www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

2006-06-26 Plewan vs Bombel79
Author Message
bombel79 

xfire: bombel79
Helped: 12 times
Piwa: 63/4
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Za adminowanie  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo3  II miejsce w Dyplo - Dyplo2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w rankingu FFA  I miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  II miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy 
Posted: 2006-06-26, 19:47   2006-06-26 Plewan vs Bombel79

1. Plewan
2. Bombel79

Konty tiny, bez przesmyku, ja viki Plewana Chinczyk

PRzegrana, co to mowic, Lewy wpadl do mnie spora paczka i porozstawial mnie po katach...
Pewnie za chwile ladnie to opisze :)
dzieki za gre i przy rewanzu bardziej sie postaram :)
Postaw piwo autorowi tego posta

plewan_79 

Helped: 7 times
Piwa: 19/18
pułkownik  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  Wygrany jeden GOTM - 2 wygrane  III miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  III miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy 
Posted: 2006-06-26, 20:21   

No no - Bombelek jest naprawde niezły. Każdy kto z nim grał wie jaki to agresor i prawdę mówiąc to on rozstawiał mnie po kątach ;)

Konty bez przesmyku - wiec przewidywałem standardowy scenariusz. Zrobię kilka cudów, odkryję 2-3 fajne techy (Muzykę i różne takie), a później wyładuję Galeony i popłynę do przeciwnika zwiedzić jego miasta. Działa zawsze, chociaż z Colą doszedłem do jego stolicy i poddałem (ech Cola - leży mi ta gra na wątrobie :) ). No cóż - jeśli atak sie nie powiedzie to strata w rozwoju jest nie do odrobienia. ale z gry na grę ataki są coraz skuteczniejsze :)

Tyle teorii. a teraz praktyka.

Początek fajny. Zrobiłem Stone, Oracle, Wielką Bibliotekę, Ogrody, generalnie bardzo fajnie. Szczególnie po ogrodach - myslałem, że powinno być ok. Tylko te niepokojace wieści z Demografii - ze jakoś powoli Bombel wyprzedza mnie w kasie.. hmmm..

No i stało się! To Bombel postanowil atakować mnie!! :przestraszony: Tego jeszcze nie było! :szok:

Szczegóły zachowam dla siebie - bo Bombel zagrał świetnie, miał zwycięstwo w garści i dał mi wiele do myślenia. Na szczęście popełnił kilka Wielkich Błedów :) i pozwolił mi na kontratak. Ale już myslałem, że przyjdzie mi umierać powoli na moim koncie i bronić sie tak długo, aż przewaga Bombla bedzie zbyt duża :orany:

No a jak już dał mi chwilkę na atak - to nie mogłem go przecież zawieść. Spłonęły 3 spore miasta portowe i Bombel postanowił poddać :hurra:

Brr.. aż strach podejść do rewanżu. Stratę w techach/kasie/produkcji jakoś można przeżyć ale jak ktoś laduje mi na koncie i niszczy usprawnienia - to już jest ciężkie przeżycie. :zdziwko:

Dlatego zdecydowanie wolę go mieć po swojej stronie - np. w grze 2v2 ;)
No ale rewanż obiecałem!

A oto sekret wygranej (knechty budują usprawnienia) :D

Cola 
WTF?

xfire: cola0760
Helped: 10 times
Piwa: 4/43
generał dywizji  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2006-06-26, 23:07   

plewan_79 wrote:
To Bombel postanowil atakować mnie!! :przestraszony: Tego jeszcze nie było! :szok:

ej chłopaki... zacznijcie grać wreszcie z górą tabeli, bo już Wam dobrze idzie a ciągle "kisicie" się w wąskim gronie

ja zagrałem już z prawie każdym z rankingu :) ...a z najlepszymi najwięcej! :)

bombel79 

generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Za adminowanie  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo3  II miejsce w Dyplo - Dyplo2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w rankingu FFA  I miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  II miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy 
Posted: 2006-06-27, 06:51   

Cola, mysly grali po raz pierwszy, wiec nie wiem o co ci chodzi :)
na wygrywanie z 'gora rankingu' przyjdzie stosowny czas.... na wszystko przychodzi stosowny czas :)

a co do gry, to nie moge sobie wybaczyc bledu z galoenami... zamiast zbic je w kupe to puscilem je pojedynczo i Lewy zaciukal je i dzieki temu mogl przeprowadzic inwazje... ech...

plewan_79 

Helped: 7 times
Piwa: 19/18
pułkownik  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  Wygrany jeden GOTM - 2 wygrane  III miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  III miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy 
Posted: 2006-06-27, 07:22   

Cola wrote:

zacznijcie grać wreszcie z górą tabeli, bo już Wam dobrze idzie a ciągle "kisicie" się w wąskim gronie

????? :zdziwko:

gramy tyko z górą tabeli!! :) , gralismy z Peterem (Bombel nawet wygrał), z Jaco, z Lbednarem, martinpolem, quirinusem, Borysem, Hechterem... z Tobą.....

.... a vs Bombel grałem pierwszy raz :)

Cola 
WTF?

xfire: cola0760
Helped: 10 times
Piwa: 4/43
generał dywizji  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2006-06-27, 09:59   

tylko że proporcje mamy inne :)

ja z Peterem i Foxem to zagrałem już po 7 razy :)
z Lbednarem 12 :przestraszony:
z Jaco 6
z Martinem 8

a z dołem tabeli i środkiem to po 1 max 2 gry :)

bombel79 

Posted: 2006-06-27, 15:59   

Cola, tylko ze 2-3 notowanie tamu to MY bylismy dolem tabeli...:)
ale nie martwcie sie, na was tez przyjdzie czas :)
juz sie nie moge doczekac kolejnych teamowek :)

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum