www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Pakt "Cyrus" (Richards)
Author Message
LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 13/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2009-12-03, 16:28   Pakt "Cyrus" (Richards)

Pakt numer 450, założony 2009-09-29 12:08:16 przez Richards (Imperium Pacala)

Nazwa paktu: Cyrus

Zaproszone do paktu nacje:
Twórca: Richards
Bobek1971
Centurion
didi
domel
Postaw piwo autorowi tego posta

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 13/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2009-12-03, 16:28   

Richards (Imperium Pacala) 2009-09-29 12:13:29
Nie wiem kto mnie namówił na ten atak, ale chyba Cyrus. Ta podstępna amerykanska zmija skłóciła nasze narody. Tak, on jest wszystkiemu winien. Nas podpuścił, wam pomaga a sam zaraz sobie w kosmos poleci.

Jeśli jesteście zainteresowani wspólnym atakiem na Ameryke, to ostatni dzwonek. Inaczej już możemy Cyrusowi pomachac na pozegnanie.

Centurion (Imperium Capaca) 2009-09-29 12:22:06
eee a ja tu po co, prosze mnie stad wymazac :P

ja mam tylko jednego sojusznika i z nim gadam, z wami wszystkimi to strata czasu :P

po 2 nie mam z nikim wojny wiec nie wiem o co kamon, Kapeć pozstanie neutralny!!!!!!!!! :P

domel (Imperium Justyniana) 2009-09-29 12:24:01
Moment, przed waszym wtargnięciem na tereny Bizantyjskie mieliście dokładnie taką propozycje my się do was przyłączamy i macie do dyspozycji nasze ponad 200 jednostek w wojnie przeciw Cyrusowi. Wilhelmowi nawet ta opcja się bardzo podobała. Tylko wtedy jedna osoba z zainteresowanych ją odrzuciła… ciekawe kto to był… skąd nagle ta zmiana zdania…

Centurion (Imperium Capaca) 2009-09-29 12:28:21
:rotfl2:

hehe czyżby się Pacalowi paliło pod dupskiem? ;)
ale fajne stucki tam u was biegają, miło popatrzeć, a Cyrus to poleci sobie w kosmos pewnie i oleje was ciepłym moczem, ja tam wysyłam szpiega żeby się zakradł na statek i wojnę wypowiem już na nowej planecie, nie wcześniej ;)

Richards (Imperium Pacala) 2009-09-29 12:34:19
"skąd nagle ta zmiana zdania…"

Wytrzeźwiałem? :)

didi (Imperium Wilhelma) 2009-09-29 13:12:10
Moje zdanie na temt tej wojny jest znane obu stronom :)

Prowadze ją bo związalem sie slowem i czuje, ze na tym węźle się powiesze ;)
Strategicznie to porazka :/

Wyplatanie sie z niej zawsze mile widziane.

Dla uatrakcyjnienia rozgrywki podpisalem z Pacalem pakt o nie rozprzestrzenianiu podróży kosmicznych ;) . Jezeli bylaby nasza wspolna wojna z Cyrusem to historia nie skonczylaby sie tym, ze ktoryś z nas odleci w kosmos.

Richards (Imperium Pacala) 2009-09-29 13:42:09
Panowie, kazdy popelnia bledy, nie kazdy potrafi sie przyznac. Ja sie przyznaje i prosze o odpuszczenie grzechów :ksiadz: .

Cyrus juz czuje wygraną w kieszeni a ja lubie jak filmy kończą się w najmniej spodziewany sposób. Pewnie mi nie uwierzycie, ale atak na was miał tylko na celu przekonanie Cyrusa, że już nic nie stanie mu na drodze do zwycięstwa :oczami: a jakie będzie jego zdziwienie, jak się nagle obudzi z ręką w nocniku :D . Damy rade?

Centurion (Imperium Capaca) 2009-09-29 13:48:05

rychu i jego miazdzace jak zawsze pomysly :D

didi (Imperium Wilhelma) 2009-09-29 14:42:17
Dokladnie, on to wszystko zaplanowal na samym początku, jeszcze jak osadnikami biegalismy ;) :D

domel (Imperium Justyniana) 2009-09-30 10:29:51
Czekajcie panowie co wy mi tu za pierdoły walicie. Mieliście możliwość abyśmy z wami się zbratali i wspólnie stawili opór Cyrusowi, jednak Pacal pijany stwierdził jeśli dobrze pamiętam że jeśli nie będzie wojny z Bizancjum to on przechodzi na stronę Cyrusa. Sory ale jeśli Pacal po pijanemu stwierdza że lepiej walczyć ze słabym Bizancjum to pewnie na trzeźwo bałby się zaatakować Japonie!!! Prawda jest taka, jak zresztą sam ci Wilhelmie napisał wcześniej Karol, że tą wojną sami nas oddaliście pod łaskę Cyrusa a on wysłuchał naszych próśb i wysyła posiłki. Teraz chcecie abyśmy przeszli na waszą stronę w rekompensacie otrzymując tylko przeprosiny za grzechy przeszłości!!!

Centurion (Imperium Capaca) 2009-09-30 10:43:36
łe jednak się cieszę, że mnie tu dodał ;)

poobserwuje sobie tą finezję i wyobraźnię w dyplomacji ala Rysiu :rotfl2:

Richards (Imperium Pacala) 2009-09-30 11:25:47
Ok, 2/3 miast Kapcia by Was zadowoliło nasz ukochany przyjacielu Justynianie? :oczami: ;) a tak poważnie, może weźmiecie sobie miasta mojego wasala... kuwa z ta pamiecia... Portugalczyka? ...a już wiem ...pomroczność jasna ...dlatego Was zaatakowałem, bo zapomniałem, że my sojuszniki do grobowej deski Cyrusa :zawstydzony: . Teraz już nie zapomne, tabletki biore, dużo magnezu pije(tylko magnezu, chmielu nie, zeby znowu cos nienawywijać ;) )

Bobek1971 (Imperium Karola Wielkiego) 2009-09-30 15:32:45
ty..ty...ty Pacalu jeden!!!!

Centurion (Imperium Capaca) 2009-09-30 16:20:07
Pacal płakał jak go patroszyli ;)

didi (Imperium Wilhelma) 2009-09-30 17:10:53
:)

Richards (Imperium Pacala) 2009-10-09 01:03:41
Chcecie zakończyć tak tą grę? :( tyle jeszcze można ciekawych rzeczy zrobić :) Zaufania do Pacala żadnego, wiem :zawstydzony: ale możemy jeszcze uatrakcyjnić rozgrywkę. Płyniemy wszyscy do Ameryki :) a żeby nie było, że to ściema wasalizujemy się, ja Karolowi, Wilhelm Justkowi albo odwrotnie, jak tam sobie chcecie. Podpisanie wasalstwa podczas wojny zabezpieczy was do końca gry przed naszym atakiem. Pasuje? może być bardzo ciekawie :)

Chyba, że chcecie to już kończyć :( szkoda by było :(

Centurion (Imperium Capaca) 2009-10-09 07:01:44

tak właśnie patrze na te puste miasteczka na całym kontynencie i aż mnie kusi, to to nawet moimi axami i rydwanami bym zdobył :rotfl2:

domel (Imperium Justyniana) 2009-10-09 09:32:24
Pacal nie zwalaj odpowiedzialności za to jak się sprawy potoczyły na mnie i Karola. Chcieliśmy się do was przyłączyć w krucjacie przeciw Cyrusowi jednak TY odrzuciłeś naszą propozycje. Co nam innego pozostało jeśli nie prosić o pomoc Cyrusa. Ty chcesz teraz abym zdradził państwo które przyszło mi z pomocą i ocaliło me istnienie. Poza tym wasza agresja zmusiła mnie do wyniszczenia swojej populacji do takiego stopnia że przez wiele lat nie będę mógł się z tego podnieść i teraz ma być między nami cacy. Wiesz co, pocałuj mnie w moją Bizantyjską pupe.

Centurion (Imperium Capaca) 2009-10-09 09:34:54
Ej pomarańcz to może skoś Pacala, dogadaj się z chłopakami i zrobimy wojnę kontynentalną ;)

dla mnie 2 miasteczka wystarczą :hyhy: ;)

didi (Imperium Wilhelma) 2009-10-09 10:02:45
Kapciu, rozsmarowanie Pacala juz nic nie zmieni, Cyrus w tym ukladzie odlatuje tak, czy siak, wiec w sumie nie ma róznicy :)

Centurion (Imperium Capaca) 2009-10-09 10:04:05
przestań techy wynajdować, daj wszystko na kasę i zobaczymy gdzie odleci w takim układzie ;)

Bobek1971 (Imperium Karola Wielkiego) 2009-10-09 11:28:12
O widzę jakies ustalenia ...ja moge się bawić dalej ;) mi się podoba :)

Richards (Imperium Pacala) 2009-10-09 11:43:24
Szkoda kończyć gre w tak ciekawym momencie. Piszesz Justek, że nie zdradzisz... co to za władca co zdradzić nie potrafi? to dupa a nie władca :P

Są 2 mozliwości:
1. kończymy, wygrywa Damroka(szkoda w połowie gry konczyc rozgrywke)
2. Bawimy się dalej próbując zdobyć Ameryke

Centurion (Imperium Capaca) 2009-10-09 11:48:41
"2. Bawimy się dalej próbując zdobyć Ameryke"

ale ja nie mam astronomii :rotfl2:

domel (Imperium Justyniana) 2009-10-09 11:49:51
Jest 3 możliwość:

3. gramy do końca i nie strzelamy fochów.

Centurion (Imperium Capaca) 2009-10-09 11:52:33
no, bić się a nie panikować, że armię wybili :P
rychu to zawsze taka lamka da sobie armię zabić, w FR zrobił tak samo :rotfl2:

Richards (Imperium Pacala) 2009-10-09 12:04:52
Nikt nie strzela fochów, nie pisałem, że chcę kończyć gre. Armie celowo straciliśmy żeby Domel i Bobek chcieli nas zwasalizowac, wszystko wg planu ;)

Bobek1971 (Imperium Karola Wielkiego) 2009-10-09 14:23:39
do boju do boju do boju Wasale!

Centurion (Imperium Capaca) 2009-10-09 14:35:23
ha! a Kapeć (czy też pantofelek ) pozostanie niezależny! ha! ;)

Richards (Imperium Pacala) 2009-10-09 15:37:16
Na koniec pantofelka atomami zmieciemy ;)

Bobek1971 (Imperium Karola Wielkiego) 2009-10-09 20:28:56
atomów nie mozemy używac ;)
Postaw piwo autorowi tego posta

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum