www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jeste nowy? Kliknij tutaj!    Zgo gr Civ6     Zgos gr Civ5    Zgo gr Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMWISZ SI NA GR    Na ircu jest users osb. Zaaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Prosze o wypowiedzenie zdan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Author Message
borys 
BENE VERTAT QUOD AGIS!

xfire: Boryslukasz
kapitan  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Obibok – nie gra od 90 dni  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - II Puchar KAC 
Posted: 2006-11-23, 17:46   Prosze o wypowiedzenie zdan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gralem z marba pojedynek miast, wyscig kosmiczny...
Przed gra pytam sie czy mozna cuda, on nie ok
Puzniej czy mozna atakowac nie, powtazam pytanie czy napewno w zaden sposob, on mowi ze tak, wiec ok
Gra na ,,poczatku konca,, a tu bach rozwala mi kopalnie, szpiegiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gdzie znajdowal sie uran, chyba, w kazdym razie to co daje +100 do projektow
Odbudowa az 3tury a to strata okolo 230mlotkow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Prosze o skomentowanie tego...
Postaw piwo autorowi tego posta

marba 

xfire: marba1
Helped: 2 times
porucznik  Brzowy zlotowicz - 2 zloty  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Obibok – nie gra od 90 dni 
Posted: 2006-11-23, 17:46   PRZEGRYWAJACY UCIEKA !!!!!!!!!!

Graem sobie z borysem na konty od statku zawsze pokj. Wygywalem wybudowalem 5 czesci statku a on 0. Potem wybudowalem szpiega i poslalem go do borysa. Gdy odciem mu aluminium to uciek z gry !!!!!. Zaczo cos mowic o wojnie :hyhy: :hyhy: . Ze niby go zatakowalem niby jak jak w opcjach zawsze pokoj . I zwia nie wiem przeciez sabotaz to nie wojna. A po zatym skoro mozna niszczyc jak jest opcja zawsze pokoj to jaki w tym blad. To tak jak bym wybudowal statek a on mowi ze nie mam astronauty

Poczyem Twj topic z tym, gdy dotycz tego samego tematu.
/meca

marba 

porucznik  Brzowy zlotowicz - 2 zloty  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Obibok – nie gra od 90 dni 
Posted: 2006-11-23, 17:51   

ja sie juz wypowiadaem i zadam zgloszenia gry. I nie mowilem ze nie ma wojny tylko ze zawsze pokoj. A o szpigu nic nie mowilem.

borys 
BENE VERTAT QUOD AGIS!

kapitan  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Obibok – nie gra od 90 dni  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - II Puchar KAC 
Posted: 2006-11-23, 17:51   

ZART albo kpina, sam juz niewiem
Tego po tobie bym sie niespodziewal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Beny 

xfire: fcbeny
Helped: 50 times
Piwa: 65/13
genera dywizji  Zoty order za specjalne zasugi - system Dyplo, PBEM, FFA, losujcy, civilopedia  Brzowy zlotowicz - 2 zloty  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo Mi 2  Przeycie w Dyplo - Dyplo4  Zoty gracz w demokracj - GwD1-admin  Zoty gracz w demokracj - GwD2 
Posted: 2006-11-23, 17:54   

Jeli mielicie wczon opcj "zawsze pokj" to wedug mnie jednoznacznie umowa, e "nie atakujemy" dotyczy te lub przede wszystkim szpiegw.
Jeli nie byo tej opcji to mona ju spekulowa.

Ja jak graem ostatnio z jaCO?! OCC to mielimy konty poczone, wic moglimy do siebie normalnie "z buta" chodzi, ale umwilimy si, e nie przechodzimy za poow. jaCO?! zapyta o szpiegw i powiedzia, ze jest to nie do zauwaenia, ale odparem, e skoro sie umawiamy to nie robimy adnych numerw :)

Aha, jak gralicie konty, to eby mg do Ciebie przyj szpiegiem to musiaby najpierw przepyn, a co za tym idzie, musiaby mie stolic nad wod.

marba 

Posted: 2006-11-23, 17:58   

hehe mimo tego ze opcja zawsz pokoj wlaczona jest to nie wiedze problemu skoro mozna to dlaczego mialbym tego nie robic

marba 

Posted: 2006-11-23, 18:03   

to byly 2 konty on sie pyatal czy jest wojna a ja na to ze jest wlaczona opcjia zawsze wojna a skoro tworcy gry uwazaja ze szpieg nie powoduje wojny to dlaczego ma tak byc. Skoro mozna detonowac mimo tego ze zawsze wojna to dlaczego nie ja na szpiega stracielem 8 tur a on czesci jechal.

borys 
BENE VERTAT QUOD AGIS!

Posted: 2006-11-23, 18:11   

2razy sie pytalem, czy napewno zero atakow i 2razy odpowiedziales tak zero atakow, chyba niezaprzeczysz?????

marba 

Posted: 2006-11-23, 18:14   

ja powiedzilam 2 razy ze zawsze pokoj i tak byla ta opcjia byla wlaczona a i tak bym wygral przewaga 135 do 80 produkcji i 3 czesc po 1200. Miales 0 %.

borys 
BENE VERTAT QUOD AGIS!

Posted: 2006-11-23, 18:19   

o matko mialem 105 produkcji i 3inzynierow zdjetych!!!!!!!!!!!!!!!!
Po 2 mialem przewage w techach o 2 lub 3 co do statku, wiec bym se smialo nadrobil.
Zaczynalem ostatni tech lecic do statku, i bym przerobil miasteczka na warsztaty, bo mialem tylko 3!!!!!!!
Ja mialem 25poziom miasta a TY 15 wiec na Boga w 1ture bym se nadrobil!!!!!!!!!!!!!!
przy warsztatch:
za sama nadwyzke poziomow: 25-15=10 10x3 x 50%za stolice (4daje warsztat-1bo mialo pole wczesniej za miasteczko)=45 45x200% ( za budynki i surowiec)=135!!!!!!! samej nadwyzki
Last edited by borys on 2006-11-23, 18:35; edited 1 time in total  

meca 

xfire: meca10
Otrzyma 1 piw(a)
podpukownik  Brzowy order za specjalne zasugi  Obibok – nie gra od 90 dni 
Posted: 2006-11-23, 18:30   

Miaem sam podobn sytuacj, gdy kiedy gralimy z Col. On zrobi to samo co Marba, ale zachowa si honorowo i przesta mi niszczyc usprawnienia jak go o to poprosiem (inna sprawa, e do koca gry siedzia w moim miecie :D ). Wcale nie dziwi si Borysowi, e wyszed z gry. Marba doskonale przedstawi na swoim przykadzie chc zwyciztwa za kad cen, gdzie nie liczy si zabawa i koleeskie stosunki, a zwyka chc nabicia punktw do rankingu*.

* To moja subiektywna opinia, wic prosz bez zbdnych uniesie :) Jeli byo inaczej to napisz nam, czemu nie zaprzestae sabotowania.

marba 

Posted: 2006-11-23, 18:43   

meca wrote:

* To moja subiektywna opinia, wic prosz bez zbdnych uniesie :) Jeli byo inaczej to napisz nam, czemu nie zaprzestae sabotowania.

Dlaczego? bo odrazu ucke jak powiedzi ze to wojna ja mo zaproponowalem ze wczytamy sava ale on nie chcial tego sluchac wie ze przegra ma o 50 produkcje na ture i 3600 produkcji w plecy z statekiem (na okolo rzaem 10000).

ponti 

xfire: marchwik
Helped: 9 times
Piwa: 61/68
genera broni  Zoty order za specjalne zasugi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Zoty zlotowicz - 10 zlotw  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  Przeycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Zoty gracz w demokracj - GwD1-kapitan 
Posted: 2006-11-23, 18:44   

I jeden i drugi maja racje...

Marba bo rzeczywiscie nie wywouje to wojny wiec jest zgodne z "zawsze pokj"

Borys ma racje bo jednak umowa to umowa Kac-a uwazam za klub dentelmanw wiec zagranie jest nie fair skoro przeciwnik go nie mia a OCC rozumiem jako sprawdzian swoich umiejtnosci w maksowaniu miast.Usprawnienia sa kluczowe w takiej grze szpiedzy wiec powinni suzyc do podgladania a nie czynnego niszczenia przeciwnikowi produkcji i kasy

DOPISEK PO POSCIE MARBY....

jezeli proponowales odczytanie save powinniscie gre dokoczyc na zasadach bez niszczenia usprawnie

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff

borys 
BENE VERTAT QUOD AGIS!

Posted: 2006-11-23, 18:47   

Wklej prosze wykres demografi do jasnej (ostatniej)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A zaproponowales save dopieru potym jak wszyscy mowia ze to byl atak!!!!!
A nie odrazu po moim wyjsciu, po moim wyjsciu to beszczelnie upomniales sie posta, co za ludzie

meca 

xfire: meca10
Otrzyma 1 piw(a)
podpukownik  Brzowy order za specjalne zasugi  Obibok – nie gra od 90 dni 
Posted: 2006-11-23, 18:52   

marba wrote:
Dlaczego? bo odrazu ucke jak powiedzi ze to wojna ja mo zaproponowalem ze wczytamy sava ale on nie chcial tego sluchac wie ze przegra ma o 50 produkcje na ture i 3600 produkcji w plecy z statekiem (na okolo rzaem 10000).

Cofam moj subiektywn opini :oczami:

borys wrote:
A zaproponowales save dopieru potym jak wszyscy mowia ze to byl atak!!!!!
A nie odrazu po moim wyjsciu, po moim wyjsciu to beszczelnie upomniales sie posta, co za ludzie

W tym momencie cakowicie wycofuj si z dyskusji :orany:

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to: