www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Opened by: Peter
2009-10-29, 08:27
Pakt "Rozmowy Aztecko (pawelt) - Francuskie (Deb)"
Author Message
LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 13/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2009-10-26, 23:51   Pakt "Rozmowy Aztecko (pawelt) - Francuskie (Deb)"

Pakt numer 303, założony 2009-07-09 10:09:48 przez pawelt (Imperium Pawła)

Nazwa paktu: Rozmowy Aztecko (pawelt) - Francuskie (Deb)

Zaproszone do paktu nacje:
Twórca: pawelt
Deb
Postaw piwo autorowi tego posta

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 13/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2009-10-26, 23:51   

pawelt (Imperium Pawła) 2009-07-09 10:12:18
Hej tu Aztek Pacyfista :)
Co tam słychać? Jak sąsiedzi?
Może mamy jakieś wspólne interesy?

Deb (Imperium Deba) 2009-07-10 09:08:56
Witam!
To sie musze dokladnie przyjrzec mapie, bo ktos juz mi pisal, ze dosc blisko jestes, ale jakos nie zauwazylem ;)
Jesli chodzi o interesy, to na wszelkie propozycje jestem otwarty.

Deb (Imperium Deba) 2009-07-12 18:26:41
Czy prowadzisz jakies dzialanie wojenne przciw ktoremus z moich sojusznikow?

pawelt (Imperium Pawła) 2009-07-12 19:07:23
A nie chciałbyś zdradzić swoich sojuszników? :hyhy:

Deb (Imperium Deba) 2009-07-14 10:44:47
Taka propozycje zlozyl mi rowniez Bombel. Moi sojusznicy nie informuja mnie co sie dzieje na linii frontu, co mnie coraz bardziej zaczyna denerwowac. Musze sie przyjrzec sprawie.

pawelt (Imperium Pawła) 2009-07-14 10:48:21
Sytuacja wygląda tak, że: lbednar zaraz padnie (zostały mu 2 miasta, dwie armie go atakują z dwóch stron i nie ma nic do obrony). Bobek padnie zaraz. U jego stolicy stoją 3 armie.
Nam zależy tylko na miastach bobka i lbednara. Do ciebie nie jesteśmy wrogo nastawieni, bo niby dlaczego? Możemy spokojnie współpracować i jakiś pakt zawrzeć nawet o pomocy militarnej.

Deb (Imperium Deba) 2009-07-15 13:30:33
W sumie juz podczas ostatniego wejscia widzialem, ze stolica amerykanska padnie, ale czekalem na to, jak zachowa sie BBB, ktory nie zaatakowal moich 2 jednostek i w zasadzie umowilismy sie na wspolprace.

Deb (Imperium Deba) 2009-07-15 17:03:11
BBB odpowiedzial mi, ze jest za naszym wspolnym trojstronnym porozumieniem. Napisalem mu, ze szykuje sie na wojne z Martinem, on wyrazil nawet zainteresowanie w jej uczestniczeniu. Martin z Peterem pewnie sa w sojuszu. Co ty na to?

pawelt (Imperium Pawła) 2009-07-15 19:15:28
Spoko, ja tam nie mieszam się na razie.

Deb (Imperium Deba) 2009-07-16 18:25:21
Martin ma 4 trebusze w miescie, ktore sasiaduje z ostatnim miastem amerykanskim, paru janczarow tez tam jest.

pawelt (Imperium Pawła) 2009-07-17 10:00:40
Posłuchaj. Powiem tak, interesuje nas współpraca z tobą. Jeśli nam pomożesz, to my ci też pomożemy w miarę możliwości.
Interesuje nas jak wygląda sytuacja z peterem, martinem i domelem. Czy są w sojuszu, jak wygląda ich demo wojska, jakie mają plany. Mamy część informacji, więc jak coś możemy to zweryfikować.
Jeśli nie trzymasz z nimi, to na pewno mamy wspólny cel i powinniśmy sobie pomagać. Jeśli trzymasz, to może się rozmyślisz, z kim ci bardziej po drodze :) .

Deb (Imperium Deba) 2009-07-19 14:41:31
Przeciez pisalem, ze z nimi nie trzymam. Mam tajny pakt obronny z Holandia, a wlasnie Martin mu wypowiedzial wojne - jest szansa, ze wtopi swoje wojsko. Wydaje mi sie, ze Martin trzyma z Peterem. Jak jest z Domelem nie mam pojecia.
Macie wojska w poblizu i w sumie mozecie sie przylaczyc.

pawelt (Imperium Pawła) 2009-07-19 15:13:18
Wg mnie peter trzyma z martinem i domelem i może z damroką.
Ja bym poczekał i wybadał kogo zaatakują, bo na pewno szykują się do wojny (peter).
My armię mamy dużą i w sumie teraz się nudzi, ale na ślepo nie ma co atakować. Szpiedzy najważniejsi.

Deb (Imperium Deba) 2009-07-20 13:48:34
Peter i Martin zaatakowali z 2 stron Holandie. Ja jeszcze dzisiaj wypowiadam wojne Martinowi. Domel najprawdopodobniej jest z nimi, bo Martin przy nim trzyma jedna jednostke w miescie.
Bede chcial zdobyc to miasto Martina, co do stolicy - to chyba najbezpieczniej byloby ja spalic (Notre Dam)

Deb (Imperium Deba) 2009-07-20 20:52:06
Nie wiem jak jest miedzy wami i Domelem i w sumie mi to wisi, czy chcecie go zjechac. Domel oczywiscie chce sie przylaczyc do rozbioru Martina, bo to teraz bardzo lakomy kasek i musimy sie spieszyc. Po przejeciu Busry mamy blisko do stolicy, gdzie jest Notre Dam - ja proponuje to dla swietego spokoju spalic, ale bez waszej pomocy pewnie szybciej przejmie tego cudaka Domel.
Ogolnie to w tym rejonie chcialbym szybko miec spokoj, bo na poludniu mam Plewana i caly ten ich sojusz, Plewan tak techuje, ze nie wiadomo z jakimi jednostkami moze nagle wyskoczyc i na kogo. Ja mam permanentnie jedna ture do gunpowder i czekam, zeby nie podskakiwac punktowo, chociaz to wazny dla mnie tech, ale rycerze narazie sa OK. Mam GA, wiec w razie czego wprowadze nacjonalizm i wojska moge narobic szybko, ale to zostawiam narazie jako ostatecznosc. Zalezy mi na wybronieniu Holandii, bo to oslabi Petera i wtedy moge miec pozytek z C4 przy ewentualnej wojnie z Plewanem.
Wiem, ze z BBB jestes w najscislejszym sojuszu, ale chyba powinno byc wam na reke taka sytuacja, ze jednak oslabiamy Petera i na Plewana w razie czego jestesmy gotowi.
W kazdym razie tak na moje oko to wszystko wyglada z punktu widzenia mojego panstwa. Mam nadzieje, ze moja szczerosc nie wykorzystasz do niecnych celow i licze tez na odkrycie Twoich kart - w koncu zupelnie sobie nie przeszkadzamy i chyba dosc watpliwe jest, ze do konca gry bedziemy miec sprzeczne interesy, a calkiem mozliwe ze wrecz odwrotnie.

pawelt (Imperium Pawła) 2009-07-21 10:20:45
Hej ja nie wiem co konkretnie bbb zrobił.
Po prostu stwierdził, że nie opłaca mu się atakować martina. Ja bym to inaczej rozegrał, ale w sumie to on ryzykuje długą wojnę z peterem, nawet jakby się martina udało szybko zjechać.
Notre dam przeceniasz. Dajesz na 20% kultury i masz to samo. Zadowolenie tutaj to nie problem. Każdy będzie ścinał na maxa.
Ja też zaczynam ścinać już tylko wojo, bo widzę bez tego ani rusz. Można totalnie olać chatki, budynki itp. Tylko w wielkich warto inwestować.

Deb (Imperium Deba) 2009-07-21 11:31:54
Wojny z Peterem juz praktycznie nie ma. Rozgrywalem to tak, zeby Peter wymiekl piszac do niego, ze Holandii nie opuszcze, no i Peter poprzestal na zdobyciu jednego miasta, ktore mu otwiera nowe kierunki ekspansji. Glownym celem byl Martin (prawdopodobnie rowniez Domel), a BBB calkowicie zawiodl. C4 musial podpisac umowe obustronna z Peterem i Martinem, wiec z wojny przeciw Martinowi zostaje wykluczony. Wlasciwie to obawiam sie, ze C4 moze nawet juz im jesc z reki, chociaz to ja go uratowalem przed Martinem, ale to Peter z niego zrezygnowal. Dlaczego BBB zgodzil sie na pokoj, tego nie rozumiem (wolal workera zamiast spokojnej granicy?), zwlaszcza, ze i Twoje jednostki byly na miejscu.
Skoro Notre Dam to taki pikus, to pomysl co mozna zrobic posiadajac tego cudaka i 20% kultury, majac dostep do produkcji janczarow ;)
Martin szybko stanie na nogi, a czyim sojusznikiem jest to wiesz.

pawelt (Imperium Pawła) 2009-07-21 11:39:20
No ale ja nie widziałem inicjatywy ze strony domela też. Na granicy z martinem nic nie ma, to czym go chciał atakować?
Być może bbb się bał, że jak zaatakuje martina, to domel mu wjedzie z boku.

Wiem, że teraz martin będzie wrzodem, ale teraz nie bedzie im tak łatwo atakować. Wszyscy dookoła będa na niego teraz uważać i na pewno bbb będzie trzymał duże siły w tym rejonie i ja też coś podeślę.
Przyjdzie czas i na martina, tym bardziej, że on nie ma gdzie się rozwijać i zostanie z tymi 3 miastami.
Bardziej niepokoi mnie peter. Nastawiał kupę miast. Ma sąsiadów potulnych (martin, marba, kch) i ma wolną drogę do ekspansji.
Nie wierzę w jego zapędy przeciw plewanowi. Na plewana i resztę trzeba zebrać większą koalicję. A znając petera to poczeka aż obie strony się wykrwawią, a nie pomoże sam.

Deb (Imperium Deba) 2009-07-21 12:02:33
Peter razem z C4 ida na Gastona, podobno tak zostalo ustalone. Ja z BBB powinienem isc na Martina, zeby Peter nie mogl liczyc na jakis wytrych. Teraz Martin robi za karte przetargowa. Dla BBB zaplacil 1 robola za pokoj, to ja chce dwa i kwita, a potem BBB bedzie sie pewnie meczyl z nim i Domelem.
Ja chcialem miec tam szybko spokoj, ale nie az tak. Na glowie mam Plewana i jego sojusz, wiec mi Martin juz zwisa, a ze jest z Domelem to pojda na BBB jak nic.

Deb (Imperium Deba) 2009-07-21 12:05:48
Wszystkie te dzialania, sa pochodnymi podpisania pokoju miedzy BBB a Martinem.

Deb (Imperium Deba) 2009-07-21 12:51:17
"No ale ja nie widziałem inicjatywy ze strony domela też. Na granicy z martinem nic nie ma, to czym go chciał atakować?"
Nie mow, ze nie potrafisz z tego wyciagnac wnioskow ;)

pawelt (Imperium Pawła) 2009-07-21 12:58:30
Dla mnie domel jest niedogadania od początku dyplo. Ja mu nie wierzę i dlatego uważam, że jego niby atak na martina to ściema. Prawie na pewno dałby nożyk bbb.
A plewan chce ze mną zahariena zjechać, więc powinniście mieć spokój na jakiś czas.

Deb (Imperium Deba) 2009-07-21 13:10:27
Z Plewanem i Zaharienem konflikt znam i nie angazuje sie po zadnej stronie, chociaz, ze wzgledu na sojusz Plewana sklaniam sie nieznacznie w strone Zaha.
Domelowi absolutnie nie wierze, ze chcialby wjechac w Martina - oni dla mnie sa razem. BBB straszliwie skopal sprawe, bo jak on sie wycofal z tej wojny, to tym bardziej Ty wycofasz wojsko. Moze BBB dogadywal sie z Martinem przeciw mnie lub C4 - tego tez nie moge wykluczyc, bo trudno jest wytlumaczyc racjonalnie zachowanie BBB. Chociaz mozliwe jest tez to co piszesz, ze BBB po prostu spekal i bal sie konfliktu z Domelem.

pawelt (Imperium Pawła) 2009-07-22 10:15:12
Hej. Zależy mi, żeby mojej mapy nikomu nie pokazywać. Więc jak możesz to nie wymieniaj się mapami, przynajmniej przez jakiś czas. A jeśli chcesz się wymieniać, to skautem czekaj gdzie jesteś.
Trochę bezpieczeństwa się przyda :)

Deb (Imperium Deba) 2009-07-22 22:57:18
Nie wymieniam sie mapami, bo nie mam takiej potrzeby - w zasadzie mam caly swiat odkryty, a eksploratorem ide do siebie.

pawelt (Imperium Pawła) 2009-07-23 12:14:33
Hej, tylko się nie przestrasz naszych rycerzy :D
Oni nie do ciebie :)

Deb (Imperium Deba) 2009-07-23 12:17:19
A gdzie?

pawelt (Imperium Pawła) 2009-07-23 12:33:18
północny wschód, zobaczysz jak wejdziesz.

Deb (Imperium Deba) 2009-07-23 17:35:36
To tamta Francja jeszcze zyje?

pawelt (Imperium Pawła) 2009-07-24 18:59:03
Hej, piszesz się na atak na zaha?
Zbiera się większa ekipa.

Deb (Imperium Deba) 2009-07-24 21:17:42
Wlasciwie to jestem w trakcie negocjacji z nim.

pawelt (Imperium Pawła) 2009-07-24 21:22:06
heh, zah mi grozi i nie wiem czemu. Strasznie trudny jest w rozmowie. Trudno się z nim konkretnie dogadać.
Cheos jest z nim.
Daj znać czy jesteś zainteresowany czy nie.

Deb (Imperium Deba) 2009-07-24 21:28:08
Wiem, ze Zaharien toczy teraz chyba z kims wojne. Chyba nawet z z Grecja, ktora jest kolo mnie, wiec w sumie moze to oznaczac dla mnie niezly interes, ale z drugiej strony, patrzac po tym jak wyszlo z Martinem to juz sam nie wiem co wy planujecie - moze po prostu chcecie nas sklocic i odleciec?

pawelt (Imperium Pawła) 2009-07-24 21:32:44
eee ja jestem prosty jak cep :) mam wrogów i przyjaciół którym zawsze pomagam.
Zah jest dla mnie wrogiem i zawsze takim będzie. Ciebie chciałbym mieć jako przyjaciela, bo mamy wspólne interesy. Marin jest tez dla mnie wrogiem.
BBB ma swoją strategię i sam uważam, że źle zrobił.

Co do odlatywania to mnie to w ogóle nie interesuje. Mnie interesuje fajna gra, a nie jej wynik. Olewam ile będę miał punktów w 120 turze.

Deb (Imperium Deba) 2009-07-24 21:42:47
Co do fajnej gry, to wierze, ale na punkty musisz liczyc, tym bardziej, ze bardzo dobrze Ci idzie ;)
Z BBB jakos osiagnalem porozumienie, ze idziemy ponownie wspolnie na Martina (ja), a on na Domela, bo to pewne, ze sa razem.
Szczerze mowiac to Zahariena chcialem nakrecac na Plewana, ale sytuacja ulegla zmianie dosc znacznej i w sumie nie mam narazie pomyslu.

pawelt (Imperium Pawła) 2009-07-24 21:50:55
Uwierz mi, olewam punkty. Mam ich dużo bo inwestowałem w kulturę i terenu mam dużo. Ścinanie łebków idzie mi lekko, więc będę szybko spadał.
To ja na razie będe się przyglądał i jak coś odpierał ataki zaha. Zobaczymy co z tego wyniknie.

pawelt (Imperium Pawła) 2009-07-24 21:55:41
a co do ataku na martina i domela to dajcie mi znać kiedy chcecie atakować, bo na pewno wam pomogę. W sumie robię już tylko wojsko i po co ma w koszarach siedzieć :)

Deb (Imperium Deba) 2009-07-25 05:38:51
On ma wojne z Grecja i jakos nie bardzo widze, zeby sie na was szykowal.

Deb (Imperium Deba) 2009-07-25 18:01:40
Zaharien kasuje cala Grecje. Ja sie tylko podlaczylem lupiac workera. Staram sie utrzymywac z nim dobre relacje. Tym co widze, jesli chcecie na niego walic, to niestety jest samobojstwo - on ma landsknechtow i bez machin nie podchodz.

pawelt (Imperium Pawła) 2009-07-25 18:54:05
No bez ciebie nie mamy co atakować.

Deb (Imperium Deba) 2009-07-26 15:52:28
No przeciez mnie nawet nie zapraszaliscie. Jesli chodzi o Martina i Domela, to mam nadzieje, ze bedzie to mialo jakies rece i nogi, a nie jak wczesniej - nie wiem kto wam sciemnial, ze Domel jest uzbrojony, bo ja widze slabizne, ma tylko paru muszkieterow, ani jednego konnego nie widzialem.

pawelt (Imperium Pawła) 2009-07-26 19:16:21
pytałem się wcześniej konkretnie o ataku na zaha.

"pawelt 2009-07-24 18:59:03
Hej, piszesz się na atak na zaha?
Zbiera się większa ekipa."

Jeśli chcesz, żeby atak na domela i martina miał ręce i nogi to stwórz pakt i zaproś wszystkie zainteresowane nacje. Trzeba ustalić jakieś daty, strategię itp.

Deb (Imperium Deba) 2009-07-28 21:43:49
Na Domela i Martina bede sie ugadywal z samym BBB i to w takich proporcjach, ze on sie bierze za Domela, a ja za Martina. Wczesniej byla idealna okazja do zaatakowania Martina, to BBB gdzie spieprzyl w odwrotnym kierunku zupelnie bez sensu. Gdy ja sterczalem kolo Martina, a wy juz byliscie przy Zaharienie, to nagle zaczales robic zapisy na Zahariena. Jakos to wszystko bez ladu i skladu sie odbywa.

Deb (Imperium Deba) 2009-08-08 15:59:52
Zaczyna sie robic dosc nieciekawie. Filozofowie pewnie lada moment (kwestia kilku tur) beda miec rifling i skoncza sie czasy latwych podbojow, chociaz do kawalerii to im jeszcze troche zejdzie.

pawelt (Imperium Pawła) 2009-08-08 16:01:27
serio? kto dokładnie co ma? samego rilifingu nie da się przecież odpalić z wielkiego.

Deb (Imperium Deba) 2009-08-08 16:02:59
Taki Martin bedzie mial rifling za 5 tur, a on ma tylko 3 miasta.

Deb (Imperium Deba) 2009-08-08 16:05:18
No a Peter to chyba powinien byc jeszcze blizej.

pawelt (Imperium Pawła) 2009-08-08 16:09:46
a czemu nie atakujesz martina? Myślałem, że macie z bbb ustalony wspólny atak na martina i domela?

Deb (Imperium Deba) 2009-08-08 17:17:55
No tak bylo ustalone. Podpisalem z Martinem zawieszenie broni i bede obserwowal jego ruchy, bo janczarow jednak troche ma. Konczy sie karencja pokojowa miedzy Martinem a C4, wiec postaram sie Martina zaatakowac razem z nim, gdy tylko wyjdzie ze swoich miast.

Deb (Imperium Deba) 2009-08-12 21:40:14
Z Martinem mam zawieszenie broni, napisalem do BBB, ze nie bede sie wtracal do tej ich wojny (walcze teraz gdzie indziej), po tym jak mi wypowiedzial OB - po pierwsze dlatego, ze Martin mnie wrobil w jakas umowe handlowa, a nie przypuszczalem, ze to blokuje mozliwosc wypowiedzenia wojny. Niezle zagral, ale czlowiek sie na bledach swoich uczy.
Po drugie C4 ma rowniez zwiazane rece wobec Martina oraz wojne z Plewanem. C4 byl moim wiernym sojusznikiem jak dotad, ale obecnie zamierzam sie dogadac z Plewanem i podzielic jego miastami, zwlaszcza, ze wiekszosc miast C4 to miasta zdobyczne-rosyjskie, a on sam niestety gra jak ostatni cienias, albo cos sciemnia, hehe

Deb (Imperium Deba) 2009-08-14 15:38:42
W tej chwili mam wojne z Plewanem - on bardzo kiepsko rozegral wszystko w sferze dyplomatycznej, w dodatku ktos go zdradzil. Za pozno z Plewanem doszlismy do porozumienia, przyznal, ze skopal sprawe - nie powinien atakowac C4 bez porozumienia ze mna. Martin chce go zwasalizowac (!!!)
Rifle sa juz powszechne, ale to pewnie sam widzisz. Musisz ograniczac fronty, bo zbiera sie na was duza grupa.

pawelt (Imperium Pawła) 2009-08-16 21:27:21
hej, mógłbym przejść rycerzami i zrobić manewr oskrzydlający na martina?
ps. kiedy ty atakujesz martina?

Deb (Imperium Deba) 2009-08-16 21:46:29
Rob co chcesz. Ja jestem wkurzony totalnie na ten manewr z Plewanem, ale nie mialem wyjscia i musialem sie na to zgodzic, bo moj praktycznie jedyny pobliski sojusznik (C4) zagral jak zagral. Coraz bardziej mi sie wydaje, ze to dyplo psuje limit czasowy i jakos mi sie coraz mniej podoba.

pawelt (Imperium Pawła) 2009-08-16 22:09:45
wiesz, peter z bomblem mają coś do wyjaśnienia od dyplo3. ja tam się nie mieszam, ale obiektywnie rzecz biorąc peter chce coś chyba sobie i innym udowodnić.
wg mnie plewan zagrał ok, a peter już nie.
po bomblu widzę, że podchodzi do tego dyplo na luzaka i raczej się mało nim interesuje, za to peter się strasznie spina. szkoda całej atmosfery. ja tam robię swoje i po prostu chcę sobie pograć, a kto wygra to już mi wszystko jedno.

Deb (Imperium Deba) 2009-08-16 22:16:29
Dla mnie to w ogole wyglada, ze C4 wystawil sie Plewanowi, zeby potem Peter dobil Plewana.

pawelt (Imperium Pawła) 2009-08-19 18:18:27
widzę, że skumałeś się jednak z peterem i spółką...
to jakiś mega sojusz czy co?? :D

Deb (Imperium Deba) 2009-08-20 23:48:31
Narazie nie mam innego wyjscia. Gdybym sie nie zgodzil na wasalizm Plewana, to prawdopodobnie Peter rozwalilby C4, a pozniej mnie. Plewan tez nie mial wyjscia, bo po prostu ratowal swoje panstwo i sie musial zgodzic. Mysle, ze takie dzialanie pod przymusem nie tworzy silnego sojuszu ;)

pawelt (Imperium Pawła) 2009-08-28 23:54:18
hej. mam nadzieję, że ty mi nożyka jeszcze nie wbijesz? :/
Już mam wojnę z 6 nacjami i jeszcze kolejne się szykują :(

Deb (Imperium Deba) 2009-08-29 21:17:10
Sieci rybackie tylko Peterowi zniszczylem.

pawelt (Imperium Pawła) 2009-08-29 22:45:48
thx, tylko bardzo niepokoją mnie galeony.
dałbyś radę nie trzymać ich w zasięgu moich miast, bo mi wojsko blokujesz, a już 6 nacji ze mną wojuje :/

Deb (Imperium Deba) 2009-08-30 11:15:07
W podobny sposob blokuje wojska Plewana i Petera - jesli uwazasz mnie za zagrozenie, to mowi sie trudno.
Postaw piwo autorowi tego posta

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum