www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Wakacje 2010
Author Message
Cola 
WTF?

xfire: cola0760
Helped: 10 times
Piwa: 3/43
generał dywizji  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2010-03-02, 20:56   Wakacje 2010

Ludziska potrzebuję sie wybrac nad morze z żonka i 2letnim dzieckiem i pewnie najlepszy byłby domek (by nikomu nie przeszkadzac)
macie jakies sprawdzone miejsca??
jesli tak to z linkami prosze ładnie :)

Bobek1971 

xfire: bobek1971mie
Helped: 8 times
Piwa: 90/375
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2010-03-02, 21:55   

Ustka Uroczysko - Ośrodek policyjny ogólnodostepny.
Ośrodek zdala od cywilizacji w środku lau sosnowego..ale ze stolówką i barem .
Domki drewniane z wc i prysznicem - dwupokojowe.
Stolówka - dobre żarcie - sniadania obiady kolacje.
Plac zabaw, boisko do siatki miejsce na ognisko, grilla...
parking miedzy drzewami ;)
do morza z 300 metrów drogą przez las.
Plaza zachodnia nieuzywilizowana mniej ludzi ale bez wszytskich udogodnien na wschodniej plazy. Tam można się wybrać jak się ma chęć ..jak chcesz spokoju zostajesz na zachodniej ;)

w czerwcu tak wygladaja tam plaze ;)

zdjęcia z okresu 2009.06
nie jeżdzimy nad morze w pełni sezonu czyli lipiec/ sierpien...ale w osrodku i na tej plazy nigdy nie będzie aż takiego tloku jak na cywilizowanej wschodniej stronie i innych plażach kurortach ;)
Last edited by Bobek1971 on 2010-03-02, 21:57; edited 3 times in total  
Postaw piwo autorowi tego posta

Cola 
WTF?

generał dywizji  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2010-03-02, 22:03   

no super dzieki!
jakies atrakcje tam są oprócz samej ustki?
tzn mozna gdzie s cos pozwiedzac i takie tam?

a cenki jakie tam??

PS tylko nie pisz ze cenka opada ;)

-----EDIT

i Milenka jaka słodka :)
moja żonka sie rozpływa!

(dobrze imie zapamietałem?)
Last edited by Cola on 2010-03-02, 22:09; edited 3 times in total  

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 24/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2010-03-02, 22:31   

Tak, Milenka jest super :) Koło mojego rodzinnego Lęborka są ośrodki tego typu również - Lubiatowo, Karwia, jest też Łeba ale tam to cała Warszawka się zjeżdża to nie polecam ;)

Bobek1971 

generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2010-03-03, 00:27   

zarzucasz mapę po sniadaniu z atrkacjami ziemi okolicznych i jedziesz....jakichs super atrakcji nie ma..chyba że lubisz zwiedzac latarnie morskie ;)
a tak powaznie...to zawsze coś znajdziesz..kwestia chęci i pozytywnego myslenia :)

http://www.slupsk.szkolap...ustka/index.php
ta masz i cennik i wszystko z telefonem wlącznie
zadzwon jakby cie interesowało bo nie wiem czy sa miejsca ...my zawsze wczesniej rezerwujemy..
Jak taka mała Milenka to nie chce nam sie gdzies tarabanic do Chorwacji nie mowiwc o innych tropikalnych miejscach.
Poczekamy jak osiągnie z 4 latka i ruszymy... blizniaki beda juz duze...to spoko. a na razie są w fazie ciasta i lubią nasze morze.

Lary33 

xfire: lary33
Helped: 6 times
Piwa: 35/29
generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Reprimends:
 1/3/6
Posted: 2010-03-03, 09:11   

Cola Proponuje też Rowy, fajne miejsce i blisko do jakiegos parku przyrodniczego i chyba tam sa najwieksze wydmy w Polsce. Poszukaj , ale miejscowość fajna

Bobek1971 

Posted: 2010-03-03, 09:35   

Rowy, Łeba, Jarosławiec - to wszytsko masz w zasięgu do 50-70km
łeba masz ruchome piaski
Rowy tak jak napisał Lary

Ja osobiście nie znosze miejscowości typu Mielno i własnie Jaroslawiec czy Dziwnówek....napakowane wszytskiego jedna droga, tlumy ;)

wolę las spokój...chcę coś zwiedzić lub wrócić na kilka godzin do cywilizacji - wsiadamy w auto i jadziem

próbowałem różnych mozliwości nad polskim morzem i albo Ustka i to ta dzika
... ale Ustka jako miateczko też fajne ..zwłaszcza jak port zmieniają na turystyczny a nie prlowski port rybacki...
Ludziska zachwalają również okolice Swinoujścia..- dodatkowy rartytas masz cieplejsze morze. Niestety Ustka wysunięta i tam morze zawsze zimne...no chyba że w sezonie..ale i tak chlodniejsze niż Swinoujście.
Ja kocham nasze morze szum wiatru..bo piżdzi przecież nieraz, że hej... :rotfl:
Last edited by Bobek1971 on 2010-03-03, 09:36; edited 1 time in total  

Cola 
WTF?

Posted: 2010-03-03, 10:00   

dzieki dzieki :)

my w świnoujsciu bylismy 3 lata temu (albo 4 :/ ) i tym razem bysmy chcieli gdzies indziej
propo Bobka bardzo sensowne :)

Bobek1971 

Posted: 2010-03-03, 10:05   

nie wiem czy nie za póxno na załapanie się ...musisz zadzwonic i sie dowiedziec o miejsca w sezonie....
najlepsze domki to 18-21 chyba jak kojarze...ale powiem ci że każdy ma swój urok. w końcu masz swoją samotnię jak chcesz a jak idziecie macie gdzie wrocić ;) ...dzieciak bezpieczny bo osrodek ogrodzony...wjazd brama....piaskownice masz na plazy...a tam sa zjezdzalnia hustawki......sam sobie do kosza powrzucasz...no kwestia nastawienia..tartanu tam nie ma ;)
w barze piwko, minibilardzik, stół do tenisa stolowego..ale do tego trza miec z kim grac ;) a będąc z malcem dwuletnim watpie że cały czas będziesz spędzał czas na swoich zainteresowaniach ;)
lodowke i grzejnik sobie mozesz w trakcie domówic jakby co.do domku...

od reszty kacowiczów nie spodziewaj się ciekawych propozycji nad polskim morzem, bo...chlopaki nie wiedzą gdzie ono leży....oni jeżdzą nad polskie morze ale na południe, na poludniowyzachód..lub ewentualnie nad polskie morze w okolicach południowo-wschodniej strony. ;)
Last edited by Bobek1971 on 2010-03-03, 10:12; edited 4 times in total  

ponti 

xfire: marchwik
Helped: 9 times
Piwa: 60/68
generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Złoty zlotowicz - 10 zlotów  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1-kapitan 
Posted: 2010-03-03, 10:27   

polecam jezioro Dargocice albo Kamienica.10 km od morza ok.Kołobrzegu/Gościna i masz jezioro spore i czysciuteńkie z fajnymi ośrodkami,czyli jezioro i morze w jednym ;) ludzi mało a tereny naprawde świetne.Mieszkasz nad jeziorkiem ,15 minut i jestes nad morzem ,super plaze szerokie i piaszczyste,teren kompletnie nieznany szerszemu kręgu turystów w Polsce a naprawde warto,piekne lasy,naprawde dziki rejon.A niedaleko masz Kołobrzeg wiec i mozna cos pozwiedzac i sie pobawic

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff
Last edited by ponti on 2010-03-03, 10:32; edited 3 times in total  

Damroka 

Helped: 6 times
major  Złoty zlotowicz - 5 zlotów  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - DyploAnonim  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  Wygrany jeden GOTM - 3 wygrane  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1  III miejsce w rankingu PBEM 
Posted: 2010-03-03, 10:29   

W Rowach jest plaża naturystów ;)

Cola 
WTF?

Posted: 2010-03-03, 10:30   

to dla OSkarka bo On lubi w nago latać ;)

Bobek1971 

Posted: 2010-03-03, 10:34   

ponti wrote:
jezioro Dargocice albo Kamienica.

o musze tam zajrzec masz jakieś namiary? linki?

ponti 

xfire: marchwik
Helped: 9 times
Piwa: 60/68
generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Złoty zlotowicz - 10 zlotów  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1-kapitan 
Posted: 2010-03-03, 10:37   

http://pl.wikipedia.org/wiki/Jezioro_Kamienica linki nie ma sprawy ale jak wróce do domu,ja tam mam rodzinke i byłem juz pare razy wiec przedzwonie i dam ci namiary na dobry ośrodek -naprawde świetne miejsce :)

tutaj masz fajny osrodek nad tym jeziorem
http://meteor.turystyka.pl/terstef,dargocice.html

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff
Last edited by ponti on 2010-03-03, 10:39; edited 1 time in total  

Winth

Helped: 2 times
chorąży  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2010-03-03, 22:43   Re: Wakacje 2010

Cola wrote:
Ludziska potrzebuję sie wybrac nad morze z żonka i 2letnim dzieckiem i pewnie najlepszy byłby domek (by nikomu nie przeszkadzac)

BRAWO DLA TEGO PANA! :D Dwa tygodnie ferii spędziłem z jakimś facetem oraz jego pożal się Boże żonką i ich trzema bachorami (ich matka, daję głowę, musiała mieć na imię Rosemary), których aktywności sprowadzały się do wkurzania przy obiedzie, głośnego darcia się, gadania bzdur i - co najgorsze - tańczenia kazaczoka W NOCY, nawet kiedy jest pierwsza i dopiero co skończyłem moje oglądanie CSI: Miami i boskiego Horejszio i chcę iść spać. No ale nieee, bo bachor się wydurnia i skacze mi nad głową.
Albo drze się pod drzwiami, jak o 18 oglądam Stawkę większą niż życie.
Edyta zdradziła III Rzeszę, cholerny patafian, który nie powinien zabierać swoich latorośli w miejsca publiczne, dopóki nie nauczą się zasad przyczynowości, zdradził moje zaufanie do ludzkości, wpędził mnie w depresję i zły humor przez całe ferie, przyczynił się do skopania mi moich dwóch tygodni oraz założenia "DEATH NOTE" w którym wypisywałem wszystkie czarne myśli (grubo ponad 30 stron zeszytu A5), innymi słowy - pogorszenie okresu wystarczająco już skopanego ilością roboty do szkoły oraz, oczywiście, towarzystwem pewnej osoby, do której niechęć łamie czwarte przykazanie.
Brunner JEGO powinien zastrzelić, a nie Edytę.
Serial by na tym ucierpiał, bo ta scena jest zacna, ale przynajmniej by w puli genów nie byłoby kolejnego idioty i trójki dzieciaków nieświadomych tego, że pierdzenie przy obiedzie jest wysoce niestosowne. A już kategorycznie zabraniam jojczenia "Mam-ma ugubugu", kiedy gość obok ciebie ma migrenę i jedyne czego chciał, to oderwać się od cholernych zajęć, i wszystko to jak krew w piach. Bo to takie słodkie, rodzice?
Zarażać wszystkich słodkością swojego dzieciaka, który dla wszystkich innych jest jak Warrior na górce, na którego zużyłeś już trójkę swoich Warriorów, a ten dalej stoi?

Nie ze mną te numery, Brunner.

Nie chcę mieć dzieci normalnie.

Apel, jak gdzieś pojedziecie, to ja na wakacje zabieram gnata i strzelam w łeb każdemu rodzicowi bez kontroli nad swoimi dziećmi.

No. :)
Last edited by Winth on 2010-03-03, 22:48; edited 4 times in total  

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum