Lakes 2
Reply to topic

: Lakes 2

PBEM Lakes 2

Co ma oferować?
-Najważniejsze, to szybkie trzaskanie turek, byłoby miło utrzymać poprzednie tempo, które było iście wyczynowe porównując do COP'owych pbemów i całkiem nieźle do tutejszych, KAC'owych. Ostatecznie wyszło 1,58 tury dziennie, co napawa mnie istną dumą, że udało się taki skład zebrać.
-Mało miejsca, blisko siebie, więcej sieczki niż simowania by była jakaś zabawa, a nie że wygrał ktoś bo sobie wytechował i zabunkrował. W dodatku brak mórz ale na pewno większe jeziora.
-Mapa wygenerowana losowo i ręcznie zbalansowana, ale teraz na pewno nie tak niechlujnie, sam się raczej tym zajmę. Mapa będzie widoczna dla wszystkich od początku.
-Dla 8 graczy, na pewno też wymiary i wszystko będzie bardziej sensowne niż w poprzednim, gdzie mimo wszystko choć dobrze było dość dziwacznie.
-Nacje, poprzednio się wybierało z tych dobrych, teraz chcę zrobić żeby z samych najgorszych ludzie musieli wybierać, będzie ciekawiej maksując nimi i nie używając jakiś magicznych jednostek.
-Oczywiście na dodatku.

Gracze:
-Maiar
-Cholerny
-Coorp
-Nefliqus
-Itkovian
-Alpridz
-Forever
-Gadek

Last edited by Maiar on 2012-09-13, 20:32; edited 7 times in total
:
Ja się zapisuje, ja się zapisuje. Super że ktoś się wziął za organizację i to nie jestem ja!!!

:
To mnie też proszę dopisać. :)

:
Jak coś, zapisy skończone. Weź Scooby zrób to, o co Cie prosiłem na pw. :hyhy:

:
Nie to żebym się czepiał ale ja się nie zgłaszałem
Owszem rozmawialiśmy ale przed zgłoszeniem chciał bym zobaczyć jakie będą zasady gry
Więc jeśli ktoś ma ochotę wchodzić w ciemno to może śmiało się zgłosić na moje miejsce

Veni Vidi Vici
Forek nie narzeka Forek opisuje rzeczywistość

:
jakie reguły odnośnie przejmowania cytadel?

Last edited by Nefliqus on 2012-09-16, 22:12; edited 2 times in total
:
Wszystko będzie do wspólnego obgadania, powoli będę tworzył odpowiednie wątki.

Last edited by Maiar on 2012-09-16, 22:27; edited 1 time in total
:
będzie ten PBEM?

:
Pytaj Giggsa, od tygodni go mecze o mapę, jeszcze mam malutką nadzieję.

:
Maiar wrote:
Pytaj Giggsa, od tygodni go mecze o mapę, jeszcze mam malutką nadzieję.

hmm ale Giggs sam mapy chyba nie zrobi? W edytorze mapę się łatwo robi, wystarczy sciągnac z STEAMa/Tools Civ4 SDK. Jak trzeba będzie coś skryptem dodawać to napisze Ci jak to zrobić. Chyba musisz sam to trochę popchnąć do przodu. No i regulaminu tez nie ma.

Last edited by Nefliqus on 2012-11-15, 10:02; edited 1 time in total
Reply to topic
Jump to:  

Czas generowania strony : 0.27 s.