www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

gadu gadu o dyplo6
Author Message
cheos 

xfire: cheos01
Helped: 4 times
Piwa: 52/118
starszy chorąży sztabowy  Złoty zlotowicz - 6 zlotów  Złoty sponsor KAC - Główny sponsor KAC  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo6  II miejsce w Dyplo - dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - DyploAnonim  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2011-11-14, 19:52   

No i tutaj wkleję, iż udało się naprawić to co tak opadło po stracie Św. Miasta Korporacyjnego a nawet lekko podnieść :hyhy:

geo

starszy sierżant sztabowy  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś  Przeżycie w Dyplo - dyplo7 
Posted: 2011-11-14, 22:51   Ach - miło się czytało

Muszę się ujawnić - jestem wielkim fanem Dyplo 6. :padam:

Oj dużo się da nauczyć, dużo...
Więc zachęcam do podsumowań zwycięzców.
Postaw piwo autorowi tego posta

cheos 

starszy chorąży sztabowy  Złoty zlotowicz - 6 zlotów  Złoty sponsor KAC - Główny sponsor KAC  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo6  II miejsce w Dyplo - dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - DyploAnonim  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2011-11-14, 23:11   

Sam jestem ciekaw ile błędów popełniłem nawet o tym nie wiedząc. No i ciekawe co i jak planowali inni ;)

Jarku wklejam dla ciebie obecną okolicę stolicy.

cheos 

Posted: 2011-11-14, 23:14   

No i Rudi wspominałeś o niezadowoleniu z wojen, ja miałem około 14-16 na miasto (z sądem i narodowcem-górą).
Teraz dopiero by mi miasta odżyły bo w stolicy 10 niezadowolonych przy 0% na kulturze a wszystkie, możliwe budynki postawione łącznie z katedrami.

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 13/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2011-11-15, 00:04   

Cheos straaaasznie mnie cisnął kulturą. Coś co było zawsze sprzymierzeńcem moich Inkowych Surykatek (+2 :kultura: z kreatywności +2 :kultura: ze spichlerza inkaskiego +2 :kultura: z tańszej biblioteki) a od kiedy Cheos dostał tą korporację Sushi chyba to tak mi wcisnął we mnie kulturę że mi miasta graniczne zagłodził :)
Generalnie naprawdę ładnie Cheos zagrał. Rudi zresztą zagrał też bardzo dobrze chociaż z mojego punktu widzenia te zdrady z jego (jej) strony mi się nie podobały no ale taka już natura rudych - to fałszywe osobniki są ;) ale motywy z przepływaniem przez nagle postawione forty, wylęgarnia komandosów, ataki z wody z zaskoczenia - pierwsza klasa.
No i podziękowania należą się też Bodkowi bez którego by ta gra się nie odbyła (i Domelowi bo też czas poświęcał). Wielkie dzięki za czas i organizację tego bajzlu! Rzeczywiście zakończyło się to Dyplo normalnie - bez zadymy na koniec. Czyżbyśmy po siódmej edycji osiągnęli wreszcie dobry regulamin? A może nam się trochę bardziej w głowach poukładało? Nawet ja się nie obraziłem mimo krótkiego spięcia po drodze :niepewny:
:wstyd:

Lary33 

xfire: lary33
Helped: 6 times
Piwa: 34/23
generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2011-11-15, 00:07   

Poczytąłem troche tajne i włos mi sie zjezył na głowie. Cheos cały cas knułprzeciwko mnie .Dobrze ze militarnei byłem do przodu bo by mnie sojusznik schrupał .

LDeska

marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2011-11-15, 00:09   

Ciekawe z kim knuł bo nie ze mną a więcej graczy do ewentualnego sprzymierzenia się przeciwko tobie Lary to chyba nie było :) Ja powiem szczerze nic nie knułem przeciwko tobie - zresztą widziałeś że miasta były całą prawie grę słabiutko obstawione z twojej strony. Chociaż miałem przeświadczenie że możesz chcieć kiedyś zmienić zdanie... ale liczyłem że tak nie będzie i na szczęście się nie przeliczyłem :]

Lary33 

xfire: lary33
Helped: 6 times
Piwa: 34/23
generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2011-11-15, 00:16   

Knuł z Rudim . Od sierpnai cały czas :D

Rudi2

xfire: rudi22222
Helped: 5 times
Piwa: 182/67
generał dywizji  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Wygrany jeden GOTM - 12 wygranych 
Posted: 2011-11-15, 01:07   

Cholerka, was to tylko na chwilę samych zostawić i Dyplo zepsuliście. Jak to tak? To jutro turki już robić nie będę? Normalnie szok. Coś ty Japończyku .. . upsss Japończyka też już nie ma.
Coś ty Ponti najlepszego narobił? W dobie pływających pod wodą bomb nuklearnych zaciukałeś jakimiś tam grenadierami mojego ostatniego włócznika i świat przestał istnieć.

Gratuluję koalicjantom wytrwałości we wspólnych dążeniach. Jak nigdy chyba dotąd nikt z koalicjantów nie wyskoczył z nożykiem przeciw sojusznikowi :padam:

cheos 

Posted: 2011-11-15, 03:21   

No mi to się scyzoryk dwa razy na Inka otwierał (za błędy + małe zaangażowanie dla nacji) i raz na Koreę jak sama Azteka przejęła.
No ale zęby zacisnąłem dla wspólnego dobra :zdegustowany:

Centurion 

Helped: 9 times
Piwa: 52/22
generał broni  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac CIV5  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  II miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2011-11-15, 07:33   

no to gratulacje dla triumwiratu :padam: ;)

edit:
a przepraszam Triumwiratu i pudelka ;)
Last edited by Centurion on 2011-11-15, 08:40; edited 1 time in total  

LDeska

Posted: 2011-11-15, 15:32   

No zaangażowanie mi na jakiś czas opadło ale to krótko było i potem dzielnie stawałem - w ostatnim ataku na stolicę Rudej jak bym nie wysłał wojska to nie byłoby szans chyba zdobyć bo 50 jednostek było inkaskich!

ponti 

xfire: marchwik
Helped: 9 times
Piwa: 61/68
generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Złoty zlotowicz - 10 zlotów  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1-kapitan 
Posted: 2011-11-15, 15:36   

Ja juz pod koniec to wciskałem end of turn.Niestety opadło mi :) jak juz wiedziałem ze nic wiecej nie ugram.Tak juz mam ze jak nei mam o co walczyc to sam szukam okazji do tego zeby miec o co,tutaj w D6 niestety przy tej sytuacji Japonii nie dalo sie jej znaleźć :) nienawidze grac jako warzywko i wole zawsze śmierć .A koalicjanci głownie Sumeria utrzymywali mnie jednak sztucznie przy życiu ,Cheos to działał jak respirator ...

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff

cheos 

Posted: 2011-11-15, 16:10   

ponti wrote:
Cheos to działał jak respirator ...
;)

VGT 

Piwa: 17/8
starszy plutonowy  Obibok – nie grał od 90 dni  Pluszowy miś - rozegrał mniej niż 10 gier  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś 2 
Posted: 2011-11-15, 16:48   

A tak z ciekawości zapytam. Co się stało przy okazji tego zwrotu akcji z możliwością głosowania o wygranej przez Pałac Apostolski?
Albo mnie ominęły informacje (być może nie doczytałem gdzieś), albo głosowanie nad wygraną nie zostało w ogóle wybrane? Czyli w takim wypadku rozumiem, że koalicja była w stanie przez te kilka tur się wystarczająco przed tym zabezpieczyć?
Last edited by VGT on 2011-11-15, 16:48; edited 1 time in total  

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum