www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download
 
 Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic


Sporne sytuacje podczas nieobecności Admina - omówienie
Author Message
Bodek xfire: bodek01
Helped: 7 times
Age: 42
Joined: 10 Oct 2006
Posts: 4963
Piwa: 97/1
Location: Łódź
starszy chorąży sztabowy  Brązowy order za specjalne zasługi - Zorganizowanie i prowadzanie Dyplo6  Złoty zlotowicz - 7 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w Dyplo - Dyplo4  I miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Wygrany jeden GOTM - 3 wygrane  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2011-07-04, 13:11   Sporne sytuacje podczas nieobecności Admina - omówienie

Troszkę się tego Wam zebrało więc postaram się tutaj odpowiedzieć.
Nie będzie za dużo wycieczek osobistych (no może troszkę) ale raczej o sytuacjach nie o ludziach.

Na początek takie jedno wyjaśnienie o Podwójym Ruchu.
Jak się można domyślać po Dyplo5 jestem dość wyczulony na takie akcje więc już teraz tak opornie prosto z mostu:
Podwójny ruch na wojnie jest wypaczeniem idei gry turowej.
To tak jakby w szachach ktoś mógł się ruszyć dwa razy pod rząd figurą, wejść zbić figurę przeciwnika pomimo tego że jest chroniona i wycofać sie zanim ten drugi się ruszy - wypaczenie.....
Nie powinien wogóle wystąpić w grach Dyplo, jednak życie pokazuje że nie zawsze każdy zdoła zrobić swoją turę o czasie więc czasami podwójne się zdażają. O ile jednak konsekwencją takiego ruchu jest to że komuś przepadnei turka albo nie ustawi produkcji w miastach albo straci z zaskoczenie kilka worków albo pare jendostek to ja nie zgłaszam zastrzeżeń.
Niech ma nauczkę żeby na przyszłość pilnować kolejności.
Ale jeśli w wyniku podwójnego ruchu, nawet "legalnego" czyli po 21 nastąpi rozstrzygnięcie losów wojny, przełamanie frontu a ktoś tam straci całą armię po ataku podwójnym to ja i tak
TAKĄ TURĘ COFNĘ
nawet jak nie będzie winy umyślnej i żadnej kary dla nikogo.
Po prostu Dyplo to zabawa na ponad pół roku i nie może się rozstrzygać w wyniku tego że gracz w prawdziwym życiu nie miał dostępu do netu w danym dniu albo coś mu wypadło i wiele miesięcy gry w ***** przepada bo przeciwnicy się zaczaili i wyczekali podwójny...

To tak tutułem wyjaśnienia Dyplo ma się rozstrzygnąć w grze a nie w wyniku tego że ktoś w realnym świecie nie mógł zrobić tury albo ktoś go tam przetrzymał.

Ciąg dalszy za chwilkę jak powklejam niektóre Wasze wypowiedzi
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Bodek xfire: bodek01
Helped: 7 times
Age: 42
Joined: 10 Oct 2006
Posts: 4963
Piwa: 97/1
Location: Łódź
starszy chorąży sztabowy  Brązowy order za specjalne zasługi - Zorganizowanie i prowadzanie Dyplo6  Złoty zlotowicz - 7 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w Dyplo - Dyplo4  I miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Wygrany jeden GOTM - 3 wygrane  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2011-07-04, 15:18   

Pojawiło się 5 większych spornych problemów:

1. Leszek wszedł do gry równocześnie z Rudim a mieli wojnę i wyszła symultana.
2. Cheos wraz z Leszkiem zaatakowali Hechtera wykonując podwójny ruch.
Hechter podobno celowo opóźniał turę i uniemożliwił normalne zaatakowanie we właściwej kolejności.
3. Cheos zaatakował selektywnie tylko jednostki Hechtera pomimo tego że stali tam też strzelcy Rudiego.
4. Cheos wymyślił plan jak mozna manipulując kolejnością wejść uniemożliwić wypowiedzenie wojny.
5. Rudi obmyślił jak można wykorzystać to wejście Leszka i zrobić legalny podwójny.

Odpowiadam po kolei:

Ad 1.
Leszku nie miałeś obowiązku czekać na Rudiego. Mogłeś się wbijać po 21 i robić swoją turę, szczególnie że na froncie była stagnacja i nic się nie działo. Rudi straciłby najwyżej jakiegoś worka albo nie zdaftowałby miast. I dobrze nic wielkiego by się nie stało.
Tak się akurat złożyło że oboje nie mogliście czekać tego dnia dłużej na siebie.
Ale jeśli już poczekałeś i Rudi zaczął robić turę swoją to nie wolno się wbijać w trakcie na symultanę. Nie wolno i koniec. To totalnie psuje ideę gry turowej. Wykonanie tury w czasie ok 40 minut nie jest dla mnie jakimś szokiem gdyż tyle to trwa przy dużych państwach pod koniec gry.
Przypominam też że ten kto się rusza drugi ma czas od 21 do 9 rano. Nie musi swojej tury robić natychmiast o 21.01 jest dużo czasu a w większości przypadków nawet więcej bo często ten pierwszy nie czeka z ruchem do 21 i wychodzi że na turę ten drugi ma znacznie więcej czasu.

Ad 2.
Tu jest sprawa prosta Cheos i Leszek walneli podwójny i KONIEC.
Nie mieli prawa się wbijać przed Hechtera i mogłoby się to skończyć BANEM na następne Dyplo dla Cheosa za recydywę. Kolejne Dyplo i znowu podwójny na wojnie.
Panowie nie ma znaczenia że nie ruszaliście sie wojskiem na froncie. Był ruch Hechtera i miał do niego prawo. Żadne tłumaczenie że tylko zła kolejność wejść bo ruchu nie było.
Nikt nie ma zamiaru tego sprawdzać, czy na pewno nie doszedł choć jeden konik, a może on był decydujący itd....
Chcesz atakować, jesteś agresorem, to masz psi obowiązek przypilnować żeby w turze ataku nie zrobić podwójnego ruchu.
W zachowaniu Hechtera nie widzę żadnej złośliwości ani celowego przeciągania tury.
ON NIE MIAŁ Z NIKIM WOJNY.
Nie miał obowiązku robić tury do 21, skąd miał wiedzieć że akurat dzisiaj chcecie go zaatakować ?? Sami piszecie że Wasze wojsko tam stało od paru już tur.
To agresor ma obowiązek przypilnować kolejności a nie zaatakowany ma się domyślać czy dziś mnie czasem ktoś nia zaatakuje czy może jutro.

Ad 3.
Rudi2 wrote:
- dodam jeszcze, że Hech miał właśnie przeformować wojsko w mieście frontowym i to dalej stojące (poczytacie o tym na tajnych kiedyś)
- a do Hecha, Cheos nie wypowiedział mi wojny bo mógł pierwszy selektywnie wybijać twoje jednostki swoimi szwoleżerami omijając moich strzelców w mieście, niestety daliśmy mu taką możliwość regulaminową nie robiąc paktu oficjalnego :(

Zaatakował selektywnie i miał prawo. Nigdzie nie było deklaracji że Rudi chce bronić Chin. Jakby chciał to by podpisał stosowny pakt jawny. Domyślnie zawsze takie spory rozstrzygam na NIE. Jeśli strony chcą to mają obowiązek same dopilnować aby jasny i czytelny dla wszystkich pakt jawny był. Nie dopilnowały - ich sprawa.

Ad 4.
cheos wrote:
Tak ale ja mogłem wejść w każdej chwili przed nim :P

A ciekaw jestem co byś zrobił jakbym po załadowaniu również ruszył się pierwszy ?
Nie atakował i poczekał do jutra a jutro po przeładowaniu wszedł również pierwszy i zaatakował ?
Miałbym w stacku kilka jednostek Leszka i nie mógłbyś mi wojny wypowiedzieć wg regulaminu bo nie możesz być jednocześnie przed i po Leszku.
Czyli walczyłbym sam z Chinami a Ty byś mógł popatrzeć. :P

Edit:
Wiem, wiem, Bodek by wszedł i rozwiązał problem rozwiązując "niepotrzebne jednostki" Inki lub/i moje :zawstydzony:

cheos wrote:
Może już przedłużmy czas tur do 48 godzin ?
Strasznie irytujące jest jak można manipulować czasem wchodzenia.
Ja wystarczy, że będę wchodził zaraz po przeładowaniu. Wstawię po jednej jednostce do miast granicznych Leszka, on wstawi do moich i nikt nie będzie się mógł do konfliktu dołaczyć bo Sumeria ma pakt z Inkami.
I tylko moja dobra wola bedzie, że turę zrobię później ale może mi przez jakiś czas pasować akurat z rana po przeliczeniu.

Pomysł Cheosa jak uzyskać nietykalność zasłaniając się kolejnością wejść.
Ehhhhh
Ogólnie jest was 6 , bloki są raczej jasne i jeszcze kombinujecie jak tu wykorzystać regulamin ??
Nie musi być taka sama kolejność w turze ataku jak w poprzedniej, ważne żeby nie było podwójnego. Czyli jeśli zrobisz Cheos turę na przeładowaniu tuż przed końcem i następnie jako pierwszy to nadal może Ciebie ktoś normalnie zaatakować. Po Tobie
On nie zrobi podwójnego bo będzie kolejność wejść:
Agresor - Cheos
Cheos - Agresor
Natomiast oczywiście teoretycznie jest możliwość obmyślać takie układy na wojnych żeby utrudniać wypowiadanie wojny zasłaniając się regulaminem. Jednakże wtedy Twój wpis o rozwiązywaniu zbędnych jednostek przez Admina może się stać prawdą. :oczami:

Ad 5.
Rudi2 wrote:
Bodek wrote:
gdyby nie to ze nie mam czasu a Rudi nie wnosi zastrzezen to bylaby kara i to bolesna.Gdybym miał coś z tego co sugeruje Leszek to sam mógłbym wyznaczyć karę i to o wiele bardziej bolesną. Wszak Leszek tym wejściem dał mi łatwą możliwość na spalenie/zajęcie jego trzech bardzo ważnych miast w tym Wielki Mur i ponownie Święte.
Wiedziałem wczoraj, że był w grze i wyszedł. Mogłem wejść na jego teren 60 konnymi a dziś zrównać olbrzymi obszar z ziemią nim jego wojska podniosłyby buty.


No i Twoje szczęscie Rudi że tak nie zrobiłeś bo to już by ewidentnie podpadło pod celowy specjalny podwójny ruch.
Najłagodniejszą karą jakąbyś dostał za coś takiego byłoby cofnięcie tury to tego ataku i rozwiązaniu wszystkich jednostek które takim podwójnym zaatakowały.
A następnie puszczeniu gry dalej. :hyhy:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Rudi2


xfire: rudi22222
Helped: 6 times
Age: 97
Joined: 23 Mar 2007
Posts: 7605
Piwa: 204/69
Location: z Gotham City
generał dywizji  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Wygrany jeden GOTM - 12 wygranych 
Posted: 2011-07-04, 19:54   

Bodek wrote:

No i Twoje szczęscie Rudi że tak nie zrobiłeś bo to już by ewidentnie podpadło pod celowy specjalny podwójny ruch.


Nie bawię się takie zagrywki bo byłoby to za łatwe ale nie zgadam się, że byłby w tym jakiś podwójny ruch.
Kolejność wejść była taka:
Pierwsza tura - Rudi - LDeska
Druga tura - Rudi - Ldeska

To ja mam myśleć i martwić się, że Ldeska nie zabezpieczył się należycie przed atakiem w pierwszej turze? Był, widział pozycję wojsk (a może nie widział), przestawiał jednostki, uznał za bezpieczne i wyszedł. Sorki ale miał możliwość przewidzenia takiego manewru na moim froncie jednak pognał w stronę Chińczyka pewnie bo w następnej wypowiedzieli mu wojnę.
Miasta miał w zasięgu dwóch tur od mojej konnicy ale ich nie obstawił wojskiem jak należy podczas wykonywania tury. Zresztą w trzeciej turze takim manewrem spaliłem mu Święte Miasto.
W pierwszej uznałem, że to jego najzwyklejsze gapostwo lub jest mocno "pod wpływem" i nie powinno to mieć tak kolosalnego w skutkach wpływu na przebieg gry. Odpuściłem bo byłoby to przegięcie a właściwie zbyt łatwy "prezent" sfajczyć trzy wielkie, istotne miasta przeciwnikowi.
Zastanów się co by było gdybym faktycznie w tej turze miał zaplanowane wejście 60 konikami na konfrontację w środku jego państwa. To wcale nie było nierealne do osiągnięcia. Nasz moje szczęście nie tak zaplanowałem tą wojnę bo byłby z tego zaraz dym, że za łatwo mi poszło.

Dajmy spokój już przeszłości ale jedno moim zdaniem powinieneś Adminie zrobić - Hechter powinien dostać wyróżnienie Fair Play za zgodę na puszczenie turki dalej by innym kolegom nie komplikować gry cofką. Przeciągnęło to by się znacznie bo obaj Admini byli w praktyce nieosiągalni a Domel prosił o wciśnięcie pauzy. Hech zachował się bardzo koleżeńsko i nie wniósł protestu choć miał do tego prawo :padam:

A za cofkę poleciałby kary jak nie głowy bo zrelaksowany moczeniem tyłka w basenie z borowinami Admin miałby zepsuty dzień :rotfl2:
Last edited by Rudi2 on 2011-07-04, 20:01; edited 1 time in total  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
LDeskaxfire: ldeska
Helped: 34 times
Age: 42
Joined: 29 Mar 2006
Posts: 23383
Piwa: 20/1
Location: Warszawa
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2011-07-04, 21:45   

Chłopaki nie mam czasu czytać tylu stron. Po przejrzeniu nie widzę żadnych skarg pod moim kierunkiem - jeśli jest inaczej to poproszę ale tak nie więcej niż 5 zdań ;)
Wiem że walnęliśmy podwójny (nieumyślny i bez ruszania wojskiem w pierwszej turze ale był) z Cheosem - przyznaliśmy się i dzięki decyzji Hechtera obyło się bez wielkiej afery :padam:
_________________
www.leszekbiega.pl - blog biegowy
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
cheos xfire: cheos01
Helped: 4 times
Age: 44
Joined: 04 Mar 2007
Posts: 6950
Piwa: 53/121
starszy chorąży sztabowy  Złoty zlotowicz - 6 zlotów  Złoty sponsor KAC - Główny sponsor KAC  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo6  II miejsce w Dyplo - dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - DyploAnonim  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2011-07-04, 22:54   

Znaczy to ja walnąłem podwójny :wstyd: Nie oponowałem przed cofaniem tury co wiązałoby się z karą administracyjną. Mój błąd oczywiście.
Z tego co kojarzę ty wszedłeś wg kolejności i mogłeś zaatakować Hechtera.
Tylko wyszła by z tego kolejność Rudi - Leszek - Hechter co jeszcze bardziej utrudniłoby grę.
_________________
Życie to bajka, tylko Dżina ciężko znaleźć.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
cheos xfire: cheos01
Helped: 4 times
Age: 44
Joined: 04 Mar 2007
Posts: 6950
Piwa: 53/121
starszy chorąży sztabowy  Złoty zlotowicz - 6 zlotów  Złoty sponsor KAC - Główny sponsor KAC  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo6  II miejsce w Dyplo - dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - DyploAnonim  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2011-07-04, 23:04   

Bodek wrote:
Nie musi być taka sama kolejność w turze ataku jak w poprzedniej, ważne żeby nie było podwójnego.


A tego to nie rozumiem :wstyd:

Edit: aha, chodzi o te 4h

Bodek wrote:
Czyli jeśli zrobisz Cheos turę na przeładowaniu tuż przed końcem i następnie jako pierwszy to nadal może Ciebie ktoś normalnie zaatakować. Po Tobie


Nie na przeładowaniu tylko o 22:00 (przed Hechterem) a później o 9:15 po przeładowaniu.

Ale mniejsza o to, to kombinowanie.

Ale jak już rozważamy różne kwestie to jak interpretować czysto chipotetyczną:
Sumeria i Inkowie mają pakt jawny.
Poprzez Pałac Apostolski na Sumerii wymuszony zostaje pokój np. z Koreą.
Czy Korea może zaatakować wybiurczo stack wojsk Sumerii i Inków (nie może wypowiedzieć wojny Sumerii bo mechanika nie pozwala) ?
_________________
Życie to bajka, tylko Dżina ciężko znaleźć.
Last edited by cheos on 2011-07-04, 23:05; edited 1 time in total  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Rudi2


xfire: rudi22222
Helped: 6 times
Age: 97
Joined: 23 Mar 2007
Posts: 7605
Piwa: 204/69
Location: z Gotham City
generał dywizji  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Wygrany jeden GOTM - 12 wygranych 
Posted: 2011-07-04, 23:15   

Edit: To do postu jeszcze wyżej.

Niestety nie. Obaj weszliście przed Hechem i taka kolejność właśnie wyszła. To było najgorsze ale na szczęście udało się uporządkować i już można lecieć. Tylko to już jest nieaktualne bo rezolucją załatwiłem Hechowi pokój z wami. Następnym razem jakby wam przyszło do głowy zaatakować chińczyka to się dwa razy zastanówcie. Mało to innych żółtków w okolicy? Japonia, Mongolia :smt018 Korea i ten tam Kim Lar Sem. Same żółte zostały.

W czasie tych dymów wykombinowałem sposób jak zdobyć Lodowe Miasto zgodnie z regulaminem nie łamiąc zasad przy obecnej technice czyli jak wpakować wojsko za tą barykadę z gór nie do przejścia :hyhy:
Last edited by Rudi2 on 2011-07-04, 23:17; edited 1 time in total  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
cheos xfire: cheos01
Helped: 4 times
Age: 44
Joined: 04 Mar 2007
Posts: 6950
Piwa: 53/121
starszy chorąży sztabowy  Złoty zlotowicz - 6 zlotów  Złoty sponsor KAC - Główny sponsor KAC  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo6  II miejsce w Dyplo - dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - DyploAnonim  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2011-07-04, 23:22   

Rudi2 wrote:
Tylko to już jest nieaktualne bo rezolucją załatwiłem Hechowi pokój z wami.


To mnie dzisiaj najbardziej zdziwiło, bo nie widziałem okna z głosowaniem :zdziwko:
_________________
Życie to bajka, tylko Dżina ciężko znaleźć.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Rudi2


xfire: rudi22222
Helped: 6 times
Age: 97
Joined: 23 Mar 2007
Posts: 7605
Piwa: 204/69
Location: z Gotham City
generał dywizji  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Wygrany jeden GOTM - 12 wygranych 
Posted: 2011-07-04, 23:25   

Heretyków nie pytają :P
Musisz mieć choć jedno miasto z Judaizmem.
_________________
Sytuacja jest świetna ale nie beznadziejna (S. Michalkiewicz)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
cheos xfire: cheos01
Helped: 4 times
Age: 44
Joined: 04 Mar 2007
Posts: 6950
Piwa: 53/121
starszy chorąży sztabowy  Złoty zlotowicz - 6 zlotów  Złoty sponsor KAC - Główny sponsor KAC  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo6  II miejsce w Dyplo - dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - DyploAnonim  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2011-07-04, 23:27   

Jakbym nie mniał to by mnie rezolucja nie dotyczyła :P
_________________
Życie to bajka, tylko Dżina ciężko znaleźć.
Last edited by cheos on 2011-07-04, 23:28; edited 1 time in total  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
bombel79 


xfire: bombel79
Helped: 12 times
Age: 39
Joined: 12 Apr 2006
Posts: 10495
Piwa: 63/4
Location: Raj na ziemi
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Za adminowanie  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo3  II miejsce w Dyplo - Dyplo2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w rankingu FFA  I miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  II miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy 
Posted: 2011-07-05, 06:40   

moze w miedzyczasie pozyskales judaizm? :)
_________________
"W świecie wariatów, to normalny jest świrem."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
cheos xfire: cheos01
Helped: 4 times
Age: 44
Joined: 04 Mar 2007
Posts: 6950
Piwa: 53/121
starszy chorąży sztabowy  Złoty zlotowicz - 6 zlotów  Złoty sponsor KAC - Główny sponsor KAC  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo6  II miejsce w Dyplo - dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - DyploAnonim  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2011-07-05, 08:24   

bombel79 wrote:
moze w miedzyczasie pozyskales judaizm? :)


Od dawna mam. Tak jak od dawna mam niezadowolenie z walki z braćmi w wierze w tym mieście :zawstydzony:
_________________
Życie to bajka, tylko Dżina ciężko znaleźć.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bodek xfire: bodek01
Helped: 7 times
Age: 42
Joined: 10 Oct 2006
Posts: 4963
Piwa: 97/1
Location: Łódź
starszy chorąży sztabowy  Brązowy order za specjalne zasługi - Zorganizowanie i prowadzanie Dyplo6  Złoty zlotowicz - 7 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w Dyplo - Dyplo4  I miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Wygrany jeden GOTM - 3 wygrane  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2011-07-05, 11:20   

cheos wrote:
Rudi2 wrote:
Tylko to już jest nieaktualne bo rezolucją załatwiłem Hechowi pokój z wami.


To mnie dzisiaj najbardziej zdziwiło, bo nie widziałem okna z głosowaniem :zdziwko:


Poważnie przeszła rezolucja podczas mojej nieobecności a Ty jesteś jej stroną a nie miałeś okna z głosowaniem ??
Na pewno ??

Nie zapiłeś troszkę i coś tam jednak kliknąłeś ?? ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Rudi2


xfire: rudi22222
Helped: 6 times
Age: 97
Joined: 23 Mar 2007
Posts: 7605
Piwa: 204/69
Location: z Gotham City
generał dywizji  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Wygrany jeden GOTM - 12 wygranych 
Posted: 2011-07-05, 12:11   

Może dlatego, że mam zdecydowaną większość głosów i mogę samodzielnie przepychać tego typu rezolucję. Załatwić komuś zamknięcie granic? Dotychczas odrzucałem takie projekty :rotfl:

Pamiętam, że u Cheosa i Ldeski było wotum w sprawie pokoju z Chinami.
_________________
Sytuacja jest świetna ale nie beznadziejna (S. Michalkiewicz)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
ScoobyDoo 


xfire: scoobydoopl
Helped: 7 times
Age: 38
Joined: 23 Aug 2009
Posts: 8334
Piwa: 84/70
Location: Łódź
generał dywizji  Złoty zlotowicz - 5 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś  III miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana  III miejsce w rankingu FFA 
Posted: 2011-07-05, 12:44   

Bylo dać refuse rezolucji, byś miał tylko w miastach z religia papieska 5 angry
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Podobne Tematy
Topic Author Forum Replies Last Post
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies. Announcement: Questy Admina
zestawienie zbiorcze
Bodek Dyplo #6 0 2011-03-19, 16:21
Bodek
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies. Announcement: Ogłoszenia admina
ScoobyDoo Dyplo 8 64 2013-10-09, 22:53
Bodek
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies. Announcement: OGŁOSZENIA ADMINA Dyplo13
Rihiter Dyplo XIII 38 2018-08-08, 20:48
Rihiter
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies. Announcement: Ogłoszenia Admina D10
Bodek Dyplo 10 66 2015-06-19, 11:40
Bodek
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies. Announcement: Kary nałożone przez Admina
ScoobyDoo Dyplo 8 7 2013-07-31, 09:13
Bodek

Czas generowania strony : 0.41 s.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group