www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Pakt "MANSA-BOUDICA : Pierwsze wrażenie" (Cola)
Author Message
LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 13/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2010-08-27, 12:37   Pakt "MANSA-BOUDICA : Pierwsze wrażenie" (Cola)

Pakt numer 469, założony 2009-11-06 21:59:10 przez Cola (Imperium Cola)

Nazwa paktu: MANSA-BOUDICA : Pierwsze wrażenie

Zaproszone do paktu nacje:
Twórca: Cola
cule
Postaw piwo autorowi tego posta

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 13/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2010-08-27, 12:37   

Cola (Imperium Cola) 2009-11-06 22:03:02
Witaj Władczyni!
Chcę byś wiedziała, że to miasto które niedługo zobaczysz lub nawet juz je widzisz - jest moim ostatnim w Twoja stronę więc możesz w moja strone dowolnie dysponowac terenem byle tylko kulturowo nie było problemów.
Mam nadzieje ze w naszym rejonie bedzie królował pokój i równowaga a wszystkim bedzie sie zyło w dostatku.
Ta dobrowolna deklaracja w sprawie ziem, terenów i stref wpływów, niech bedzie najlepszym prezentem na powitanie z mojej strony.

Pozdrowienia u ukłony
Mans A.

cule (Imperium cule) 2009-11-06 23:13:10
Witaj sąsiedzie! Władco pieknego i bogatego Imperium Malijczyków. Jestem pewien, że między naszymi nacjami panował będzie spokój i przyjaźń, szczególnie że dzieli nas pas nieużytków, o które rywalizować nie będzie z pewnością trzeba. Poza tym Twa skóra, ma kolor skóry mega współlokatora, zatem nie byłbym w stanie podnieść na Cię ręki:).

Pozdrawiam z głębi serca,
Królowa Walecznych Celtów

Cola (Imperium Cola) 2009-11-10 12:20:24
czcigodny sasiedzie
moje woje zauważyły jeszcze jedną ładna miejscówkę, ale po "mojej" stronie łańcucha górskiego
chciałbym tam w przyszłosci postawic miasto
jest to pod miastem które jest najdalej wysunięte w Twoją stronę i tuz przy mojej stolicy
mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko?

cule (Imperium cule) 2009-11-10 22:20:50
Witaj sąsiedzie, miło że konsultujesz takie rzeczy, nie każdy był na tyle uprzejmy. Doceniamy to i traktujemy jako kolejny już pokojowy gest z Twojej strony. Co do pytania, jeśli miasto to nie obejmie znajdujących się po "mojej" stronie "zatoczki" świnek, to nie mamy nic naprzeciw, aby wzrosło tam kolejne osiedle narodu naszych przyjaciół, Malijczyków.

Pozdrawiam i nisko się kłaniam,
Boudiculea, jak nazwał mnie nasz wspaniały Bobek:)

Cola (Imperium Cola) 2009-11-11 12:34:53
no własnie o te świnki chodzilo :/
nie ma mozliwości bys bardziej na południe postawił miasto?
nie widzę tego skrawka mapy wiec trudno mi ocenić jakimi terenami dysponujesz, ale u mnie nie jest ciekawie
napewno sie dogadamy

cule (Imperium cule) 2009-11-11 12:53:53
Hmmm za świnkami jest szeroki na 3 pola pas pustyni, a jeszcze bardziej na południe nie ma już nic ciekawego, poza trawą, ale niech będzie, bierz świnki. Mam nadzieję, że będziesz o tym pamiętał Szanowny Manso gdy zostaniesz zostaniesz zagadnięty o atak na państewko Boudiculey:).

Pzdr

Cola (Imperium Cola) 2009-11-11 13:06:43
narazie spotkałem dwóch sasiadów
Ciebie i Hamurabiego
myslę że we trójkę możemy stworzyc naprawdę solidne podstawy jako unia narodów
ciekawe tylko kogo mamy na południe i na wschód, bo niewykluczone że będzie to naród agresywny i bedziemy musieli ramie w ramie sie bronić by przetrwac te poczatkowe dni tego świata
potem powinno byc juz z górki

cule (Imperium cule) 2009-11-11 13:12:55
Na południu jest Montezuma, co prawda agresywny, ale dosyć daleko, a D@miana nie znam, więc nie wiem jak gra. Sojusz z agresywną nacją Hammurabiego byłby jak najbardziej mile widziany, gdyż ani na północ ani na zachód nie zamierzam się wybierać.

Cola (Imperium Cola) 2009-11-11 13:25:24
mam nadzieję, ze jesli sytuacja bedzie tego wymagac to oddasz reke swojej córki najstarszemu synowi Hamurabiego?

PS Damian to spoko gość, ale w Jego rękach Aztek może okazac się zabójczy więc musimy podchodzić do sprawy ostrożnie

cule (Imperium cule) 2009-11-11 15:14:38
Oddam, oddam, co mam nie oddać tak wspaniałej i kulturalnej nacji:)

Co do Montka, to nie ma czym postraszyć raczej, ja tez mam agg, a lasów nie ma, zanim dojdzie do sądów to kupa czasu, jedynym mankamentem jest moje zacofanie wynikające z żałosnych techów startowych, ale za to Montezuma ma daleko do nas, więc nie jest najgorzej.

Cola (Imperium Cola) 2009-11-11 15:30:30
postaraj sie postawic jakies miasto-twierdze odzielajace nas od Niego
najlepiej jakies na górce - strategiczne
Postaw piwo autorowi tego posta

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum