www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Pakt "Rosja - Babilionia" (czajmen)
Author Message
wnuczus 

xfire: wnuczus
Helped: 16 times
Piwa: 42/47
generał broni  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Posted: 2011-11-18, 21:51   Pakt "Rosja - Babilionia" (czajmen)

Pakt numer 2174, założony 2011-10-17 20:56:24 przez czajmen (Czajmen Stalin / Rosja )

Nazwa paktu: Rosja - Babilionia

Zaproszone do paktu nacje:
Twórca: czajmen
haram
ponti
Postaw piwo autorowi tego posta

wnuczus 

xfire: wnuczus
Helped: 16 times
Piwa: 42/47
generał broni  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Posted: 2011-11-18, 21:51   

czajmen (Czajmen Stalin / Rosja ) 2011-10-17 20:57:49
Haramie widzialem, ze dales mi przekzanie Instabulu, gadalem z Ponti i nic o tym nie wiem, miasta nie przyjalem (co by reg nie zlamac). Jak Ponti sie zgadza, to prosze przekaz w kolejnej turze. I dziekuje ze to robisz - zostanie to zapamietane w kronikach Mateczki Rosji.

haram (haram Willem van Oranje /Babylon ) 2011-10-17 21:04:37
Nie byłoby to złamanie, bo Istambul można LIBERATE, a to nie wymaga akceptacji Pontiego.

czajmen (Czajmen Stalin / Rosja ) 2011-10-17 21:12:18
Tak czy inaczej nie przyjelem z uwagi na to, ze musialem na chwile wyjsc z gry, co by pontiego wpuscic. Prosze przekaza jeszcze raz w nastepnej turze.

ponti (Admin) 2011-10-17 21:38:15
Tak czy siak lepiej zebys mi pisal wczesniej o takim wydarzeniu Haram na wszelki wypadek.A jeszcze lepiej jakbys mowil to władcy któremu miast oddajesz :D

czajmen (Czajmen Stalin / Rosja ) 2011-10-19 08:40:16
Witam Wielkiego Władcę Babilonu,

Władca Rosji ma dwie sprawy:
1) Podpisanie paktu o nieagresji - czy czcigodny Władca Babilonu byłby skłony takowy podpisać.
2) Czy władca Rosji może spytać o relacje Babilońsko - Majowe? U majów widzę małą zbiórkę armii, która to zagraża miastom rosyjskim, oraz biorąc pod uwagę wypowiedzenie paktu o nieagresji przez majów i informacje z Japonii, które mówią, że sami Majowie zbytnio nie palą się do prowadzenia jakieś ofensywy i nie licząc rozbicia armii japońskiej będącej w rejonie ziem tureckich tak naprawę więcej wojowania nie ma. Póki sytuacja się nie wyklaruje koło Babilonogrodu będą stacjonowały powiększone siły.

Rosja jednocześnie informuje, iż jeżeli Wielka Babilonia potrzebowała by w czymkolwiek pomocy Rosji, to Rosja tą pomoc udzieli o ile będzie w stanie to wykonać.

czajmen (Czajmen Stalin / Rosja ) 2011-10-19 08:41:42
Treść Paktu jaką proponujemy:

1. Pakt obowiązuje od chwili podpisania do tury 175 włącznie.
2. Strony zobowiązują się:
- nie wypowiadać sobie wzajemnie wojny
- zabrania się przeprowadzania wzajemnie na sobie misji szpiegowskich, a także gromadzenia ilości SP, ponad ilosc potrzbena do ujrzenia demografi
- nie przepuszczać obcych wojsk przez swoje terytorium bez zgody drugiej strony (o ile ruch obcych wojsk odbywa się w kierunku wspólnej granicy)
3. Złamanie powyższych ustaleń może skutkować zerwaniem paktu bez okresu wypowiedzenia.
4. Pakt może zostać także zerwany ze skutkiem natychmiastowym, jeżeli jedna strona zaatakuje państwo trzecie, które ma z drugą stoną ważny pakt defensywny.
5. Pakt może zostać w trakcie jego trwania przedłużony za obopólną zgoda obydwu stron.
6. Każda ze stron ma prawo do zerwania Paktu bez podania przyczyn z 10-cio turowym okresem wypowiedzenia. W czasie okresu wypowiedzenia zapisy Paktu w pełni obowiązują. Wypowiedzenie Paktu odbyć musi się pisemnie w niniejszym temacie.

haram (haram Willem van Oranje /Babylon ) 2011-10-19 08:56:13
Ok, wieczorkiem odpowiem, natomiast załóżmy pakt bez Pontiego, aby go nie absorbować naszą dyplomacją.

haram (haram Willem van Oranje /Babylon ) 2011-10-25 22:58:23
Odbudowałem to spalone miasto, chcesz je?

czajmen (Czajmen Stalin / Rosja ) 2011-10-25 23:12:18
wlasnie zauwazylem - mialem tam stawiac miasto, ale mialem 2 tury anarchii. bylo by milo je odzyskac - co chcialbys wzamian?

haram (haram Willem van Oranje /Babylon ) 2011-10-26 09:09:35
Ponti - chciałbym Rosji przekazać miasto, które odbudowałem po tym jak je wcześniej nieopatrznie spaliłem. To jest miasto graniczne, więc podpada pod punkt regulaminu - przekazanie celem uregulowania granic.
Niestety nie pamiętam nazwy tego miasta, ale to jest to najbardziej wysunięte na pn-wsch mojego państwa (wielkość 1).

ponti (Admin) 2011-10-26 09:10:50
Macie jakies wojny?

haram (haram Willem van Oranje /Babylon ) 2011-10-26 09:12:17
Ja mam z Francją zupełnie po drugiej stronie świata, ale ona się dzisiaj powinno zakończyć - chociaż bez mojego udziału (KaszMir skńczy wnuczka).

ponti (Admin) 2011-10-26 09:14:40
Nie zapomniałes o czyms waznym np ze stoi tam jakas wielkia armia która sie teleportuje albo cokolwiek tak zebym mial czyste sumienie ? :)

haram (haram Willem van Oranje /Babylon ) 2011-10-26 09:15:55
NIC tam nie stoi, naprawdę zwykłe przekazanie odbudowanej wioski :)

czajmen (Czajmen Stalin / Rosja ) 2011-10-26 09:24:43
ponti jak zwykle jest sobą :D

ponti (Admin) 2011-10-26 09:27:12
No to klepne to.Mozecie przekazac

haram (haram Willem van Oranje /Babylon ) 2011-10-26 09:29:09
Thx.
Postaw piwo autorowi tego posta

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum