www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Podwójny ruch przez eksplorację
Author Message
Treviss 

xfire: Treviss
Helped: 2 times
Piwa: 5/2
kapitan  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Złoty gracz w demokrację - GwD1 
Posted: 2010-02-11, 15:10   

Niezłe Wybory się zrobiły, może jakaś Debata :D ?
Postaw piwo autorowi tego posta

Deb 

xfire: Tabaczarz
Helped: 1
Postawił 4 piw(a)
starszy chorąży sztabowy  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2010-02-11, 15:17   

LDeska wrote:
Nie wiem już o co ci chodzi Deb. Możesz uważać że nie miałem racji - twoje prawo, ja nadal uważam że miałem rację i żałuję tylko tego że się tak nakręciłem.

No to juz tlumacze o co mi chodzi. Przypuscmy, ze wygrasz to dyplo. Bede wtedy pierwszym, ktory powie, ze jestes ankietowanym zwyciezca, bo prawdziwym zwyciezca dyplo jest ten ktory nie popelnia bledow dyplomatycznych, jak i w samej grze (a przynajmniej robi ich jak najmniej). Niestety bede mial chyba racje.

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 12/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2010-02-11, 15:24   

Deb wrote:
No to juz tlumacze o co mi chodzi. Przypuscmy, ze wygrasz to dyplo. Bede wtedy pierwszym, ktory powie, ze jestes ankietowanym zwyciezca, bo prawdziwym zwyciezca dyplo jest ten ktory nie popelnia bledow dyplomatycznych, jak i w samej grze (a przynajmniej robi ich jak najmniej). Niestety bede mial chyba racje.
Jest już kilkanaście stron w tym wątku gdzie wyjaśniam dlaczego nie masz racji. Jak nie dotarłem do ciebie w ten sposób to już na pewno nie dotrę ale prawdę mówiąc nie robi mi to różnicy. Masz prawo do własnej opinii.

Deb 

Postawił 4 piw(a)
starszy chorąży sztabowy  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2010-02-11, 15:27   

Ja tez (i nie tylko ja) wyjasnialem swoje racje, tlumaczac, dlaczego jestes w bledzie, ale Tobie przysluguje prawo do obrony na wszelkie dostepne sposoby, prawda? ;)

bombel79 

xfire: bombel79
Helped: 12 times
Piwa: 60/4
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Za adminowanie  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo3  II miejsce w Dyplo - Dyplo2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w rankingu FFA  I miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  II miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy 
Posted: 2010-02-11, 15:31   

Deb, sojusnziku, odpusc Lesiowi... on i tak swoje przezyl, bo mu sie w pewnej chwili mlotki przestaly bilansowac :rotfl2:

Richards 

xfire: richards74
Helped: 13 times
Piwa: 3/2
pułkownik  Srebrny order za specjalne zasługi - Liga, FFA, Dyplo Anonim, Mega Zlot  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  II miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  III miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon 
Posted: 2010-02-11, 16:36   

a co z innymi literkami? czy 'E' jest uprzywilejowane? czy jeśli niechcący wcisne 'B' i miasto stanie w nieodpowiednim miejscu też moge liczyć na cofke? albo na klawiaturze numerycznej wcisne cyferke i moja armia niechcący odbije się od wroga? :) to nie sprawiedliwe żeby tylko "E" miało specjalne względy :) ;)

www.civilizowani.pl

Deb 

Postawił 4 piw(a)
Posted: 2010-02-11, 16:38   

Trzeba tez koniecznie ustalic literke odpowiedzialna za autodestrukcje, bo tez moze sie komus niechcacy wcisnac i bedzie palil glupa, ze nie wiedzial co sie stalo ;)

barnaba 

xfire: szczepionka
major  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo4  III miejsce w sezonie GOTM - III sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - III sezon Maxman 
Posted: 2010-02-11, 16:45   

chyba ten watek sponsoruje literka E i L

ciekawi mnie co bedzie jak ktos sobie myszka zle kliknie zamiast prawy zeby sprawdzic szanse to nacisnie lewy :O to chyba cofka tez mu sie nalezy

Ps
nie przegnajmy z tym szydzeniem bo znow Peter zamknie topik

random Random RANDOM :samobojca:
Last edited by barnaba on 2010-02-11, 16:48; edited 1 time in total  

Deb 

Postawił 4 piw(a)
Posted: 2010-02-11, 17:21   

barnaba wrote:
nie przegnajmy z tym szydzeniem bo znow Peter zamknie topik

Masz racje, bo juz chcialem rozwazac motyw przelaczenia myszki w tryb leworeczny, albo na odwrot ;)

Rudi2

xfire: rudi22222
Helped: 5 times
Piwa: 173/62
generał dywizji  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Wygrany jeden GOTM - 12 wygranych 
Posted: 2010-02-11, 20:33   

Czytam to już z przeskokiem co kilka postów. Najwięcej gadają i drwią ci którzy w tym problemie bezpośrednio nie uczestniczą. Kręci was to, że jakieś zawirowania powstały? Satysfakcja jest? Przestańcie piedol-ć w kółko to samo.
Gra wam nie wychodzi to szukacie dodatkowych wrażeń z nabijania się z mocniejszych którym lepiej poszło.
Nawet Cent który zazwyczaj lubi sobie podrwić (nieszkodliwie) ograniczył się do kilku wpisów. To najlepszy wskaźnik.
Wkurza mnie to, że czepiacie się Leszka jako Admina. Ma prawo przedstawić swoje argumenty jak każdy z nas. Jest uczestnikiem na tych samych warunkach co pozostali. Może nie mieć racji ale prawo do własnego zdania zachowuje niezależnie czy jest tu adminem czy sprzątaczką.

Deb 

Postawił 4 piw(a)
Posted: 2010-02-11, 20:51   

Czy jedynynym argumentem Rudi, jaki zechciales nam przedstawic, jest fakt, ze Ldeska jest Adminem?

Peter 

xfire: peterek
Helped: 12 times
Piwa: 42/13
generał dywizji  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 13 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo1  I miejsce w Dyplo - Dyplo2  I miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - Dyplo3  III miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC  Złoty gracz w demokrację - GwD2-kapitan 
Posted: 2010-02-11, 21:20   

barnaba wrote:

Wlasnie o to chodzi Wnuczus sie pomylil ale uznaliscie ze was oszukal i klamal w zywe oczy.
Zrobiliscie z niego oszusta i ukaraliscie go srogo .A po co mial by oszukiwac jak to mozna sprawdzic poprostu sie pomylil a wy uznaliscie ze jest na tyle glupi ze klamie w zywe oczy.

Dugi post na tej stronie autorstwa Wnuczusia:
http://forum.civilization...r=asc&start=765

wnuczus wrote:
Dzięki King za wstawienie ale jest bez celowe, chciałbym tylko coś wytłumaczyć nie byłem do końca świadomy,że to co robię jest aż tak ciężkim wykroczeniem ale nic to mnie nie usprawiedliwia skopałem muszę zapłacić, takie życie.Dzięki wszystkim za wspólną grę, a ostrzeżenie dostałem za oszukanie więc tych dwóch spraw nie należy łączyć.Dziwię się tylko, że od razu mnie nie zbanowaliście na forum

Zresztą polecam dokładniejsze przeczytanie tego wątku zanim zarzucisz Adminowi zrobienie z kogoś oszusta i niesłuszne ukaranie.
Na tym forum bardzo rzadko są stosowane restrykcje wobec użytkowników, ale nie oznacza to że możesz wypisywać oszczerstwa.
To jest ostatni raz kiedy to toleruje i kończy się bez restrykcji (po prostu proszę o odrobinę opamiętania się przy dobieraniu argumentów... pewnie jak zwykle moja uprzejmość zostanie odebrana jako słabość, ale zanim ponownie się wyjątrzysz ostrzegam iż jestem gotowy na konfrontacje, tylko pomyśl do czego to doprowadzi).

Chcesz udowadniać swoje tezy o kolesiostwie i jak to jest na kacu źle i niedobrze ok, ale rób to trzymając się faktów a słowem się nie odezwę (zwłaszcza że ja dokładnie pamiętam dlaczego kac powstał i co się działo wcześniej na copie).

wnuczus 

xfire: wnuczus
Helped: 16 times
Piwa: 33/46
generał broni  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Posted: 2010-02-11, 22:11   

Peter wrote:
barnaba wrote:

Wlasnie o to chodzi Wnuczus sie pomylil ale uznaliscie ze was oszukal i klamal w zywe oczy.
Zrobiliscie z niego oszusta i ukaraliscie go srogo .A po co mial by oszukiwac jak to mozna sprawdzic poprostu sie pomylil a wy uznaliscie ze jest na tyle glupi ze klamie w zywe oczy.

wnuczus wrote:
Dzięki King za wstawienie ale jest bez celowe, chciałbym tylko coś wytłumaczyć nie byłem do końca świadomy,że to co robię jest aż tak ciężkim wykroczeniem ale nic to mnie nie usprawiedliwia skopałem muszę zapłacić, takie życie.Dzięki wszystkim za wspólną grę, a ostrzeżenie dostałem za oszukanie więc tych dwóch spraw nie należy łączyć.Dziwię się tylko, że od razu mnie nie zbanowaliście na forum

Zresztą polecam dokładniejsze przeczytanie tego wątku zanim zarzucisz Adminowi zrobienie z kogoś oszusta i niesłuszne ukaranie.
Na tym forum bardzo rzadko są stosowane restrykcje wobec użytkowników, ale nie oznacza to że możesz wypisywać oszczerstwa.
To jest ostatni raz kiedy to toleruje i kończy się bez restrykcji (po prostu proszę o odrobinę opamiętania się przy dobieraniu argumentów... pewnie jak zwykle moja uprzejmość zostanie odebrana jako słabość, ale zanim ponownie się wyjątrzysz ostrzegam iż jestem gotowy na konfrontacje, tylko pomyśl do czego to doprowadzi).

Chcesz udowadniać swoje tezy o kolesiostwie i jak to jest na kacu źle i niedobrze ok, ale rób to trzymając się faktów a słowem się nie odezwę (zwłaszcza że ja dokładnie pamiętam dlaczego kac powstał i co się działo wcześniej na copie).

Wnuczusia zostawicie w spokoju, dla mnie tamta historia już jest zamknięta było mineło wyszło jak wyszło. Miło by było jak byście mnie przywrócili jednak do "załogi"

Lary33 

xfire: lary33
Helped: 6 times
Piwa: 34/21
generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2010-02-11, 23:27   

Peter wrote:
barnaba wrote:

wnuczus wrote:

UUU Barnaba , chyba nie widziałeś Petera na żywo . Chyba ja tutak jestem w odpowiedniej kategorii wagowej aby się z Peterem tak draznić (odpowiednia kategoria wagowa 120+), a moze i Ponti , ale inny zasig ramion . Wiec radze Ci po dobroci nie drażnij Petera. :D

EDIT:

Acha faktycznie robi sie juz lekkie przegiecie w tym temacie i zupełnai jałowa niepotrzebna dyskusja. Moim zdaniem sprawa została zamknieta i nalezy zamknąc temat. Mysle ze Admini mnie popra i zrobią co trzeba.
Last edited by Lary33 on 2010-02-11, 23:29; edited 1 time in total  

barnaba 

xfire: szczepionka
major  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo4  III miejsce w sezonie GOTM - III sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - III sezon Maxman 
Posted: 2010-02-12, 01:30   

heh to juz sie nie odzywam w tym watku :)
admin ma zawsze racje !!!
:padam:
a tamta glupia wypowiedz to byl klasyczny missklick wielokrotny kot po klawiaturze przeszedl wiec wybaczcie

e

random Random RANDOM :samobojca:

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum