www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Pakt "Ottomanie/Kartagina" (Rihiter)
Author Message
Shaka[D14]

Piwa: 60/23
starszy kapral  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Reprimends:
 2/3/6
Posted: 2011-11-18, 21:51   Pakt "Ottomanie/Kartagina" (Rihiter)

Pakt numer 1073, założony 2011-04-20 19:05:47 przez Rihiter (Rihiter Cyrus/ Kartagina )

Nazwa paktu: Ottomanie/Kartagina

Zaproszone do paktu nacje:
Twórca: Rihiter
lukgin
Postaw piwo autorowi tego posta

Shaka[D14]

Piwa: 60/23
starszy kapral  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Reprimends:
 2/3/6
Posted: 2011-11-18, 21:51   

Rihiter (Rihiter Cyrus/ Kartagina ) 2011-04-20 19:08:37
Cześć.

Jesteśmy sąsiadami.
Proponuję nie skakać sobie do oczy. Oboje mamy liderów militarnych, szachowalibyśmy się jedynie bezsensownie i doprowadzili do zaniżenia roli nas obu w regionie. Dlatego proponuję pakt i wspólne działania.

Napisz proszę co o tym myślisz. Jakie masz uwagi.

Pozdrawiam.
Rihiter.

lukgin (lukgin Boudica/Ottomans ) 2011-04-21 00:53:58
Nie miałem dostępu do neta, więc chwilowo nie wiem co się dzieje. Masz agresywnego przywódce? Jeśli tak to wojna z Tobą jest z mojej strony wykluczona.

Rihiter (Rihiter Cyrus/ Kartagina ) 2011-04-22 23:39:56
Nie militarnego, ale charyzmatycznego i imperialistycznego. Szybkie awanse i generałowie. Ogólnie mocne wojsko. Dlatego proponuję abyśmy żyli dobrze.

lukgin (lukgin Boudica/Ottomans ) 2011-04-26 14:30:45
Przekonales mnie :)

Rihiter (Rihiter Cyrus/ Kartagina ) 2011-04-26 23:15:21
Nie zabrzmiało to zbyt pewnie z Twojej strony... :P

Serio mówię. W grach tego typu uważam, że trzeba mieć pewnego partnera, takiego który Cię nie wyrucha, przynajmniej przez dłuższy okres czasu ^^
Słyszałem o Tobie dobre opinie, żeś bitny i rozumny gość :]
Dlatego proponuję taką właśnie współpracę. Zabezpieczamy sobie plecy, możemy dzięki temu działać na innych frontach bez ograniczeń. Później się zobaczy co czas przyniesie, ale z mojej strony przynajmniej jeżeli się umówimy np na 100t współpracy, to przez 100t honoruje taki pakt.

Pomyśl i daj znać.
Postaw piwo autorowi tego posta

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum