTop

Wpada Kubuś Puchatek do Krzysia i mówi:
- Że Kłapouchy kapował, mogę zrozumieć. W końcu to osioł. Że Prosiaczek też mogę zrozumieć, przecież to świnia. Ale żeby Miodek?!?

End OffTop

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 20/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2007-04-24, 09:10   

A ja lubię Miodka :) Jako że wydzieliłem temat to już nie będzie zbaczanie z tematu turnieju więc możemy sobie popisać :)

Nie wiem jak wy, ale ja mam 31 lat i mam już dość tej lustracji. Niech się nasze szacowne premiery wezmą wreszcie za coś co nam pomoże tu i teraz, a nie obierają za swój główny cel działalności wygrzebywanie z archiwów kto 30 lat temu składał raport na milicji... Nie macie też takiego wrażenia że zamiast reformy służby zdrowia, edukacji, rolnictwa, podatków, budowy autostrad (i teraz stadionów :P ) to ci decydenci zajmują się tylko sobą i swoimi notowaniami? Kurczę - półtora roku i ani jednej ustawy nie przyjęli która by coś ulepszyła z tych rzeczy o których pisałem... (no dobra - była jedna ustawa obniżająca składkę rentową czy emerytalną, ale to była obniżka tak mała, że i tak płacę więcej, bo pomimo obniżenia stawki procentowej podstawa poszła tyle w górę że co miesiąc płacę więcej :) )

ponti 

xfire: marchwik
Helped: 9 times
Piwa: 61/68
generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Złoty zlotowicz - 10 zlotów  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1-kapitan 
Posted: 2007-04-24, 12:39   

Miodek jest ok kiedys ktos sie go zapytal jakby inaczej powiedział wyraz "porachuje" powiedział prosto

- już czas Panowie :)

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff

Modry 

podporucznik  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2007-04-24, 12:45   

Ja mam 22 lata i cholernie cieszę się z tego co robią kaczory. Tego właśnie trzeba: przywrócenia elementarnej sprawiedliwości społecznej. Pokazania tego kto był kanalią i tego kto się nie ugiął. Powoli wychodzimy z tej chorej sytacji gdzie ofiary mają gorzej od katów i tych którzy piszą peany na ich cześć wide. Szymborska( jak i 80% literatów).
Trzeba dokonać rozrachunku z przeszłością :oni to robią i wielu ludziom sie to nie podoba.
Pozycja Polski na arenie międzynarodowej znacznie wzrosła( tylko nie piszcie proszę , że się z nas śmieją, bo to , że się śmieją oznacza że u nas dzieje sie lepiej).
Ale wracając do lustracji to pis i koalicjanci są jedynym środowiskiem , które jest w stanie to zrobić i to robi przy ogromnym wrzasku mediów i "autorytetów moralnych" jak Adam Michnik i reszta bandy z gazety wyborczej i ogólnie z tego różowego salonu.
@ Leszku czy uważasz , że która kolwiek partia dokona zmian w gospodarce? Jesteśmy w Uni tu niestety króluje socjal i podatki conjawyżej mogą wzrosnąć a każda obniżka to ewenement... Czy może partia Tuska coś w tej kwesti zrobi? Mała lekcja histori: Tusk miał kiedyśą taką partie KLD sie nazywała i to mni. on dokonał czegoś co nazwano złodziejską prywatyzacją czyli wyprzedaniem majątku narodowego za bezcen. Tusk osobiście odpowiada za sprzedaż najbardziej rentownej fabryki Żywaca, która przynsiła cholerne zyski dla Państwa. Ale nie przeszkodziło mu to za malutką cene wyprzedać ją hainekenowi...
Tuskowi nie ufam bo PO to partia biznesmenów, dla których liczy się tylko swój własny interes co już udowodnili w przeszłości.

meca 

Otrzymał 1 piw(a)
Posted: 2007-04-24, 13:20   

Modrzew wrote:
Czy może partia Tuska coś w tej kwesti zrobi?

Modrzew wrote:
czy uważasz , że która kolwiek partia dokona zmian w gospodarce?

Modrzew wrote:
Tusk osobiście...

Modrzew wrote:
Tusk miał kiedyśą taką partie...

Modrzew wrote:
Tuskowi nie ufam bo PO to partia biznesmenów...

Napisz wprost, ze jesteś kaczorem, a nie się tu Tuskiem zasłaniasz :D ;)
Last edited by meca on 2007-04-24, 13:21; edited 1 time in total  

LDeska

marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2007-04-24, 13:30   

No to się politycznie zrobi :)
Niestety wychodzi na to że z moich znajomych jesteś dopiero drugą osobą której to się podoba (a ta pierwsza ma ok. 50 lat). Kto ich wybrał? Chyba że teraz większość się wstydzi jak zobaczyła co robią...
Zacznijmy po kolei - gdzie jest ta elementarna sprawiedliwość społeczna? Na razie widzę tylko kontrolowane przecieki od Macierewicza do prasy... archiwów IPN nie otworzyli - czemu? Boją się? Otóż nie - chcą mieć tego asa w rękawie, kto jest niegrzeczny, to dostanie teczką w twarz. No i nie mogę zdzierżyć - jak można mówić o elementarnej sprawiedliwości mając za wicepremiera przestępcę albo nacjonalistę? Mnie to bardzo boli, bo tracę poczucie szacunku dla własnego rządu...
Rozrachunek z przeszłością - ależ oczywiście, ale to nie może być podstawowa działalność rządu! Podstawową działalnością rządu jest w tej chwili dla mnie walczyć z bezrobociem (ale nie poprzez wyganianie młodych za granicę), zreformowanie oświaty, służby zdrowia, systemu podatkowego, rolnictwa, rozbudowa infrastruktury. A co zrobił ten rząd? Przez 1,5 roku zajmuje się lustracją.
Co do zmian w gospodarce - uważam że PO jest jedyną partią która to może zrobić. Chociaż nawet SLD zrobiło więcej niż PiS la gospodarki - przypomnę Ci że to właśnie nielubiany strasznie Miller wprowadził liniowy podatek 19% dla firm w Polsce (CIT), z którego ja teraz zresztą korzystam :P a co zrobił nasz aktualny rząd w podatkach? Na razie nic, zapowiedział reformę na 2009 rok - dziwnym zbiegiem okoliczności na koniec swojej kadencji, czyli "po nas choćby i potop"
Co do eurolandu - tak się składa że w Unii są niższe podatki niż u nas, oprocentowanie jest czasami wyższe, ale progi są o tyle wyższe że efektywnie płacisz mniej... Pamiętasz chryję z Polakami którzy pracują w Wielkiej Brytanii? Twierdzili że są podwójnie opodatkowani... a wcale tak nie jest. Ta poprzednia umowa przewidywała tylko, że jak ktoś pracuje w Anglii i płaci tam podatki, to w Polsce musi dopłacić różnicę między podatkiem wyliczonym według polskich stawek a tym co zapłacił w Anglii. No i tam pracuje taki człowiek fizycznie i wpada w niski próg podatkowy a u nas w 40% :) i musi dużo dopłacać... Czyli w Polsce od tej samej kwoty płaci się znacznie więcej podatków. Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Słowacja, Rumunia, nawet Ukraina i Rosja mają już podatki liniowe - ten podatek liniowy to nie jest żaden złoty środek który wszystko uleczy, ale na pewno powinno się to wprowadzić.
Co do prywatyzacji Żywca - nie wiem, pierwszy raz słyszę, więc nie będę się wypowiadał. Podaj linki jak masz, to poczytam...
No i odnośnie przeszłości - czy ja się mylę, czy aktualny prezydent był już ministrem sprawiedliwości i prezesem Najwyższej Izby Kontroli? I to nie miesiąc tylko wiele lat... Czemu wtedy nie dokonał tej elementarnej sprawiedliwości? Co robił w przeszłości Macierewicz i Lepper to nie będę wspominał...

Modry 

Posted: 2007-04-24, 14:34   

Meca pisze:
Quote:
Napisz wprost, ze jesteś kaczorem, a nie się tu Tuskiem zasłaniasz

O widze ze nawet Włosi Polskiego pochodzenia włączają się do dyskusji ;)
Tak jestem za pisem nie ukrywam tego....

Leszku o gospodarce mam nikłe pojęcie dlatego nie chcę się wdawać w dyskusje...

Pytasz:
Quote:
gdzie jest ta elementarna sprawiedliwość społeczna?

Kto jak nie pis chce odebrać emerytury sbekom? Kto chce osądzić zbrodniarzy stanu wojennego? W interesie każdego innego nie byłoby zrobienie tego. Ale pis to robi i chwała mu za to...
Quote:
jak można mówić o elementarnej sprawiedliwości mając za wicepremiera przestępcę albo nacjonalistę?

Lepper ma wyrok za wysypywanie gorszej jakości zboża z niemiec na tory. Już swięty Tomasz z Akwinu pisał , że jeśli władza jest nikczemna i działe przeciw narodowi to należy się jej sprzeciwić( a że była to jego trampolina do kariery to już inna sprawa). Pozatym ojcem Leppera jest balcerowicz i to jemu należy dziękować za niego...

Lepszy gierytych nacjonalista niż miller stary komuch...

Quote:
archiwów IPN nie otworzyli - czemu? Boją się? Otóż nie - chcą mieć tego asa w rękawie, kto jest niegrzeczny, to dostanie teczką w twarz

Noi czemu sie dziwisz co w tym nienaturalnego?

Quote:
Co do prywatyzacji Żywca - nie wiem, pierwszy raz słyszę, więc nie będę się wypowiadał. Podaj linki jak masz, to poczytam...

Tego nie znajdziesz w zmanipulowanym internecie. Polecam Ci poczytać prawicowych publicystów. Szczególnie Łysiaka , który świetnie ich punktuje. Ale Ziemkiewicz też jest niezły chociaż ostatnio spuścił z tonu...
Last edited by Modry on 2007-04-24, 15:15; edited 1 time in total  

meca 

Otrzymał 1 piw(a)
Posted: 2007-04-24, 14:37   

Modrzew wrote:
O widze ze nawet Włosi Polskiego pochodzenia włączają się do dyskusji

Włosi polskiego pochodzenia z francuskimi korzeniami, dokładnie rzecz biorac :D

Modrzew wrote:
Tak jestem za pisem nie ukrywam tego....

Teraz już wiem to na pewno, bo do tej pory to tylko o PO pisałeś :)

Saluti,
Jacques Mertin :)
Last edited by meca on 2007-04-24, 14:44; edited 2 times in total  

LDeska

Posted: 2007-04-24, 15:11   

Modrzew - sęk w tym że ludzie w większości zgadzają się z tym żeby zabrać emerytury eSBekom i takie tym podobne (chociaż podobno większość była przeciwna sądzeniu Jaruzelskiego). Tu chodzi o kwestię miary - jak się robi z tego jedyną działalność rządu to coś jest nie tak. Problem w tym że PiS nie liczył na wygraną, nie miał programu gospodarczego ani ludzi do jego przeprowadzenia - zresztą widać po tym, kto teraz jest ministrem finansów.
Co do Leppera - tutaj też widzę że masz braki. Otóż nie o wysypywanie zboża chodzi. To jest karygodne, ale nie za to Lepper został skazany i przesiedział w więzieniu kilka miesięcy (z 1,5 roku które dostał o ile pamiętam). Lepper rozpoczął swoją działalność od tego że z koleżkami zlinczowali wyznaczonego przez sąd syndyka. Rozebrali gościa, ogolili mu głowę, polewali wodą, chłostali witkami, ganiali w takim stanie po miejscowości (Kobylnica koło Słupska). Facet niestety nie wytrzymał nerwowo i potem popełnił samobójstwo. I za to Lepper jest nazywany przestępcą, a nie za wysypywanie zboża, bo za to nie został osądzony, bo się zasłania immunitetem (w czym mu pomaga ta Prawa i Sprawiedliwa partia). Tutaj masz link do Rzeczpospolitej, bo rozumiem że linkiem do Wyborczej byś wzgardził ;) : http://www.rzeczpospolita...bory01_a_3.html

Quote:

Przed ośmioma laty Lepper i jego ludzie wywlekli z siedziby lokalnych władz burmistrza Praszki. Obwozili burmistrza, który jest inwalidą, po miejscowym rynku na taczce. W 1994 roku "Samoobrona" wychłostała witkami i ogoliła głowę zarządcy gospodarstwa w Kobylnicy. Za tę akcję Lepper trafił na dwa miesiące do więzienia w Czarnem.

Tutaj mi się bardzo podoba - właściwy człowiek na właściwym miejscu:

A propo lepszy niż stary komuch... chyba nie pamiętasz kim jest Lepper - przecież do były dyrektor PGR-u, typowy stary komuch... oto Endrju 1 Maja 1999 świętujący z Millerem, Borowskim, Oleksym i Waniek (z tego samego artykułu):

No i teraz pomyśl sobie że ja przejeżdżam codziennie do pracy obok budynku Rady Ministrów i on tam siedzi w środku... albo czasami muszę zjeżdżać z drogi bo na sygnale jadą czarne BMW a w środku ten burak siedzi...

Co do wachlowania teczkami - ja nie tak pojmuję sprawiedliwość :) według mnie prawo ma być takie samo dla każdego, a nie że jak ktoś popiera PiS to jego teczki nie ujawnimy, a jak nie popiera, to ujawnimy.

A internet jest zmanipulowany, ale przez kogo? Przez ludzi po prostu - widzisz, na przykład tutaj możesz pisać co chcesz i dzięki temu poprawiać ten internet... żartuję oczywiście - chodzi mi o to że internet jest najmniej zmanipulowanym medium, bo każdy chętny może napisać co chce.

Modry 

Posted: 2007-04-24, 16:24   

Piszesz Leszku:

Quote:
Problem w tym że PiS nie liczył na wygraną, nie miał programu gospodarczego ani ludzi do jego przeprowadzenia - zresztą widać po tym, kto teraz jest ministrem finansów.

Ninstrem finasów jest fachowiec. Nie wiem czy wstąpiła do pisu , ale napewno nie wywodzi sie z platformy jak to sugerujesz. Jest poprostu profesorem ekonomi. Czyli jest to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Pozatym tak krytykowałeś gospodarkę za żądów kaczorów. A to przecież gilowska z platformy trzyma ster ;)

Jeśli chodzi o Leppera to w życiu mi nie przyszłoby do głowy że będę go bronił , no ale od czasu do czasu trzxba być adwokatem diabła...

Piszesz:

Quote:
A propo lepszy niż stary komuch... chyba nie pamiętasz kim jest Lepper - przecież do były dyrektor PGR-u, typowy stary komuch...

Widze że nie rozumiesz pojęcia stary komuch. NA tej zasadzie to Jerlcyn też był starym komuchem bo był w parti? Albo papież jest faszystą bo był w hitlrjugent?

Stary komuch to ktoś dla kogo intelektualnymi idolami są Marks i Lenin i póżniejsi ich epigoni czy cała banda lewizny filozoficznej.
Lepper jest zwykłym watażką do wynajęcia. Rozrabiaką politycznym, zwykłym oportunistą.
Quote:
A internet jest zmanipulowany, ale przez kogo? Przez ludzi po prostu

no przecież nie przez świnie i tygrysy:)

Dla mnie większym przypałem będzie jak Po zrobi( a na 100% zrobi) kolaicje z Sld i resztą bandy niż to co jest teraz...

LDeska

Posted: 2007-04-24, 17:10   

No to ja nie rozumiem co piszesz... to w końcu Gilowska jest czy nie z PO? Bo raz piszesz
Quote:
Nie wiem czy wstąpiła do pisu , ale napewno nie wywodzi sie z platformy jak to sugerujesz.
a drugi raz
Quote:
A to przecież gilowska z platformy trzyma ster

Oczywiście Gilowska była w PO ale się obraziła jak chcieli jej sprawę postawić przed sąd partyjny. Ja sugerowałem że PiS nie był przygotowany do przejęcia władzy, bo nie miał kandydatów na premiera, ministra finansów ani zdrowia.
Definicja starego komucha chyba jest dopasowana do Twoich potrzeb... przecież Lepper nie tylko był w partii, on dalej się posługuje tymi socjalnymi hasłami. Zresztą PiS tak naprawdę ma dużo bliżej do SLD niż do PO. I tak się przedstawiał podczas kampanii. Pamiętasz spot z lodówką? Pamiętasz nowe słowo w polityce "liberał"? Ten podział stawia po jednej stronie - socjalnej PiS, LPR, SO i SLD, a po drugiej PO. Gdyby nie różnice ideologiczne, to taka by teraz była koalicja, bo jeśli chodzi o podejście do gospodarki to mają takie samo - rozdać wszystko.
Jeszcze sobie przypominam słynne głosowanie nad wczęsniejszymi emeryturami dla górników (różnice między uzbieranym kapitałem a tym zagwarantowanym w ustawie pokrywa państwo). Pod sejmem stali wtedy górnicy i rzucali śrubami w sejm. I co? Wszystkie partie oprócz PO głosowały za emeryturami... a teraz cytat z Rejsu "I kto za to płaci? Pan płaci, ja płacę, społeczeństwo..." :)

Dobra koniec polityki - wchodź na xfire, bo mam ochotę kogoś sprać ;)

Lary33 

xfire: lary33
Helped: 6 times
Piwa: 35/26
generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2007-04-24, 20:32   

Modrzew nie obraż się ale jesteś pierwszą inteligentną osobą, jaka znam, która popiera PIS. Coś w tym chyba jest. I jeszcze bronisz Leppera????? Jestem w szoku. Powiem Ci coś. Jestem zwolennikiem "grubej kreski" Mazowieckiego. Mnie interesuje przyszłośc a nie jakies durne rozliczanie dla celów politycznych. Przecież lustracja, aborcja to są tematy aby odciągnąc ludzi od innych problemów. Mnie w Pisie wkurza to że tylko gadaja o tym co zrobią a nic nie robią. Jest takie powiedzenie " Ta która krowa dużo ryczy to mało mleka daje" i tak jest u nas z PISem. Dobra nie pisze więcej bo się zdenerwowałęm tylko :P

Peter 

xfire: peterek
Helped: 12 times
Piwa: 43/13
generał dywizji  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 13 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo1  I miejsce w Dyplo - Dyplo2  I miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - Dyplo3  III miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC  Złoty gracz w demokrację - GwD2-kapitan 
Posted: 2007-04-25, 08:16   

Stary kawal mi sie przypomnial:
- Kiedy bedzie lepiej?
- Juz bylo..

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum