www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Poszukiwany, poszukiwana
Author Message
Treviss 

xfire: Treviss
Helped: 2 times
Piwa: 6/6
kapitan  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Złoty gracz w demokrację - GwD1 
Posted: 2010-01-30, 15:15   

dlaczego oddać moje miasto? Gramy czasem liniowym przy którym tamte dwie próby w czasie rzeczywistym wgl nie istniały !
a nie powinno być włączona ta opcja że po przeładowaniu wyniki walk są wciąż takie same ?
Last edited by Treviss on 2010-01-30, 15:17; edited 1 time in total  
Postaw piwo autorowi tego posta

ponti 

xfire: marchwik
Helped: 9 times
Piwa: 61/68
generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Złoty zlotowicz - 10 zlotów  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1-kapitan 
Posted: 2010-01-30, 15:59   

Treviss wrote:
dlaczego oddać moje miasto? Gramy czasem liniowym przy którym tamte dwie próby w czasie rzeczywistym wgl nie istniały !
a nie powinno być włączona ta opcja że po przeładowaniu wyniki walk są wciąż takie same ?

Dlatego Treviss ze nie wiedziałes ze Cie zaatakujemy wiec tego miasta nie ścinałes.to o czym mówiłem w pierwszym swoim poście w watku czy zatrzymujemy turke ,nie zgadzałem sie bo tracimy element zaskoczenia.

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff

Treviss 

kapitan  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Złoty gracz w demokrację - GwD1 
Posted: 2010-01-30, 16:05   

ale wykonywałem ture w momencie gdy Wasze wojska już były na moich ziemiach, i był element zaskoczenia, i wyciąłem wszystkie miasta dopiero wtedy

ponti 

xfire: marchwik
Piwa: 61/68
generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Złoty zlotowicz - 10 zlotów  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1-kapitan 
Posted: 2010-01-30, 16:16   

hmm... wiec jeden z Was kłamie :) ja to widze tak turke wykonuje Deb i wymawia Ci wojne Treviss.Następuje przeładowanie turki i teraz ja sie ruszam przed Tobą i wymawiam Ci wojne potem ruszasz sie ty tutaj scinasz i potem wchodzi Bombel.W takim wypadku nawet jezeli sciales Bombel nie mogł napotkac scietego wojska chyba ze atakował w turce z Debem.Sam juz zaczynam sie gubić

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff

Treviss 

Posted: 2010-01-30, 16:30   

Bombel nie napotkał ściętego wojska Ponti !
w miescie był tylko pret tak jak wczesniej, dwa razy udało mu sie go zabic a tym razem nie, dopiero w aktualnej turze wyskoczył axe

bombel79 

xfire: bombel79
Helped: 12 times
Piwa: 63/4
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Za adminowanie  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo3  II miejsce w Dyplo - Dyplo2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w rankingu FFA  I miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  II miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy 
Posted: 2010-01-30, 17:06   

trew, wejdz na civstats na swojego nicka, za pierwszym razem w czasie twojej bytnosci w dyplo widze 3 scinki, a w czasie drugiego logowania widze 4 scinki... prawdaz czy nieprawdaz?

PS
ech... zeby bombel, zwyciezca dyplo 3 i dyplo 5 musial w takie bdzety sie angazowac...

jarek1333 

Helped: 1
Piwa: 1/2
podpułkownik  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2010-01-30, 17:20   

Przez Bombla straciłem 10-15 minut życia pisząc CV żeby mnie wybrał na zastępce, Sojsuzniku bez takich numerów więcej :P

Treviss 

Posted: 2010-01-30, 17:33   

czyli jednak masz rację, widocznie za pierwszym razem w emocjach zapomniałem wyciąć jednego miasta, i byłem przekonany ze wyciąłem wszystkie, lecz tu nie chodzi o to czy wyciąłem czy nie, tylko że nie udało Ci sie tym razem nie udało zdobyć miasta, z resztą z Twojej winy za pierwszym razem gra musiała być restartowana, zgodzę się z każdą decyzją admina. :)

Bodek 

xfire: bodek01
Helped: 7 times
Piwa: 97/1
starszy chorąży sztabowy  Brązowy order za specjalne zasługi - Zorganizowanie i prowadzanie Dyplo6  Złoty zlotowicz - 7 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w Dyplo - Dyplo4  I miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Wygrany jeden GOTM - 3 wygrane  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2010-01-30, 18:49   

czyli jeśli dobrze rozumiem problem nie jest w tym że pojawił się nowy obrońca ax tylko w tym że jednak ten samotny pret się obronił :zdziwko:

:rotfl2:

gdyby pret umarł zapewne nikt by nie zwracał uwagi czy Trewis ściał to miasto czy nie bo i tak byłoby ono częścią Imperium Miłości. No troszką naciągany powód do cofnięcia turki :/

P.S. Sojuszniku Miłości wiesz że jestem po Twojej stronie ale qrcze musisz troszkę mocniejszy argument znaleźć

bombel79 

xfire: bombel79
Helped: 12 times
Piwa: 63/4
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Za adminowanie  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo3  II miejsce w Dyplo - Dyplo2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w rankingu FFA  I miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  II miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy 
Posted: 2010-01-30, 18:53   

a gdyby ten axe wylonil sie w nowej turze akurat w bronionym miescie zeby wspomoc preta? coby ewentualne posilki nie mialyjuz zadnych szans? tak tylko teoretycznie...

Treviss 

Posted: 2010-01-30, 19:08   

a gdyby za pierwszym razem pret sie obronił a teraz nie? to też by była afera? też tylko teoretycznie
Last edited by Treviss on 2010-01-30, 19:08; edited 1 time in total  

Centurion 

Piwa: 52/22
generał broni  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac CIV5  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  II miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2010-01-30, 19:18   

LOVE marines okazali się dobrzy tylko na ćwiczeniach, w realnej sytuacji zawiedli :rotfl2:
Last edited by Centurion on 2010-01-30, 19:19; edited 1 time in total  

jarek1333 

Piwa: 1/2
podpułkownik  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2010-01-30, 19:29   

Treviss wrote:
a gdyby za pierwszym razem pret sie obronił a teraz nie? to też by była afera? też tylko teoretycznie

W tym rzecz. że Bombel dwa razy zdobył miasto i przy kolejnym razie mu się nie udało. Ciekawe jak Ty byś sie zachował na jego miejscu ?
Nie no to mnie rozbraja :rotfl2:

barnaba 

xfire: szczepionka
major  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo4  III miejsce w sezonie GOTM - III sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - III sezon Maxman 
Posted: 2010-01-30, 19:53   

:rotfl2:

random Random RANDOM :samobojca:

dzia 

xfire: nieotochodzi
Piwa: 35/21
major  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8 
Posted: 2010-01-30, 20:01   

"Niestety dziadzie ..w dyplo nie masz już szans na miejscówkę. Tak się nie postepuje i myslę że godnie to przyjmiesz."

spoko,nie mam pretensji.chciałbym tylko powiedzieć że przez prawie miesiąc nie miałem dostępu do netu(dopiero od wczoraj mam),szukałem zastepcy wcześniej,ale kilka osób odmówiło,także żadnej reakcji nie było kiedy pisałem w tt,no sory,ale nikogo nie bede o zastępstwo błagał.tyle gwoli wyjaśnienia.pozdro

edit.sory,to powinno być w technicznym
Last edited by dzia on 2010-01-30, 20:03; edited 1 time in total  

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum