Sprawy techniczne
Reply to topic

:
Panowie musicie się zadeklarować jak sytuacja będzie wyglądać. Notoryczne kiszenie po +24h zabija powoli grę nie wspominając o dłuższych przestojach.

Jeśli za 2 tygodnie czy nawet i miesiąc damy radę odbić w drugą stronę to ok no ale gra nie może iść jak idzie czyli obecnie pewnie raz na 3 dni. Nie wiem czy się zakończy w 100 najbliższych tur a to da nam rok gry o ile się nie rozleci szybciej.
Pomijając offtop:

jak wygląda wasza sytuacja z czasem.
-Benevollus chyba odpada z tego co rozumiem
-Pocozyc a u Ciebie jak to dokładniej wygląda ?

Będzie łatwiej nam/wam zdecydować.

Last edited by jarek17777 on 2019-05-17, 02:08; edited 1 time in total
:
Tak jak pisałem wcześniej, szukam kogoś kto przejmie ode mnie Norwegów.

:
Jeżeli jest taka potrzeba to mogę przejąć nację

:
Ustawiłem Cholernika na zastępstwo.

Benevollus zagrałeś bardzo ładny początek gry, o czym świadczy pierwsze miejsce w punktach imperium (na równi z pocozyć).
Mam nadzieję że jak się wszystko poukłada i będziesz mieć więcej czasu to jeszcze kiedyś coś zagramy.
:zdrowko:

:
Dzięki chłopaki za grę - Cholerka, powodzenia :)

:
Dzięi za grę Bene.

Z innej beczki nie mogę pobrać save

Never ever give up
:
Coś przy TT się zepsuło przy tej pauzie w działaniu :)
Scooby i Beny poinformowani, my w H2 mailami ślemy tury aby nie stać

:
Jarek wysłałem ci na gmaila.

Never ever give up
:
Beny sprawdzi wieczorem jesli czas znajdzie.

:
Już działa.

278
:
jarek17777 wrote:
Panowie musicie się zadeklarować jak sytuacja będzie wyglądać. Notoryczne kiszenie po +24h zabija powoli grę nie wspominając o dłuższych przestojach.

Jeśli za 2 tygodnie czy nawet i miesiąc damy radę odbić w drugą stronę to ok no ale gra nie może iść jak idzie czyli obecnie pewnie raz na 3 dni. Nie wiem czy się zakończy w 100 najbliższych tur a to da nam rok gry o ile się nie rozleci szybciej.
Pomijając offtop:

jak wygląda wasza sytuacja z czasem.
-Benevollus chyba odpada z tego co rozumiem
-Pocozyc a u Ciebie jak to dokładniej wygląda ?

Będzie łatwiej nam/wam zdecydować.

Hmmm... chcesz wiedzieć jak to u mnie dokładnie wygląda.
Generalne standardowo to mam raczej unormowany czas pracy - powiedzmy że wieczorem po 22 zawsze jestem wstanie sprawdzić turę i ją zrobić. Jednak zdarza się, że mam dwa dni takie, że pracuję od 6 do 22 i najczęściej jest to nieoczekiwana sytuacja. Trudno mi wtedy wygospodarować te 30 minut
Czasami też mam projekt i wyjeżdżam na kilka dni gdzie pracuję i śpię, ostatnio na taki wyjazd poszukałem zastępstwa i generalnie to chyba się sprawdziło. Nie zdarza się to często, najbliższe takie "święto" będę miał w połowie czerwca, potem chyba coś w lipcu. To jestem wstanie przewidzieć.
Czasami problem mogę mieć w piątek bo po pracy często od razu gdzieś wyjeżdżam i mogę przykisić 20 h jeśli Seti wyśle mi ture np o 8 rano w czwartek. :)

W każdym razie - gdyby co oddam grę :)

:
Wszystko brzmi ok I Turki znowu smigaja, sadze ze bedzie ok. Glupia sprawa gdyby lider oddal nacje

:
jarek17777 wrote:
Wszystko brzmi ok I Turki znowu smigaja, sadze ze bedzie ok. Glupia sprawa gdyby lider oddal nacje

Kolos na glinianych nogach ;)

:
Dodajcie Cholernika do tajnych jak można :)
Ano, Francuzowi wojsko skakało ostatnio ale nie wygląda to na gigantyczną ilość.

:
Jest problem z wysyłaniem tur przez TT, proponuje na razie poczekać na informację czy uda się to wkrótce naprawić.

Reply to topic
Jump to:  

Czas generowania strony : 0.34 s.