Quest "Polowanie na nied德iedzie"
Reply to topic

:
W zwi您ku z faktem i kilku graczy bardzo sobie wzi窸o do serca to polowanie i naprawd ob豉wy id pi瘯ne :padam:
Przypominam 瞠 nie decyduje kolejno嗆 ubicia misia w grze tylko kolejno嗆 wklejenia screena z logami walki tutaj w tym w徠ku.
Kto pierwszy ten lepszy.

:
ja mam tez jednego na celowniku. Tylko mam nadziej ze p鎩dzie w odpowiednim kierunku do mnie a nie w przeciwna.

:
Bodek wrote:

Kto pierwszy ten lepszy.

Dorzu wi璚ej monet do tej nagrody to ubij gada. Jest w zasi璕u 3 maczug na jednej promocji ale 篡cie woja nie warte jest tych 5 srebrnik闚

:
E tam, w samoobronie w豉snej si nie liczy ;)

www.leszekbiega.pl - blog biegowy
:
Bestialstwo. Narazi貫 si tajnemu Stowarzyszeniu Obro鎍闚 Praw Zwierz徠.

Sytuacja jest 鈍ietna ale nie beznadziejna (S. Michalkiewicz)
:
Maxi zamie嗆 jeszcze screena z log闚 combat. Mieli鄉y zobaczy jak tam bestia porani豉 woja.

Ale genralnie 5 golda wygra貫.
Gratulacje

:
zapomnia貫m o screnie, ale rani豉 mocno, woj zosta opatrzony i nakarmiony w najbli窺zym mie軼ie.

:
E tam, co to za polowanie, przeciez tutaj to nied德ied na Maxiego polowa :D

:
No w豉郾ie ! ;)

:
Nied德ied ubity ??
Ubity i to si liczy.

Ale nie wszytskie ob豉wy zako鎍zone zosta造 sukcesem :D
Widz kilka misi闚 lekko pogruchotanych ale za to najedzonych :rotfl2:

Nadal 4 i 3 sztuki z這ta czekaj

:
Maxi ubi mojego misia buuu :kwasny: :zalamany:

:
Bodek wrote:

Widz kilka misi闚 lekko pogruchotanych ale za to najedzonych :rotfl2:

Ciekawe czy 瘸r造 wojak闚 czy te i cywil si trafi? Co kilku miast brakuje do kompletu.

:
Pewnie czekaj z postawieniem 瞠by obj望 co fajnego albo musz si wr鏂i bo kto teren zaj掖 albo nie stawiaj celowo 瞠by zmniejszy koszty, szybciej doj嗆 do egipskich rydwan闚 :oczami: i zajecha kt鏎ego s御iada. Ja nic nie sugeruj drogi Cencie, nic :oczami: ale na miejscu s御iad闚 Egiptu pierwsz przyci皻 przeze jednostk by豚y w堯cznik albo dw鏂h bo jednego dwa rydwany egipskie zaciukaj

:
leszku nie podpowiadaj zle ;)

Reply to topic
Jump to:  

Czas generowania strony : 0.31 s.