www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jeste nowy? Kliknij tutaj!    Zgo gr Civ6     Zgos gr Civ5    Zgo gr Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMWISZ SI NA GR    Na ircu jest users osb. Zaaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Pakt "Zulu (BBB) - Arabia (Rihiter)" (Rihiter)
Author Message
Shaka[D14]

Kubilaj ChanImperium Celtw

Piwa: 60/18
plutonowy  Brzowy zlotowicz - 1 zlot  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Reprimends:
 6/3/6
Posted: 2013-10-11, 21:18   Pakt "Zulu (BBB) - Arabia (Rihiter)" (Rihiter)

Pakt numer 2974, zaoony 2012-12-02 09:24:28 przez Rihiter (Indie - Cyrus )

Nazwa paktu: Zulu (BBB) - Arabia (Rihiter)

Zaproszone do paktu nacje:
Twrca: Rihiter
bummbummbamm
Postaw piwo autorowi tego posta

Shaka[D14]

Kubilaj ChanImperium Celtw

Piwa: 60/18
plutonowy  Brzowy zlotowicz - 1 zlot  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Reprimends:
 6/3/6
Posted: 2013-10-11, 21:18   

Rihiter 2012-12-02 10:52:02
Prosz prosz, jakie nam random sprawi ssiedztwo. ;)

bummbummbamm 2012-12-02 14:48:07
Witam witam ; )

Rihiter 2012-12-02 16:09:16
Mapa do ciasna, bo tak z 8-9 pl midzy pozycjami startowymi mamy. Ale dalszej kolonizacji na wschd nie planuj, co miaem postawi to postawiem - miasto widzisz. adnie na grce, dobre do obrony. :D
Take pomimo jakich tam trudnoci w relacjach w przeszoci to tutaj w grze skaniam si ku uoeniu si pokojowym i wsppracy.

bummbummbamm 2012-12-02 17:09:57
Cieszy mnie to niezmiernie ; ) niewiele dzisiaj ci powiem bo jestem po chyba najciezszym weekendzie w zyciu - generalnie co zauwazysz predzej czy pozniej mam daleko do ciebie wiec konflikt mnie nie interesuje - a co bedzie pozniej to sie okaze z czasem. Ja zawsze w kazdym dyplo staram sie miec od poczatku jednego solidnego sojusznika.

Rihiter 2012-12-02 18:38:45
Podobnie i ja. Oczywicie nieprzychylni psy na mnie wieszaj za jakie tam mao wane pakty zamane, kto by to tam pamita... :P
Ale sprzymierzecw i sojusznikw traktuj powanie i niezmiennie. Cent z D7 to solidny tego przykad. W kocowej fazie miaem spor przewag, mega armie i mogem si pokusi, ale by moim sojusznikiem od pocztku i zosta do samiutkiego koca. :)

bummbummbamm 2012-12-04 09:08:24
Ja wychodze z zalozenia ze czas pokaze kto jest sojusznikiem a kto wrogiem bo tak to idzie w dyplo ; ) lekko za linia wzgorz od mojej strony bede stawial miasto za jakis czas,w sensie takim ze kultura nie dotkne owej lini wzgorz.

Rihiter 2012-12-04 13:50:01
Podobnie uwaam, czas pokae wszystko.
Miasto stawiaj miao. To daleko do przecie. :)

Rihiter 2012-12-04 14:28:15
Robimy jakie ustalenia co do zwiedzania naszych terenw wzajemnie? Co do przechodzenia obok miast, itp?

bummbummbamm 2012-12-04 15:18:02
Warem sie wycofuje do siebie w nastepnej turze a scautem chcialbym gdzies przejsc,wiadomo,zwlaszcza ze stracilem ture na lasek - przejde w dol po lini prostej jesli to nie problem.

bummbummbamm 2012-12-04 15:19:10
Warem sie wycofuje do siebie w nastepnej turze a scautem chcialbym gdzies przejsc,wiadomo,zwlaszcza ze stracilem ture na lasek - przejde w dol po lini prostej jesli to nie problem.

Rihiter 2012-12-04 15:36:01
Moja stolica jest w d po linii prostej, wic przez kultur nie przejdziesz. Teraz na przeadowaniu zrobi si poszerzenie kultury.

Rihiter 2012-12-04 15:37:14
No i jak wycofujesz wara, to ja moim rwnie nie wpycham si Tobie na tereny. Z tych wzgrz co mam widzie to zobaczyem i nie mam zamiaru prze nim na wschd.

bummbummbamm 2012-12-04 17:22:38
No to nie wiem,cos wymysle tym scautem,u gory widze indianca,moze do niego zajrze a warra cofam tak jak pisalem

Rihiter 2012-12-04 17:41:02
Tak btw... co to si w weekend dziao, e taki okropny by?

Rihiter 2012-12-04 17:43:41
Do indiaca te szedem warem zwiedza. Poszedem niestety z drog, bo wzdu zachodniego wybrzea i tam jest przyblokowane jego kultur. Take jak gdzie chcesz dalej za niego doj, to po wschodnich obrzeach jego kultury radz sprbowa, bo po zachodnich tak jak mwi.

bummbummbamm 2012-12-04 17:49:37
A szkoda gadac ale poszedlem ostro za ostro,w skrocie mialem impreze w piatek,w sobote mialem byc w domu a skonczylo sie tak ze bylem w poniedzialek a soboty nie pamietam : D

Rihiter 2012-12-04 20:57:07
Okej, czyli po prostu kac. ;)

Wiesz, pomylaem przez chwil, e si co stao niedobrego. Ale jak kac tylko, to spoko. Sam z niczego si nie zrobi. Wczeniej musiaa by impreza. ;)

bummbummbamm 2012-12-05 08:06:57
Dobra pitu pitu,kogo chcesz zjechac lepiej sie przyznaj : D

Rihiter 2012-12-05 10:46:55
To trudno teraz okreli. Ciasno jest i mam sporo ssiadw. Kto wie, moe to ja bd jechany, a nie odwrotnie. :)

Rihiter 2012-12-05 10:47:38
Ale na pewno nie Ciebie. :D
Jak sam mwie, jestemy do daleko. Jeste moim najdalszym ssiadem.

bummbummbamm 2012-12-30 16:16:05
Witam - nie to zebym wykorzystywal sytuacje ale mam wolnego secika i zamierzam nim postawic miasto pod krowkami tak aby zabezbieczyc sobie slonie,mysle ze to optymalne rozwiazanie zwlaszcza ze moglbym zajac swinki ; ) jak tam na wojnie ?

Rihiter 2012-12-30 16:52:25
Dobrze na wojnie. Pocisnem Rudiego ostro, zajem co chciaem zaj. Teraz jest wychodzenie konfliktu. Wojska wracaj do domu.

Jutro zerkn na ta lokacj przy krowach, o ktrej mwisz. Albo jak masz screena jakiego to wklej.
Btw, skoro ju napisae to prosz o zdjcie ze mnie szpiegostwa. Demo ju widzisz kolego.

bummbummbamm 2012-12-30 17:28:23
No co,miasto stawiam tak ze nawet 2 skokiem kultury do ktorego i tak mam sto lat swinek nie zajme,jesli chodzi o szpiegostwo to szczerze mowiac zapomnialem lekkawo,jutro zdejme.

Rihiter 2012-12-30 18:15:00
BBB, nie mwi nic negatywnego o Twoim planie postawienia miasta, bo nie kojarz lokacji. :)
Pewnie jak j zobacz to powiem; spoko ssiedzie stawiaj miao, nie mam nic przeciwko. Ale pki co nie widziaem, wic nic nie mwi. :P

bummbummbamm 2012-12-30 19:04:02
Nie no wiesz niewatpliwie nasze kultury znajda sie blisko siebie stad uprzedzam ale szczerze mowiac nie mam zabradzo wyjscia bo te slonie stoja okrotnie niefartownie :/

bummbummbamm 2012-12-30 19:09:13
a coz to za cud sie wydarzyl jesli moge spytac bo dopiero kronike przegladam ?

Rihiter 2012-12-30 19:43:29
Jaki cud? Mwisz o klepniciu kilku jednostek Holandii? No po prostu kilka mu skasowaem. :)
Boundika oczywicie zaprzeczya, ale Boundika straszn propagand szerzy. Tak jak z tym zagroeniem mojej stolicy. :D
Doskonale wiem co prbuje zrobi. Prbuje skusi moich ssiadw do jakich dziaa przeciwko mnie, bo sam nie daje rady. Plan stary jak wiat - napuci na kogo jego ssiadw aby uratowa wasny tyek i by ssiedzi odwalili brudn robot, odcignli wojska.

Mam nadziej, e Zulusi s na to za mdrzy i si tak nie dadz podpuci. Widzisz mj wykres to wiesz ile mam wojska. Ile wojska ma Boundika mog Ci pokaza, to bdziesz ju wiedzia skd ten przypyw holenderskiej propagandy. :)

bummbummbamm 2012-12-31 17:33:29
Ja sobie seta wystrugalem wiec jak widac wojowac nie zamierzam,z jednej strony kumpel,z innej jakies dziwne luki a teren jest

Rihiter 2012-12-31 18:20:38
Spoko, czas pokae. Przyzwyczaiem si, e w tajnych si pisze rne rzeczy, a robi inne czasem. Wic ciesz si Twoimi zapewnieniami o pokoju, ale czujno zachowuj z kadej strony. :)

A moe jaki pakt podpiszemy?

Rihiter 2013-01-01 20:32:15
Eh, tak to jest. Bd dla kogo miy, ukadaj si z nim pokojowo i bezproblemowo, a moesz by pewien, e wsadzi Ci kose. :
Wszystko wiem "koledzy" ssiedzi, o ataku na mnie. Twj "sprzymierzeniec" Was sprzeda, a zaraz te pewnie Was zrobi w konia.

Rihiter 2013-01-02 13:39:26
Po co Ty si w ogle do mnie z t wojn pchasz taki kawa? I tak nic nie zyskasz na tej wojnie. Mylisz, ze agresywna/charyzmatyczna Boundika do spki z kreatywnym Zara co Ci pozwol urwa z mojej ziemi?
Miae spokojnego ssiada, filozofa, wietny bufor przed zarwno Holandi jak i Indianami. Dziki temu 100% bezpieczne plecy i miejsca jeszcze na 2-3 miasta, bo pisaem, e po za miastem tym na grce (Mekka) to innych w tamt stron stawia nie bd. A teraz pakujesz si w wojn, z ktrej nic nie uzyskasz, albo uzyskasz na chwilk, bo przecie nie zostawi Ci tej Mekki, tylko wyrw j prdzej czy pniej. A dodatkowo zamiast spokojnego ssiada-bufora bdziesz mia agressive/charizmatik Boundike i kreatywnego Zara. :)

Rihiter 2013-01-02 23:29:50
Jak si chcecie podzieli to do jasne. Ty chcesz zaj Medin, Indianie stolice, a Holandia pewnie bdzie prbowa odbi swoje miasto i to co jest blisko niego. I tu mam dla Ciebie z wiadomo. Jak Indianie zajm stolic, a Ty Medin to ich kultura zaraz bdzie pod tym Twoim miastem, bo s kreatywni. Tak jak pisaem niej, guzik bdziesz mia z moich ziem. Minie chwila, kilkanacie tur, i Indianie Ci to wyrw, albo nawet nie bd musieli, bo w kocu do spki ze swoim obecnym poudniowym miastem ta Mein zgniot kultur.

Dodatkowo Medina jest na grce, a moja stolica nie. Wszystko bdzie cite do 1, wic to czy jakie miasto to stolica czy nie stolica to dla mnie jeden pies. Wrzuc wic wszystko oczywicie do miasta na grce. Wykrwawisz si jak winiak, a Indianie i Holandia bd tylko si cieszy. :D

bummbummbamm 2013-01-12 12:50:35
Witaj : ) mimo ze tyci ci dopisalo szczescie z opuszczeniem przezemnie tury dawno temu ; ) to jednak gratuluje bo bronisz sie fachowo tak czy siak.Pozdrawiam

Rihiter 2013-01-25 11:08:59
A wklej Ci. Tak eby mia mi lektur i nad czym myle... :D

O tyle skorzystae z wojny z Arabi:

Wzorowo dae si zrobi w balona. Nie masz armii, nie masz dobrej gospodarki. Peen sukces.
Kto jest jedynym zwycizc tej wojny - tutaj chyba wtpliwoci nie masz?

Ten zwycizca niebawem przyjdzie do mnie ze soniami i katapami, zakoczy dzieo. Pniej pewnie nie bdzie mu si opacao wraca wojskiem, to pewnie zajmie i reszt regionu.

bummbummbamm 2013-01-25 18:19:57
Zapewniam ze moja gospodarka ma sie dobrze,straty byly ale glownie dzieki scoobiemu i dziwnym godz przeladowan ale klocic sie nie zamierzalem - end of story - a zaatakowac cie musialem/lismy bo jechales Rudiego - przy twoim combo i nie daj boze wygranej wojnie z Rudim bylby problem i dobrze o tym wiesz - nie powiem ze jestem super zadowolony ale bywa. Pozdrawiam :)

Rihiter 2013-01-25 19:59:43
Jakie super kombo? :D
Byem chyba 17 w drafcie.

Co do zadowolenia, to dopiero bdziesz jak Indianie za par tur bd miga soniami i katapultami. Bdziesz mg tylko siedzie cicho i si modli eby im si Medina nie spodobaa za bardzo ( inne Twoje miasta). :)

Moje combo (fil/imp) vs kombo Indian... cre/org. I to ja byem jako zagroenie... :D
Ale Ci zbajerowa. Masakra.

bummbummbamm 2013-01-29 17:43:55
: ) sugerujesz ze bede mial duzo pozniej slonie i katapy niz Indianie ? : ) to jest dopiero zabawne :P

Rihiter 2013-01-29 17:46:04
Tak, a czemu?

bummbummbamm 2013-02-21 10:00:07
Siema,o ktorej robisz turki ? dasz rade zrobic dzisiaj kolo 16 ?

Rihiter 2013-02-21 17:56:55
Dopiero wrciem z delegacji i jestem mocno zmczony. Daj mi chwil na ogarnicie si.
Postaw piwo autorowi tego posta

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to: