www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

2007-03-10 Richards - waldeson
Author Message
waldeson 

xfire: waldeson
chorąży sztabowy  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2007-03-10, 02:12   2007-03-10 Richards - waldeson

1. Richards
2. waldeson

Ja Elizabet, Richards Viktoria. Piękna długa wyrównana gra. Co tu pisać ? Zaatakowałem z nelsona dość szybko. Richard był po części gotowy, mogłem zrobić większy desant. Zacząłem panować na morzu i mimo, że trwało to długo, mimo, że miałem pierwszy chemię - Richards mi to morze odebrał. :zawstydzony: Był taki moment, pod moim brzegiem kiedy Richards pokonał chyba 3, lub 4 fregatami moje 3. W zasadzie nie powinno się to zdażyć, a jednak. Panowania na morzu nie oddał. Utrzymywałem znaczną przewagę w złocie, jednak kont był cały do opłynięcia, trudno się takowe coś broni, a Rychu atakował roztropniej niż ja. Zabrakło 3 tury do karabinów, i kończył się robić ironclad. Rychu zaatakował w ostatniej chwili, jeszcze 3 tury i bym poprzezbrajał bo kasy miałem dużo. Zasłużona wygrana przeciwnika, pięknie odebrał mi morze. Zaatakował w idealnym momencie. Ja gamoń na drugi raz narobię więcej fregat.
Choć Ci chyba Rychu stracha napędziłem na początku co ?
Dzięki, do następnej potyczki.
ps
Randem jak to czytasz to może byś tak zgłosił naszą ostatnią grę, chyba nie zamierzasz jej dokańczać ???
psps
Czy wy też musicie logować się 2 razy. Coś nie gra w tym nowym forum. Loguję się raz - strona się ładuje i nic. Muszę logować się drugi raz.

Beny 

xfire: fcbeny
Helped: 50 times
Piwa: 65/13
generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - system Dyplo, PBEM, FFA, losujący, civilopedia  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Złoty gracz w demokrację - GwD1-admin  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2007-03-10, 13:24   

Gratki Rychu.
On wie, jak sie bronić przed Nelsonem ;)

Bobek1971 

xfire: bobek1971mie
Helped: 8 times
Piwa: 79/231
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2007-03-10, 14:03   

wezme Richarda w obroty..tak nie może byc ;) jedna gra na nelsona druga normalna:-)
Postaw piwo autorowi tego posta

Richards 

xfire: richards74
Helped: 13 times
Piwa: 3/2
generał brygady  Srebrny order za specjalne zasługi - Liga, FFA, Dyplo Anonim, Mega Zlot  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  II miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  III miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon 
Posted: 2007-03-10, 14:04   

To było straszne. Naukowiec za naukowcem... :przestraszony: Pierwszy raz ktoś mnie odwiedził w 400 AD. Musiałem olać Astro i pędzić po Chemię (dobrze zrobiłem?). Odkryłem chyba w ostatniej chwili.
Straciłem jedno miasto, inne były w miarę obstawione, więc Waldi nie atakował. Zdążyłem odkryć Astro i Stal, a tu... Waldi przeszedł na Emancypację. Gdzieś na forum przeczytałem, że najlepsze rozwiązanie to Dramat... chyba mój ostatni wynalazek. Potem tylko kasa teatry i wojo.
Udało mi się zdobyć trzy miasta i Waldi poddał.

Pierwszy raz wyszedłem z takiej opresji. Po pierwszych moich grach na kontach myślałem, że wynalezienie Astro dużo wcześniej daje ogromną przewagę i nie da się przed tym obronić. Całe szczęście, że się myliłem :)

Dzięki za grę.

edit:
Bobek1971 wrote:
wezme Richarda w obroty..tak nie może byc ;) jedna gra na nelsona druga normalna:-)

Bobuś, poczekaj proszę :padam: . Wiem, że jesteś wkurzony za tę przegraną. Ja nie chciałem, tak jakoś wyszło ;) . Daj się nacieszyć tymi paroma zwycięstwami, później mi dokopiesz. :oczami:

www.civilizowani.pl
Last edited by Richards on 2007-03-10, 14:11; edited 1 time in total  

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 12/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2007-03-10, 15:07   

Gratki Rychu :) ja też się piszę na gierkę :oczami:

Bobek1971 

xfire: bobek1971mie
Helped: 8 times
Piwa: 79/231
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2007-03-10, 15:15   

Waldi na ilu miastach jechałeś do czasu astro?

Richards 

xfire: richards74
Helped: 13 times
Piwa: 3/2
generał brygady  Srebrny order za specjalne zasługi - Liga, FFA, Dyplo Anonim, Mega Zlot  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  II miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  III miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon 
Posted: 2007-03-10, 15:17   

cholera...(można przeklinać trochę? :zawstydzony: ) chyba sobie urlop wezwę od civki ;) coraz większy bacik się na mnie kręci ;)

www.civilizowani.pl

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum