www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Closed by: Bodek
2011-09-02, 17:20
Konflikt Rudi - Lary, Cheos, Ldeska
Author Message
hechter 

xfire: hechter
Helped: 4 times
Piwa: 5/1
podpułkownik  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w rankingu PBEM 
Posted: 2011-09-02, 12:09   

Ja już nie chciałem się wypowiadać w wątku, ale pozwól Lary, że spytam: czyjesz różnicę pomiędzy kilkukrotnym wejście do Dyplo z powodu wywalani z gry, a kilkukrotnym wejściem do Dyplo na zasadzie: ja wejdę, zrobię co trzeba, wyjdę, ty wejdziesz, zrobisz co trzeba, wyjdziesz, ja wejdę??
Kleisz różnicę ?? ŚWIADOMIE wychodziliści i wchodziliście więcej niż raz na turę. ŚWIADOMIE ZŁAMALIŚCIE regulamin.

--------------------------------------------------
"Pan jest zerem, panie Ziobro"
Postaw piwo autorowi tego posta

Centurion 

Helped: 9 times
Piwa: 52/22
generał broni  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac CIV5  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  II miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2011-09-02, 12:10   

:popcorn:

Lary piszesz, że kończysz temat a nadajesz i nadajesz :D
Ale się musiałeś zbulwersować, eheh :)

Nikt nic nie powinien więcej tu pisać (a już w szczególności o grze, dajcie szanse temu komuś nowemu a nie zdradzanie tajemnic z gry), admin/mod zamykaj wątek, wyznaczacie następce i grajcie a nie pitolicie :)

Lary33 

xfire: lary33
Helped: 6 times
Piwa: 34/23
generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2011-09-02, 12:18   

hechter wrote:
Ja już nie chciałem się wypowiadać w wątku, ale pozwól Lary, że spytam: czyjesz różnicę pomiędzy kilkukrotnym wejście do Dyplo z powodu wywalani z gry, a kilkukrotnym wejściem do Dyplo na zasadzie: ja wejdę, zrobię co trzeba, wyjdę, ty wejdziesz, zrobisz co trzeba, wyjdziesz, ja wejdę??
Kleisz różnicę ?? ŚWIADOMIE wychodziliści i wchodziliście więcej niż raz na turę. ŚWIADOMIE ZŁAMALIŚCIE regulamin.

Czuje róznice , ale nei złamaliśmy tak samo regulamin jak ty i jak Rudi patrząc z pkt widzenie regulaminu i logiki Rudiego.

A ty czujesz róznice jak mozesz wejsc razem z koallicjatem do gry i jak nie możesz? I w pierwszym przypadku mzoesz jechac na zmiane jak wam pasuje , a wdrugim przypadku musiałem zaatkaowac i niemogłęm zrobic jzu nic. Czujesz tą róznice??? A chyba jest tez napisane ze Admin ma zawsze racje i to jest nadrzędne. Hech weż daj spokój. uwazasz ze zrobiliśmy cos złego?? Przeceiz gdybyb mógł wejsc z LEszekim i bylibyśmy we trrzech to mógłbym zrobic wiele wiecej, a tak nei mogłęm przez kłopoty techniczne. Ale moje kłopoty techniczne to jest mój problem i nie moge "łamać regualminu" ale wasze kłopty techniczne to nei jest złąmaneie regulaminu. Zastanów sie Hechter czy naprawde my złąliśmy regulamin inaczej niz wy?? Czy zagraliśmy nieuczciwie??

I dalej idąc Twoja logiką , jak cie wywali to wchodzisz drugi raz świadomie!! do gry, czyl iświadomie łamiesz regulamin. CZYLI ŚWIADOMIE ŁAMALISCIE REGULAMIN DZIESIĄTKI RAZY. Ja oczywiscie tez .
Last edited by Lary33 on 2011-09-02, 12:21; edited 1 time in total  

Beny 

xfire: fcbeny
Helped: 50 times
Piwa: 65/13
generał dywizji  Złoty order za specjalne zasługi - system Dyplo, PBEM, FFA, losujący, civilopedia  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Złoty gracz w demokrację - GwD1-admin  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2011-09-02, 12:21   

Nie zagraliście nieuczciwie ale też nie zagraliście zgodnie z regulaminem. Nie każdy punkt regulaminu eliminuje tylko zagrania nieuczciwe ;)

Lary33 

generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2011-09-02, 12:22   

tak Beny masz racje ale od regulaminu jest Bodek. Regulamin ma ułatwiac gre a nie utrudniać. jak napisałm po edycie wyzej kazdy , któego wywali z gry, wchodząc drugi raz ŚWIADOMIE ŁAMIE REGULAMIN, prawo w/g Rudiego i Hechtera

Edycja:

Gdyby Bodek zdecydował ze było to złąmanie regulaminu to bym pokornie przyjał kare bo na początku dyplo zgodzilismy sie ze ADMIN MA ZAWSZE RACJE .
Last edited by Lary33 on 2011-09-02, 12:23; edited 1 time in total  

ponti 

xfire: marchwik
Piwa: 61/68
generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Złoty zlotowicz - 10 zlotów  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1-kapitan 
Posted: 2011-09-02, 12:29   

hechter wrote:

Oczywiscie ze różnica jest bardzo duża ,ale argumentujemy to tym ze pzez poł roku nikomu to nie przeskadzało ani Tobie ani Rudiemu ani nam wszystkim ,poza tym zapis ten JEST RESPEKTOWANY JAKO NIEZGODNY Z REGULAMINEM ale w przypadkach gdzie wyraźnie widzimy drugie wejscia tego samego gracza ,ale juz parenascie minut czy pare godzin poźniej po pierwszym wejściu.

W innym przypadku kazdorazowe karania gracza za problemy techniczne jest dla Admina niewykonalne,nie bedzie mógł Admin tego ogarnąć.Co innego sprawdzić Civstats raz na dzien a co innego ogarnac czy ktos logujac 30 sekund po pierwszym logowaniu zrobił to celowo czy nie .

Dlatego rozumiem stanowisko Rudiego ale uwazam je za czystą hipokryzje poniewaz robił to samo wielokrotnie przez poł roku a nagle teraz zaczęło mu to przeskadzać

Zapisy ze sprawy technicznych Post Hecha z 14/08

hechter wrote:
W trakcie robienia turki, wywaliło mnie, wszedłem ponownie.

CZY W TAKIM PRZYPADKU ZATRZYMUJESZ DYLO HECH I ROBISZ COFKE ,CZY DZWONISZ DO ADMINA ABY SPRAWDZIŁ CZY NIE WSZEDŁES DRUGI RAZ SPECJALNIE?

Post Rudiego z 28.08 czyli pare dni temu

Rudi2 wrote:
Zrobiłem turę ale nie wcisnąłem EOT.
To przez Larego.

Regulamin stanowi

1.09 Graczowi przysługuje jedno wejście do gry podczas jednej tury. Podczas tego wejścia zobowiązany jest do wykonaniu ruchów i wciśnięcia EoT.

RUDI NIE WCISNAŁ EOT CZYLI ZŁAMAŁ REGULAMIN WG NIEGO POWINIEN OTRZYMAC KARE OD ADMINA A DYPLO POWINNO ZOSTAC WSTZYMANE EWENTUALNIE COFNIECIE TURKI

Jezeli chcesz grac Rudi i Hech w takim Dyplo jak powyzej ZGODNIE W 100% Z REGULAMINEM to ja p_ierdolę taką grę :) Wiecie o tym doskonale.20 tur ruszalibysmy sie w poł roku nie mowiac juz o praktycznie zawsze powstałych problemach technicznych na starcie.

Rudi jest dorosły,podjał decyzje nie chce grać to sie go nie zmusi.Poszuka zastepcy Bodek za Rudiego i gra ruszy dalej.Dla mnie koniec tematu.

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff

hechter 

xfire: hechter
Helped: 4 times
Piwa: 5/1
podpułkownik  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w rankingu PBEM 
Posted: 2011-09-02, 12:32   

Lary33 wrote:
I dalej idąc Twoja logiką , jak cie wywali to wchodzisz drugi raz świadomie!! do gry, czyl iświadomie łamiesz regulamin. CZYLI ŚWIADOMIE ŁAMALISCIE REGULAMIN DZIESIĄTKI RAZY. Ja oczywiscie tez .

Lary, sprecyzuję. Wy wyszliście ze świadomością tego, że wejdziecie drugi raz. To co innego niż nagłe wywalenie z gry.

Uprawomocnienie tego może prowadzić w przyszłości do kolejnych takich wyjść, pod różnymi powodami.
Nie zgadzam się z decyzją Bodka, ale będę grał dalej. Straciłem wiernego sojusznika.

EDIT: Ponti, ale chramolisz... :wstyd:

--------------------------------------------------
"Pan jest zerem, panie Ziobro"
Last edited by hechter on 2011-09-02, 12:35; edited 1 time in total  

Lary33 

Posted: 2011-09-02, 12:38   

Ale Cie omamił ten Rudi. Brawo dla kolegi ma talent. Tylko ze pozostali weidza , ze jest to tylko i wyłacznei przykrywka I Bodzio napisze jaka jest prawda, bo on wie wszystko :D

Edycja:

Naszym błędem było tylko nei zadzwonienei do Bodka i zapytanie sie . Ale godzina była późna i że jesteśmy dorosłymi odpowiedzialnymi ludźmi to niw eykonaliśmy telefonu o tak późnej porze. Za to mozemy byc ukaranii. np po 100 golda od łba.
Last edited by Lary33 on 2011-09-02, 12:39; edited 1 time in total  

ponti 

xfire: marchwik
Piwa: 61/68
generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Złoty zlotowicz - 10 zlotów  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1-kapitan 
Posted: 2011-09-02, 12:46   

Lary33 wrote:
Edycja:

Naszym błędem było tylko nei zadzwonienei do Bodka i zapytanie sie . Ale godzina była późna i że jesteśmy dorosłymi odpowiedzialnymi ludźmi to niw eykonaliśmy telefonu o tak późnej porze. Za to mozemy byc ukaranii. np po 100 golda od łba.

Dokładnie tak Lary

Kara finansowa moim zdaniem Wam sie nalezy słusznie.Nie dlatego ze zrobiliscie to co zrobiliscie ale ze nie daliscie znac Bodkowi o tym.A takze za to ze celowo WYSZLIŚCIE z gry
Jedyne co mozna zmienic w regulaminie to prosty zapis ilosci czasu potrzebnego "pomiedzy wejsciami" z problemami technicznymi ,np do minuty kwalifikuje sie jako problem techinczy powyzej 3 minut jako podwojne wejscie.ale zapis taki spowoduje dopiero teraz patologie bo ludziska jeszcze bardziej beda wykorzystywac to na swoja korzyść.

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff

Lary33 

Posted: 2011-09-02, 12:49   

Ponti jedyna rzecz an nasze usprawiedliwienie ze napsiałem o tym w technicznym od razu

Beny 

xfire: fcbeny
Helped: 50 times
Piwa: 65/13
generał dywizji  Złoty order za specjalne zasługi - system Dyplo, PBEM, FFA, losujący, civilopedia  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Złoty gracz w demokrację - GwD1-admin  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2011-09-02, 12:50   

Jak dal mnie to ponowne wejście, jeśli w międzyczasie nikt inny nie wszedł, w niczym nie przeszkadza. Bo np. sytuacja taka, że wchodzi gracz A, wyrzuca go, zaraz potem wchodzi B, i ponownie A po 2 minutach jest "gorsza" niż A wyrzucony wracający po 10 minutach ;)

czajmen 

xfire: czajmen
Helped: 2 times
Piwa: 20/39
starszy szeregowy  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś 
Posted: 2011-09-02, 12:51   

taki zapis nie zawsze jest ok, bo moze byc tak, ze ktos da ladowanie sejva i idzie sobie herbate, albo jedzonko zrobic - sejv sie chwile laduje, pozniej gra - jak przyjdzie i zobaczy ze sie nie zaladowalo, to moze minac 5 min. do tego zawsze kogos moze zawolac zona (jak ma), moze sie dziecko przebudzic (jak ma). taki automatyzm jest wg mnie zly. tutaj albo trzeba jasno i klarowie pozwolic na wyjsca z gry, celem umozliwienia wykonania tury przez sojusznika jezeli przez problemy techniczne nie moze sie on polaczyc, ale ustalic jakies ramy czasowe. albo calkowicie zabronic takich rzeczy - jak sie weszlo, to sie weszlo i nie ma przebacz.

w tym miejscu rozumiem Rudiego - regulamin jest regulaminem i czasem krzywdzi on kogos, ale tak to bywa - cos o tym wiem :)

Centurion 

generał broni  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac CIV5  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  II miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2011-09-02, 12:55   

Robi się bardziej i bardziej flamowo :D
Jeszcze ktoś dołączy, dawajcie fajnie się to czyta w pracy

bombel79 

xfire: bombel79
Helped: 12 times
Piwa: 61/4
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Za adminowanie  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo3  II miejsce w Dyplo - Dyplo2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w rankingu FFA  I miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  II miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy 
Posted: 2011-09-02, 13:34   

tak, dla rozwiania watpliwosci... BOMBEL NIE PRZEJMIE NACJI PO RUDIM!!!

Bombel ostatnio zapiernicza po 12 godzin dziennie...

Centurion 

Posted: 2011-09-02, 13:35   

:zdziwko:

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum