www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Moved by: wnuczus
2011-07-20, 18:37
Kupie / Sprzedam
Author Message
Nefliqus 

Helped: 5 times
Piwa: 49/67
podpułkownik  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5 
Posted: 2010-12-15, 22:36   Kupie / Sprzedam

Sprzedam swoje konto STEAM z aktywną CIV5 + DLC Babilon i Empire: Total War.

http://steamcommunity.com...561198007662249

według www.steamcalculator.com:

http://www.steamcalculato...%25253A23698260

konto jest warte 80 USD, sprzedam taniej.

PS STEAM wśród tych wszystkich swoich wad ma tą zaletę że zawsze można łatwo sprzedać swoje konto.
Last edited by Nefliqus on 2011-01-02, 08:02; edited 4 times in total  
Postaw piwo autorowi tego posta

dzia 

xfire: nieotochodzi
Helped: 1
Piwa: 32/19
major  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8 
Posted: 2010-12-15, 23:14   

Quote:
STEAM wśród tych wszystkich swoich wad ma tą zaletę że zawsze można łatwo sprzedać swoje konto

to się jeszcze okaże ;)

bombel79 

xfire: bombel79
Helped: 12 times
Piwa: 61/4
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Za adminowanie  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo3  II miejsce w Dyplo - Dyplo2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w rankingu FFA  I miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  II miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy 
Posted: 2010-12-15, 23:25   

gdzies czytalem ze to jest sredniawo legalne... chyba na fanatykach...

Nefliqus 

podpułkownik  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5 
Posted: 2010-12-15, 23:36   

bombel79 wrote:
gdzies czytalem ze to jest sredniawo legalne... chyba na fanatykach...

Niby dlaczego? Jak kupiłeś książkę w księgarni wysyłkowej to też jej przez internet nie możesz sprzedać? To jest normalna transakcja kupna sprzedaży. Nie wierzcie we wszystko co jest napisane w internecie.
Na pewno to się producentom nie podoba i będą robić nagonkę na próby odsprzedaży gier ale nic na to nie poradzą.

kratyloss 

xfire: kratylos
starszy szeregowy 
Posted: 2010-12-16, 06:16   

tworzac konto na steam akceptujesz regulamin uslugi, gdzie jest wyrazny zapis o nie odsprzedawalnosci konta. Za zlamanie regulaminu moga Ci np konto zablokowac
oczywiscie mozesz sie buntowac :padam:
War, war never changes

Centurion 

Helped: 9 times
Piwa: 52/22
generał broni  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac CIV5  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  II miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2010-12-16, 07:03   

kolejny problem z prawem made in nefliqus...

jakby sie przeczytalo regulamin to by sie wiedzialo, ale kliknac ok bez czytania latwiej :P

Nefliqus 

Posted: 2010-12-16, 09:57   

W takim razie oddam to konta za free, tego mi nikt nie zabroni...

Centurion 

Helped: 9 times
Piwa: 52/22
generał broni  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac CIV5  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  II miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2010-12-16, 10:03   

zaczynasz dobrze kombinować :)

oddajesz za free, a że kolega ci zakupił kilka gier czy książek w empiku to co? :)

Nefliqus 

Posted: 2010-12-16, 10:11   

http://www.steampowered.c...riber_agreement

1. REGISTRATION AND ACTIVATION.
Last parragraph

"When you complete Steam's registration process, you create a Steam account ("Account"). Your Account may also include billing information you provide to us for the purchase of Subscriptions. You are solely responsible for all activity on your Account and for the security of your computer system. You may not reveal, share or otherwise allow others to use your password or Account. You agree that you are personally responsible for the use of your password and Account and for all of the communication and activity on Steam that results from use of your login name and password. You may not sell or charge others for the right to use your Account, or otherwise transfer your Account.

"You may not sell" - nie wiem jak mocny jest ten warunek, jest tu jakiś prawnik z dobrą znajomością angielskiego? :)
Sprzedaż ID STEAM nie jest nielegalna, co najwyżej nie zgodna z ich regulaminem a to jest duża różnica. Zresztą nas obowiązuje prawo polskie które jest nadrzędne do tego pieprzonego regulaminu STEAM.

EDIT:
Kurcze ten warunek jest niestety mocny, w zasadzie nic z tym kontem nie można zrobić, jak już się raz dałeś nabrać to do końca życia będą próbować cię ponownie wydoić. Nawet nie można oddać komuś swojego konta za free!!!
Last edited by Nefliqus on 2010-12-16, 10:21; edited 1 time in total  

kratyloss 

xfire: kratylos
starszy szeregowy 
Posted: 2010-12-16, 10:17   

jakakolwiek proba "przeniesienia swojego konta na nowego uzytkownik" jest niedozwolona
to ze steam podlega prawu w us a nie w pl to gorzej dla Ciebie bo jak oni Ci zablokuja konto za zlamanie regulaminu - tak naprawde nie bedzesz mial dostepu do gier ktore kupiles, to bedziesz mogl dochodzic roszczen tylko przed sadem w USA.
War, war never changes
Last edited by kratyloss on 2010-12-16, 10:18; edited 1 time in total  

Nefliqus 

Posted: 2010-12-16, 10:28   

Już się zorientowałem że ten warunek jest mocny.
Jeśli byśmy sobie tak lajtowo pogdybali o różnych opcjach to przecież ja grę kupiłem od CENEGA i to oni muszą zapewnić mi działający produkt. Nie sądzę żeby mogli się zasłaniać regulaminem STEAM, po pierwsze nie udostępnili go po polsku, po drugie nie sądzę aby mieli prawo ograniczyć moje prawa do zbycia tej gry tylko i wyłącznie swoim regulaminem. Wydaje mi się że w najgorszym przypadku CENEGA byłaby zmuszona do udostępnienia mi nowego ID.

Ten punkt z regulaminu STEAM trzeba interpretować w ten sposób że jeżeli sprzedam swoje konto i ktoś mnie wydyma wykorzystując dane mojej karty zapisane w systemie STEAM to STEAM umywa ręce bo zrobiłem coś niezgodnego z ich regulaminem.
Last edited by Nefliqus on 2010-12-16, 10:40; edited 1 time in total  

saves 

szeregowy 
Posted: 2010-12-20, 07:43   

Nefliqus wrote:
http://www.steampowered.com/v/index.php?area=subscriber_agreement

1. REGISTRATION AND ACTIVATION.
Last parragraph

"When you complete Steam's registration process, you create a Steam account ("Account"). Your Account may also include billing information you provide to us for the purchase of Subscriptions. You are solely responsible for all activity on your Account and for the security of your computer system. You may not reveal, share or otherwise allow others to use your password or Account. You agree that you are personally responsible for the use of your password and Account and for all of the communication and activity on Steam that results from use of your login name and password. You may not sell or charge others for the right to use your Account, or otherwise transfer your Account.

Kupiłem grę w Polsce od polskiego dystrybutora. Nie znam angielskiego. Czy gdyby Steam był japoński musiałbym się uczyć "krzaczków"??? Można spokojnie .... ich regulamin, dopóki nie będzie napisany po POLSKU!!!

Jovan Kukić 

xfire: jkukic
Otrzymał 1 piw(a)
młodszy chorąży sztabowy  Brązowy zlotowicz - 1 Kac meeting  Złoty civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w sezonie GOTM - III sezon Ironman  I miejsce w sezonie GOTM - III sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - 3 miesięczny sezon  Wygrany jeden GOTM - 10 wins  I miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar 
Posted: 2010-12-22, 12:00   

Nefliqus, ja widze ze ci civ5 zostal nudny. Wszczesniej pisalesz o tym po co gramy w civ5 zamiast w civ4, itp. Ale, w civ4 tez bedzies mial z kim zagrac, bo wiele graczy wrocili do civ4 :) Jak chces zagrac w civ4 multi chodz na Xfire (ja jestem jkukic na Xfire), na Xfire ma graczy w civ4. Na lobby tez ma graczy.

Nefliqus 

Posted: 2010-12-22, 19:11   

Jovan Kukić wrote:
Nefliqus, ja widze ze ci civ5 zostal nudny. Wszczesniej pisalesz o tym po co gramy w civ5 zamiast w civ4, itp. Ale, w civ4 tez bedzies mial z kim zagrac, bo wiele graczy wrocili do civ4 :) Jak chces zagrac w civ4 multi chodz na Xfire (ja jestem jkukic na Xfire), na Xfire ma graczy w civ4. Na lobby tez ma graczy.

:) dziękuję, będę pamiętał. Teraz gram w Europa Universalis III: Divine Wind, tam multi też jest bardzo fajny. Jak mi się znudzi Europa Universalis III: Divine Wind to może spróbuję CIV4.

Nefliqus 

Posted: 2011-01-02, 08:04   

Konto się sprzedało.
Nowym użytkownikiem będzie: Navim
http://steamcommunity.com/id/Navim/

PS Przekazanie konta nie jest wcale takie łatwe i wymaga trochę zaufania z obu stron. Niestety nie można zmienić loginu do konta STEAM, dodatkowo wszystkie zmiany wymagają autoryzacji przez kod przesyłany na konto email wiec przekazanie loginu i hasła nie wystarcza. Sprzedawca musi również podpiąć nowe konto email do profilu.

W przyszłości najlepiej ustawić sobie jakiś losowy login do konta na samym początku i później ustawić sobie profile name jako docelowy nick.

To tak w ramach podsumowania mojej przygody z CIV5. Nowemu użytkownikowi życzę przyjemnej gry.
Last edited by Nefliqus on 2011-01-02, 09:28; edited 5 times in total  

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum