www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Nie mogę zgłosić gry
Author Message
HexOmega 

starszy szeregowy  Obibok – nie grał od 90 dni  Pluszowy miś - rozegrał mniej niż 10 gier 
Posted: 2010-10-20, 00:54   Nie mogę zgłosić gry

Cześć,

nie mogę zgłosić gry do rankingu KAC, bo przeciwnika nie ma na liście. I jest to o tyle dziwne, że nie jest to nowy gracz.

Ja: HexOmega - Katarzyna Poddana (random)
Przeciwnik: Nefliqus - Aleksander Pogromca
Świat Stephena Kinga czyli LD Mirror Pangea

Hoplickie hordy chyżo chrobotały na harujących mych robotników. Horsmani pochylili czoła. Historia krótka i uiowa.
Postaw piwo autorowi tego posta

barnaba 

xfire: szczepionka
Helped: 2 times
major  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo4  III miejsce w sezonie GOTM - III sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - III sezon Maxman 
Posted: 2010-10-20, 06:39   

gracze nie sa ustawieni alfabetycznie
tez sie na to zlapalem ostatnio
trzeba dokladnie przegladnac liste

random Random RANDOM :samobojca:

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 14/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2010-10-20, 09:55   

Nefliqus jest na liście i jest ona alfabetycznie ułożona. Nieporozumienie wynika z tego że to są tak naprawdę dwie sklejone ze sobą listy: najpierw gracze grający w rankingu Civ5 (alfabetycznie) a potem (też alfabetycznie) gracze grający w rankingu Civ4.
Zrobiłem tak bo graczy w rankingu Civ5 jest na razie mniej ale gier zgłaszanych jest dużo razy więcej więc dla wygody - nie trzeba przewijać całej długiej listy bo na samym początku są ci z ranku Civ5.

barnaba 

xfire: szczepionka
Helped: 2 times
major  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo4  III miejsce w sezonie GOTM - III sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - III sezon Maxman 
Posted: 2010-10-20, 10:03   

aha czyli ulozona wedlug civek
a pozniej alfabetycznie

mnie to troche zmylilo ale myslalem ze t bug i przy drugim zglaszaniu juz bylo dobrze
ale i tak nie zajarzylem ze to dwie listy

random Random RANDOM :samobojca:

Nefliqus 

Helped: 5 times
Piwa: 50/67
podpułkownik  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5 
Posted: 2010-10-21, 19:44   

Czy ktoś może mi zgłosić tą grę ręcznie. HexOmega albo nie ma czasu albo nie umie tego zrobić. Napisałem mu maila ale nie odpowiedział.

LDeska

marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2010-10-22, 10:25   

Procedurę mamy taką:
1. męczysz przegranego żeby zgłosił - tutaj do oporu
2. jak przegrany się opiera to admini próbują się skontaktowąć
3. jak się przyzna że przegrał to ma zgłosić
4. jak się nie przyzna to prosimy o jakiś dowód - zapis gry - jak się potwierdzi to zgłaszamy administracyjnie
5. po czymś takim zwykle gracz otrzymuje opinię negatywną

Ale nie wyciągajmy armaty na strzelanie do muchy ;) zwykle udaje się sprawę załatwić punktem numer 1 :) postaraj się z nim na steam'ie skontaktować, wyślij mu PW przez forum, wyślij maila przez forum i powinno się udać

Nefliqus 

podpułkownik  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5 
Posted: 2010-10-24, 12:49   

Leszek nie mogę skontaktować się z HexOmega, napisałem do niego PRV, przeczytał ale nie odpowiedział. Nie chce aby dostał jakiegoś bun'a. Zgłosił grę tutaj więc zrobił co miał zrobić. Nie umiał mnie znaleźć na liście bo nie była alfabetyczna. Nie jego wina. Ja to rozumiem dlatego czy mógłbyś po prostu dodać ręcznie tą jedną grę dodać. Zgodnie z opisem z pierwszego postu w tym wątku. Sprawa byłaby załatwiona bez większego problemu i komplikacji.

HexOmega 

starszy szeregowy  Obibok – nie grał od 90 dni  Pluszowy miś - rozegrał mniej niż 10 gier 
Posted: 2010-10-25, 03:07   

ok, zaraz zgłaszam

Normalnie nie można z domu wyjechać na kilka dni, żeby się komuś kisiel w majtkach nie zagotował :/

Nefliqus 

Posted: 2010-10-25, 09:07   

thx

LDeska

Posted: 2010-10-25, 09:50   

I jak widać jak zwykle obyło się bez interwencji administracyjnych :] :ok:

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum