www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

2006-12-14 Modrzew + marba - martinpol + borys
Author Message
borys 
BENE VERTAT QUOD AGIS!

xfire: Boryslukasz
kapitan  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - II Puchar KAC 
Posted: 2006-12-15, 16:55   

no Meca co Ty nato??? Marin dajmy spokuj i tak mamy wygrana :)
Ja prosze Meca o dokonczenie, a to co napisal Martin wes se do serca, o ile CI zalezy na honorze...
Postaw piwo autorowi tego posta

Beny 

xfire: fcbeny
Helped: 50 times
Piwa: 65/13
generał dywizji  Złoty order za specjalne zasługi - system Dyplo, PBEM, FFA, losujący, civilopedia  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Złoty gracz w demokrację - GwD1-admin  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2006-12-15, 17:13   

A już był taki spór, o to czy zgłaszać po złamaniu umowy. Wniosek był taki: Umowy są sprawą wewnętrzną miedzy graczami i to, że ktoś złamie umowę nie powoduje automatycznie przegrania.

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 20/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2006-12-15, 19:06   

Ale dlaczego nie powoduje? To jakiś żart - przecież zasady gry to nie tylko to co się da ustawić w opcjach. Ja się nie zgadzam z takim podejściem. Jak by ktoś mnie najechał wojskiem na galerach przy umowie galeonowej to by spokojnie wygrał ale na pewno bym czegoś takiego nie zgłosił.

Peter 

xfire: peterek
Helped: 12 times
Piwa: 43/13
generał dywizji  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 13 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo1  I miejsce w Dyplo - Dyplo2  I miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - Dyplo3  III miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC  Złoty gracz w demokrację - GwD2-kapitan 
Posted: 2006-12-15, 20:05   

To nie zart.
Nie ma jak udowodnic czy umowa zostala zawarta, ani na jakich zasadach.
Byl juz ten problem, zabawy w komisje i wyszlo ze takie umowy sa wewnetrzna sprawa graczy, tak samo jak wielkosc czy rodzaj mapy.
Do rankingu gre zglasza ten co przegral i tyle... a jak ktos taka umowe zlamie to zawsze mozna to opisac na forum i z takim delikwentem zawieranie umow w przyszlosci to juz inna historia..... jesli ktokolwiek bedzie chcial zawierac...

LDeska

marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2006-12-15, 21:06   

Ja nie zmieniam zdania - w takiej sytuacji, gdyby ktoś złamał umowę i dzięki temu wygrał to nie zgłosiłbym gry. Wszystko tutaj jest wewnętrzną sprawą graczy, nawet to że gra się odbyła. Przecież zapis gry nie jest żadnym dowodem - mogę takich sto zrobić że niby z Peterem wygrałem :) i tak i tak liczy się słowo gracza, więc nie widzę powodu dlaczego umowy są nieważne z punktu widzenia rankingu...

Cola 
WTF?

xfire: cola0760
Helped: 10 times
Piwa: 4/43
generał dywizji  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2006-12-15, 21:48   

Leszek... najpier ustal czym jest umowa galeonowa... o nic więcej nie proszę

meca 

xfire: meca10
Helped: 2 times
Otrzymał 1 piw(a)
podpułkownik  Brązowy order za specjalne zasługi  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2006-12-15, 22:25   

borys wrote:
no Meca co Ty nato??? Marin dajmy spokuj i tak mamy wygrana Wesoly
Ja prosze Meca o dokonczenie, a to co napisal Martin wes se do serca, o ile CI zalezy na honorze...

:rotfl: Borys opamiętaj się, bo przez Ciebie dostaję skurczów brzucha!! :rotfl:

LDeska wrote:
No Meca - od tego jest forum żeby się wypowiadać.

Jasne, tylko w odpowiednim miejscu :) Zobacz jaki jest temat tego topiku, a o czym my tutaj rozmawiamy. Wchodzi sobie jakiś delikwent żeby poczytac o grze, a tu taki bajzel. Do tego dyskusja na ten temat powtarzałaby się w przyszłości w innych wątkach, bo nikt nie wiedziałby o tym. I tak w kółko. Ten sam temat w kilku miejscach. Dlatego cieszę się, że założyłeś osobny topic na ten temat. Tam możemy dyskutowac do woli :)

borys 
BENE VERTAT QUOD AGIS!

xfire: Boryslukasz
kapitan  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - II Puchar KAC 
Posted: 2006-12-16, 11:04   

niebylo CIe kochany o 22 a czekalem czekalem czekalem...

meca 

xfire: meca10
Helped: 2 times
Otrzymał 1 piw(a)
podpułkownik  Brązowy order za specjalne zasługi  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2006-12-16, 12:34   

Czy my się umawialiśmy? A może znów coś do mnie pisałeś a ja o tym nie wiem? I nie pisz do mnie kochany. Tak to możesz się zwracac do swoich chłoptasiów!

LDeska

Posted: 2006-12-16, 13:48   

No i Borysku z tego powodu wczoraj przerwałeś grę?? No załamujesz mnie... a ja potem przez dwie godziny siedziałem i oglądałem film bo nie było chętnych do gry :( dopiero się bliźniaki odezwały jak już musiałem wychodzić zaraz z domu :(

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum