www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Opened by: Peter
2009-10-29, 08:27
Pakt "Bijące Serca" (barnaba)
Author Message
LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 24/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2009-10-26, 23:51   Pakt "Bijące Serca" (barnaba)

Pakt numer 298, założony 2009-07-06 15:32:14 przez barnaba (Imperium Barnaby)

Nazwa paktu: Bijące Serca

Zaproszone do paktu nacje:
Twórca: barnaba
Deb
Lbednar
Postaw piwo autorowi tego posta

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 24/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2009-10-26, 23:51   

barnaba (Imperium Barnaby) 2009-07-06 15:34:39
moze taka nazwa bedzie lepsza :D jest wieloznaczna i jest w niej nuta agresji :)
Panowie dogadajcie sie do celow ekspansji na poludniu
Mam dobre uklady z swietym cesarstwem rzymskim (zaharien) mozna to jakos wykorzystac

Deb (Imperium Deba) 2009-07-06 21:55:22
Zaharien, chyba dzieki Wasciom zaczal do mnie rozmawiac - nawet do tego stopnia, ze mi zaproponowal pomoc w podboju osady barbarzynskiej. Gdyby nie to, ze ma on problem z Plewanem, to bym pomyslal, ze to jakas podpucha.
Co do Grecji - jest mi zupelnie obojetna, chociaz poczatkowe rozmowy dyplomatyczne przebiegaly w dobrej atmosferze. Przy mojej stolicy w kierunku Grecji postawie miasto, w ktorym starczy kosci sloniowej dla nas wszystkich :)

Deb (Imperium Deba) 2009-07-07 21:10:55
Panowie, co robimy z Sulejmanem tureckim?
Jak rzeczywiscie doszedl do tych janczarow (a pewnie byl to jego priorytet), to moze byc mocny i chyba pomocny.

barnaba (Imperium Barnaby) 2009-07-07 22:07:36
ma inzyniera wiec pewnie ten mu odkryl proch
trzeba z nim rozmawiac i miec go po swojej stronie
tylko z tego co wiem ciezko sie z nim skontaktowac teraz

Deb (Imperium Deba) 2009-07-07 22:33:34
Wlasnie wyszedlem z gry - jesli to Martin, to nie ma prochu odkrytego, bo miesza mi sie kto jest kim i nie jestem pewny.
Jestem jednak zmuszony oglosic alarm - Holandia nagle zaczela szpiegowac mnie na potege jednoczesnie ze mna rozmawiajac i wypytujac kogo to chcialbym zaatakowac - nagle zrobil na mnie ponad 80 punktow szpiegowskich - tylko glupiec by tyle punktow wydawal przestawiajac podatki nie majac wrogich zamiarow.
Zwiedzalem wlasnie tereny LDeski swoim eksploratorem - istna machina wojenna - przy miastach robi same farmy i warsztaty.

barnaba (Imperium Barnaby) 2009-07-07 22:41:49
Jak Martin cie zacznie szpiegowac to bedzie gorzej a c4 chyba sie po prostu boi i chce widziec wiecej
Ldeska to robi machine naukowa zeby duzo wielkich miec a do robienia armi tez to sie przydaje bardzo,
mam taki sam plan wszedzie farmy wymienmy sie mapami w takim razie
Dziwne ze cie wpuscil swoja droga bo cos sie czaili z mapami.

Deb (Imperium Deba) 2009-07-07 22:50:21
A wlasnie - chyba wszyscy musimy sie powymieniac mapami, bo pewnie sporo nowego dojdzie. LDeska to machina wojenna - nie tylko swiadcza o tym ulepszenia, ale i wojska jakie napotkalem pod jego flaga - 4 rycerzy i 2 macow w jednym miejscu juz widzialem.
Martin oczywiscie tez mnie szpieguje, ale to sa drobne punkty. Tamten z premedytacja przestawil swoja polityke podatkowa na szpiegostwo - praktycznie chyba dal na 100% do szpiegostwa.

Deb (Imperium Deba) 2009-07-07 22:56:11
A wlasnie - chyba wszyscy musimy sie powymieniac mapami, bo pewnie sporo nowego dojdzie. LDeska to machina wojenna - nie tylko swiadcza o tym ulepszenia, ale i wojska jakie napotkalem pod jego flaga - 4 rycerzy i 2 macow w jednym miejscu juz widzialem.
Martin oczywiscie tez mnie szpieguje, ale to sa drobne punkty. Tamten z premedytacja przestawil swoja polityke podatkowa na szpiegostwo - praktycznie chyba dal na 100% do szpiegostwa.

Lbednar (Imperium LBednara) 2009-07-08 14:12:16
Witam sprzymierzenców
Panowie Proch przestał byc dla mnie tajemnicą
W najblizszych 3-4 turach dokonam aneksji ziem prawnie mi przyslugujacych z woli Boga i Narodu ( wojna z Pkprokop stanie sie faktem )
Jezeli macie w sasiedztwie nacje które w najblizszym czasie beda stanowily zagrozenie proponuje zaplanowac atak profilaktyczny
Licze z moje walki na ppłudniu nie będą długotrwałe a po ich zakonczeniu ze strony Angli - Maxibaca nie spodziewam sie problemów wiec bede w stanie wesprzec was w waszych podbojach
Główne zagrożenie ktore ja widze na granicy mojej i Barnaby to Bombel
jet to wytrawny przywódca którt wczesniej czy poźniej zaatakuje
Namawial mnie juz do zerwania pakty z Barnaba ale stanowczo odmowilem .
Narazie jest sprzymierzony z nami ale powtarzam to tylko kwestia czasu
Z Braterskim Pozdrowieniem Lbednar XIV

Lbednar (Imperium LBednara) 2009-07-08 17:19:12
Witam sprzymierzenców
W najblizszych 3-4 turach dokonam aneksji ziem prawnie mi przyslugujacych z woli Boga i Narodu ( wojna z Pkprokop stanie sie faktem )
Jezeli macie w sasiedztwie nacje które w najblizszym czasie beda stanowily zagrozenie proponuje zaplanowac atak profilaktyczny
Licze z moje walki na ppłudniu nie będą długotrwałe a po ich zakonczeniu ze strony Angli - Maxibaca nie spodziewam sie problemów wiec bede w stanie wesprzec was w waszych podbojach

Lbednar (Imperium LBednara) 2009-07-08 17:19:20
Witam sprzymierzenców

barnaba (Imperium Barnaby) 2009-07-09 10:14:21
Dziwny zbieg okolicznosci.
Wczoraj dostalem informacje od Swietego Cesarstwa Rzymskiego o planowanym ataku na Grecje.Cesartswo Rzymskie i jakies jeszcze panstwo (niestety nie wiem jakie ale raczej nie anglia ani niemcy) chca zaatakowac grecje ktora im sie za bardzo kulturowo rozszerza.Cesarstwo Rzymskie jest sklonne pomoc nie roszczac sobie jakis praw do terytorium.Wola miec sasiada z ktorym sie lepiej dogadaja.
W zwiazku z tym prosili mnie o to abym sie dowiedzial czy chcecie wziasc w tym udzial ja im nic nie mowilem o naszych planach i powiedzialem ze sie spytam co tez czynie.

Malisjki przywodca mnie tez wiele razy namawial na atak na Lbednara XIV wiem tez ze sie dogadal z Anglia (Maxibacy) i mozesz sie spodziewac najgorszego.
Teraz jest oslabiony po wojnie i rownie dobrze mozna by jego zaatakowac razem z aztekiem ktory z tego co wiem chetnie by sie przylaczyl i ma swietne mozliwosci bo jak ty ma przychylnosc ludu na ziemiach.
Ale skoro juz zaplanowales atak na grecje to chyba ciezko cos zmieniac.
Z grecja nie bede ci mogl pomoc za bardzo jak mowilem zrobie jednostki wsparcia ale nie jest realne zeby zdazyly one dotrzec tam w tym czasie ale spokojnei moga chronic twoje ziemie przed atakiem malijskim
Wasz Lincoln

barnaba (Imperium Barnaby) 2009-07-09 12:00:19
Od paru Panstw doszly mnie wiesci ze chca cie zatakować to moze byc pulapka ta wystawiona Grecja ;O wi
ec uwazaj ja postaram sie zdobyc dane wywiadowcze o grecji i jej stanie wojska
Ale rozwaz tez prosze atak wyprzedzajacy na Bombla bo w swietle ostatnich wydarzen czyli informacje o tajnym pkacie Mali/Anglia i jawnym pakcie Anglia/Grecja nei masz tak dobrej sytuacji
Atak na grecje moze poczekac a ci co cie zaatakuja nie beda czekac.

barnaba (Imperium Barnaby) 2009-07-09 12:04:12
mala prowokacja w strone angli (maxibacy):
"Widze ze dogadales sie z grecja planujecie cos dzialac w regionie?
Moze bysmy sie przylaczyli z Francja (deba) bo z ta druga francja ciezej sie dogadac i sa zgrzyty ;/"
Ciekawe co odpowie i czy wroci to do mnie przez bombla :D

Lbednar (Imperium LBednara) 2009-07-09 12:54:20
Panowie
Robmy swoje i zagospodarujmy wplne ziemie na południu
Co do bombla
po ataku na Pkprokop mozemy smalo sie zajac tym problemem
skoncentrujcie sie na produkcji wojska bo czsy zaczynaja sie ciezkie
z Maxibaca mam nieoficjalne zawieszenie broni na 30 tur
watpie czy sie zdecyduje na atak

Lbednar (Imperium LBednara) 2009-07-09 13:36:22
Panowie
Robmy swoje i zagospodarujmy wplne ziemie na południu
Co do bombla
po ataku na Pkprokop mozemy smalo sie zajac tym problemem
skoncentrujcie sie na produkcji wojska bo czsy zaczynaja sie ciezkie
z Maxibaca mam nieoficjalne zawieszenie broni na 30 tur
watpie czy sie zdecyduje na atak

barnaba (Imperium Barnaby) 2009-07-09 19:18:56
Podobno mam wojne :D zraz zobacze co tam slychac.Moze nie byc wesolo ;/.

barnaba (Imperium Barnaby) 2009-07-09 20:17:12
Kicha jest bo ma 7 katafraktow dwie macki crosa i terbusheta na moje 4 luki i dwie piki wiec nie wesolo.Moze mi ktos cos podeslac?

Deb (Imperium Deba) 2009-07-10 09:16:05
Rycerzy moge, ale fatalnie, ze drogami jeszcze nie podlaczeni jestesmy, w dodatku wlasnie jestem tuz przed szturmem na to miasto barbow. Jak nie dasz rady sam wybronic, to opozniaj, bo ode mnie posilki nadejda.

Deb (Imperium Deba) 2009-07-10 09:27:50
Rycerzy moge, ale fatalnie, ze drogami jeszcze nie podlaczeni jestesmy, w dodatku wlasnie jestem tuz przed szturmem na to miasto barbow. Jak nie dasz rady sam wybronic, to opozniaj, bo ode mnie posilki nadejda.

Lbednar (Imperium LBednara) 2009-07-10 11:37:55
Wojna stała sie faktem
Kto cie zaatakował bo ja nie wiem
Widze duze wzmocnienie wojsk na swojej granicy zarowno u maxi jak i u bombla
nie wiem na kogo ruszy mam 3 muszkiety piki i łuki za ture 2 mace jeszcze beda
nie ma koni wiez z rycerzy kicha

Deb (Imperium Deba) 2009-07-10 12:27:07
Zaatakowalo go Bizancjum - jego bezposredni sasiad na polnocy.

Deb (Imperium Deba) 2009-07-10 12:27:54
Nasz stowarzyszony Bombel, zeby nie bylo watpliwosci ;)
Komu przyszlo do glowy z nim sie ukladac?

barnaba (Imperium Barnaby) 2009-07-10 12:49:30
Bombel nie zatakowal bo bizancjum to bumbum ale bombel pewnie tez zaatakuje

Deb (Imperium Deba) 2009-07-12 09:40:25
Jak wyglada sytuacja?
Postaw piwo autorowi tego posta

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum