www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

2006-10-19 borys - jaCO?!
Author Message
jaCO?! 

xfire: jaco76
major  Złoty civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pogromca lidera  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2006-10-19, 19:34   2006-10-19 borys - jaCO?!

1. borys
2. jaCO?!

Gra w ktorej zwrotow akcji bylo masa:D
Borys mi odskoczyl w kasie ale to ja mialem pierwszy astro i troszke go zaskoczylem - zgubily mnie dwa ataki na stolice - po wczytaniu sejwa gra byla latwo do wygrania bo mialem ogromna przewage w armii ale.. znowu zapragnalem stolicy w glebi ladu (3 kratki). No i dupa dupa dupa panie pazdzioch. Faktem jest ze gra sie odwrocila na moja korzysc po szczesliwym zdobyciu miasta o liczbie 15... Jak to mowil nasz wspanialy komentator sportowy? Niewykorzystane sytuacje mszcza sie :D
Postaw piwo autorowi tego posta

borys 
BENE VERTAT QUOD AGIS!

xfire: Boryslukasz
kapitan  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - II Puchar KAC 
Posted: 2006-10-19, 19:44   

Nic dodac nic ujac, miasto stracilem mimo solidnej obstawy... znow te cholerne trebusze :kwasny: :kwasny: . Astro mialem puzniej bo poszedlem po drukarstwo, oplacalo sie :) mialem puzniej o 70zlota przewagi +3 kaplanow w miescie czyli razem 85, mimo ze stracilem miasto na 15 wokol ktorego bylo 9miasteczek!!!!!!!!
Puzniej state i szybko sie nadrabialo... A mialem kupe cudow, sam niewiem poco bo tylko 1 naukowiec i reszta kaplani :( pech
No dzieki za gre i jeszcze raz :padam: :padam: co do Twych umiejetnosci walecznych...
Moja technika rozwoju + Twoje wojowania= MISTRZ :D

meca 

xfire: meca10
Helped: 2 times
Otrzymał 1 piw(a)
podpułkownik  Brązowy order za specjalne zasługi  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2006-10-19, 21:12   

borys wrote:
Moja technika rozwoju + Twoje wojowania= MISTRZ

Proponuję gierkę teamową w weekend, która zweryfikuje to i owo :D

jaCO?! 

xfire: jaco76
major  Złoty civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pogromca lidera  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2006-10-20, 00:04   

BOrysiu - jak Cie lubie tak cie musze opier.... pip. Ta gra bylem rewanzem do gry jaka przegrales. Nie chciales jej opisac bo mowiles ze opiszesz po tej grze - co juz jest bzdura ale co tam. Tyle ze ostatnio juz musialem sie przypominac "bo ci sie zapomnialo". Teraz odpowiedziales na mojego posta i zwinales pupe z xfire - nie zglaszajac znowu tamtej gry... Nie rozumiem takiego postepowania jak przegrywasz zglaszaj - chyba ze liczysz na to ze ktos zapomni a jak nie zapomina to sie glupio tlumaczysz.. Pisze ci to tu co by to trafilo ci do sluchu. KONIEC PRZEKAZU

borys 
BENE VERTAT QUOD AGIS!

kapitan  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - II Puchar KAC 
Posted: 2006-10-20, 10:39   

Niemialem czasu wybacz :wstyd:

Cola 
WTF?

xfire: cola0760
Helped: 10 times
Piwa: 4/43
generał dywizji  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2006-10-21, 20:08   

Borys lubi zgłaszać po rewanżu bo jest pewny ze wygra i wtedy w opisie napisze, że to był przypadek bo nastepna juz wygrał ;)

borys 
BENE VERTAT QUOD AGIS!

Posted: 2006-10-22, 10:57   

hihi no cos w tym jest, ale w tedy naprawde niemialem czasu...

Beny 

xfire: fcbeny
Helped: 50 times
Piwa: 65/13
generał dywizji  Złoty order za specjalne zasługi - system Dyplo, PBEM, FFA, losujący, civilopedia  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Złoty gracz w demokrację - GwD1-admin  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2006-10-22, 11:46   

Cola wrote:
Borys lubi zgłaszać po rewanżu bo jest pewny ze wygra i wtedy w opisie napisze, że to był przypadek bo nastepna juz wygrał

Tak pozatym same plusy, np.: przeciwnik nie ma punktów za Borysa, więc Borys dostaje mniej za wygraną :D

Cola 
WTF?

generał dywizji  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2006-10-22, 13:47   

nie bój Beny... Borys takie rzeczy napewno liczy i jakby tylko wychodziło to co napisałeś to by zgłosił :)

borys 
BENE VERTAT QUOD AGIS!

Posted: 2006-10-22, 19:14   

hehe az tak mi nie zalezy na tych punktach, ale powiem tak (pewnie bedzie pare osob urazonych) wygram prawie z kazdym jesli tylko chce i mam kartke pod reka :) co jest strasznie meczace i mala przyjemnosci z gry...

Peter 

xfire: peterek
Helped: 12 times
Piwa: 42/12
generał dywizji  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 13 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo1  I miejsce w Dyplo - Dyplo2  I miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - Dyplo3  III miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC  Złoty gracz w demokrację - GwD2-kapitan 
Posted: 2006-10-22, 19:23   

Jasne Borys, jasne... ja nawet wiem ze Ty grasz przewaznie na 10% gora 25% swoich mozliwosci poniewaz masz litosciwe serce i nie chcesz nas tu zdolowac :P

Nie dosc ze skromny, mily i uprzejmy to i jeszcze uczynny i litosciwy :rotfl:

Beny 

xfire: fcbeny
Helped: 50 times
Piwa: 65/13
generał dywizji  Złoty order za specjalne zasługi - system Dyplo, PBEM, FFA, losujący, civilopedia  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Złoty gracz w demokrację - GwD1-admin  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2006-10-22, 19:50   

Ja nigdy nie gram z kartką pod ręką. Nikt nie docenia potęgi mojej litości :rotfl:

borys 
BENE VERTAT QUOD AGIS!

Posted: 2006-10-23, 14:41   

No Peter chyba przesadziles.... :(
Na poparcie swojej tezy mam argument: wygralem z kazdym z "gornej pulki"

Peter 

xfire: peterek
Helped: 12 times
Piwa: 42/12
generał dywizji  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 13 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo1  I miejsce w Dyplo - Dyplo2  I miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - Dyplo3  III miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC  Złoty gracz w demokrację - GwD2-kapitan 
Posted: 2006-10-23, 16:06   

borys wrote:
Na poparcie swojej tezy mam argument: wygralem z kazdym z "gornej pulki"

Hm no to jest argument - ja juz od dawna przyjalem taktyke grania z tymi co sa nizej niz ja w rankingu i czasem z nimi wtapiam wiec wniosek wiadomy :P

A moze to tak jak mawiali nauczyciele do mnie czasem stawiajac lepsza ocene, ze raz do roku to i slepej kurze ziarno sie trafi :P

No ale dobra - juz Cie BOrys nie draznie bo jeszcze gdzie zaczniesz grac na 33% i dopiero pogromy beda :P

Wole CIe jednak jako litosciwego alb Dlugi Łuk - tak jak w ostatniej zespolowej przeciwko rosjanom :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Cola 
WTF?

Posted: 2006-10-23, 16:48   

Pamietaj Borys że wielkim się jest nie dlatego, ze sie tak o sobie mówi tylko jesli za takiego uznaja Cię pozostali :)

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum