www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Pakt " Zulusi(Forever) - Rzym(Cholernik)" (Forever
Author Message
ScoobyDoo 

HammurabiImperium Babilońskie

xfire: scoobydoopl
Helped: 7 times
Piwa: 84/70
generał dywizji  Złoty zlotowicz - 5 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś  III miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana  III miejsce w rankingu FFA 
Posted: 2014-07-08, 16:53   Pakt " Zulusi(Forever) - Rzym(Cholernik)" (Forever

Pakt numer 3659, założony 2014-02-17 19:46:34 przez Forever (Zulu - Shaka)

Nazwa paktu: Zulusi(Forever) - Rzym(Cholernik)

Zaproszone do paktu nacje:
Twórca: Forever
Cholernik
Postaw piwo autorowi tego posta

ScoobyDoo 

HammurabiImperium Babilońskie

xfire: scoobydoopl
Helped: 7 times
Piwa: 84/70
generał dywizji  Złoty zlotowicz - 5 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś  III miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana  III miejsce w rankingu FFA 
Posted: 2014-07-08, 16:53   

Forever 2014-02-17 19:47:42
Witam wielkiego władcę Rzymu i proszę o zgodę na przejazd w celu poznania Wielkiego władcy Anglii

Cholernik 2014-02-17 21:55:46
Ave Ja!
A chcesz poznać tylko Anglika, czy iść dalej tranzytem?
Najlepszą drogą byłoby chyba pójście na północny-wschód drogą w stronę jeziorka, tuż za nim znajduje się sporo wszelakich anglików, więc z kimś na pewno byś się dogadał.

Forever 2014-02-18 07:24:17
Tylko Anglika
Zarazę Wikingowską już niestety poznałem
Nie ukrywam że wolał bym drogami waszej wspaniałości przelecieć poznać Anglika i szybko wracać.

Cholernik 2014-02-18 20:02:28
na północny-wschód jest przecież droga :P
Możesz nią iść, tylko proszę bez zbytniego zbaczania na boczki.

Forever 2014-02-18 20:41:49
Jasne
Rozumiem że tam gdzieś Anglik biega ?

Cholernik 2014-02-18 21:47:15
Nie powinniście się minąć

Cholernik 2014-02-19 23:02:28
Możesz się wrócić już (Anglik, poszedł lekko inną drogą :/ ), w przyszłej turze jak wylądujesz w granicznym Arretium, to Anglik powinien się ujawnić twym oczom :)

Forever 2014-02-19 23:03:50
To powiedz gdzie mam się ruszyć żeby nie było nieporozumień

Cholernik 2014-02-19 23:09:18
Cofnąć do miasta przy Etiopii, akurat 4 pola są. Anglik przy swoim ruchu się ujawnić powinien.

Forever 2014-02-19 23:30:53
OK dzięki za info

Forever 2014-06-11 07:28:31
Witam
Dawno się nie słyszeliśmy
Wiem że gadasz z Cheosem i chciał bym żebyś przemyślał przyłączenie się do nas
Wiem że mnie z bezpiecznej pozycji łatwo się mówi takie rzeczy ale uważam że jeśli mamy coś jeszcze w tym dyplo zmienić to tylko razem.
No i pomyśl jaka będzie satysfakcja jeśli uda się jednak Bodka strącić z pierwszej pozycji mimo tak dużej jego przewagi.
Daj znać jak to widzisz (ewentualnie jak byś miał dziś czas wieczorkiem to można by pogadać na TSie)

Cholernik 2014-06-11 09:16:10
Możemy na spokojnie wieczorkiem na TS pogadać.

To jest ostatnia wypowiedź, którą Cheosowi dałem nt. dołączenia się do wojny.

Opcje mam trzy, może cztery, każda ma swoje plusy i minusy.
Jak opowiem się za którąś stroną, do wcześniej czy później (znając życie wcześniej) przeciwnicy się o tym dowiedzą i zobaczę stado Rycerzy, Berserkerów czy tam Oromo na granicy, a to dobrym pomysłem nie jest.
Zachowanie neutralności z odizolowaniem obu stron też nie przejdzie, bo wtedy obie strony mnie rozbiorą, jako najszybsza droga dla obu armii.
Dlatego zostanę przy najlepszej na ten moment opcji nr 4, czyli współpraca z obiema stronami, oferując schronienie dla wszystkich stron ewentualnego konfliktu.

Nie mówię, że to wieczne jest, ale aby walczyć, po którejkolwiek ze stron trzeba mieć czym, a na ten moment nie mam tak dużych sił aby stać na pierwszej lini.
Postaw piwo autorowi tego posta

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum