www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Opened by: Peter
2009-10-29, 08:28
Pakt "Sasiedzi" (bummbummbamm)
Author Message
LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 12/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2009-10-26, 23:51   Pakt "Sasiedzi" (bummbummbamm)

Pakt numer 227, założony 2009-06-23 10:47:00 przez bummbummbamm (Imperium Bummbummbamma)

Nazwa paktu: Sasiedzi

Zaproszone do paktu nacje:
Twórca: bummbummbamm
domel
Postaw piwo autorowi tego posta

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 12/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2009-10-26, 23:51   

bummbummbamm (Imperium Bummbummbamma) 2009-06-23 10:49:28
Witaj wladco Brytyjskiego Imperium ! Jak zauwazylem zostalismy sasiadami.Czy interesuje ci wspolpraca ? Czy interesuje cie stworzenie bezpiecznej granicy na twoim wschodzie a moim zachodzie ? Historia swiata pokazuje ze oboje potrafimy byc lojalni i nasza wspolpraca mogla by przyniesc obopolne korzysci.Czekam na odp i twoje stanowisko wobec Bizancjum.

domel (Imperium Domela) 2009-06-24 10:53:46
Witaj sąsiedzie, współpraca zawsze mnie interesuje i jeśli dąy ona do zapewnienia bezpieczenstwa dla Angli napewno będzie ona pozytywnie rozpatrzona.

bummbummbamm (Imperium Bummbummbamma) 2009-06-24 11:10:21
No coz dzieli nas pustynia i ja bym widzial ja jaka nasza granice,poza tym nie ukrywajmy ze lada moment wybuchna pierwsze wojny i chociaz jedna bezpieczna granica bedzie na wage zlota,jestem w stanie obiecac iz moje wojska poza ustalona granice nigdy pierwsze nie pojda.

Druga sprawa,czy masz zamiar stawiac miasto w okolicach zelaza i tego zasobu zywnosciowego tam gdzie znajduje sie moj i twoj odkrywca ?

domel (Imperium Domela) 2009-06-24 11:16:42
Tak, mam zamiar postawić tam miasto.

bummbummbamm (Imperium Bummbummbamma) 2009-06-25 10:53:26
Witaj,sprawa wyglada tak ze nie mam kompletnie miejsca na postawienie 3 miasta,nie przesadzam,po prostu nie mam miejsca.Teraz pytanie o ta miejscowke o ktorej rozmawialismy,czy jest szansa ze sie jakos co do niej dogadamy ? nie mozesz mi jej odstapic a miasto postawie jak najdalej od ciebie a sam osiedlic sie w innym spocie ?

domel (Imperium Domela) 2009-06-25 11:20:04
Wybacz drogi Justinie ale nie bardzo miałem gdzie postawić 3 miasto.

bummbummbamm (Imperium Bummbummbamma) 2009-06-30 10:36:07
Coz to sie dzieje w twoim regionie ? jakies plany expansji ? moze mamy wspolny interes ?

domel (Imperium Domela) 2009-06-30 11:06:40
Jakoś sformowanie „interes” mi się źle kojarzy :

"<Artystka> Ostatnio się zastanawiałam..
<Artystka> Czasami bywa tak w filmach, że jeden koleś mówi do drugiego:
<Artystka> `Musimy wyrównać interesy!` i wyciąga noż, miecz, albo inny tasak.
<Artystka> To jak mam to zrozumieć?! "

A dokładając do tego słowo „wspólny” brzmi już co najmniej nie na miejscu Justinie.

bummbummbamm (Imperium Bummbummbamma) 2009-07-03 10:58:58
Churchilu powiedz mi prosze dlaczego mnie szpiegujesz ? Wydawalo mi sie ze inaczej bedziemy budowac nasze relacje,widze ze sie mylilem.Nie rzucam slow na wiatr i wciaz twierdze ze bezpieczna granica miedzy nami powinna byc priorytetem zarowno dla mnie jak i dla ciebie.

domel (Imperium Domela) 2009-07-08 07:32:33
Wybacz z tym szpiegostwem ale jesteś jednym z moich najbliższym sąsiadów dlatego też zbierałem na ciebie pkt bo powiedz jaki sens jest zbierać na kogoś z kim nawet nie graniczę??? Jednak aby cię uspokoić ograniczyłem do 0 te wydatki.

bummbummbamm (Imperium Bummbummbamma) 2009-08-11 12:30:18
Widzisz jakies wyjscie z obecnej sytuacji ? wojna bedzie dluga i krwawa a wydaje mi sie ze lepiej mozna sporzytkowac nasze armie.

domel (Imperium Domela) 2009-08-11 12:57:18
Wybacz ale czy ja dobrze rozumiem? Najpierw napadasz na mnie a teraz proponujesz wspólny atak na inny naród, do tego jeszcze chcesz abym zaproponował cel?

Jeśli masz propozycje na rozwiązanie tej patowej sytuacji to słucham.

bummbummbamm (Imperium Bummbummbamma) 2009-08-11 13:15:33
Napadlem na ciebie bo nie mialem zamiaru czekac az ty to zrobisz posiadajac czerwone kurteczki,poza tym od poczatku byles na "nie" wiec to ty wybacz ale ja sie przynajmniej staralem do niej nie doprowadzic.

Ja sie tej wojny nie boje,pisze szczerze,nie teraz,nie za 5 tur i tak padniesz a po tobie Martin za swoj wystepek - boje sie jednak tego ze to po prostu glupi pomysl ta cala wojna a te armie mozna zdecydowanie lepiej wykorzystac.....

domel (Imperium Domela) 2009-08-11 13:49:23
O nie, teraz sobie wypraszam takie teksty. Niby jakie moje działania doprowadziły do pogorszenia stosunków między nami? Kiedy mówiłem że jak będę miał Czerwone Kurtki to zaatakuje Bizancjum? No i najważniejsze w którym momencie byłem na „NIE”. Rzucasz w moją stronę oskarżenia ale poprzyj to dowodem. W tym pakcie żadna wypowiedź nie jest nacechowana wrogością a tym bardziej sprzeciwem wobec Bizancjum.

No i jeszcze jedno pytanie do Ciebie Justinie, w którym to miejscu próbowałeś nie dopuścić do tej wojny?

Anglia również nie boi się wojny i wie doskonale że może ona potrwać długo. Lecz nasuwa się pytanie dla kogo będzie bardziej korzystne szybkie jej zakończenie?

Nadal nie otrzymałem konkretnej propozycji zawarcia pokoju.

bummbummbamm (Imperium Bummbummbamma) 2009-08-11 14:08:23
No coz trzeba potrafic czytac miedzy wierszami....poza tym Churchilu nie raz szpiedzy donosili o roznych propozycjach kierowanych w bizancjum....to jest niestotne w tym momencie.

Istotne jest, ze mamy razem lacznie ok 100 jednostek i malo kto na ta chwile to zatrzyma a teraz moja propozycja :

- Martin oddaje miasto ktore wlasnie zajal - ono i tak wiele warte nie jest ale ze wzgledow strategicznych chcialbym je spowrotem.
- Od ciebie chce miasta zalozonego na polnocy

To tyle ile ja chce od ciebie.

To co chce ci dac i moge ci dac to wojsko a w ktora strone ono pojdzie i jakie ziemie dla ciebie zdobedzie to juz wola twoja i decyzje twoje w koncu te ziemie tobie przypadna.

bummbummbamm (Imperium Bummbummbamma) 2009-08-19 16:07:01
A co ty/wy na to zebysmy ja ty i martin zajeli sie C4,Kingiem i Debem ?
Postaw piwo autorowi tego posta

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum