www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Jakie bedzie to dyplo?
Author Message
ponti 

xfire: marchwik
Helped: 9 times
Piwa: 61/68
generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Złoty zlotowicz - 10 zlotów  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1-kapitan 
Posted: 2010-01-22, 16:40   

Grecy byli wiekszościa ludności w Atenac w momencie powstawania religii.Stad wczesniejsza ogolna niechec do hinduizmu ;) ludu Majów

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff
Postaw piwo autorowi tego posta

jarek1333 

Helped: 1
Piwa: 1/2
podpułkownik  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2010-01-22, 16:47   

Eee tam ale religie zapoczątkowała grupa Brytyjczyków :) To tak jakby powiedzieć, że Hinduizm jest MajańskoGreckoBrytyjski bo takie ludy go wyznają, nie po to zakładałem religię żeby mi potem ktoś pisał, ze jest Grecka :D
Zaraz wyparuje niech coś po mnie zostanie :P
Last edited by jarek1333 on 2010-01-22, 16:48; edited 1 time in total  

Cola 
WTF?

xfire: cola0760
Helped: 10 times
Piwa: 4/43
generał dywizji  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2010-01-22, 16:51   

z tematu "jakie bedzie to dyplo" zrobila sie druga tylko nieoficjalna kronika w której nie trzeba sie w klimaty bawic tylko jazda z podpuchami

ponti 

xfire: marchwik
Helped: 9 times
Piwa: 61/68
generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Złoty zlotowicz - 10 zlotów  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1-kapitan 
Posted: 2010-01-22, 16:52   

jarek1333 wrote:
Eee tam ale religie zapoczątkowała grupa Brytyjczyków

Nie dziwie sie bo hinduizm sciagneli z byłej kolonii Indii :) GURU ma nadzieje ze tak jak inny brytyjski wynalazek football hinduzim rozpowszechni sie na reszte świata.

jarek1333 wrote:
To tak jakby powiedzieć, że Hinduizm jest MajańskoGreckoBrytyjski bo takie ludy go wyznają

No teraz hinduizm jest Majów ,sam nie mogłem uwierzyc jakiego miałem farta z ta religią :)

jarek1333 wrote:
Zaraz wyparuje niech coś po mnie zostanie

już za chwileczke już za momencik naciąg katapult zacznie sie kręcic :)

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff

jarek1333 

Posted: 2010-01-22, 17:16   

No miałeś Ponti fara z ta rela co zrobić ? Tak to jest gdy się nożyk dostaje w plecy.

Bobek1971 

xfire: bobek1971mie
Helped: 8 times
Piwa: 82/252
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2010-01-22, 21:30   

Pamiatka po Twojej religi Jarku zostaje...wszytsko zapisane już na wieki...do końca naszego serwera...;)
z kalendarium...

2960 BC - Hinduizm
Kolebka religii: Imperium Angielskie [Jarek]
Obecnie w posiadaniu: Imperium Majów [Ponti]
Święte Miasto: Athenical od 1200 BC [dawniej Ateny]
Historia:
4000 BC - 3160 BC Pierwotnie miasto należało do Związku Bliźniaczych Miast Greckich [Marba/Maxibaca]
3160 BC - 2800 BC Po napaści Imperium Angielskiego [Jarek] na ZBMG - miasto przechodzi w ręce władczyni Imperium Angielskiego . W trakcie panowania Kapryśnej Wiktorii - pojawili się pierwsi krzewiciele nowej wiary - 2960 BC
Miasto nie mialo szczęścia do spokojnego rozwoju.
2800 BC - .... BC Wraz z rozpoczęciem wojny przez Ponticala z Imperium Majów [Ponti], oraz splotowi niekorzystnych działań przeciwko Kapryśnej Wiktorii [Jarek] w regionie - nastapiło przekazanie kluczy do bram miasta Ponticalowi [w wyniku negocjacji starszyzny ateńskiej - garnizon angielski opuścił miasto].
2800 BC Miasto Ateny zostały włączone do Imperium Majów [Ponti].
1240 BC - Pontical początkowo nieufny do religii starogreckobrytyjskiej hinduizmu musi sie jednak do niej przekonac - przez wieki uciskana w ostatnich latach religia zmodyfikowana na modłe Majow szerzy sie wśród poddanych w zastraszajacym tempie więc starajac sie wzmocnić swoja pozycje Pontical ogłosił sie jako GURU religii Hinduistycznej która od teraz staje sie oficjalną religią Imperium Majów[Ponti] a władca jest jej naczelnym kapłanem.
1200 BC - Ateny zostały na mocy decycji władcy Imperium Majów i zarazem najwyższego Kapłana religii Hinduistycznej - przemianowane na Athenical
z kroniki państwa Majów:
ludnośc napływowa Majow stanowi 90% populacji tego regionu więc postanowiono barbarzyńskie nazwy miast zastąpić odpowiednikami Majow ,Ateny zmieniaja nazwe na Athenical.

jarek1333 

Posted: 2010-01-22, 21:45   

No i to się rozumie chociaż coś zostawię po sobie w D5 :)
Pewnie każdy chciałby takie prezenty :D

jarek1333 

Posted: 2010-01-23, 11:35   

Oj sporo tych kłamstw w D5, Bombel nie ładnie tak wierzyć tym co ciągle kłamią i wbijają nożyki :nono: Zawiodłeś mnie :zalamany:
Last edited by jarek1333 on 2010-01-23, 11:35; edited 1 time in total  

bombel79 

xfire: bombel79
Helped: 12 times
Piwa: 60/4
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Za adminowanie  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo3  II miejsce w Dyplo - Dyplo2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w rankingu FFA  I miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  II miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy 
Posted: 2010-01-23, 15:08   

jarku... przykro mnie... mam na dzieje ze do konca d 5 w jakis sposob uznasz moje dzialania za rehabilitujace :)

jarek1333 

Posted: 2010-01-23, 15:40   

Mam nadzieję, że Twoje działania będą rehabilitujące :)
Widzę wskaźnik Twojej armii więc liczę na Ciebie :)

jarek1333 

Posted: 2010-01-23, 22:50   

Widzieliście ten skok Czarnego Ramzesa w pkt :przestraszony: ?
70 pkt w jedna turę nieźle
Aha zapomniałem, ja to mam farta na całego, naglę przed stolicą wyrósł mi lasek gdzie teraz chowają się już prety, no na co mi kurna las gdy jestem oblężony i teraz wróg się fortyfikuje w nim :zdegustowany:
Last edited by jarek1333 on 2010-01-23, 22:53; edited 1 time in total  

Eferalga_500 

xfire: throgin
Helped: 3 times
Piwa: 26/4
starszy chorąży sztabowy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo 9  III miejsce w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2010-01-24, 08:56   

Czarny zbudował Ogrody :(

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 12/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2010-01-24, 11:45   

Ogrody to słaby cudak... no chyba że się ma 15 miast ;) to oznacza po prostu 450 młotków ze ścinki (albo 7,5 słonia) :) Ale nie martw się drogi sąsiedzie - przynajmniej wpadła ci jakaś kasa. :) Miałem już akwedukt tam a że mam kamień i ściąłem lasek to w sumie tego cudaka w około 5 tur zrobiłem, to nie było bardzo obciążające a da mi możliwość docięcia większej ilości jednostek.

jarek1333 

Posted: 2010-01-24, 12:45   

450 młotków dostałeś, a za Wiszące z kamieniem trzeba wydać jedynie 150 więc nie pisz, że słaby :)
Dodatkowo +2 do inżyniera(to się przyda), +1 do zdrowia(to tez może się przydać, skoro budowałeś akwedukty to oznacza, że miałeś lekkie problemy ze zdrowiem czyli cudak bardzo dobry( co najmniej dobry) :D

bombel79 

xfire: bombel79
Helped: 12 times
Piwa: 60/4
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Za adminowanie  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo3  II miejsce w Dyplo - Dyplo2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w rankingu FFA  I miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  II miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy 
Posted: 2010-01-24, 13:37   

ten cudak jest tak slaby ze Leszek zgodzil sie go oddac, wraz z miastem w ktorym go wybudowal... nawet jeszcze doplaci :)

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum