www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jeste nowy? Kliknij tutaj!    Zgo gr Civ6     Zgos gr Civ5    Zgo gr Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMWISZ SI NA GR    Na ircu jest users osb. Zaaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Pakt "Czarni i Wikingowie" (cheos)
Author Message
ScoobyDoo 

HammurabiImperium Babiloskie

xfire: scoobydoopl
Helped: 7 times
Piwa: 92/78
genera dywizji  Zoty zlotowicz - 5 zlotw  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeycie w Dyplo - Dyplo Mi  III miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana  III miejsce w rankingu FFA 
Posted: 2014-07-08, 16:56   Pakt "Czarni i Wikingowie" (cheos)

Pakt numer 3664, zaoony 2014-02-20 11:10:11 przez cheos (Ethiopian - Zara Yaqob)

Nazwa paktu: Czarni i Wikingowie

Zaproszone do paktu nacje:
Twrca: cheos
Bodek
Forever
Postaw piwo autorowi tego posta

ScoobyDoo 

genera dywizji  Zoty zlotowicz - 5 zlotw  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeycie w Dyplo - Dyplo Mi  III miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana  III miejsce w rankingu FFA 
Posted: 2014-07-08, 16:56   

cheos 2014-02-20 11:10:40
Zaoyem ten pakt na prob Ragnara :)

Forever 2014-02-20 11:32:46
A witam witam szanownych ssiadw w punktach ;-)

cheos 2014-02-20 14:44:03
Ragnarze chciae porozmawia o konkretach. Jaka jest twoja konkretna propozycja?
Od uzgodnie zaley determinacja produkcji i cieki techw Etiopii.

Bodek 2014-02-20 14:51:15
Tak chciaem i porozmawiam jednake obecnie jad odebra nastpc tronu ze szkoy a modszego ksicia z przedszkola :)

Take wybaczcie ale posowanie przeoone do wieczora

Nawet Rudiemu oszczdziem axa przez popiech :]

Bodek 2014-02-21 09:24:13
Poprosiem o taki pakt gdy nie chce mi si pisa z kadym z Was osobno a to co mamy do ewentualnego ustalenia i tak dotyczy Was obojga.

Moecie mi tu nie ciemnia bo wida na kilometr e ze sob cile wsppracujecie - i bardzo dobrze.
Macie swoje plany i swoj ciek techw i sposoby rozwoju - i bardzo dobrze.
Poszlicie drog szybkich i ostrych podbojw na starcie, spoko, wasz wybr. No i ewentualny smutek ssiadw podbijanych ale to nie mj problem tak dugo jak nie dziaacie bezporednio na niekorzy mojej nacji to si nie wtrcam.

Jednake to Wy pierwsi rozptalicie histeri na forum o mnie ktr to histeri z radoci podchwycili kozodymcy.

Ja byem do was nastawiony przynajmniej neutralnie ze wskazaniem bardziej w stron przyjanie.

Nie wiem jak potocz si losy tego dyplo jednak jeli rozegracie to tak aby zmusi mnie do tego ebym zacz grac pod zwycistwo kozodymcw to znaczy e pooylicie dyplomacj.
Sam wiata caego nie pokonam.
Jednak mam wystarczajco duo potencjau i umiejtnoci aby jeszcze ze dwa dowolne pastwa ze mn na dno pocign.

Na t chwil oczywicie gram pod swoje zwycistwo i bd pod nie gra jednak jeli kiedy bd musia wybra kto wygra jeli nie ja to zdecydowanie bardziej skaniam si ku ktremu z Was ni ku ***.
To jest duy potencja dyplomatyczny i nie zmarnujcie go.

Zwycistwo przez PA jak ju Cheosowi mwiem jest najszybsze i niestety (przez brak moliwoci wczenia Teokracji) nieuchronne. Do kadego rela skoczy - nic na to nie poradzimy, samo si stanie

To oznacza e TRZEBA zjara wite miasto i ewentualne drugie z PA (jeli by PA zbudowa w innym miecie bd jeliby PA zbudowa np. Scooby)

Moemy przeduskotywa tutaj metody i pomysy jak o zrobi i jest tu wiele rnych cieek.

No i mio by byo gdyby si udao tak rozegra rozwj pastw aby reszcie odskoczy> Cheos cho taka cicha woda to w GNP mnie masakruje od duszego ju czasu, nie pisz o tym na forum bo nie chc odpowiada od razu na wasze zaczepki ale zapewne wkleje wykresy z GNP ktre to udowodni jeli si jako nie dogadamy.

Powtrz na koniec
Macie w Wikingah przynajmniej neutralne ze wskazaniem na przyjazne pastwo.
Nie zepsujcie sobie tego przez nieprzemylane decyzje.

Jeli rozegracie to tak e wygraj Kozodymcy - w jakikolwiek sposb, to bdzie to tragiczna rozgrywka

Forever 2014-02-21 09:44:06
A ja mam takie lamerskie pytanie czy nie mg by ktry z nas (oczywicie przy zaoeniu e zarazi si rel) zbudowa paac i da go sobie spali ;-)
W kocu skoro sztuczne wojny s dozwolone to trzeba korzysta ;-)

cheos 2014-02-21 09:46:49
Nie zdymy przed nimi bo pewnie ju zaczli duba.

Bodek 2014-02-21 10:02:20
jeszcze nie zaczli bo drogu tech po drodze
ale ktry z Was jest chtny do zmarnowania maaaasy kolbek na odkrycie teologii ?? po drodze jeszcze kilka innych religijnych techw ktrych zapewne nikt z nas nie ma...
a nastpnie do podoenia najlepszego produkcyjnie miasta (bo w sabszym nie zbudujesz) pod kontrolowane spalenie ??

Forever 2014-02-21 10:43:19
No mylaem o Wikingu naszym finansowym bracie ;-)
W kocu dziki Latarni masz sporo kasy wic najmniej ci to zaboli
A pomyl o chwale jaka ci przypadnie ;-)

Bodek 2014-02-21 10:47:50
Raczej uwaabym to za hab ni chwa
To e Peter dopuci w tym dyplo do fikcyjnych wojen nie oznacza e bd z nich korzysta. Uwaam takie rozegranie wrcz za waek, niewane e dozwolony przez regulamin.

Chwaa to przypadnie jak moje Beserki odlej si na Ruinach witego miasta ***w

cheos 2014-02-21 11:04:08
Chcielibymy mie jaki wsplny dla Czarnego ludu przyczek surowcowy na drugim kontynencie. Moemy uzgodni w ktrym miejscu.

cheos 2014-02-21 13:52:09
Gratki dla Wikingw postawienia kolejnych dwch miast :)

cheos 2014-02-21 13:55:10
PS
To ustalamy jakie konkrety czy to byo takie gadanie o niczym: dalekiej, mglistej przyszoci?

Bodek 2014-02-21 13:55:32
Jasne e moemy

ale ja bym oczekiwa e najpierw si ustosunkujecie do moich wypowiedzi

Wszystko zaley od pewnych deklaracji z obu stron, tym bardziej e macie kawa drogi do mnie.

Jednake ostatni wpis w kronice ze strony Etiopi brzmia mniej wicej tak
"Wojna, atakowa kady statek wikingw jaki napotkamy"- a troszk ich ju pywa

take to dziaa w obie strony, ja nie mam zamiaru was atakowa ale musz te widzie dobr wol do wsppracy z drugiej strony

Take oczekuje jakiego janiejszego stanowiska

Bodek 2014-02-21 13:56:00
pisalimy rwnoczenie i nie dwch tylko jednego miasta

cheos 2014-02-21 14:03:04
Wpis w kronice to nie bya deklaracja, te mam ju kilka statkw ale jako nie wysaem ich w twoj stron.
Zreszt podpisalimy zawieszenie broni.
Zreszt od jutra robi triremki do ewentualnej obrony wybrzea i nie zaley mi aby wysya je do utrudniania ci ekspansji morskiej.
Mam cztery porty produkcyjne zreszt jak Zulusi take jestemy w stanie wybroni si przed ewentualn agresj Wikingw.

cheos 2014-02-21 14:06:10
Ale nie chodzi o straszenie czy przekomarzanie. Chcielibymy zasiedli wyspy pod naszymi krajami oraz postawi po dwa miasta na drugim kontynencie dla surowcw.
Na jakim jednym, wyznaczonym skrawku.
W zamian z naszej strony pena swoboda dla Wikingw w zajmowaniu wysp innych oraz pozostaem czci drugiego kontynentu.

cheos 2014-02-21 14:11:36
Na forum powinnimy od czasu do czasu si poprztyka aby zmyli Kozodymcw. Ja mog pomc w spaleniu witego wysyajc stack konny. W zalenoci za jak dugi czas albo ucznikw konnych albo rycki.

Bodek 2014-02-21 14:12:15
W triemki nie wierze ;)
reszta do dogadania i konkretnie na screenach z mapami wszystko mona uzgodni bezproblemowo

jednake chciabym uzyska jasn deklaracj o nie czynieniu sobie wzjamnie utrudnie w grze
a w szczeglnoci o deklaracji nie prowadzenia ze sob wojen do czasu uwalenia kozdymcom witego lub PA lub obu tych miast.

Taka zwyka deklaracja tu na tajnym od Was obu.

cheos 2014-02-21 14:15:30
"W triemki nie wierze "
To sprawd jutro :P

Jak ustalimy na mapach co gdzie to z mojej strony jestem gotw tak deklaracj podpisa.
Jest gdzie si rozwija i nie musz wchodzi z rozwojem w drog Wikingom.

cheos 2014-02-21 14:17:55
Z pewnoci masz najnowsze i najbardziej kompletne mapy to moemy na nich zaznaczy co i jak.
Ja na forum mog zaprzesta kierowania jakiejkolwiek uwagi na Wikingw. Mog skupi si na Kozodymcach i udowadnianiu przepakowania jedynej na wiecie religii.

Forever 2014-02-21 14:42:44
Z mojej strony rwnie nie widz powodu do atakowania Wikinga i jeli dostan swoj cz tortu (a ile na niego wcisn miast to ju moja sprawa) to rwnie chtnie podpisz tak deklaracj (oczywicie jak rozumiem z wzajemnoci)

cheos 2014-02-21 14:44:52
To czekamy na map aby to ustali co by nie musiay tego robi statki i wojsko.

Bodek 2014-02-22 16:33:12
Nie no panowie
Nie oczekujcie e ujawnie Wam moje mapy z umiejscowieniem gdzie pozakadaem moje morskie kolonie

no sorki ale wy nawet OB ze mn nie macie a Cheos kilka tur temu mia wojn

To s moje cile tajne dane i ich nie ujawniam

Dajcie screeny z tego co wasi szpiedzy wypatrzyli na wyspach i si dogadamy
Ale umiejscowienie moich morskich baz pozostaje moj tajemnic

ps gratki Cheos - Liderze :)

cheos 2014-02-22 17:18:24
Nie mw, e twoje tajne bazy s ju tu pod naszymi ziemiami :[
Wklej kawaek ldu pod naszymi terenami i si dogadamy. Ja dopiero szpiega wioz na drugi kontynent bo poprzedniego skasowaem mylc, e to teren od astro :/

cheos 2014-02-23 12:36:28
Gratki, faktycznie tylko jedno miasto postawie, przy soniach :)
Sonie po stajniach to chyba Rudi poegna si z gr niebawem :]

Bodek 2014-02-24 13:27:44
sonie si przydadz
trwaj prby czy drakkary wytrzymaj tak ciki adunek

Najblisze meldunki z Francji powinny da odpowied na to czy ajby s w stanie a tak cikiego zwierza przetransportowa

PS Dajcie screeny tej waszej wyspeki
naprawd chc si dogada

cheos 2014-02-24 13:42:47
Ale ju pisaem, e szpiega skasowaem tam dawno temu. Mylaem, e to kont od astro :/
A szpieg tek kosztowa mnie dwa golda a to byo duo przed inwazj na Bombla.

Forever 2014-02-24 13:47:28
Ja niestety te swojego si pozbyem ;-)

Bodek 2014-02-24 13:48:10
ja te swojego skasowaem daaawno temu bo te mylaem e to kont od astro
i te aujbo by mi si teraz przyda

Nie zmienia to faktu e na pewno troch pozwiedza zanim go skasowae
a ja wam moich map z rozmieszczeniem miast nie wklej.. sorki

cheos 2014-02-24 13:57:30
To trzeba poczeka a mi ajba tam dopynie.

cheos 2014-02-24 13:58:28
Nie ma sensu dogadywa na jakim skrawku mapy gdzie nie wiadomo co i jak.

Bodek 2014-02-24 13:58:35
moe si ajbami spotkamy :D

cheos 2014-02-24 14:01:42
Moe :D

Forever 2014-03-10 09:40:01
Co niezrczna cisza nam zapanowaa
To co ustalamy co moi drodzy liderowie ?

cheos 2014-03-12 16:08:43
Po analizie aktualnych map myl, e jak najbardziej moemy doj do porozumienia.
Opynem wikszo Czarnego Kontynentu Bis i tak si skada, e jest on centralnie pod naszymi rodzimymi ziemiami nie wadzc nikomu.
Take jego podzia jest wewntrzn spraw Czarnych i jedynie Ludy Pnocy mog mie do niego jakie roszczenia.
Ale to te traktujmy jak wewntrzn spraw Czarnych.

cheos 2014-03-12 16:10:34
Wg poniszego Wadca Etiopii deklaruje nie wtrcanie si w zasiedlanie przez Wikingw pozostaych kontynentw bis.

Bodek 2014-03-12 19:39:50
no i super...

tyle tylko e prosiem grzecznie aby nie adowa si rydwanem w sam rodek mojego centrum
a Ty totalnie to zlae a wrcz na podwjnym (wczoraj po mnie a dzi przede mn) wadowae si na grk w samym rodeczku
a tam za lin id sety i worki i co ??
ja mam je wszystkie obstawia bo a nu ktrego mi siekniesz ??
rydwan zosta ubity

ja adnych zych zamiarw wobec Was nie mam i nie miaem
ale jak si adujecie mi w sam rodek i ja mam zgadywa w jakim celu to sorki

zreszt bardzo grzecznie prosiem na tajnym o wycofanie

Bodek 2014-03-21 13:03:23
a tak przy okazji:
moe bycie wpynli na tego swojego "sojusznika" Maje pszczk eby co zacza gra ??
bo odpuszcza zalewy *** zupenie bez walki i zaraz si tam tak okopi e nigdy ich z tamtd nie wygryziecie
Takto si rzuca na Plewana o w sumie sabiutk startwk a super zalewiki w centrum oddaje na srebrnej tacy *** bez walki :zdegustowany:

cheos 2014-03-21 13:34:07
No Panie Zulus to twj "pupilek" :P Jak widz jak gra to dokonabym anihilacji.
Tutaj zgadzam si z Wikingami co by im terenu atwo nie oddawa.
Pudo jest jedno a na nim tylko trzy miejsca, o reszcie nikt nie bdzie pamita :]

Forever 2014-03-21 13:54:00
Usiuj ale z nim ciko si rozmawia
Wic boj si e *** rodek to ju zajli i raczej si z niego nie wycofaj
Jedyne co mi si udao ugra to e Wnuczek dostanie poow terenw midzy Bartkiem a dawnym Plewanem.
Dalej moje zbrojne ramie nie siga.
A co do anihilacji to wybaczcie ale ja sojusznikw traktuj odrobin mniej podmiotowo i jeli si z kim ugadaem to si tego trzymam :-P

Bodek 2014-03-21 14:03:09
przekae Plewanowi

Forever 2014-03-21 14:33:50
Plewan nigdy moim sojusznikiem nie by i wierz lub nie on pretensji o atak nie mia co wicej na koniec cakiem mio sobie na tajnych pogadalimy.
Ja niestety nie mam jeszcze takiej reputacji jak ty i moi ssiedzi uwaali e misia mona ponaciga i nagi do swojej woli. Teraz ju wiedz e nie do koca ;-) I cho by dlatego ta gra jest dla mnie wygrana ;-)
Zreszt akurat ty narzeka nie powiniene bo jak bym Plewana nie zjecha to Ty by musia to zrobi i to szybko bo kolso + fin + ta ilo portw = MASAKRA i twoja latarnia to przy tym may miki

Bodek 2014-03-21 14:38:57
spokojnie
niech si wasza czarno tak nie unosi :)

po grze odtajni si pakty i poczytam sobie czy i jakie ustalenia midzy Wami byy.

Relaks
Plewan nie mj wiat, nie moja bajka, bez nerwacji

Forever 2014-03-21 14:51:39
Ale ja si nie denerwuje po prostu prostuj waszej wielkoci wiedz ;-)
Zwaszcza e to nie pierwszy raz jak wasza wielko sugeruje jak to le potraktowaem ssiadw stawiajc siebie w opozycji.

A zapomina wspomnie e specyficzna mapa w ktrej co przyznaj z pokor wasza wielko si pierwsza poapaa, pozwolia na tak askawo bo w normalnym dyplo ssiedzi waszej Wielkoci ju by dawno opucili ten ez pad (znaczy D9)

Bodek 2014-04-02 07:00:19
jak juz oboje sie staliscie tacy religijni to moze jeden z Was by zakosil *** jakis cudak relijny?

Ja na bank nie ide bo nie mam reli wiec u mnie nie dzialaja

Apostolski byl pewniakiem u nich ale Sankorski jest w zasiegu Etiopi

cheos 2014-04-02 10:32:09
Eeee, jak dla mnie to pogranie si. I tak inni maj akademie a ja rele w kilku miastach a i tak zadowolenia od pyty.
Mam inne priorytety w techach.

Bodek 2014-04-02 10:59:12
:(
szkoda
ja niestety nie mam nawet jak im tego zakosi,

Bodek 2014-05-17 17:04:33
Ja jestem za tym aby wygral Rihiter i bede namawial moich do glosowania niego
zasluzyl chlopak dobra gra od poczatku do konca

Choc niestety jak juz wcisniecie rele do ostatniego panstwa to moje glosy nie beda mialy zadnego znaczenia
tak jak i wasz

Kozy maja tyle ze sami sobie przeglosuja

Forever 2014-05-17 18:03:51
A z ciekawoci ile trzba ?
Bo mi si zdawao ze 2/3 ale nie sprawdzaem
Ale jeli tak to chyba im gosw nie starczy

cheos 2014-05-17 18:15:40
Jak dojdzie do gosowania to i tak Scooby duuuuo bardziej zasuy na zwycistwo ni Rihi. Ale masz jeszcze Bodek szans tylko we si do roboty :P

Forever 2014-05-17 18:21:43
Cheos ty wiesz ile trzeba gosw do wygrania ?
A jeli wybr bdzie Scubek czy Richiter to przepraszam marny to wybr i chyba rzuc monet ;-) najchtniej bym zagosowa na White jeli on ma tyle gosw to niech "mi" wygra bdzie fajnie ;-)

cheos 2014-05-17 18:28:16
Jeeli dojdzie do gosowania to pomylimy. Teraz to i tak tylko badanie.

cheos 2014-05-17 18:28:42
#gadanie

Bodek 2014-05-21 17:22:46
wkleiem wam tosamo obu

mylcie tylko szybko czy i na jakich warunkach si chcemy dogada bo dzi powana turka si mi szykuje... na prawd powana

Jeli rzeczywicie pogodzilicie si z myl e nie wygracie tego dyplo to krtka pika

Czemu uparice forsujecie Koze ?
i jeli nie chcecie uparcie kozy forsowa to jeszcze dzi jest ostatni moment

jutro bdzie znacznie trudniej

cheos 2014-05-21 17:30:40
Bodek odpisaem tobie ale tu te odpisz. Nie widz szansy na wygran i dla mnie gra moe si zakoczy nawet dzisiaj ankiet ale wg kolejnoci punktw jakie kady sobie wypracowa.
Dla mnie to moemy na ciebie zagosowa przez PA i zakoczy ale nie tak, e rozdajesz miejsca na podium. to jest po prostu chore !!!!!!!

Bodek 2014-05-21 18:04:46
ja nie chc wygra przez PA

absolutnie nie mam takiego zamiaru
chyba e przez PA oznacza e moje berserki si odlej na gruzach PA :)

Forever 2014-05-21 18:52:34
Ale rozumiem e pasuje ci e ty wygrywasz a potem decyduje kolejno w punktach ?

ScoobyDoo 

Posted: 2014-07-08, 16:56   

Bodek 2014-05-21 23:42:50
Odpisuj do Was obu

1. Uwaam e gosujc na Rihitera oboje si sami okrelilicie co do waszych oczekiwa
Gdyby przeszo to Cheos byby 3 a Forek miaby przey.

2. Skoro nie przeszo a byo ewidentnie przeciwko mnie to trudno oczekiwa abycie po nieudanej w sumie akcji zrobienia mnie w...... wyszli do przodu
Zatem 3 pozycja dla jednego z Was to jest wszystko co mog Wam zaoferowa gdy sami dokadnie o to zagralicie

3. Na wasze szczcie White jest Wam przychylny.

SUMUJC
Pozycja nr 1 dla Wikingw
Pozycja nr 2 dla mocniejszego z dwjki moich kluczowych sojusznikw czyli ten ktry bdzie mia wicej punktw z momencie zakoczenia gry z pary Whiteye - Efe.
Pozycja nr 3 ten drugi z powyszej pary lub Cheos lub Forek. Nie wnikam
Kto ile uzbiera ten bdzie mia pudo.

Jednake White musi mie jakie szanse, nawet iluzoryczne zatem co czuj e dla cho lekkiej rwnowagi co dzisiaj spal w Etiopii. Moecie to nazwa kar za przyczenie si do spisku przeciwko mnie. Albo pokut za bdy i prb wywindowania upadej kozy na tron.

Zao te swoj baz morsk gdzie na terenie w tej okolicy.
Musz mie punkt gdzie bd mg przezbroi flot i w sumie trzyma kontrol nad tym czy na pewno wywizujecie si z umowy.

Jutro bezwgldnie zrywacie wszelkie umowy handlowe z Kozami cznie z OB.
No i chc zobaczy jaki kontruktywny plan ktrdy kiedy i w jakiej iloci uderzycie od swojej strony na kozi obz.

Rudi idzie pod topr.
Wyrok wykonam osobicie a Cheos w kluczowym momencie podpisze ze mn pokj tak abym nie musia traci berserkw na kuszach.
Jakie tereny po Rudim chtnie zasiedli White

W ogle macie maaaaaaaaaas terenu tutaj na wyspie i a nie wiem jak to zrobi bo planowaem to zasedla po wygryzieniu was z td
zatem trzeba bdzie doj do jakiego rozsdnego kompromisu. Nie bd pazerny

Poprosz o screen z miastem Rudiego i szczer odpowied kto tam wrzuci rel

Macie szanse na swoje trzecie miejsce ale musicie si wykaza w rozwoju
Ja ycz Whitowi i Efe aby was oboje wyprzedzili
Jak nie dadz rady - to bdzie znak e zagralicie lepiej i jeden z was bdzie mia podium

Poprosz jutro o przekazanie (nie wymian a przekazanie) swoich map do Trebucha. Ja si z nim wymieni
Moje mapy dostaniecie jak zobacz e system dziaa.
Musicie te zdj ze mnie szpiegostwo cakowicie
Moja flota dzi rozstawia si tak jakby nadal trwaa wojna (bo w sumie nie jestemy jeszcze ugadani)

Kozy nie musza by zaskoczone, maj widzie i wiedzie co je czeka
No i oczekuj e podejmiecie faktyczne dziaania wojenne wobec nich
kto si zalicza do kz to Wy mi powiedzcie bo Wy tam z nimi si zgadywalicie ja z adnym z nich nie mam nawet tajnego paktu

To taki szkielet ktry na biegu wymyliem

cheos 2014-05-21 23:49:16
"Pozycja nr 3 ten drugi z powyszej pary lub Cheos lub Forek. Nie wnikam"

Mi pasi.

cheos 2014-05-21 23:53:25
"Jednake White musi mie jakie szanse, nawet iluzoryczne zatem co czuj e dla cho lekkiej rwnowagi co dzisiaj spal w Etiopii."

Spalenie mi rdzennego portu koczy nasze negocjacje i bd klika choby mi jedno miasto ostatnie zostao.

Bodek 2014-05-22 00:02:52
No to czytaj czytaj i pisz uwagi zanim turk zrobi
Przypominam e to Wy prawie przepchnlicie koz na tron i ledwo si z tego wywinem. Straty miaem due choby z samego przejcia na islam i zejcia z Free Religion

Jako musz to sobie zrekompensowa
Zaraz wchodz do gry take jak masz co jeszcze napisa to pisz teraz Cheos

Bodek 2014-05-22 00:13:52
dwie kusze i slon kontra 3 statki berserkw - Labella jest w zasigu cakowitym

cheos 2014-05-22 00:31:47
Wiem.

cheos 2014-05-22 00:33:29
Straciem wyspy i Whiteye ma si tam osiedla to i tak jestem w d...
Pozbawienie mnie portu macierzystego eliminuje mnie z wody a wtedy to mi wsio ryba.

Bodek 2014-05-22 01:14:29
Labella pozostaa nietknita - cho korcio mnie
POTWORNIE !!!!!

Uznajcie to za akt dobrej woli cho naprawd drugi raz takiego portu w zasigu strzau pewnie dugo nie zobacz... ehhh

to jeet Twoje podstawowe miasto zaoone z pierwszych trzech setw , tych danych na starcie

(ju auj - ile by to kasy wpado)

cheos 2014-05-22 01:56:45
To co mi spalie za 16 punktw? :P

Bodek 2014-05-22 07:08:52
stolice :-P

Bodek 2014-05-22 14:20:16
No
czyli jak widz cae wczorajsze nocne ciemnianie miao na celu tylko to ebym ocali Labelle........ehh

i ja jej nie spaliem :/

cheos 2014-05-22 15:06:01
Spalie mi najcenniejszy port nie do odbudowania, kto tu ciemnia. A pal sobie Labelle i reszt portw. Nie bd musia ich obstawia. :[

Bodek 2014-05-22 15:21:45
w tej mizerii miae statuy Moia ????
powanie ??
no jaja sobie robicie przecie tam jest jakie 5-6 kratek wody w zasigu miasta

To trzeba byo pisa e Ci na tym zaley a nie na Labelli to ja bym z przyjemnoci zjara Labell bo wiksza i fajniejsza i lepsza lokalizacja

Sorki Cheos ale jaki to jest najlepszy port

Forever 2014-05-22 15:30:36
Bodzio no nie opowiadaj e nie zauwaye motkw na wodzie bo strac do ciebie cay szacunek

cheos 2014-05-22 15:37:25
Pal, pal.
Jak to Peter pisa moe by pastwo wodno-ldowe ale te i ldowe cakiem nieze.
Zobaczymy ile gosw od ssiadw dostaniesz jak im stakiem ryckw stan pod granic.
A z Rudim teraz to sobie pomarz. Ma seta u mnie a ja z chci mu kawaek terenu oddam.
Wymylie sobie wroga to go masz :P

Bodek 2014-05-22 15:38:53
budujecie Moie w miescie ktore ma 5-6 kratek wody w zasiegu?

wczoraj pisalem ze jeden port spale sorki
moglem 2
jako gest dobrej woli jednego nie zaatakowalem nawet

no jak tam chcecie

u mnie sprawa aktualna ale skoro brak woli to ja pale dalej dzis

Bodek 2014-05-22 23:09:19
no brak odpowiedzi przez cay dzie te jest pewn odpowiedzi

Zatem pale

przypominam tylko e moja propozycja jest cay czas aktualna
ale musi by wola z drugiej strony

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to: