www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

2010-01-03 pawelt - jaCO?!
Author Message
jaCO?! 

xfire: jaco76
major  Złoty civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pogromca lidera  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2010-01-03, 18:39   2010-01-03 pawelt - jaCO?!

1. pawelt
2. jaCO?!

No i dalem sie namowic na ld ale duel... Pewnie pierwszy i ostatni raz :) Kwestia kto ma farta to wygrywa - niestety moje wojsko bylo podatne na farta przeciwnika - o przepraszam na "statystyke" Gdyz pawelt nie wierzy w farta lecz w statystyke jak powiedzial, No i statystycznie moj bowman przedupil z wariorem majac statystycznie 83 proc <co ns poczatku gry gdy moje dwa bowmany na gorce z bronzem i sukcesywnie dodawane nastepne moglyby mocno zmartwic przeciwnika>. Zaproponowalem w rewanzu mapke konty - skoro ja moglem nielubiana przeze mnie ld i to duel mysle ze elastyczny przeciwnik moglby zagrac w rewanzu konty - ale nie .... Bo niby nie ma czasu na dlugie gry- mowie spoko zasejwujemy:) Nieee bo nie lubi sejwowac... Czyli niestety z rewanzu nici - choc mysle ze dla jednej gry chocby dla honoru lub sprawdzenia siebie bym zagral tak jak to durne ld duel <ktore gralem pierwszy raz>.
Mysle sobie ze to pewnie przez to ze tam "statystyka" dziala dopiero po pewnym czasie wiecej wplywu mamy na przebieg gry my heh. No i prcent w tabelce moglby ucierpiec :zdziwko:
No ale to takie luzne rozwazania.
Gratki
Postaw piwo autorowi tego posta

Martin 

xfire: martinpol
Helped: 4 times
Piwa: 14/2
generał brygady  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Srebrny sponsor KAC  Złoty civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  II miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  II miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2010-01-03, 18:47   

hehe miałem to samo !!!!! Ale cóż taka mapa - totalnie randomowa (tzn statystyczna :) )

pawelt 

Helped: 12 times
Piwa: 8/28
generał brygady  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo2  Wygrany jeden GOTM - 2 wygrane  III miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  I miejsce w rankingu PBEM 
Posted: 2010-01-03, 19:02   

Hmm, jak ja lubię grać z randomowymi narzekaczami.
Jedną bitwę przegrałeś na 83%.
Wygrałeś pierwszą bitwę na 50% i to tracąc tylko jedną rundę i musiałem drugim wojem atakować na 75%.
Później 2 łukami zmiękczyłem twojego na górce i dobiłem trzecim.
Następnie łukiem uszkodziłem axa (miał promo drill) i dobiłem axem.
Atakowałem też łukiem twojego axa na lesie i wygrałem tylko rundę, lekko go uszkadzając. Zaatakowałem axem i wtopiłem. Dopiero 3 axem dobiłem.
Ostatnią bitwę wygrałem na 68%, choć i tak miałem czym dobić.

Tak wygląda ten random, na który narzekasz.

Ja nie atakuję jak nie mam pewności że wygram, lub jeśli strata nie jest dla mnie bezpieczna. Jakbyś zniszczył mi tego woja, to zamiast seta bym zrobił dodatkowe 3 łuki. Co by to zmieniło? Nie postawiłbym miasta na odbiciu, ale ty i tak byś stracił swoje.

Poza tym mapka wyjątkowo pod hammurabiego. Stolice blisko siebie, kupa górek, miedź w fatalnym miejscu (2 skok kultury, na górce), konie daleko.

Ostatni raz gram z randomowymi narzekaczami. Każda bitwa, to strach, że a nóż się wygra na 50% i poniżej i się zobaczy kolejną wiązkę.

Bardzo ciekawi mnie gra jaco vs martin na LD2. Ciekawe, który by bardziej narzekał na random.

Bobek1971 

xfire: bobek1971mie
Helped: 8 times
Piwa: 83/265
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2010-01-03, 19:21   

Kiedy Pawle zagramy...chciałbym się zmierzyc z Toba na jakimś duelu ld.

meca 

xfire: meca10
Helped: 2 times
Otrzymał 1 piw(a)
podpułkownik  Brązowy order za specjalne zasługi  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2010-01-03, 19:30   

pawelt wrote:
Ostatni raz gram z randomowymi narzekaczami

Ale dlaczego, skoro tak bardzo to lubisz?
pawelt wrote:
jak ja lubię grać z randomowymi narzekaczami.
:P

pawelt 

Helped: 12 times
Piwa: 8/28
generał brygady  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo2  Wygrany jeden GOTM - 2 wygrane  III miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  I miejsce w rankingu PBEM 
Posted: 2010-01-03, 19:52   

Bobek1971 wrote:
Kiedy Pawle zagramy...chciałbym się zmierzyc z Toba na jakimś duelu ld.

z tobą zawsze i wszędzie :)
choć kończy się przerwa świąteczna i pewnie nie będę już miał tyle czasu co teraz.

Bobek1971 

xfire: bobek1971mie
Helped: 8 times
Piwa: 83/265
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2010-01-03, 20:11   

Quote:
z tobą zawsze i wszędzie
choć kończy się przerwa świąteczna i pewnie nie będę już miał tyle czasu co teraz.

No to napisz mi na pw jakiś termin dogodny dla Ciebie....nie skłamie jak powiem że najlepsze dla mnie są godzinki ok 21.30...jeśli to duele to nie będę zbędnie przedłużał gier jak będzie ewidentna sytuacja. Myślę , że przynaszej szybkości gier uwinelibyśmy sie przed 23 ;)

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum