www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Closed by: ponti
2010-08-26, 14:02
Sorry Ponti ale cos jest nie tak
Author Message
Lary33 

xfire: lary33
Helped: 6 times
Piwa: 34/24
generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2010-08-26, 13:57   Sorry Ponti ale cos jest nie tak

Ponti cos jest nie tak . Bo dwóch Panów: Pan Rudi 2 i PAn Jarek1333 najpierw zarzucaja mi kłąmstwo, później nabijaja ie i nie daja mi możliwości obrony. Napisałem długiego posta, ale za nim go wysąłlęm juz mi zamknąles temat, weic otwieram kolejny. Sorry za to ale tak nei moze być. W ostatynim poście Pan Jarek1333 podpierajac sie postem Pana rudiego2 udowadnai mi ze pisałem nie prawde i kłamałem i nadal podrzymują tą wypowiedź. Z Ja niestety nie widze pół dowodu na to. Uważam, zgodnei z regulaminem forum o obrażaniu innych forumowiczów o udowdnienie mi że kłamie.

Z wiązku z tym ,ze sie napociłem aby poprawiac liteówki w poscie którego nei zdąrzyłem wysłać wklejam go poniżej :
"
ja jestem zupełnie spokojny. Przepraszam cie za literówki w stylu Jatek i inne, nie są one zamierzone. Ale „kłamca” raczej jest. Pan Rudi2 napisał, juz niestety nie mogę tego znaleźć , ze nie mógł wcześniej zrobić takiej akcji bo nie mieliście korpa creatywnego , co było nie prawdą. Przedstawiciela tej korporacji mogliście robić juz od dawna. Wiec gdzie kłamałem proszę Pana Jarka 1333, no gdzie? (jeżeli literówkę zrobię w Twoim Szanowny Panie imieniu to z góry przepraszam) Cytując Twojego drogiego druha Pana Rudiego2 nie zauważyłem ani jednej kwestii potwierdzającej ze kłamałem , na temat posiadania przez Ciebie możliwości zrobienia przedstawiciela Kreatywnego. Nie widzę wybacz, moze zaznacz to na czerwono i pokaz mi gdzie Pan Rudi2 udowadnia , ze ja kłamie i widzicie to tak samo.

Zarzucając mi kłamstwo, ze niby nie mogliście robić wcześniej przedstawiciela kreatywnego , tylko musieliście czekać na przedstawiciela Sushi zeszliście poniżej wszelkiego poziomu. Nie wiem co mam jeszcze Szanownym Panom napisać. Wiem , ze Szanowny Pan Rudi2 oczywiście wyśmieje moją wypowiedź a potwierdzi to Szanowny Pan Jarek 1333, ale co mi tam. Powtarzam nie rozumiem , w w którym miejscu Pan Rudi2, udowadnia moje kłamstwo. "

Reasumując. Albo Panowie Rudi2 i Pan Jarek 1333 udwodnią, ze kłamałem , albo prosze o przeprosiny w tej sprawei. Ja moge dużo rzeczy przyjąc na klate, w dodatku jak jeden z drugim siedzą odemnei oddalenii o kilkaset kilometrów i nie moge nic zroibć. Ale nie podaruje jak ktos nazwya mnie KŁAMCĄ!!! W mojej pracy wiarygodnosć jest to bardzo wazan rzecz i nie zdarzyło m isie abym kogo kolwiek okłamał.
Last edited by Lary33 on 2010-08-26, 13:57; edited 1 time in total  
Postaw piwo autorowi tego posta

ponti 

xfire: marchwik
Helped: 9 times
Piwa: 61/68
generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Złoty zlotowicz - 10 zlotów  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1-kapitan 
Posted: 2010-08-26, 14:01   

Lary jak mozesz wytrzymac jeden dzień bardzo bym Cię prosił ,jeżeli chcecie dalej ciągnąc dyskusję to wymieńcie się uwagami na PW. Sorry Panowie za to ,dla mnie wszyscy jesteście kolegami ale wątek czytaja praktycznie wszyscy użytkownicy forum i wyrabiaja sobie o nas opinię.Zwłaszcza ze niedługo CIV5.

Wątek zamykam Lary.Jak macie jeszcze wylewać żale od tego jest PW.Po ankiecie wątek zostanie odblokowany i liczę na to ze ten czas pozwoli Wam ochłonąc.

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff
Postaw piwo autorowi tego posta

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum