www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Steam
Author Message
Damroka 

Helped: 6 times
major  Złoty zlotowicz - 5 zlotów  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - DyploAnonim  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  Wygrany jeden GOTM - 3 wygrane  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1  III miejsce w rankingu PBEM 
Posted: 2010-09-29, 20:29   Steam

Czy ktoś wie, czy można zmienić napis pod nickiem w stimie? Są tam jakieś standardowe napisy typu: w grze, online, drzemka. Chodzi mi o taką opcję która była dostępna na xfire, że można było napisać: zagram lub czekam na FFA.

Martin 

xfire: martinpol
Helped: 4 times
Piwa: 13/2
generał brygady  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Srebrny sponsor KAC  Złoty civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  II miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  II miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2010-09-29, 20:32   

nie da się. Tak coś mi się zdaje że ten cały steam to nas jeszcze kiedyś wykorzysta ;)

Marw 

xfire: marwoj
Helped: 20 times
Piwa: 9/30
starszy plutonowy  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  Pluszowy miś - rozegrał mniej niż 10 gier  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4 
Posted: 2010-09-29, 21:05   

Niestety jak na razie nie ma możliwości dodawania własnych opisów stanu. Ale niewykluczone że w przyszłości się pojawią.
"There are two novels that can change a bookish fourteen-year old's life: The Lord of the Rings and Atlas Shrugged. One is a childish fantasy that often engenders a lifelong obsession with its unbelievable heroes, leading to an emotionally stunted, socially crippled adulthood, unable to deal with the real world. The other, of course, involves orcs."
Postaw piwo autorowi tego posta

Cola 
WTF?

xfire: cola0760
Helped: 10 times
Piwa: 4/43
generał dywizji  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2010-09-29, 21:20   

a Domel ma opis "drzemka" a ja sobie takiego nie moge ustawic :)

Martin 

generał brygady  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Srebrny sponsor KAC  Złoty civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  II miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  II miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2010-09-29, 21:22   

to jest jak nie ma go przy komipe albo że śpi nawalony po grze :P

domel 

xfire: domel11
Helped: 8 times
Otrzymał 9 piw(a)
generał brygady  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 8 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  Złoty gracz w demokrację - GwD1  II miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon 
Posted: 2010-09-30, 06:59   

odrazu nawalony po grze, poprostu poczułem się lekko śpiący ;)

Martin 

Posted: 2010-09-30, 07:35   

Ty już się nie tłumacz :) Musisz kiedyś do mnie na weekend wpaść mam super prymuchę własnej roboty ;) Rano czujesz się jak ptaszek, zero kaca, tylko nawalony jeszcze jesteś :)

King_Chrobry 
* * *

xfire: kingchrobry1
Helped: 1
Otrzymał 3 piw(a)
podpułkownik  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - DyploAnonim  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2010-10-05, 16:28   

Dostałem przesyłkę od Cenegi z wersją pudełkową Civ 5. Po rozpoczęciu instalacji i wprowadzeniu klucza do gry w steam'ie teraz mi się ściąga prawie 5 giga na dysk :zdziwko: . Zielony jestem - to co właściwie zakupiłem ? Tylko ten klucz do civki ? Na płytce ta gra jest, więc o co tu biega ? Proszę Was o wyjaśnienie mi tej "kołomyji".

Forever 

Piwa: 47/42
starszy chorąży sztabowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana 
Posted: 2010-10-05, 16:35   

King_Chrobry wrote:
Dostałem przesyłkę od Cenegi z wersją pudełkową Civ 5. Po rozpoczęciu instalacji i wprowadzeniu klucza do gry w steam'ie teraz mi się ściąga prawie 5 giga na dysk :zdziwko: . Zielony jestem - to co właściwie zakupiłem ? Tylko ten klucz do civki ? Na płytce ta gra jest, więc o co tu biega ? Proszę Was o wyjaśnienie mi tej "kołomyji".

Źle zrobiłeś trzeba było puścić instalke z płyty
Jeśli tak zrobiłeś i mimo to ciągnie przez steam to poszukaj w ustawieniach
Ale na 90% pierwsze powinno zadziałać

King_Chrobry 
* * *

Otrzymał 3 piw(a)
podpułkownik  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - DyploAnonim  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2010-10-05, 17:40   

Forever wrote:
Źle zrobiłeś trzeba było puścić instalke z płyty

Zacząłem z płyty - ale steam sam się wepchnął i wołał o ten klucz.

edit.

ha :( - no to jestem niewolnikiem steam'a. Sprawdziłem na płytce. Plik setup.exe jest powiązany ze steam'em. Teoria spiskowa dotycząca totalnej globalizacji staje się od teraz dla mnie ponurym faktem :( Zapłaciłem za towar i dalej Jestem na łasce "kogoś gdzieś tam" :(
Last edited by King_Chrobry on 2010-10-05, 17:57; edited 1 time in total  

Centurion 

Helped: 9 times
Piwa: 52/22
generał broni  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac CIV5  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  II miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2010-10-05, 17:51   

potem była opcja instalacji z płyty lub online, musiałeś coś źle kliknąć...

Centurion 

Helped: 9 times
Piwa: 52/22
generał broni  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac CIV5  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  II miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2010-10-05, 17:52   

Nie pamiętam jak to wyglądało dokładnie, ale ja tak miałem.

King_Chrobry 
* * *

Otrzymał 3 piw(a)
Posted: 2010-10-05, 18:12   

Centurion wrote:
potem była opcja instalacji z płyty lub online, musiałeś coś źle kliknąć...

Nie mam nic takiego . A w stemie pokazuje mi , że sciągam aktualizację (dopatrzyłem teraz) Ale 4,5 giga ? :szok:

Cola 
WTF?

xfire: cola0760
Helped: 10 times
Piwa: 4/43
generał dywizji  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2010-10-05, 19:42   

mi tez sie tak działo ale przerwałem to i odinstalowałem steama
potem zainstalowałem sam steam i sie zalogowałem
a potem odpaliłem cive z płyty i sie zainstalowała bez problemów

PS Wam tez w podpisie steama nie wyswietla czy tylko ja tak mam?
Last edited by Cola on 2010-10-05, 19:48; edited 1 time in total  

King_Chrobry 
* * *

Otrzymał 3 piw(a)
Posted: 2010-10-05, 20:40   

Cola wrote:
mi tez sie tak działo ale przerwałem to i odinstalowałem steama
potem zainstalowałem sam steam i sie zalogowałem

Dzięki Cola :) Dobrze wiedzieć , że taka chociaż możliwość jest (na przyszłość) Zostało mi jeszcze 1,5 GB do ściągnięcia , więc niech leci już.

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum