2009-11-03 Jovan Kukić - RicoRG
Reply to topic

: 2009-11-03 Jovan Kukić - RicoRG
1. Jovan Kukić
2. RicoRG

no juz mie to dobija jak gram z jovanem to mam wrazenie bezsilnosci ax przegrywa z waroiorem na zwyklym lasku ale to mie wszystko jak myslicie ile trzeba niesmiertelnych zeby zdobyc miasto
2 spery ax i warior wszystko na 1 promo w miescie wystarczylo 1 luczik konnyna 2 promo i 3 niesmiertelnych na 1 promocji faine ale tak jest caly czas jivan mi pisze ze jak zwykle mial szczescie a gra byla jedna z kilku ktora sie zapowiadala na wygrana i w pewnym momecie mi rece opadaj trace miassto 4 woja i juz zaczyna sie robic przewaga oczywiscie general dla jovana za taki sukces to bylo miasto kluczowe robilo bufor przed stolica i mialem tam robic tylko produkcje w stolicy mialem 2 lucznikow konnych ktorych moglem wsadzic ale sobie mysle to nie mozliwe a jednak.nastepnie doslal 2 axy i juz bylem zablokowany oczywiscie oracle poszly do niego o 1 turk bo musialem sciac stolice pewni dla tego sprobowal atak zeby ich nie stracic w czepku urodzony a puzniej jovan pisze ze wygral 1 walke z 1% szans i 2 z 20% bo axa i wariora zdmuchnol niesmiertelnymi z przewaga.

:
72 :3 ale jezeli było jak opisujesz to masz pecha trzeba przyznac :)

Naród wspaniały, tylko ludzie k***y - J.Piłsudski
Zaglądali do kufrów ,zaglądali do waliz, nie zajrzeli do dupy - tam miałem socjalizm

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff
:
konny na drugiej promocji ma o ile wiem około 30% na włócznika... fuksa musiał mieć żeby nieśmiertelnym pokonać włócznika, potem to już weszło jak w masło.

www.leszekbiega.pl - blog biegowy
Reply to topic
Jump to:  

Czas generowania strony : 0.37 s.