www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Pakt "Ambasada Czarnoegipsko-Kartagińska" (LDeska)
Author Message
LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 12/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2010-08-27, 11:44   Pakt "Ambasada Czarnoegipsko-Kartagińska" (LDeska)

Pakt numer 734, założony 2010-03-22 23:25:48 przez LDeska (Imperium LDeska)

Nazwa paktu: Ambasada Czarnoegipsko-Kartagińska

Zaproszone do paktu nacje:
Twórca: LDeska
Cola
Postaw piwo autorowi tego posta

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 12/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2010-08-27, 11:44   

LDeska (Imperium LDeska) 2010-03-22 23:28:07
Witam sąsiada!

Chciałem się dowiedzieć jakie będą nasze wzajemne relacje. Poprzedni władca nie pałał do nas miłością więc zabezpieczyliśmy się paktem defensywnym z naszym wspólnym sąsiadem Księciem Łęczyńskim (Lary). Nie jest to pakt skierowany przeciwko komukolwiek ale ma za zadanie utemperować pomysły atakowania przez kogokolwiek Czarnego Egiptu.
Proszę więc o samookreślenie się i jeżeli to możliwe to otwarcie granic dla handlu między naszymi wielkimi narodami.

Cola (Imperium Cola) 2010-03-22 23:40:19
witam :)
otwarcie granic juz wysłałem
narazie rozglądam sie po okolicy ale nie mam wrogicha zamiaraów jak i wobec Ciebie tak i wobec Łęczynian
mam nadzieję że i Wy nie bedziecie się wtrącać w nasza politykę jesli nie bedzie ona dotyczyła Ciebie lub Waszego paktowego przyjaciela :)

LDeska (Imperium LDeska) 2010-03-22 23:42:24
Cieszę się, jak wiesz jestem ogromnie zajęty w innej części świata i dlatego nie mam zamiaru wtrącać się w Waszą politykę

LDeska (Imperium LDeska) 2010-03-25 00:26:09
Hmm miało być otwarcie granic a nic takiego nie widziałem po Twoim ruchu. Dałem tą propozycję teraz bo liczę że to niedopatrzenie. Uprzedzam że jeżeli grasz nieczysto to zemsta będzie wielka i nadejdzie z dwóch stron zgodnie z moimi paktami jawnymi :oczami:

Cola (Imperium Cola) 2010-03-25 07:55:04
jak Ty od straszenia zaczynasz uprawianie polityki to nieładnie o Tobie świadczy
poprostu była powtórka tury a nawet nie zwróciłem na to uwagi
a co do czystości zagrań powinienes być jedna z ostatnich osób które o tym wspominają :P

LDeska (Imperium LDeska) 2010-03-25 09:02:57
DObrze to proszę o akceptację otwarcia granic i liczę na pokojowe sąsiedztwo. Proszę tylko żebyś nie atakował Księcia Łęczyńskiego bo będę zmuszony wypełnić zobowiązania wobec niego i zaatakować Kartaginę a nie chcę tego bo mam wojnę z Kmerem i Dolnym Egiptem

Cola (Imperium Cola) 2010-03-25 10:21:30
nikogo nie atakuję
nasze państwo jest biedne i takie pozostanie
jako obserwator rozgywek wielkich tego świata :)

LDeska (Imperium LDeska) 2010-03-25 14:24:49
Bardzo się cieszymy że nie będziemy musieli wojować. Przypominamy o otwarciu granic sąsiedzie

Cola (Imperium Cola) 2010-03-25 14:33:55
jak wysłałeś to teraz nie ma mowy żebym zapomniał... no chyba że miss click ;)

LDeska (Imperium LDeska) 2010-03-25 14:59:50
Wysłałem, no chyba że krzywo klikłem :D

LDeska (Imperium LDeska) 2010-04-09 11:11:02
Hannibalu powiedz mi co planujesz w najbliższym czasie? Może chciałbyś dołączyć do koalicji przeciwko Faraonowi - jesteśmy w niej my, Persowie i Łęczanie czyli dwóch twoich sąsiadów. Gdybym teoretycznie przekonał do takiej akcji również Ottomanów to bierzesz pod uwagę że wszyscy razem poszlibyśmy przełamać Faraona?

Cola (Imperium Cola) 2010-04-09 11:27:46
takie potęgi jak Wy napewno dacie sobie radę sami a do tego jeszcze macie IM po swojej stronie w walce z Faraonem
my na takiej wojnie nic nie zyskamy a będziemy szli wojskami 100 lat
ani to nasze strefy wpływów ani żadne zyski z wojny :(
i tak czeka nas jeszcze spór pomiędzy Toba a IM w przyszłości a jedynym buforem między Wami są nasze dwa małe i biedne państewka

LDeska (Imperium LDeska) 2010-04-09 11:54:24
IM nie ma tak blisko do Faraona, boję się że z tego ataku nic nie wyjdzie i Faraon to wygra w cuglach. A gdyby się tak udało jak piszesz to byłoby też ciekawie ale myślę że Faraon jednak się wybroni dzięki niesamowitej nauce i ilości miast... w każdym razie już teraz się uśmiecham do Kartaginy aby w razie konfliktu stanęła po stronie ciemniejszych skórą a nie tych bardziej miłościwych :oczami:

LDeska (Imperium LDeska) 2010-04-09 12:00:30
Mam jeszcze prośbę o zamknięcie granic z Kmerami i Faraonem - nic to was nie zaboli bo żadnego szlaku nie stracicie a embargo na Faraona i Kmera jest już prawie w 100% ustalone :oczami: Zgodzicie się na to? Możemy za to podrzucić jakiś rozweselacz...

Cola (Imperium Cola) 2010-04-09 12:30:25
ROZWESELACZY MAMY POD DOSTATKIEM A I SAM FARAON I KHMER NAM NIC NIE ZROBIŁ
POZWÓLCIE SIĘ W SPOKOJU ROZWIJAC :)
chociaz jak widzę wykres wojska łęczan to aż mnie korci, ale skoro obiecałem to słowa dotrzymuję :)

LDeska (Imperium LDeska) 2010-04-09 13:50:22
Mamy wojnę z Faraonem i Kmerem - naciskamy na zerwanie granic bo to ich powstrzyma w technologiach a to jest bardzo ważne dla nas.

Cola (Imperium Cola) 2010-04-09 14:22:21
chyba dla Was :)
zamiast uszanowac to że chcę zostac neutralny to naciskasz

miałem wiele propozycji pomocy Faraonowi i tez odrzuciłem te propozycje chcac pozostac neutralnym
prosze o uszanowanie naszej decyzji

Cola (Imperium Cola) 2010-04-17 20:49:43
a co Ty sie nas tak boisz że trzymasz ten zwiad u nas non stop?? :)

LDeska (Imperium LDeska) 2010-04-17 21:28:54
A bo mnie straszą że wojska przemieszczasz to sprawdzam... z drugiej strony Miłościwy może zasłonę dymną jak zwykle robić :) więc nie powinienem mu wierzyć.. :)

Cola (Imperium Cola) 2010-04-17 22:14:42
miłościwy Cie straszy że wojska przemieszczam?? :D :D:D:D
a do mnie cały czas dymi żebym tyle w portach nie trzymał :D

ech... pewnie chce Twoimi rękoma mnie wyeliminować bo się obawia zemsty zza grobu :D ....w sumie tez bym sie bał ;) ...no ale do tego muszę być sprzyjające okoliczności ;)

narazie sobie ciułam ;)

LDeska (Imperium LDeska) 2010-04-26 12:02:56
Czarny Egipt wypowiada wojnę Kartaginie.

Cola (Imperium Cola) 2010-04-26 12:30:57
a za co?
czym Ci Kartagina przeszkodziła/zaszkodziła?

LDeska (Imperium LDeska) 2010-04-26 12:47:07
To nie jest wojna o jakieś dyplomatyczne błahostki - to jest wojna o ważne sprawy: o przesuwanie słupów granicznych!

Cola (Imperium Cola) 2010-04-26 12:47:34
jest ktos kogo nie okłamałes jeszcze?

Cola (Imperium Cola) 2010-04-30 11:19:20
dogadaęłm sie z Larym
dałem mu 2 miasta
w zamian ma spowodowac że Ty nie ruszysz dalej

moje propo jest takie
pomóżcie mi dojechać Turka i idziemy wszystkim na IM :)

plan myslę ze spoko w obecnej sytuacji? :)

LDeska (Imperium LDeska) 2010-04-30 12:12:23
Negocjacje to dobra rzecz, dam znać jak ponegocjuję - potrzebuję chwili :)

Cola (Imperium Cola) 2010-04-30 15:47:09
oki Naród kartagiński czeka na pomyslne wieści :)
Postaw piwo autorowi tego posta

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum