www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jeste nowy? Kliknij tutaj!    Zgo gr Civ6     Zgos gr Civ5    Zgo gr Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMWISZ SI NA GR    Na ircu jest users osb. Zaaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Opened by: Peter
2009-10-29, 08:27
Pakt "Koalicja" (C4Angel)
Author Message
LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 24/1
marszaek  Zoty order za specjalne zasugi  Zoty zlotowicz - 11 zlotw  Brzowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Obibok – nie gra od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2009-10-26, 23:51   Pakt "Koalicja" (C4Angel)

Pakt numer 324, zaoony 2009-07-16 13:46:33 przez C4Angel (Imperium C4Angela)

Nazwa paktu: Koalicja

Zaproszone do paktu nacje:
Twrca: C4Angel
Deb
Postaw piwo autorowi tego posta

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 24/1
marszaek  Zoty order za specjalne zasugi  Zoty zlotowicz - 11 zlotw  Brzowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Obibok – nie gra od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2009-10-26, 23:51   

C4Angel (Imperium C4Angela) 2009-07-16 13:47:35
Deb przyjmij zaproszenie, tutaj bedzie nam wygodniej rozmawiac

Deb (Imperium Deba) 2009-07-16 17:44:54
Wlasnie nie widzialem co on tam ma. Peter szpiegowal moj teren explorerem i moze nie zauwazyl, ze sporo wojska jest na wyjezdzie, ale wydaje mi sie, ze to wojsko Martina ma uderzyc w BBB po zdobyciu przez niego ostatniego miasta amerykanskiego. To jest bardzo dziwne, ze moj sojusznik wolal sie dogadac z kims z boku - do mnie drog nie budowal, a do Martina zbudowal.
Bedzie goraco, ale mozemy trafic na dobry moment, rycerzy trzymaj w miare w ukryciu, ale zeby mogli zdazyc dojsc na miejsce od razu.

Deb (Imperium Deba) 2009-07-16 17:46:31
Droge buduje na tej zalesionej gorce na polnocy od naszych miast przygranicznych.

Deb (Imperium Deba) 2009-07-16 18:23:15
Zrobilem ture i zobaczylem - jesli sie zdecyduje na ktoregos z nas to musimy wspolnie przciwdzialac i mysle, ze sromotnie polegnie.
Wydaje mi sie jednak, ze on szykuje sie na starcie z Bizancjum, ale niestety nie wykluczam ataku na nas.

C4Angel (Imperium C4Angela) 2009-07-17 00:21:28
Przypuszczam e jak on zaatakuje, to pewnie od razu peter tez zaatakuje. Moe jako sobie poradziemy, jazde trzymam w stolicy a wiec szybko moze byc na naszej granicy, zrob drog na na dole pasma gr poniewaz podczas ataku jak cie wypra z tej gory to moga zerwac nam polaczenie.

C4Angel (Imperium C4Angela) 2009-07-17 13:32:14
Gaston napisa e w 4-5 tur moze by wojskiem w moich granicach, a wiec bdzie to wsparcie gdyby Peter prbowa sie dolaczyc.

Deb (Imperium Deba) 2009-07-19 14:45:04
Ja w takim razie w razie czegu zbuduje jeszcze chyba droge nizej, ale chyba zaatakuje od mojej strony, bo ma szybsze dojscie - wtedy bedzie w zasiegu moich katapult i niezle by dostal.

C4Angel (Imperium C4Angela) 2009-07-20 12:24:01
po Twoim obstrzale ja moge wyskoczyc 6 rycerzami na niego i poprawic longami.

Deb (Imperium Deba) 2009-07-28 21:24:49
Powaznie musiszmi przemyslec nasz sojusz z Martinem i Peterem. Martin zawala totalnie - sprawdz prosze ile masz z nim tur przymusowego pokoju, bo czuje, ze chyba nie dogadamy sie pokojowo.
Dlatego tez nadarza sie okazja wbicia nozyka w plecy Peterowi przy uzyciu Gastona - on nalezy do sojuszu 3fi, ktory popadl w powazne problemy. Nie wiem skad Gaston sie dowiedzial o wspolnym Twoim i Petera ataku na niego - napisal mi to wprost, ze naniego idziecie i czy nie zechcialbym Cie zaatakowac. Ja pisalem Ci duzo wczesniej, zebys uwazal na Petera, zeby Cie nie wystawil. Musisz ocenic, czy nie lepiej dogadac sie jednak z Gastonem wystawiajac Petera i zmuszajac Gastona do wojny z Peterem w celu odzyskania Twoich ziem utraconych. W tym czasie ja bym wkroczyl do Martina i wspolnie moglibysmy dalej isc na Petera.
Powiem Ci szczerze - przez Martina ten nasz sojusz w ogole sie nie klei, Peter moze tylko fajnie zagadywac, albo po prostu juz nie ma wyjscia, bo wie, ze na Martina to nikt nie moze liczyc, wiec zostal w sumie sam, wiec trafilismy mu sie jak slepej kurze ziarnko, a w koncu to on byl Twoim agresorem. Nie chodzi mi to jednak o zemste, tylko o realne szanse co sie nam bardziej oplaca.
BBB dostal podobno niezle po tych swoich katafraktach i teraz juz ladnie ze mna zagaduje (niewykluczone, ze go Pawel wystawil), ze w sumie to wspolnie mozemy atakowac Martina.

Deb (Imperium Deba) 2009-07-28 21:29:36
Najprawdopodobniej pomoge Zahowi i Cheosowi jeszcze (sytuacja analogiczna do Twojej sie zapowiada, tylko juz w wiekszej nieco skali), ale to jeszcze zalezy jak sie sprawy potocza - jest jednak szansa, ze kosa znowu trafi na kamien ;)

Deb (Imperium Deba) 2009-07-28 22:08:09
Inna rzecz, ktora mi przyszla do glowy Gastona werbujemy przeciw Plewanowi, Peterowi mowisz, zeby poszukal sobie innego celu, bo inaczej nie moze na Ciebie liczyc.
Co wtedy mozemy zyskac - najprawdopodobniej ziemie Plewana, czyli glownie moj zysk, chociaz dalej na poludnie, pewnie i Twoj. Rowniez spokojna granice z Gastonem zyskujemy oraz mialbym idealna sytuacje wspomoc Zahariena i Cheosa w ich wojnach na polnocy, co tez ma dla nas dosc spore znaczenie strategiczne.

C4Angel (Imperium C4Angela) 2009-07-28 22:42:35
Deb, nie wbijam sojusznikom noy w plecy. Nie wiem skd Gastona mg si tego dowiedzie, wiedziay o tym nas 4. Peter w tym momencie jest potega militarna i gdyby chcial to by mnie zmit w kadej chwili i nawet gdyby przyszed do mnie caym swoim wojskiem nie wiele by to dao. Sojusz naszej 4 ma potencjal. Nie rozumiem dlaczego nie mozesz mu odpuci tych workerw. Doszo do wojny. Zaczelismy rozmawiac o sojuszu a Ty uparasz sie przy jakis 2 workach. Wybacz, ale 3fi nie ruszyo si jak Peter na mnie szed. Bummbumm te ola sprawe zamiast wchodzi do Martina. Nie mam zamiaru si ukada z zadnym z nich, szczeglnie e jedni i drudzy s na licie ataku Cheosa, Zaha i osmanw. Najlepsze rozwizanie to jest sojusz miedzy nasza czwrka. Moesz poprostu olac tych workerw i sprbujmy im zaufac ? ok ?

Deb (Imperium Deba) 2009-07-28 23:09:26
C4Angel. Ja mam pytanie proste - co znajduje sie w miescie Bursa na polnocy Twojego panstwa, w miescie naszego niedawnego wspolnego wroga, ktore Cie niedawno atakowalo?
Wiesz co???
Moze bys mi w koncu powiedzial ilu janczarow tam siedzi, czy w ogole Ciebie to nie interesowalo, bo w koncu nasz sympatyczny sojusznik tam sie znajduje, hehe
Kto Cie zaatakowal i zdobyl Ci miasto, Twoj sojusznik czy wrog, bo jakos zaczynam sie gubic, bo moze to Twoj najlepszy przyjaciel byl, tylko sie wstydzil ;)

Deb (Imperium Deba) 2009-07-29 12:11:43
Do Martina nie moge miec zaufania - nie dal mi tych workerow, chociaz wczesniej mowil, ze da. W Bursa systematycznie gromadzi janczarow. Taka jest prawda, ze gdziekolwiek sie ruszymy, to on nas zaatakuje.

Deb (Imperium Deba) 2009-08-08 17:22:57
Jak tam sytuacja na froncie rosyjskim?
Jak wspolpraca z Peterem sie nie uklada tak jak trzeba, to musimy szybko zebrac sily i wspolnie ruszyc na Plewana, bo on pewnie juz niedlugo moze miec rifling, albo stal wynalezione.

C4Angel (Imperium C4Angela) 2009-08-08 20:28:45
wszytko wpozadku, nawet lepiej niz wpozadku, peter mogl sam przejac moskwe a poczekal az moje wojsko dojdzie i mi ja oddal. Teraz zajmuje kolejne miasto i mogle do plewana od dolu wchodzic
szykuj armie od polnocy na niego

C4Angel (Imperium C4Angela) 2009-08-08 20:29:07
pozniej wkleje ci screena jak dol wyglada, btw. musimy sie mapami wymienic

Deb (Imperium Deba) 2009-08-09 12:14:03
Plewan zamknal mi granice - musicie uwazac. Ja zbieram armie.

Deb (Imperium Deba) 2009-08-21 18:08:51
Wojny zakonczone. Czekam na podsumowanie - co wyniosles, ile straciles.
Postaw piwo autorowi tego posta

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to: