www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Pakt "Cola Cheos Rudi" (cheos)
Author Message
LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 12/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2010-08-27, 12:39   Pakt "Cola Cheos Rudi" (cheos)

Pakt numer 587, założony 2009-12-22 10:52:13 przez cheos (Imperium cheos)

Nazwa paktu: Cola Cheos Rudi

Zaproszone do paktu nacje:
Twórca: cheos
Cola
Rudi2
Postaw piwo autorowi tego posta

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 12/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2010-08-27, 12:39   

cheos (Imperium cheos) 2009-12-22 10:54:50
Witajcie Władcy,

Nasz sąsiad abdykował.
Nowy następca jest na tyle niepewny, że trzeba rozważyć podział jego ziem.
Czy Zulusi dołączyli by się do tej misji ?

Cola (Imperium Cola) 2009-12-22 11:10:06
ale do czego się tu dołączac skoro ma 2 miasta i nie ma miedzi?

Cola (Imperium Cola) 2009-12-22 11:11:30
fajnie ze znowu we trójkę bedziemy :D
zwłaszcza ze u góry mamy Bombla a od mojej prawe jest Deb, Ponti i Treviss i mają ze soba pakt
nam zpostaje jeszcze Azteka zjechac i będę pewnie miał granicę z Bomblem od dołu i mozemy Bombla jechac z dwóch stron :)

w tym dyplo się nie rozwijam... poprostu jade :)

Cola (Imperium Cola) 2009-12-22 11:19:42
oj widzę ze sie sytuacja skomplikowała deczko :)

wyjścia mamy jak zwykle dwa :)

1) Rudi zatrzymuje miasta po Siewim te co już ma (ewentualnie dogaduje z Cheosem jak je podzielic między siebie) a ja jade z pomoca Cheosa do końca Boudice i zabieram te 2 miasta (Cheos ma juz 1 po Boudice) i robimy silny sojusz (nawet jawny) we trójkę.
2) kończe wojnę z Boudicą II i Rudi oddaje mu 2 miasta, a Cheos 1 i wracamy do siebie i tworzyy sojusz we czterech (niepewny sojusz, bo za ta wojnę będzie miał dio mnie Dziad pretensje, a do Cheosa za poprzednią :) )

dercydujcie :)

ja jestem za tym by zjechac dziada i stworzyc silny trójkowy sojusz

cheos (Imperium cheos) 2009-12-22 16:57:26
Jak dla mnie opcja nr 1
Skoro i tak Dziad podpuszcza nas na siebie.
Wyślij Cola tego robola do budowy drogi między nami a ja dotnę axa co by sprawniej podział poszedł.
A ty Rudi co o tym sądzisz ?

cheos (Imperium cheos) 2009-12-22 17:15:08
Poczekajmy na Rudiego.
Próbuję się z nim skontaktować.

Rudi2 (Imperium Rudi2) 2009-12-22 23:19:00
Witam i żegnam się jednocześnie.
Przekazałem nacje na stałe Leszkowi. Zna ogólny zarys moi uzgodnień lecz będzie prowadził własna politykę. Ja już w tym nie uczestniczę i będę mu tylko kibicował. Jeśli nadal widzicie sens w takiej konstelacji to już zagadujcie Leszka.
Dzięki za kawałeczek wspólnych planów.
Powodzenia.

Cola (Imperium Cola) 2009-12-23 09:55:30
a co to sie stało?

cheos (Imperium cheos) 2009-12-23 13:10:20
Rudiemu padł komputer.

Cola (Imperium Cola) 2009-12-23 13:23:17
NO JUZ DOCZYTAŁEM :)
Postaw piwo autorowi tego posta

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum