www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jeste nowy? Kliknij tutaj!    Zgo gr Civ6     Zgos gr Civ5    Zgo gr Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMWISZ SI NA GR    Na ircu jest users osb. Zaaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Pakt "ambasada Bodiuca (Rudi) - Stalin (King)" (Ru
Author Message
Shaka[D14]

Piwa: 60/18
plutonowy  Brzowy zlotowicz - 1 zlot  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Reprimends:
 6/3/6
Posted: 2011-11-15, 21:40   Pakt "ambasada Bodiuca (Rudi) - Stalin (King)" (Ru

Pakt numer 909, zaoony 2011-01-30 21:12:29 przez Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) )

Nazwa paktu: ambasada Bodiuca (Rudi) - Stalin (King)

Zaproszone do paktu nacje:
Twrca: Rudi2
King_Chrobry
Postaw piwo autorowi tego posta

Shaka[D14]

Piwa: 60/18
plutonowy  Brzowy zlotowicz - 1 zlot  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Reprimends:
 6/3/6
Posted: 2011-11-15, 21:40   

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-02-23 06:01:48
Witaj ssiedzie. Bardzo odlegy ale jednak ssiedzie. Czy bdziemy yli w zgodzie? Czy uda nam si jako wsplnie zagospodarowa te bezkresne przestrzenie pomidzy nami?
Gdyby to ty pyta to Boudica odpowiedziaby, e jak najbardziej tak.

King_Chrobry (King Chrobry ( Stalin / Zulusi ) ) 2011-02-23 19:51:30
Witaj

Jestemy bardzo zadowoleni z faktu e Pikna Boudica szuka przestrzeni yciowej w "tamtych" kierunkach i nie burzy spokoju naszych Plemion. Oby starczyo nam tej przestrzeni do harmonijnego rozwoju naszych nacji :)

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-02-23 20:01:15
Nie kady jest wrogiem dla Boudicy :) Tylko ci co spisek knuli i sami chcieli zada cios. Lepiej byo zadga ich wczeniej ni zda si na ich nieask.
Opss. To ten Justnian jeszcze yje? Dobra mam robot jak widz do dokoczenia.
Z pozdrowieniami, Boudica

King_Chrobry (King Chrobry ( Stalin / Zulusi ) ) 2011-02-23 20:11:00
Miego owocnego dokaczania :)

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-02-23 21:13:40
Wanie jestem o wykonanym zabiegu chirurgicznym. Pacjent zmar. Justynian jednak do nieba nie pjdzie bo spiskowa niegodnie.

Jeli masz jakie propozycje terytorialne to daj screena. Widzisz wicej twoim wojem ustawionym na grce ni ja.

Moe te damy sobie spokj ze szpiegowaniem wzajemnym?

King_Chrobry (King Chrobry ( Stalin / Zulusi ) ) 2011-02-24 00:30:38
Jutro rozmowy dalsze :)

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-02-25 19:26:38
Ty powanie z tym atakiem na mnie? Szukasz wroga na swojej granicy? Miejsca jest pomidzy nami tyle, e spokojnie starczy na 200 tur bezkonfliktowej egzystencji a gwarantujcej przyjacielskie sojusze. nawet jeli co tam mi kto urwie to nie ma szans by mnie dobi wic po choler dajesz si podpuszcza?
Ech Zulus, gdzie u ciebie instynkt polityka?
Czy ty nie rozumiesz, e zanim ktokolwiek z tych pozostaych do mnie dojdzie to z Waszyngtona zostanie ruina a nie nacja?

Zobacz jak to si dotychczas odbywao:
- Justynian napuszcza na mnie Hannibala - Hanibal umar.
- Waszyngton napuszcza na mnie Justyniana - Justynian umar
- Japoczyk napuszcza na mnie Waszyngtona - pal mu miasta
Nim prowodyr zareaguje ju jest po ptokach. Za due odlegoci i koszty bym si mia obawia o swj los.
Uporzdkujmy nasze stosunki i masz silnego sojusznika a nie wroga.

King_Chrobry (King Chrobry ( Stalin / Zulusi ) ) 2011-02-25 19:51:35
To nie jest sytuacja ktra wnikna wczoraj czy dzi. To jest efekt duo wczeniejszego porozumienia obronnego pomidzy mn a Waszyngtonem. Wiem, ze mamy tu wsplnie duo terenu do zagospodarowania. Ale te chc dotrzymywa zawizanych umw. Sdziem, e jednak dogadacie si i zechcesz w kocu w pokoju zagospodarowa nowo-zdobyte tereny.

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-02-25 20:30:26
Czy ty nie rozumiesz, e ja to z koniecznoci robiem. Zajechaem pastwo by si wybroni. Trzy nacje bardzo blisko mnie chciay podzieli mj teren. Waszyngton by inspiratorem. Musiaem pierwszy uderzy by pojedyczo ich wyduba. Kilka turek zwoki i po mnie. Byem szybszy i troch to zamtu wprowadzio. Nie zamierzam ani przejmowa miast Larego ani go dobi. Chc go lekko osabi. Ot i wszystko a winny temu jest on sam i jego polityka.

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-02-25 20:32:34
Zarczam ci, e le dobrae sojusznika. Po choler ci saby ale duo krzyczcy wadca. Z takim mona tylko zgubi ale na pewno nie znale.

King_Chrobry (King Chrobry ( Stalin / Zulusi ) ) 2011-02-25 22:56:41
Czyli jeli dobrze rozumiem jeste skonny przerwa t wojn z nim ? Wic rozmawiajcie o pokoju - mi to na rk te :)

W sumie szkoda e pierwszy zacze - odwrotnie nic by mnie nie zobowizywaoby - ech.

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-02-25 23:06:12
Umwmy si, e wojna potrwa jeszcze 2-3 tury. Musz sensownie wojska wycofa. Mi ta wojna tez nie pasuje ale nie miaem wyboru wobec prowokacyjnych wypowiedzi Waszyngtona. Jeszcze by kto pomyla, e jak baba to mona j bi.

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-02-26 22:12:46
Rozmowy pokojowe trwaj. Waszyngton targuje si o marne 20 goldw i owiadczenie oficjalne, e Bouidca jest najpikniejsz z kobiet jak spotka.
Jeli jemu nie zaley na stanie swego pastwa to nic na to nie poradz. On zdaje sobie spraw, e poniszcz mu wszystkie usprawnienia i bd mia z tego dobrze ponad 150 goldw za te pieniki (i te odoone) w kadej chwili i w kadym stosownym miejscu przezbroj kilkunastu czekajcych wojownikw na toporki lub wcznie. W praktyce przez jego upr dozbroj wojsko ktre moe walczy min. z tob jeli zaczniesz wojn. Jemu chyba chodzi o to by wcign ciebie i Wnuczusia w ten kocio. Sam ma przecie wojn z Maksim i nie bardzo rozumiem czemu jest taki nieodpowiedzialny.

Zdjem rydwanem jednego baraba na terenie pomidzy nami, dalej stoi twj rydwan. Wolabym by nie wszczyna wojny bo to tylko zapdzenie si za barbarzyc.

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-02-27 05:04:16
Wczesniej napisales ze jestes zadowolony ze szukam przestrzeni zyciwej w tamtym kierunku i ja to zrozumialem jako deklaracja pokojowej naszej granicy. Dales sie wciagnac w rozgrywki dyplomatyczne Waszyngtona choc na zdrowy rozsadek nic ci z mojej strony nie grozilo. Wystarczylo tylko ocenic odleglosc pomiedzy nami by wydedukowac ze podbuj tak odleglej nacji bylby czysta glupota. Kazdy kto posiadalby tak odlegle od stolicy miasta stalby sie bankrutem w kilka tur. Zarowno ja jak i ty jestesmy skazani na pokojowa egzystencje. Wojna dla samej wojny bez zadnych wynikajacych z niej kozysci to zacofanie nacji a jednoczesnie narazenie sie na wjazd kogos sprytnego gdy wojska sa daleko od swoich granic.
Dochodzi jeszcze jeden wazny element. W sytacji gdy ty znajdziesz sie w niebezpieczenstwie Lary za zadne skarby ci nie bedzie w stanie pomoc ze wzgledu na kosmiczne juz odleglosci i terytorium innego kraju. Zreszta silny to on juz szybko nie bedzie i raczej sam stanie sie obiektem ataku niekoniecznie przez Boudice ale tu nie chce wchodzic w szczegoly. Sojusznika dobiera sie silnego i majacego szanse na przezycie. No chyba ze sie chce w kluczowym momencie zostac na lodzie gdy slabeusza ci wybija lub mialbys ciagle go wspomagac bez wzajemnosci. Porownaj histore sojuszy z poprzednich Dyplo. Przetrwaly te nacje ktore zwiazaly sie z silniejszym lub rownym sobie.
Wojna dla samej tylko draki to zazwyczaj jest samobuj.
Daj screena z zaznaczona propozycja podzialu terenu i dogadamy szczegoly. Ja jak widzisz znalazlem juz wroga i tak bedzie skierowana moja agresja teraz jak i w przyszlosci. Zamiast agresywne wojsko powinienes strugac osadnika bo to najekonomiczniejsza droga rozwoju. No chyba ze cos ci zagraza. Mi zagrazal finansowy Hannibal i jego wspolnicy Justynian i Waszyngton. Tego ostatniego zamierzam troche oslabic bynie kasal mocno w przyszlosci. Podbijac do konca nie zamierzam i nie planowalem. Wcale nie pale sie do wspolnej granicy z Pontim.

King_Chrobry (King Chrobry ( Stalin / Zulusi ) ) 2011-02-27 14:04:04
Odnonie:

http://forum.civilization...16113&start=195

Dziki, e dochodzi do porozumienia. Czekamy tylko na oficjalne potwierdzenia obydwu zwanionych stron. :)

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-02-27 14:32:34
Ju jest ale Lary je obiad z rodzin a ja musz do pracy,

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-02-28 17:34:42
Wszystko poszo zgodnie z planem. Pokj zawarty z Waszyngtonem.
Wydaje mi si, e najwysza pora zacz powane rozmowy sojusznicze. No chyba, e masz odmienne zdanie na temat bardzo cisej wsppracy z Boudic i wolisz egzotyczne sojusze.

King_Chrobry (King Chrobry ( Stalin / Zulusi ) ) 2011-03-01 16:14:24

Bardzo dobrze, e mamy pokj. Na mapie wskazaem Ci miejsca, gdzie planuje zaoy miasta.
Proponuj te , o czym ju wspominaa :) - o zredukowanie wzajemnie pkt. wywiadowczych. Szpiegujesz mnie bardziej, wic po zrwnaniu si naszych pkt. tez je wycz. Czekam na odpowied.

Stalin Plemienny

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-03-01 17:19:35
Choroba a ja musz zaoy na twardej grce bez lasu pod czerwon kresk bo to zaraz obok stolicy.
Z pkt szpiegowskimi zrobi jak sugerujesz.

King_Chrobry (King Chrobry ( Stalin / Zulusi ) ) 2011-03-01 18:42:18
Oczywicie znam zalety twardej grki, ale czy nie lepiej gdyby postawia :) miasto na zwykej grce (gdzie mj war) - i miaaby :) te surowce kalendarzowe no i sodk wod.

King_Chrobry (King Chrobry ( Stalin / Zulusi ) ) 2011-03-01 18:44:39
A tak to bdziemy si trze kultur i wzajemnie si obawia.

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-03-01 20:35:19
Wtedy zrezygnuj z rybek ale zgadzam si. Postawi swoje miasto tam gdzie proponujesz a ja akceptuje twoje lokalizacje. Ustalmy, e wicej miast stawia pomidzy nami nie bdziemy bo to jest najbardziej optymalny ukad i nie prowadzi do konfliktu.

Teraz nastpna sprawa, Wiem, e Centem macie porozumienie w sprawie sojuszu. Uwaam, e powinnimy mie przynajmniej honorowy pakt o nieagresji na duszy okres a jeli zajdzie konieczno to nawet cis wspprac militarn. Obronn ale i nie tylko. Byby to najbardziej uporzdkowany obszar trzech krajw i moglibymy si skupi na innych kierunkach.

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-03-03 14:49:22
Z tym szpiegowaniem to jest odwrotnie ni piszesz. Masz wicej pkt. szpiegowskich wic to ty musisz je zdj bymy wyrwnali w kocu.

King_Chrobry (King Chrobry ( Stalin / Zulusi ) ) 2011-03-03 15:38:49
Oki - zrozumiaem - tzn. do tej pory, le to odczytywaem :(

Gratuluj Stona :) Ju sobie ukadaem historyjk do kroniki - a tu po przeadowaniu :szok:

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-03-03 16:24:46
Ja te byem przekonany, e wezm bez problemu a tu eb w eb jak widz byo.

King_Chrobry (King Chrobry ( Stalin / Zulusi ) ) 2011-03-03 16:51:00
Ciekawe co zdecydowao e w Mongolii wybudowao si ?

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-03-03 16:53:03
Random tu decyduje.

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-03-09 23:36:10
Ty Stalin, masz skleroz?
Zapomniae zdj punkty szpiegowskie z Boudicy. Czy ja o wszystkim musz sam pamita?

King_Chrobry (King Chrobry ( Stalin / Zulusi ) ) 2011-03-10 00:51:29
Zdejmowaem je na bank- ale jutro sprawdz ponownie - sry

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-06-04 22:28:19
Jak ci mog pomc w wojnie z Imkiem?
Mog podesa kilkanacie konikw by jak obron sensown mg postawi.

King_Chrobry (King Chrobry ( Stalin / Zulusi ) ) 2011-06-05 00:39:28
I tu mnie zaskoczya :) Sdziem e zaraz wejdziesz armi i dokona si reszta podziau Zulusw. Serio chcesz nam pomc ?

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-06-05 05:23:48
A czemu by nie?
Inek nie jest moim ulubiecem ze wzgldu na jego pozycj. Dokopmy mu.

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-06-05 11:22:07
No i masz jedn tur niepewnoci :)
Zaatakuj czy bd ci prbowa wesprze?

Kiedy ci zaatakuj ale jeszcze nie teraz :) wpierw moe co uszczkniemy twojemu najedcy.

King_Chrobry (King Chrobry ( Stalin / Zulusi ) ) 2011-06-05 12:08:09
Realizuj swj plan :)

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-06-06 15:32:02
Po stracie dwch miast wstawiaj wszystko co masz do tego najbardziej wysunitego miasta. Tam sprbujemy powstrzyma Inka. Jeli zatrzyma si na jedn tur leczenia to moje jednostki konne zd dojecha i mog zaatakowa ju podchodzcy jego stack. Jednak masz za mao katapult i musimy zrobi to tak wwczas by moje koniki miay szans na wygranie bitew a wwczas jego katapulty padn od flankowanie. Wtedy jest bezbronny i bdzie szansa nie tylko wybroni miasto ale odbi te ju zajte. Z oddali jad ju moi rycerze i gdyby poszo wg tego zamysu to nawet wite Miasto mogoby dosta si w twoje apki ale o tym to pniej.

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-06-06 15:36:32
Prowokuj Inka by sam mi wojn wypowiedzia. Omin wwczas jego pakt z Cheosem ktry zobowizuje innych do wypowiedzenia te Cheosowi wojny w przypadku wypowiedzenia jej Leszkowi.

King_Chrobry (King Chrobry ( Stalin / Zulusi ) ) 2011-06-06 16:50:28
Ech - pozwoliem sobie wybi wszystkie wojsko jakie miaem pod miastem o 2 pola :( - po wejciu do miasta kultura znika i mnie wybi. Co mam kieruje tam gdzie mwie, ale jest tego malutko.

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-06-06 17:21:02
Tnij na katapulty ale czarno to widz :)
Moemy wtopi i resztk twojego i te moje liche koniki.
Caa nadzieja w tym, e nie zdaje sobie sprawy z jadcych 20 ucznikw konnych. Ciut za wczenie zacz bo inaczej miaby na karku rycerzy a tak tylko 2 wejdzie do bitwy. Bardzo due odlegoci mam do pokonania.
Moe mie ustawionego szpiega lecz trzeba zaryzykowa.
Podczas bitwy o miasto musimy wej razem lub ustali kolejno ataku ale o tym to pniej teraz cigaj wszystko co ma jak warto bojow. Masz jeszcze 7 katapult wic jest szansa jaka.

King_Chrobry (King Chrobry ( Stalin / Zulusi ) ) 2011-06-07 15:36:58
Czy dzi wchodzimy razem ?

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-06-07 16:43:40
Nie podjad jeszcze tak blisko by mie w zasigu nawet twoje miasto gdzie stawiasz obron.
Wejd dzi pierwszy to sprawdz jaka jest sytuacja.

King_Chrobry (King Chrobry ( Stalin / Zulusi ) ) 2011-06-07 17:00:44
ok

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-06-07 18:12:04

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-06-07 18:15:59
Na screenie masz zadania do wykonania na t tur. Trzeba zachci go podejcia pod miasto. Bardzo moliwe, e ma tu szpiegw wic nie da si zapa na przynt ale warto sprbowa.
Jutro musimy wej razem ju bo na pewno zniszczy mi ten rydwan ktry widzi jego pozycje. To co zobaczymy jutro zdecyduje o sposobie rozegrania bitwy.

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-06-07 18:16:51
Wszed na t grk wczoraj wic moe liczy na atw zdobycz.

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-06-07 18:24:39
Nie. Teraz mi si przypomniao. On sta na tej grce wczoraj i pewnie si nie zdecyduje przy tym ustawieniu jak napisaem na scereenie.
Zrb inaczej.

Katapy koniecznie do miasta i zrb tak by byo tam 5-6 innych jednostek tylko. Reszta za miastem tam gdzie miay stac twoje katapy.
Jeli si nie ruszy swoim wojskiem to uderzysz katapami a ja zaraz po tym konikami. Ma tam wszystkie swoje katapulty wic warto mu je wybi. Bdzie bezbronny na moich rycerzy.

King_Chrobry (King Chrobry ( Stalin / Zulusi ) ) 2011-06-07 22:34:32
Tylko nie krzycz na mnie pls - pomieszao mi si - catapy zostawiem pod miastem :wstyd:

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-06-08 00:14:58
zdaje sie ze widzialem u ciebie pikiniera wiec masz inzynierje. jesli nie uciekltym stackiem to i tak jest w zasiegu

King_Chrobry (King Chrobry ( Stalin / Zulusi ) ) 2011-06-08 07:35:05
niestety jestem bez inynierii.

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-06-08 07:48:14
Trudno.
O ktrej godzinie moesz robi turki?

King_Chrobry (King Chrobry ( Stalin / Zulusi ) ) 2011-06-08 10:19:35
dzi to w godz 14:30 - 15:30

a pniej to po 19:30

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-06-08 13:19:37
ja o tej porze nie dam rady. 2 godziny pozniej.

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-06-08 13:21:55
jesli nie mozesz poczekac to wejdz i wal z katapultten stak jesliwejdzie w pole ataku. popraw wszystkim co masz w zasiegu. ja wykoncze to konikami. jesli wejdzie mi 80 prec to kpy znikna

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-06-08 18:46:38
Nie mogem wczeniej i nie mog pniej. Musz jecha do pracy wic tur ju zrobiem.
Dzi na szczcie nie miao to znaczenia.
Jednak koniecznie teraz wstawiaj wszystko co masz do tego miasta!!! Katapy, rydwany, sonie.
Jutro te nie ma potrzeby bymy razem koniecznie wchodzili bo rozwizanie jest tylko jedno - ty wchodzisz pierwszy (jeli si nie uda razem) i walisz w jego stack katapultami a potem koniecznie tym co masz dostpne!!! Ja musz wykoczy bo inaczej i ciebie i mnie rozniesie jeli tak nie zagramy.

Widziaem, e poczy oba stacki na tej grce i pewnie jutro podejdzie pod miasto. Jeli nawet nie podejdzie to te trzeba atakowa. Ma nieznaczn przewag liczebn i jakociow ale jeli pierwsi uderzymy to wybijemy wojsko a jego katapulty nie zd zagra.
Jeli zagrasz inaczej to wycofam wojsko bo szkoda mi traci kilkunastu konnych na samodzieln walk.

King_Chrobry (King Chrobry ( Stalin / Zulusi ) ) 2011-06-09 16:21:11

Zaatakowaem zgodnie z planem. Cakiem niele to wyglda. Pomijajc catapki, to straciem tylko chyba 3 jednostki. Stack wroga jest adnie zmikczony. Powodzenia w dalszej bitwie :)

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-06-09 21:31:53
Wszystko wybite. Pozosta tylko ten rycerz na grce.
A to si Inek zasmuci.

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-06-09 21:52:59
Wstrzymaj si z tym info do czasu wejcia Leszka do Dyplo. Chciabym widzie jego min gdy bdzie szuka na mapie swojej niezwycionej armii :)

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-06-10 17:42:05
Dzi po wejciu do Dyplo zamierzaem podleczy jednostki ale zrobiem zwiad i okazao si, e w miecie po prawej jest 1 pikinier. Nie czekaem dugo z decyzj i rycerzem zajem miasto. Dziki temu mam moliwo przezbrajania konikw na rycerzy. Lechu si pogubi ju kompletnie po wczorajszym wejciu i poszukiwaniu swego stacku.

King_Chrobry (King Chrobry ( Stalin / Zulusi ) ) 2011-06-10 18:26:31
Wydaje mi si , e kronikarzy te mu wybie ;)

King_Chrobry (King Chrobry ( Stalin / Zulusi ) ) 2011-06-11 10:42:01
Dzi mog wysa szpiega na tereny Inki (cho moe ju tam masz )

I jak widzisz dalsze dziaania po tym owiadczeniu Inki. Jestem zbyt malutki aby cokolwiek sugerowa :)

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-06-11 13:46:15
Trzeba probowac odbic twoje miasto. podleczysz jednostki i skoczymy jak najszybciej bo sciaga rycerzy.

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-06-11 18:15:15
Odbiem twoje miasta ju wszystkie + wite po Cencie. Wskakuj na grk na lewy skos. Ma tam ciut dalej malutki stack. Dorwiesz nicponia bo uderzy tym na mnie.

King_Chrobry (King Chrobry ( Stalin / Zulusi ) ) 2011-06-13 15:22:50
Wrciem z netem tzn. TP od czasu do czasu robi takie numery na moim terenie i to przewanie w weekendy.

Czytam wanie, e poszo dobrze. Teraz jednak nie wiem co mog zasta w "rodku" i prosz Ciebie o krtk instrukcj.

Widz te, e Inka lekko si, przyzwoicie mwic ;) , denerwuje :D

King_Chrobry (King Chrobry ( Stalin / Zulusi ) ) 2011-06-13 15:52:33
OK - ju kumam , o co biega :)

Rudi2 (Rudi ( Boudica / Mongolia ) ) 2011-06-13 16:30:10
Mamy wojne drogi Zulusie.
Postaw piwo autorowi tego posta

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to: