www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Opened by: Peter
2009-10-29, 08:27
Pakt "Brennus - Sulejman" (Marw)
Author Message
LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 13/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2009-10-26, 23:53   Pakt "Brennus - Sulejman" (Marw)

Pakt numer 368, założony 2009-07-31 10:23:14 przez Marw (Imperium Marwa)

Nazwa paktu: Brennus - Sulejman

Zaproszone do paktu nacje:
Twórca: Marw
jarek1333
Postaw piwo autorowi tego posta

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 13/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2009-10-26, 23:53   

Marw (Imperium Marwa) 2009-07-31 10:30:47
Witam szanownego Brennusa

Wiemy że masz wojnę z Siedzącym Bykiem. Jak Ci na tej wojnie idzie? Byk jest dla mojego państwa potencjalnym zagrożeniem a więc można powiedzieć że jesteśmy po tej samej stronie. O ile to możliwe chcielibyśmy by doszło między nami do wymiany informacji o jego państwie, wojsku itp.
Przy okazji jak się układają Twoje stosunki z Koreą, Rosją, Bomblem i Aztekami? Być może się okaże że mamy wiele wspólnych interesów i możemy sobie nawzajem pomóc.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź
Władca Turcji Sulejman II

jarek1333 (Imperium Jarka) 2009-07-31 12:27:56
Witam Cię o zacny Sulejmanie II u mych progów.

Wojnę wypowiedziałem po raz drugi teraz jestem do niej o wiele lepiej przygotowany, mam zawarte traktaty pokojowe z sąsiadami więc wojsko mogę skierować na Ldeskę. 20 rycerzy z resztą wojsk okupuje miasto Pyonyang, mam nadzieję na zdobycie tego miasta i wyruszenie na stolicę wroga. Więc sytuacja nie jest najgorsza zwłaszcza, że dysponuje licznym i dobrze wyszkolonym wojskiem(2) oraz najwyższą produkcją(1).
Informację i inne dane mógłbym przekazywać gdybyś włączył się do wojny i posłał choć paru rycerzy, to pokazałoby, że możemy na Wasz naród liczyć.
Co do innych państw, z Koreą mam "sojusz", Rosja jako sojusznik Indian jest moim wrogiem.
Co do państwa Azteków się nie wypowiadam(wojna w przeciągu najbliższych 15 tur na pewno nie grozi nam z ich strony). Co do Bombla jestem obojętny ale nie podoba mi się jego wzrost potęgi.

Marw (Imperium Marwa) 2009-07-31 12:44:03
Dziękuję bardzo za cenne informacje. Rozumiem że jesteś aktualnie na terytorium LDeski. Gdybyś zauważył jakiekolwiek ruchy jego wojsk w kierunku moich ziem to byłbym wielce zobowiązany za informacje o tym fakcie.

jarek1333 (Imperium Jarka) 2009-07-31 12:58:09
raczej nie wyślę żadnych wojsk na Ciebie gdy ma taką hołotę na karku :)
Postaw piwo autorowi tego posta

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum