www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jeste nowy? Kliknij tutaj!    Zgo gr Civ6     Zgos gr Civ5    Zgo gr Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMWISZ SI NA GR    Na ircu jest users osb. Zaaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Moved by: LDeska
2010-09-24, 11:52
FFA 2010-09-11
Author Message
LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 24/1
marszaek  Zoty order za specjalne zasugi  Zoty zlotowicz - 11 zlotw  Brzowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Obibok – nie gra od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2010-09-12, 12:41   FFA 2010-09-11

Fajnie si grao, ale mam kilka "ale" :)
1. Wnuczu nie wczy anonima za pierwszym razem i konieczny by restart :krzeslem:
2. Za drugim razem mielimy tyle problemw technicznych e Leszek1976 nie mg z nami zagra :(
3. Domel i Pawe spnili si dosownie o kilka minut :zly:

No i tak mogoby by nas 8 a byo tylko 5 w tym jeden nowy gracz cignity z lobby. I tutaj mam problem bo nie ma jak gosi gry - mia si zarejestrowa ale na razie go nie widz...

Nie pamitam dokadnie kolejnoci, byo chyba tak:
1. Hammurabi - LDeska
2. Roosvelt - cule
3. Izabela - Scooby
4. Zara - ten nowy gracz, nie pamitam dokadnie pseudo, co na "m"... Mentaz czy jako tak
5. Wnuczu co pogra okoo 5 tur bo radonie robola robi :rotfl2: ;) dobrze mu tak za tego anonima ;) (arcik Wnuczu!)

Fajnie si grao, wjechaem armi 10 czy 12 konnych ucznikw w Zaraza a w tej samej turze Izabela mi noyk zasadzia i straciem miasto frontowe - mapa maa, ja miaem 3 miasta tylko wic strata ogromna ale wycofaem tych konnych mimo e stolic Zarazowi zajem i odbiem miasto niszczc mu ca armi. Mogem i dalej ale ja bym si wykrwawia z Iz a Amerykaniec zacz ucieka w punktach... wic przeknem ch zemsty i poszlimy razem na Amerykaca (ja najpierw tymi konnymi zajem oba miasta Zaraza i miaem ju 5 miast). Razem spalilimy jedno miasto Amerykaca i dziki temu wygraem na punkty. Dziki za gr!

cule 

xfire: culecivka
Piwa: 49/11
pukownik  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6   III miejsce w Pucharze KAC - Turniej Rocznicowy 
Posted: 2010-09-12, 13:48   

Fajnie, e udao mi si poczy, ale symultana niele wkurza...wchodz sobie chopaki stackiem do mnie, przywalam 14 katapami, a oni....wychodz. :przestraszony: nie mwic ju o cigych podwjnych...wychodzi na to, e na symultanie atwiej atakowa ni sie broni...

Szkoda, e Iza daa sie omota Leszkowi, bo i tak nic nie moga zyska na tym ataku, a daa mu zwycistwo niepotrzebnie :)

Dziki za gr Panowie.
Postaw piwo autorowi tego posta

pawelt 

Helped: 12 times
Piwa: 8/28
genera brygady  Brzowy zlotowicz - 1 zlot  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Obibok – nie gra od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo2  Wygrany jeden GOTM - 2 wygrane  III miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  I miejsce w rankingu PBEM 
Posted: 2010-09-12, 13:57   

Ja sobie pograem na lobby... poziom hmmm trudno to nawet okreli. Wchodze na jak kiepaw nacj z 4 miastami i 1 robolem :szok: . Kupa lasw dookoa, miasta barbw, wolne tereny, nawet piramidy hehe
Zaatakowali mnie we 3 i to kady z innej strony, na szczcie nie zsynchronizowali si i minli o kilka turek przez co wybiem kadego pokolei i dwch wyszo i daem pokj z AI. U trzeciego pojawiem si z rewizyt to napisa , e poddaje i nie ma pojcia skd tak armi wystukaem... Kurcze jak si widzi lasy syberi wok stolicy to si zatrudnia mas drwali ;)

Co do podwjnych ruchw, trzeba wali koniecznie jednoczenie katapami i reszt wojska, chyba e nie ma przeciwnik jak uciec. Moe drog spali, ale to si ma zawsze kilku roboli.

Mnie za to jeden prbowa zapa na podwjnym ruchu rydwanami. Wparowa z flanki ok 20 rydwanami i nagina mi na stolic w podwjnych ruchach, jednak ja miaem sonie... Kiedy nawet liczyem empirycznie ile rednio rydwanw pada na soniu (5-7?). Do tego gwna armia skadaa si z sworww celtyckich ... na beserkerw to raczej kiepska ofensywa ;)

Zreszt na lobby panuje jaka moda na agresywne prety (zazwyczaj mona wybiera dowolnie lidera i nacj). S cakiem nieli, ale tylko w ataku i do czasu knechtw.

Spniem si dosownie kilka minut, bo akurat odszedem od kompa, tak to bym leszka sklepa ;)
Last edited by pawelt on 2010-09-12, 13:58; edited 1 time in total  

ScoobyDoo 

xfire: scoobydoopl
Helped: 7 times
Piwa: 92/77
genera dywizji  Zoty zlotowicz - 5 zlotw  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeycie w Dyplo - Dyplo Mi  III miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana  III miejsce w rankingu FFA 
Posted: 2010-09-12, 15:45   

no wnuczus z tym robolem to dobre bylo. Idea sobie patrze Dariusz, z czym on zaczyna
oczywiscie z tym co samym co Cyrus hunting wiec moze ktos sie polakomi na workera:)
Warto sprobowac, wchodze i co puste miasto. Dz za gre.
A nie dalem sie omotac Hammyrabiemu, tylko George zdobyl miasto wiec sie wkurzylem.

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 24/1
marszaek  Zoty order za specjalne zasugi  Zoty zlotowicz - 11 zlotw  Brzowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Obibok – nie gra od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2010-09-12, 19:02   

No szkoda wielka Pawe, ale moe dzisiaj pykniemy???

pawelt 

Helped: 12 times
Piwa: 8/28
genera brygady  Brzowy zlotowicz - 1 zlot  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Obibok – nie gra od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo2  Wygrany jeden GOTM - 2 wygrane  III miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  I miejsce w rankingu PBEM 
Posted: 2010-09-12, 19:07   

Dzis to nie, jutro na 7 do roboty :/

ScoobyDoo 

xfire: scoobydoopl
Helped: 7 times
Piwa: 92/77
genera dywizji  Zoty zlotowicz - 5 zlotw  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeycie w Dyplo - Dyplo Mi  III miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana  III miejsce w rankingu FFA 
Posted: 2010-09-12, 19:08   

ja moge na FFA

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Add this topic to your bookmarks