www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

2010-08-29: Jovan Kukić, LDeska, wnuczus
Author Message
Jovan Kukić 

xfire: jkukic
Otrzymał 1 piw(a)
młodszy chorąży sztabowy  Brązowy zlotowicz - 1 Kac meeting  Złoty civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w sezonie GOTM - III sezon Ironman  I miejsce w sezonie GOTM - III sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - 3 miesięczny sezon  Wygrany jeden GOTM - 10 wins  I miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar 
Posted: 2010-08-29, 00:33   2010-08-29: Jovan Kukić, LDeska, wnuczus

1. Jovan Kukić : Asoka
2. LDeska : Mao Zedong
3. wnuczus : Montezuma
4. =DarDar= : Willem van Oranje
5. ponti : Wang Kon
6. stoickov : Ragnar
7. Zaharien : Boudica
8. Randem : De Gaulle

###
Postaw piwo autorowi tego posta

Zaharien 

xfire: zaharien
Helped: 2 times
kapitan  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2010-08-29, 00:38   

Oj Stoik, stoik. Kiedyś ktoś w realu ci Noża zasadzi. i mówię Ci to bardzo serio.

Jovan Kukić 

Otrzymał 1 piw(a)
młodszy chorąży sztabowy  Brązowy zlotowicz - 1 Kac meeting  Złoty civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w sezonie GOTM - III sezon Ironman  I miejsce w sezonie GOTM - III sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - 3 miesięczny sezon  Wygrany jeden GOTM - 10 wins  I miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar 
Posted: 2010-08-29, 00:47   

Rano podlaczylem miedz, ale nie gralem agresywnie. Wnuczus ;) tez chcial pokoj :) . Dzieki za sojuz, sojuzniku :ok: Mialismy nieagresiwny pakt, otwarte granice, i inne umowe (wino za nic, i swinie za kukurydza).
Nic nie atakowalem. Leszek mnie zaatakowal na koncu, ale ja mialem wielka wojska (slonie, knechty, katapy,dluge luki, kusznikow,...). Wnuczus mi pomogl z 3 katapy, 2jaguarow,... Nie pamietam jak widzialem wczesniej indiskych jaguarow :)

Jovan Kukić 

Otrzymał 1 piw(a)
Posted: 2010-08-29, 00:58   

Zaharien wrote:
Oj Stoik, stoik. Kiedyś ktoś w realu ci Noża zasadzi. i mówię Ci to bardzo serio.

Ja moglem latwo podbic stolice Stoickova (on mial 1 wojownika w stolice wiele tur, bo mial wojne z innymi graczami), ale nie chcialem mu zasadzic noza :nozyk: . On byl moja obrona przed agresorami :atakuje: z poludnia.

stoickov 

xfire: stoickov
Helped: 2 times
porucznik  Srebrny order za specjalne zasługi - nadworny grafik  Złoty zlotowicz - 7 zlotów  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2010-08-29, 01:21   

Zaharien wrote:

I napiszę moją krwią na ścianie "ZA GRĘ KOMPUTROWĄ" ?
Zaczynam w to wierzyć po takich ostrzeżeniach.

Co do gry:
Współpraca z Boudicą zapowiadała się nieźle, ale jak prowadziłem seta na umówianą moją miedź, to zmieniła zdanie i chciała mnie wyprzedzić.
Zabiłem.
Jeszcze mała wygrana potyczka z pomarańczowym, a później to już rozbiory.
Myślę, że mogłem sie wybronić ale na symultanie sobie zupełnie nie radzę. Klikam jak głupi byle szybciej.

Dzięki za grę,
peace and love.

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 14/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2010-08-29, 10:12   

Dałem mapę standard z niskim poziomem morza dla 8 graczy i to był błąd - było za dużo lądu. Jovan nie miał w ogóle wojny a państwo miał ogromne, ja spaliłem miasto Budice-Zahowi, potem razem z pomarańczowym spaliliśmy Ragnara-stoickova a na koniec próbowałem zaatawkować Jovana i to był mój błąd bo Jovan od tego momentu zapomniał gdzie jest przycisk "koniec tury" :przestraszony: zresztą i tak nie miałem szans bo u mnie prawie cała gra to wojna a u Jovana wolne przestrzenie i spokojny rozwój.

No i jeszcze miałem dwie wojny z narwańcem Potnim-Koreańcem (nawet się rymuje). Na samym początku chciał mnie zjechać jednym (słownie jednym) wojem :niepewny: :przestraszony: :rotfl2: a turę wcześniej miał być pokój. Potem zrobił pierwszego topora i maszeruje na mnie - rozwaliłem go rydwanem i od tego momentu Ponti nie chciał pokoju, dopiero jak Randem-De Gaull go zaatakował to się zgodził ale musiałem trzymać kontyngent pod jego granicą bo nigdy nie wiadomo co takiemu do głowy strzeli. Na szczęście Ponti wybrał samodestrukcję atakując kompa po Randemie :D i cały czas się odbijał od niego :]

Dzięki za grę chłopaki! Acha, Randema nie ma co do FFA brać jednak - któryś raz wychodzi z gry.

wnuczus 

xfire: wnuczus
Helped: 16 times
Piwa: 42/47
generał broni  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Posted: 2010-08-29, 10:26   

Ja miałem dosyć, łatwo tereny dosyć dobre, a sąsiada Jovana. Nie mogłem znaleźć żadnego racjonalnego powodu, żeby mieć z nim wojnę. Więc zaproponowałem mu wieczny pokój. Oczywiście, nie byłem przekonany, co do tego czy będzie trwały więc budowałem ciągle armie. Ale maksymalnie byłem 3 w armii. Z perspektywy czasu, żałuję, że budowałem armię, bo Jovan był świetnym moim buforem między światem tylko z nim, sąsiadowałem, z Chinami i Korea, ale to już w zupełnie innym miejscu kontynentu, i tylko dwoma miastami.

Gdzieś na początku zaproponowałem Ragnarowi, atak na Jovana bo on(Ragnar) miał pierwszą armię w grze, a Jovan miał mniejszą armię ode mnie, ale jednak w ostatnim momencie, się wycofałem ponieważ Jovan miał Longi z wyroczni. I tak naprawdę, później przestałem budować armię.

Pod sam koniec, mogłem wskoczyć na drugie miejsce brakowało mi 20pkt, ale za późno uruchomiłem program "bum punktowe" i nie dałem rady, do tego Jovan za długo robił ruchy, i musiałem się zadowolić pewnym 3 miejscem.

Dzięki za grę:)

ponti 

xfire: marchwik
Helped: 9 times
Piwa: 61/68
generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Złoty zlotowicz - 10 zlotów  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1-kapitan 
Posted: 2010-08-29, 11:35   

LDeska wrote:
No i jeszcze miałem dwie wojny z narwańcem Potnim-Koreańcem (nawet się rymuje). Na samym początku chciał mnie zjechać jednym (słownie jednym) wojem a turę wcześniej miał być pokój. Potem zrobił pierwszego topora i maszeruje na mnie - rozwaliłem go rydwanem i od tego momentu Ponti nie chciał pokoju, dopiero jak Randem-De Gaull go zaatakował to się zgodził ale musiałem trzymać kontyngent pod jego granicą bo nigdy nie wiadomo co takiemu do głowy strzeli. Na szczęście Ponti wybrał samodestrukcję atakując kompa po Randemie i cały czas się odbijał od niego

To prawda ,trafiłem rewelacyjny teren sama dzungla jedno dosłownie jedno żarcie i 3 miasta miały produkcji z 4 górek :) sam plaski teren,w zyciu wiekszego dziadostwa nie widzialem... troche kalendarzowych bylo ale zanim sie rozkrecilo na kalendarzu to skonczyla sie gra.widziałem ze leszek ma pusta stolice moze nie poszedł w miedz to warto było spróbowac tym warriorem a co do axa nie zamierzałem nim atakowac bo skoro pokoj to pokoj ale Leszek jakis nerwowy był :)
potem nie majac innego wyjscia zobaczylem ze DeGaulle ma super teren pode mna wiec w akcie desperacji zaatakowałem go zeby chociaz miec jedno produkcyjne miasto.Zdobyłem je i chcialem pokoju ale ten sie uparł wiec musiałem cały czas leciec na scince aby go zatrzymac dodatkowo zanim wyciałem ta dzungle gdzie mialem 80% powierzchni panstwa nia pokrytej to ten zdazyl zrobic koniki i mial przewage.Popalilismy sobie pare miast i kiedy jasne było ze nie da rady ten wychodzi z gry ,zanim odbudowałem miasta z ruiny pobawiłem sie troche z AI i tyle.Odbijałem sie to prawda ale jak sie wtapia dwoch genkow przy 90% a komp ma w jednym miescie tyle produkcji co ja w całym panstwie to ciezko idzie.Potem tylko dotrwalem do 12:00 i tyle.

p.s nie zagram wiecej z Randemem w FFA gosc po prostu psuje gre wyjsciem po paru minutach jak go atakuja albo jak sie odbija od kogos ,to nie jest pierwszy raz ale konkretna recydywa.

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum