www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jeste nowy? Kliknij tutaj!    Zgo gr Civ6     Zgos gr Civ5    Zgo gr Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMWISZ SI NA GR    Na ircu jest users osb. Zaaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Moved by: LDeska
2010-09-23, 23:45
2006-08-01 LDeska+Peter - Hechete+Bombel
Author Message
bombel79 

xfire: bombel79
Helped: 12 times
Piwa: 64/4
genera broni  Brzowy order za specjalne zasugi - Za adminowanie  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo3  II miejsce w Dyplo - Dyplo2  Przeycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w rankingu FFA  I miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  II miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy 
Posted: 2006-08-02, 07:59   2006-08-01 LDeska+Peter - Hechete+Bombel

i jak panowie wrazenia po grze? chyba Peter z Ldeska maja jeszcze jaskies szanse :)
sorki ze tak gwaltownie musialem konczyc, ale zona sie na mnie spojrzala...
ale nie jest zle, testy Viktorii jak na razie sa pomyslne :) cos czuje ze z ta panienka podbije swiat :)

PS
nie sadzilem ze spalenie 2 miast bedzie mialo tak maly wplyw na nasza sytuacje ekonomiczna (na taktyczna mialo jak najbardziej). A wszystko przez to ze hechter nie chcial jeszcze jednego miasta postawic :) ))

Peter 

xfire: peterek
Piwa: 44/13
genera dywizji  Brzowy order za specjalne zasugi  Zoty zlotowicz - 13 zlotw  Srebrny sponsor KAC  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo1  I miejsce w Dyplo - Dyplo2  I miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - Dyplo3  III miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC  Zoty gracz w demokracj - GwD2-kapitan 
Posted: 2006-08-02, 09:29   

Glowa boli - o jednego drinka za duzo a moze nawet o dwa:)
Postaw piwo autorowi tego posta

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 24/1
marszaek  Zoty order za specjalne zasugi  Zoty zlotowicz - 11 zlotw  Brzowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Obibok – nie gra od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2006-08-02, 10:03   

LDeska - Inka
Peter - Ragnar

Bombel - Victoria
Hechter - Korea

Gra niedoko?czona (na razie?).

Super by?o :D co prawda Peter strasznie narzeka? ?e dwa cudaki zbudowa?em no ale wiadomo - ja jestem 20 w rankingu a on 1, wi?c na pewno nie gram tak dobrze. Poza tym to my?l? ?e raczej nie macie szans... ale to moje zdanie tylko :rotfl: . Do momentu udanego desantu Peter by? przekonany ?e nas rozjedziecie i ja te? si? ba?em, ale teraz z jednym portem na naszych kilka (tajemnica s?u?bowa ile dok?adnie) to raczej na morzu nie zapanujecie... Jak chcecie to mo?emy doko?czy?, tylko ja nie wiem czy zapisa?em t? gr?. Ja jestem dzisiaj przed 18:00 ju? przed kompem i mam zamiar gra?.
Podoba mi si? granie w zespole z kim? lepszym - mog? podpatrze? jak rozwija miasta i si? troch? poduczy?.
Na pocz?tku nas odstawili?cie w punktach, ale to przez to ?e ja robi?em dwa cudaki a Peter pom?g? mi swoim robolem ?eby by?o szybciej. Jeszcze tak szybko wyroczni nigdy nie mia?em :zdziwko: Poza tym nam?wi? mnie ?ebym doci?? jednego ludzika ?eby wyroczni? mie? szybciej i to te? mnie zatrzyma?o w rozwoju, a ja dalej jestem pewny ?e nawet nie pr?bowali?cie budowa? stonehenge ani wyroczni, nie? Za?o?? si? ?e bombel budowa? osadnik?w dla was obu, bo ma ten bonus do ich budowy. Z tym bonusem fajna sprawa - wczoraj gra?em z Larym i on zamiast robola zrobi? na pocz?tku osadnika :zdziwko: ale to chyba nie jest dobry pomys? bo ja zrobi?em osadnika p??niej, jak mia?em rozmiar miasta 2 i wysz?o na to ?e ja mia?em troch? p??niej to drugie miasto, ale stolica by?a wi?ksza (tylko ?e potem popsu?em gr? i ju? nie mam szans wygra? :rotfl: )

Aaaa i nie mog? zapomnie? o tym super przypadku :] - mia?em 3 miasta, w stolicy konfucjanizm (z wyroczni), jednego dodatkowego misjonarza w drugim mie?cie (portowym), a tu nagle komunikat: hechter/bombel wypowiedzieli nam wojn? :przestraszony: a mieli?my gra? od galeon?w... okaza?o si? ?e w moim trzecim mie?cie, kt?re by?o w g??bi l?du rozprzestrzeni? si? judaizm od hechtera :kwasny: no i maj? teraz darmowego szpiega :wsciekly:

Napiszcie czy macie tego save'a i czy chcecie go ko?czy? - ja jestem dost?pny dzisiaj i jutro od 18:00 a potem to nie wiadomo (?onka wraca i jak to bombel okre?li? mo?e kaza? spa? na balkonie jak b?d? siedzia? ca?y czas przed kompem :krzeslem: )

Peter 

genera dywizji  Brzowy order za specjalne zasugi  Zoty zlotowicz - 13 zlotw  Srebrny sponsor KAC  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo1  I miejsce w Dyplo - Dyplo2  I miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - Dyplo3  III miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC  Zoty gracz w demokracj - GwD2-kapitan 
Posted: 2006-08-02, 10:19   

Ldeska - nie sugeruj sie za bardzo moimi wczorajszymi wyczynami.
Bylem nastawiony bardzo pacyfistycznie i skoro chciales budowac stonehenge to sie nie spieralem za mocno aby go nie budowac...
Fajne bylo jak staralem sie Cie namawiac abys budowal wiecej chatek :D albo zebys sie przestawil z produkcji budynkow na wojsko :)
Grasz tak bardzo spontanicznie i na luzie... ja to jak widze ze ktos ma astronomie wczesniej niz ja to nie wyobrazam sobie aby jakies moje miasto nie produkowalo w tym czasie wojska :)
W zasadzie to chyba ja wiecej wczoraj dowiedzialem sie o Twojej taktyce niz Ty o mojej :D
Przeciwnicy tez zagrali moim zdaniem na luzie - wyszlo zuplnie jak w meczach towarzyskich pilki noznej :)

LDeska

marszaek  Zoty order za specjalne zasugi  Zoty zlotowicz - 11 zlotw  Brzowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Obibok – nie gra od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2006-08-02, 10:35   

No ale tych chatek to mia?em ma?o gdy stolica mia?? rozmiar 3 :D i i tak bym nie m?g? na nich pracowa?... potem ju? przeskoczy?em Hechtera w GNP, a Ty mia?e? wi?cej ni? Bombel i jeszcze mamy Wielk? Bibliotek?, wi?c z nauk? nie mo?e by? ?le. Oni maj? pewnie dwie akademie, ale i tak nas nie przeganiaj? w nauce. A co do wojska to ja od dawna mam go najwi?cej :) wi?c co? za co? - ja siedz? na froncie to bardziej na wojsko a Ty z ty?u to bardziej na chatki.
Nawet desant ??czony nam wyszed? :D
A co do luzu, to o to przecie? chodzi :) pewnie ?e chc? wygra? ale w sumie to najwa?niejsze ?ebym si? dobrze bawi? a wczoraj tak by?o :] :P poza tym gra nie do rankingu... :oczami:

Beny 

xfire: fcbeny
Helped: 50 times
Piwa: 67/13
genera dywizji  Zoty order za specjalne zasugi - system Dyplo, PBEM, FFA, losujcy, civilopedia  Brzowy zlotowicz - 2 zloty  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo Mi 2  Przeycie w Dyplo - Dyplo4  Zoty gracz w demokracj - GwD1-admin  Zoty gracz w demokracj - GwD2 
Posted: 2006-08-02, 11:17   

Zaraz, zaraz...
Czy ja dobrze kojarze, czy Peter m?wi? kiedy?, ?e nie gra team?w (chyba, ze z Foxem). To mia?o mie? jaki? zwi?zek z komputeryzacj? Poczty chyba ;)

hechter 

xfire: hechter
Helped: 4 times
Piwa: 8/2
podpukownik  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Obibok – nie gra od 90 dni  II miejsce w rankingu PBEM 
Posted: 2006-08-02, 11:44   

C?? Bombel, trzecie miasto mog?em postawi?, wtedy by?my mieli trzy miasta w plecy :) Nasze zaskoczenie z kontrataku by?o dosyc spore, i w demo w kasie troch? prowadzili?my, i tech?w ?adnych strat nie mieli?my. Fajnie to wysz?o, jak za?adowa?em jeden galeon i wyruszy?em, a p??niej spojrza?em na demo i zobaczy?em, ?e jestem ostatni w wojsku :orany: A tak to czekam na desant, ?eby sprawdzi?, jak si? Hwachy i kusze na promocjach sprawuj? :)

No i galeony Petera s? niesamowite... 6 ruchu...

Teraz to pozostaje nam tylko obrona przed bersekerami i lot do chemii, chocia?, jak Leszek prorokuje, z jednym miastem portowym ci??ko b?dzie si? przebi?...

Damy rad? Bombel :)

--------------------------------------------------
"Pan jest zerem, panie Ziobro"

LDeska

Posted: 2006-08-02, 13:22   

To napiszcie tylko czy macie save'a bo ja nie mam chyba.
Co do tech?w to teraz nic nie zdradz?, ale po grze to wyja?nimy :D
Przebicia si? jako? nie widz? :) )) tym bardziej ?e na razie musicie odeprze? tan atak co ju? jest przy waszym koncie :) Te galeony s? zab?jcze - 6 ruchu a na nich berserkerzy co nie do?? ?e nie maj? straty za atak z morza to jeszcze maj? +10% do ataku na miasto :) no miodzio po prostu. Super do palenia port?w, chocia? takich jeszcze nie na maksa rozbudowanych, bo nie ma jak zbombardowac obrony do 0% i jak miasto pod?apa?o troch? kultury to mo?e by? trudno.

Napiszcie czy chcecie dzisiaj ko?czy? i jak tak to o kt?rej, bo inaczej trudno nam b?dzie we czterech si? zebra?...

bombel79 

genera broni  Brzowy order za specjalne zasugi - Za adminowanie  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo3  II miejsce w Dyplo - Dyplo2  Przeycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w rankingu FFA  I miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  II miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy 
Posted: 2006-08-02, 15:05   

ja jestem dostepny, pewnie kolo 18 i tez bede mogl najpierw grac jakies 2 godzinki (panowie, jak zona przychodzi to musze przerwac na jakies 15-20 minut i jestem znow do dyspozycji na kolo 60 minut :) tylko bez podtekstow prosze!!! :)
co do gry, to chyba za bardzo na luzie podszedlem :) choc rozwijalem sie niezle i w sumie moja nieuwaga doprowadzila do spalenia portow (Wy tez niezle wyczuliscie moment). Bardzo mi sie podobalo ze 2 tury przed spaleniem wspominalem hechterowi o jego prawie pustym miescie portowym, na co uzyskalem odpowiedz ze nie jest puste bo jest tam archer :) )) w sumie sam nie popisalem sie lepiej...
co do nacji to tansze sety to jest to co lubie najbardziej!
jesli chodzi o dalesze boje to jest calkiem ok, mamy ciagle przewage i niebawem nasze jednostki morskie beda sie poruszaly 8 ruchow na ture :) )

LDeska

Posted: 2006-08-02, 15:16   

Che che trudno bez podtekst?w do tego podej?? ;) no ale dobra, nie ci?gn? tego tematu :]
Co do zagapienia, to by?o tak: my?my si? szykowali tak naprawd? do obrony a nie ataku, ale jak zobaczyli?my ?e nic nie p?ynie to spr?bowali?my ma?ego kontrataku. ?eby si? obroni? przed tym atakiem to musieliby?cie du?o jednostek narobi?, bo trzy porty obstawi? przed atakiem kt?ry ca?y p?jdzie na jedno miasto, to musieliby?cie mie? ze 3 razy wi?cej woja...
Ciekawi mnie tylko sk?d te stateczki we?miecie, bo my ich mo?emy du?o wi?cej dukowa?.

Ja ?eby lepiej my?le? mam taki plan na dzisiaj - najpierw zrobi? sobie p?? godzinny bieg potem prysznic i o 18:00 powinienem siedzie? przed kompem i grza? m?zgownic? :]

bombel79 

Posted: 2006-08-02, 16:04   

Ldeska, plan jest bardzo prosty, miec w konkretnym miejscu i czasie wiecej lepszego wojska i lepiej od was nim pokierowac:)
a wlasnie, czy zauwazyliscie ze w dodatku jesli czegos dlugo sie nie wynajduje to dostaje sie to za friko (mowie o techach takich jak archery czy alfabet), teraz licze na darmowe combustion :)

PS
powinienem byc punkt 18 :)

Peter 

Posted: 2006-08-02, 17:39   

Ja tam za bardzo nawet nie jestem pewien jak tam jest sytuacja :)
A glowa mnie jeszcze boli :(

Nadal nie lubie gier zespolowych, nawet jak mam grac z Foxem to i tak wole 1 vs. 1.

Po prostu widze masze rzeczy ktore zrobilbym inaczej i teraz musze wybierac: czy przekonywac kogos do swoich racji czy tez sie dostosowac i odpuscic -wiadomo ze latwiej odpuscic.
Leszek - to nie jest tak ze jade specjalnie do Twojej osoby - jestem indywidualista...

Acha - zona szlyszac wczoraj moje wczorajsze rozmowy z Toba nie mogla wyjsc z podziwu ze tak spokojnie reagowalem na niektore Twoje wypowiedzi :)
Wyjasnilem jej ze to gra towarzyska :)
Masz sporo jeszcze do nadrobienia :) ale spoko ja wczoraj tez bylem wyluzowany i popelnialem bledy i to sporo (pomaganie Ci przy budowie cudow kiedy nie musielismy sie spieszyc) czy pobudowanie tego nowego Temple of Artemis o laczonym desancie nie wspominajac :)

ALe spoko - pamietam jak kiedys mnie i Jaco atakowal Marorz i PeterDik a Jaco budowal cudy i wprowadzil pacyfizm gdy ja cialem ludzi na wojsko aby sie obronic :D
Albo Ponti w ramach zaskoczenia desantem przeciwnika przez przesmyk poplyna sobie jedna pusta lodka zobaczyc czy przeciwnik jest na pewno tam gdzie powinien byc.
O zona czyta posta i twierdzi ze pamieta co sie ze mnawtedy dzialo czyli jak kurwowalem. Ta a Ponti dawkowal napiecie jak w najlepszym horrorze.... zwlaszcza jego luzackie odpowiedzi mnie doprowadzily po kilku kur** i czlonach do kompletnej apati - juz mi bylo wszystko jedno....

Jak widzicie nie nadaje sie do gier zespolowych.
LDeska - nie zrozum zle - calkiem spoko sie nam wspolpracowalo wczoraj - no ale gdybym gral na 100% to za nic bym sie nie zgodzil na stonehenga, ba nie wiem czy Oraclem bysmy nawet sobie glowe zawracali :) acha wielkiej bibloteki i temple of Artemi tez by nie bylo a astronomie mielibysmy pewnie pierwsi :D

No ale niewazne nie pasuje do gier zespolowyc - jak jest towarzyska to sie nie przejmuje niczym za bardzo, jak jest rankingowa to sie denerwuje bledami.
Tak zle tak niedobrze.
Ja tak juz mam 1 vs. 1 - pojedynek - to mnie najbardziej interesuje.

LDeska

Posted: 2006-08-03, 09:54   

Peter - masz prawo do nie lubienia team?w, szkoda tylko ?e popsu?e? nam zabaw? i wys?a?e? o 17:39 posta ?e o 18:00 nie b?dziesz, a 3 osoby na Ciebie czeka?y... Tematu mojego lamerstwa nie b?d? rozwija? :D zauwa? ?? gram na KAC-u dopiero 2 miesi?ce i to by? m?j drugi team tutaj. I tak jestem zadowolony z moich wynik?w - jestem aktualnie 16 i ca?kiem mi idzie w grach nawet z takimi zawodnikami jak jaco czy (co prawda pijany, ale zawsze :D ) martinpol :rotfl:

No ale do rzeczy - proponuj? wam wszystkim taki uk?ad - Peterek odst?pi nam t? gr? i doko?cz? j? z kim? innym (najlepiej dzisiaj po 18:00). A wi?c niniejszym og?aszam

----------------------------------------------------------------------
Code:
          P R Z E T A R G     N I  E O G R A N I C Z O N Y
                                      na
                P A R T N E R A    D O    T E A M' A

Wymagamy:
1) zainstalowanego skype'a (ostatecznie przez xfire mo?em gada? :) ale s?uchawki i mikrofon musi by?)
2) optymizmu i wiary w siebie
Oferujemy:
1) gr? w m?odym, ciekawym zespole
2) przej?cie pa?stwa po samym Peterze :padam:
Kryteria przetargu:
1) spe?nienie wymaga?
2) miejsce w rankingu
----------------------------------------------------------------------

Tylko pytanie do Petera - czy zabezpieczy?e? gr? has?em? Je?eli tak, to um?wmy si? na ?e wieczorem po?wi?cisz nam minut?, wejdziemy wszyscy do gry, zmienisz has?o i zapiszemy. Chyba ?e mo?esz to has?o poda? przez PW...

Co Wy na t? propozycj??

hechter 

xfire: hechter
Helped: 4 times
Piwa: 8/2
podpukownik  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Obibok – nie gra od 90 dni  II miejsce w rankingu PBEM 
Posted: 2006-08-03, 10:36   

Zgoda :)

--------------------------------------------------
"Pan jest zerem, panie Ziobro"

bombel79 

Posted: 2006-08-03, 10:49   

jak dla mnie ok...

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version