www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Moved by: wnuczus
2011-01-26, 21:38
Czy uwazasz ze restart dyplo 6 jest ok?

Czy uwazasz ze restart dyplo 6 jest ok?
TAK
52%
 52%  [ 10 ]
NIE
47%
 47%  [ 9 ]
Voted : 19
Total Votes: 19

Author Message
jarek1333 

Helped: 1
Piwa: 1/2
podpułkownik  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2011-01-27, 00:21   

Nefliqus wrote:

Ja tam chyba wszystko wybierałem ostatni ale i tak was rozwalę. :rewolwerowiec:

Też tak miałem w D 4,5 a przez pewien czas byłem znaczącą siłą. Życzę powodzenia ale z celtami będzie trudno :)
Postaw piwo autorowi tego posta

Nefliqus 

Helped: 5 times
Piwa: 50/67
podpułkownik  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5 
Posted: 2011-01-27, 00:25   

jarek1333 wrote:
Nefliqus wrote:

Ja tam chyba wszystko wybierałem ostatni ale i tak was rozwalę. :rewolwerowiec:

Też tak miałem w D 4,5 a przez pewien czas byłem znaczącą siłą. Życzę powodzenia ale z celtami będzie trudno :)

Nie dało się już ich zmienić. Może uda mi się zaleźć jakiegoś dobrego sojusznika. Moim celem jest przetrwanie jak najdłużej...

Rudi2

xfire: rudi22222
Helped: 5 times
Piwa: 187/68
generał dywizji  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Wygrany jeden GOTM - 12 wygranych 
Posted: 2011-01-27, 00:29   

Z cofką czy bez mi to wszystko jedno, szczególnie dla Mongolii która rolnictwo ma na dalekim miejscu w grafiku naukowym. Klasztory trzeba budować, barbarzyńcy.
Wiele się nie nagadałem ale siły zostawiam na później :P

Bobek1971 

xfire: bobek1971mie
Helped: 8 times
Piwa: 85/284
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2011-01-27, 01:00   

Mogę się z decyzją nie zgadzać - ale wiem że dla dobra projektu lepiej podporządkować się Decyzji Admina.
Po doświadczeniach z poprzednich dyplo - taka sytuacja jest najlepsza.
Uważam, że Admin ma zawsze rację. Czy to Bodek czy Richards

Niestety Dyplo jest specyficzne i musimy podporządkować się jego woli by karawana jechała dalej.

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 14/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2011-01-27, 09:31   

A ja nie rozumiem tej kłótni. Wyrównanie jedzenia jest dla mnie uczciwe i nie dlatego że akurat ja nie miałem go wcale tylko z zasady tak uważam. Argumenty za już były wiele razy przedstawione więc nie ma sensu się powtarzać. Argumentów przeciwko nie rozumiem. Jedyny który pamiętam to "ma być losowo", ale każdy kto pograł trochę dłużej w Dyplo zgodzi się że to rozwala grę. Jaka to przyjemność patrzeć na nieuchronny i bliski koniec swojego państewka spowodowany tylko tym że nie mamy jak się bronić bo mamy miasta 2x mniejsze (a więc i produkcja i nauka i moce przerobowe dla ścinki a więc i armia) ?

ScoobyDoo 

xfire: scoobydoopl
Helped: 7 times
Piwa: 84/67
generał dywizji  Złoty zlotowicz - 5 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  I miejsce w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś  III miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana  III miejsce w rankingu FFA 
Posted: 2011-01-27, 09:50   

Leszku rozumiem twoje argumenty, jednak to wszystko było po wystartowaniu serwera.
Blad admina (tak admin tez sie myli, chwala mu za przyznanie sie do tego) ze pozwolił wysartować gre,
a potem zauwzył ze cos jest nie tak z balansem (Akurat Leszku ty on tym pisal).
Takie zachowanie powoduje to, że wiele osób może być dziwnie zdziwionych ze cos takie jest mozliwe,
szczególnie nowych dyplo nomen omen ja.

Kazdy ma swoja racje, pewnie nie dalismy sie przekonać. Grajmy dalej
Życzę adminowi, aby nie miał tak kontrowersyjnych do podjęcia decyzji, a jak rozważył wszystkie za i przeciw, i nie podejmował jej pochopnie (najpierw pytanie czy chcemy potem autorytarna decyzja).
Adminie spiesz sie powoli.

Jeszce odpowiem na mily post larego i dam sobie spokuj (no chyba ze zostane wezwany/wyzwany)

ScoobyDoo 

xfire: scoobydoopl
Piwa: 84/67
generał dywizji  Złoty zlotowicz - 5 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  I miejsce w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś  III miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana  III miejsce w rankingu FFA 
Posted: 2011-01-27, 10:16   

Lary33 wrote:

Wybacz mi kolego , ale gdzie tu widzisz chamską odzywke?! Jakoś zycie nauczyło mie że ten co pierwszy mówi o chamstwie , najczęściej jemu brakuje manier i dobrego wychowania. Juz Brzechwa w swoim wierzyku o tym pisał. Wyrażenie "bujaj sie" jest faktycznie wysokich lotów i pokazuje wysoki poziom kultury . Napisałem "TERAZ" specjalnie z dużych liter abyś , jezeli wogóle , chciał zrezygnować to lepiej wcześniej niż później i tylko tyle. Nie miałem zamairu Cię obrazić. Zawsze mnei śmieszy jak chłopcy z małymi ptaszkami są mocni w słowie pisanym na różnego rodzaju forach a w realu , nigdty by się nie odważył użyć danych słów borura miękknie jak pomyśląo konsekwencjach. To tylko taka dygresja na sam koniec i nie jest skierowana bezpośrednio do Ciebie Scoobi, abys mi tu znowu nie wyskakiwał z jakimiś tekstami

Larry, pluszowy misiu o walecznym sercu z wielkim przyrodzeniem!

Lary33 wrote:

Nie podboaja ci sie te zasady to mozesz eszcze zrezygnowac,. ale TERAZ !!!

Nie wiem jaką kulturę ty prezentujesz, ale trzeba także wziąć pod uwaga nie tylko to co sie mowi/pisze a i jak możesz być zrozumiany.

Powiem ci jak to rozumiem/rozumialem:
Nie pododoba ci sie to pakuj manatki i spie.. szczeniaku.
Dlaczego zapytasz sie?
A no puchatku,
1 nigdzie nie pisałem ze mam/chce zrezygnować,
2 pisanie wielkimi literami oznacza emocje (po calości w posta konluduje ze negatywne)
3 Trzy wykrzykiki na koniec, tez pozytwne nie sa

Lary33 wrote:

Zawsze mnei śmieszy jak chłopcy z małymi ptaszkami są mocni w słowie pisanym na różnego rodzaju forach a w realu , nigdty by się nie odważył użyć danych słów borura miękknie jak pomyśląo konsekwencjach. To tylko taka dygresja na sam koniec i nie jest skierowana bezpośrednio do Ciebie Scoobi, abys mi tu znowu nie wyskakiwał z jakimiś tekstami

Nie jest personalnie do mnie?
To znowu chyba masz inne odczucia, w jednym i tym samym poscie mnie rugasz, pouczasz i probujesz obrazic? Sorry zastanów się

Co do dlugości to nie wiem jakiego mam i bo jak kolegom w majtki nie patrzyłem bo mnie to jakoś
nie interesowało (wolę dziewczyny), skoro ciebie interesuje to ok rozumiem. Moze masz wielkie a jednak masz komplesky skoro o tym mówisz? (psychoanliza Freuda).
Nie mam zwyczaju pokazywać innym osobnikom mojej płci przyrodzenia, ale przyjmuje odmienność

A na koniec (ale nie ostanie), gratuluje błyskotliwej analizy (jesteś psychologiem?).
Po kilku postach masz prawidlowy obraz mojej osoby :padam:

Na koniec chciałbym abyś mi odpowiedział na pytanie, które pominąleś ?
(nie czytasz całości?)

Gdzie jest napisane ze admin moze wszystko?,
ze mam władzę absolutne (BTW absolutna to nie znaczy całkowita, despotyczna taka drobna róznica ) ale znowu po calości wnioskuje ze to miales na mysli.

bombel79 

xfire: bombel79
Helped: 12 times
Piwa: 63/4
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Za adminowanie  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo3  II miejsce w Dyplo - Dyplo2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w rankingu FFA  I miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  II miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy 
Posted: 2011-01-27, 10:20   

ja proponuje zeby wpisac do regulaminu ze:

1. Admin nie popelnia bledow
2. Kazdy z uczestnikow dyplo jest zadowolony z tego co dostal na starcie.

I po problemie :)

Richards 

xfire: richards74
Helped: 13 times
Piwa: 3/2
pułkownik  Srebrny order za specjalne zasługi - Liga, FFA, Dyplo Anonim, Mega Zlot  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  II miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  III miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon 
Posted: 2011-01-27, 15:00   

Bodek wrote:
1. Scooby - nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale jest kilka osób na tym forum którym bardzo zależy żeby ten projekt (Dyplo6) się nie udał.

Komu niby zależy na tym żeby Dyplo6 sie nie udało? Dlaczego ktoś miałby chcieć zepsuć 20 graczom zabawe? bo Bodek jest Adminem? wymyślasz Bodziu, wymyślasz.

A swoją drogą źle zrobiłeś że dodałeś żarełko. Po odpadnięciu Leszka ktoś bedzie miał wypasione 2 miejscówki na początku gry :D ;)

www.civilizowani.pl

Bodek 

xfire: bodek01
Piwa: 97/1
starszy chorąży sztabowy  Brązowy order za specjalne zasługi - Zorganizowanie i prowadzanie Dyplo6  Złoty zlotowicz - 7 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w Dyplo - Dyplo4  I miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Wygrany jeden GOTM - 3 wygrane  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2011-01-27, 15:14   

Richards wrote:
Komu niby zależy na tym żeby Dyplo6 sie nie udało? Dlaczego ktoś miałby chcieć zepsuć 20 graczom zabawe? bo Bodek jest Adminem?

Powiedz to swojemu "civilizowanemu" :rotfl2: koledze

Richards wrote:
A swoją drogą źle zrobiłeś że dodałeś żarełko

A to już dla osób nie uczestniczących w grze nie ma zupełnie znaczenia.
Last edited by Bodek on 2011-01-27, 15:14; edited 1 time in total  

Lary33 

xfire: lary33
Helped: 6 times
Piwa: 34/25
generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2011-01-27, 15:16   

Scobi ciąg dalszy tych samych odważnych tekstów "merytorycznych" na forum. Chciałbym jeżeli się kiedyś spotkamy abyś nazwał mnie pluszowym misiem. Prosze zrób to nazwij mnie tak :hyhy: :[ . Wtedy zobaczysz moją reakcje.

A co do duzych liter to jestem chyab za stary bo nie wiedziałem ze kryją "negatywne emocje" No cóz człowiek całe życie się uczy. Następnym razem napisze małymi ale wytłuszcze :P

Juz raz miałem z Tobą mały zatarg jak graliśmy w civ5 i albo masz zbyt wybuchowy charakter albo abyt duze kompleksy i wszystko bierzesz do siebie- łącznei z tymi ptaszkami :P A co do ptaszkó to sorry ale jestes pewenie jednym z tych co po wf-e szli śmierdzący n a pozostałe lekcje. Ja związku z tym , ze kiedys wyczynowo grałem w kosza i jestem przyzwyczajony do publicznycg pryszniców, troche sie tych fujar na oglądałem :D i nei ma z tym zadnyego problemu , gdyz jestem hetero. Organy płciowe tej samej co ja płci jakos mnie nei kręcą, czyzby Ciebie?! . Nawet jeśli tak to nie jest to moja sprawa, a w dodatku nie jestem homofobem wiec jest ok! Trzymaj się i do zobaczenia na paradzie równości :rotfl2: ...

To był żart Scoobi na koniec nie obrażaj sie tylko

W wiec PEACE and LOVE ... oj sorry znowunegatywne emocje ;) czyli peace and love

Lary33 

generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2011-01-27, 15:17   

Scobi ciąg dalszy tych samych odważnych tekstów "merytorycznych" na forum. Chciałbym jeżeli się kiedyś spotkamy abyś nazwał mnie pluszowym misiem. Prosze zrób to nazwij mnie tak :hyhy: :[ . Wtedy zobaczysz moją reakcje.

A co do duzych liter to jestem chyab za stary bo nie wiedziałem ze kryją "negatywne emocje" No cóz człowiek całe życie się uczy. Następnym razem napisze małymi ale wytłuszcze :P

Juz raz miałem z Tobą mały zatarg jak graliśmy w civ5 i albo masz zbyt wybuchowy charakter albo abyt duze kompleksy i wszystko bierzesz do siebie- łącznei z tymi ptaszkami :P A co do ptaszkó to sorry ale jestes pewenie jednym z tych co po wf-e szli śmierdzący n a pozostałe lekcje. Ja związku z tym , ze kiedys wyczynowo grałem w kosza i jestem przyzwyczajony do publicznycg pryszniców, troche sie tych fujar na oglądałem :D i nei ma z tym zadnyego problemu , gdyz jestem hetero. Organy płciowe tej samej co ja płci jakos mnie nei kręcą, czyzby Ciebie?! . Nawet jeśli tak to nie jest to moja sprawa, a w dodatku nie jestem homofobem wiec jest ok! Trzymaj się i do zobaczenia na paradzie równości :rotfl2: ...

To był żart Scoobi na koniec nie obrażaj sie tylko

W wiec PEACE and LOVE ... oj sorry znowunegatywne emocje ;) czyli peace and love

Centurion 

Helped: 9 times
Piwa: 52/22
generał broni  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac CIV5  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  II miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2011-01-27, 15:17   

Lary33 wrote:
czyli peace and love

to może zostańmy przy LOVEMarines ;)

ponti 

xfire: marchwik
Helped: 9 times
Piwa: 61/68
generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Złoty zlotowicz - 10 zlotów  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1-kapitan 
Posted: 2011-01-27, 15:20   

Żaden nie odpuści :) jak tu nie lubić tego forum? :)

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff

Lary33 

Posted: 2011-01-27, 15:22   

Ponti ja odpuściłem , napisałem wszystko z uśmechem na ustach i nawet ten kreatywny pluszak nei zrobina mnei wrażenia. Fakze ze 115 kg juz waga pokazałą i musze troche zrzucic alle pluszak??? to lekka przesada ;)

A tak na marginesie przeceiz mnei Ponti znasz i wiesz ze ja spokojny człowiek jestem ;)
Last edited by Lary33 on 2011-01-27, 15:23; edited 1 time in total  

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum