www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Pakt " 1-sze sroki za płoty (hecher i geo)" (geo)
Author Message
Shaka[D14]

Piwa: 60/18
plutonowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Reprimends:
 6/3/6
Posted: 2011-11-18, 21:51   Pakt " 1-sze sroki za płoty (hecher i geo)" (geo)

Pakt numer 1108, założony 2011-05-15 11:08:49 przez geo (geo Gilgamesz/ Mali )

Nazwa paktu: 1-sze sroki za płoty (hecher i geo)

Zaproszone do paktu nacje:
Twórca: geo
hechter
Postaw piwo autorowi tego posta

Shaka[D14]

Piwa: 60/18
plutonowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Reprimends:
 6/3/6
Posted: 2011-11-18, 21:51   

geo (geo Gilgamesz/ Mali ) 2011-05-15 11:09:18
Pan Mali Geo, ukłony śle i obwieszcza. Że braci swych bezwłosych na grzebiecie widzi. A w oczach ich błysk zrozumienia i kultury wszelakiej. Lud Mali nie dąży do zniewolenia ni was ni siebie. I kozy nasze wspólne na połączenie wysyła co by się radowały i wspólnym łajnem ziemię zasiliły. A w ramach obopólnych ustaleń, co by stopy nasze kurzawą i posoką się nie zlały przez kroki błędne. Obwieszczam, że żaden brat Mali dalej niźli uchem język Wasz posłyszy nie pójdzie.

A że ziemie nasze splotły się tam gdzie boby największe zwierzęta sadzą, przeto pokojowa koegzystencja będzie trudna jak skrzyżowanie żyrafy z bawołem. Nie z mojej to jednak winy zatarg powstał gdyżem pościł w słonecznych górach.

Ale celem dobrych stosunków budowania i dobroci przyczynku woje nasze na grę zwaną Mordobijem lub Base Palem! Zapraszają! Jeśli chęć wyrazisz zasady Ci dostarczymy.

PS. Ku sąsiedzkiej zgodzie - Chętnie zadzwonię, celem przedyskutowania warunków i lepszego poznania sąsiada, co ty na to?

geo (geo Gilgamesz/ Mali ) 2011-05-15 11:11:04
Pan Mali Geo, ukłony śle i obwieszcza. Że braci swych bezwłosych na grzebiecie widzi. A w oczach ich błysk zrozumienia i kultury wszelakiej. Lud Mali nie dąży do zniewolenia ni was ni siebie. I kozy nasze wspólne na połączenie wysyła co by się radowały i wspólnym łajnem ziemię zasiliły. A w ramach obopólnych ustaleń, co by stopy nasze kurzawą i posoką się nie zlały przez kroki błędne. Obwieszczam, że żaden brat Mali dalej niźli uchem język Wasz posłyszy nie pójdzie.

PS. Ku sąsiedzkiej zgodzie - Chętnie zadzwonię, celem przedyskutowania warunków i lepszego poznania sąsiada, co ty na to?

hechter (Hechter Elisabeth / Inka ) 2011-05-15 15:15:53
Witaj sasiedzie z zza wschodu.
Coz, mamy bardzo blisko siebie miasta, ale ja jestem pokojowo nastawionym wladca, ekhem Wladczynia.

I rowniez licze, ze bedzie pokoj pomiedzy naszymi krajami.
Jezeli masz ochote blizej mnie poznac, smialo dzwon, ale juto, bom dzisiaj jeszcze za granicami.

geo (geo Gilgamesz/ Mali ) 2011-05-15 21:54:29
Zadzwonię, tak łatwiej będzie.

geo (geo Gilgamesz/ Mali ) 2011-05-18 18:31:57
Witam, już drugi raz piszę to samo, bo mi synek skasował :) Mała bestia!!!

Dzięki za audiencje (tel), cieszę się, że potwierdzasz swoje pokojowe podejście. Zbliża się 10 tura i dobrze byłoby przypieczętować pokojowe zamiary. Skoro nie ma opcji z piwem to proponuję - Pakt Jawny. Ty masz bezpieczeństwo i czas na financial a ja na możliwość zdobycia doświadczenia w grze bo idę na defa. Nie jest źle jak jestem na 2 miejscu w ilości woja!!!

geo (geo Gilgamesz/ Mali ) 2011-05-18 18:33:33
Zapomniałem dodać, pakt jawny chcę podpisać w 9, by nie było niejasności.

hechter (Hechter Elisabeth / Inka ) 2011-05-18 19:15:21
Idę na defa? Kto to?
Pakt jawny, jasne, ale najpierw podzielmy terytorium, czekam na mapki od Ciebie.
Dzisiaj wejdę i sam zrobię screeny i zaproponuję podział terenu.

geo (geo Gilgamesz/ Mali ) 2011-05-18 21:45:38
Kurcze dziś nie dam rady, się zastanowić dłubię projekt do późnej nocy.:/
Ale zaproponuj coś rozsądnego. Mało czasu na dyskusje. :/ Nie dobrze.

Def - to defensywa, a Ty na kogoś się wybierasz? Widzę, że masz 2 sąsiadów. Poza mną. Trebucha własnie poznałem.

hechter (Hechter Elisabeth / Inka ) 2011-05-21 09:29:38

To teren, który musimy podzielić. I trzeba przyznać, że ciężko bardzo mi znaleźć rozwiązanie :) Teren jest w równej odległości od naszych stolic. Jakieś propozycje? Może wyścig, kto pierwszy zajmie, to jego? Sam nie mam za bardzo pomysłu...

Jawny możemy podpisać od razu.

geo (geo Gilgamesz/ Mali ) 2011-05-21 18:57:51
Prawda, Ten teren szczególnie cenny i trudny do podziału. Nawet nie wiem co powiedzieć, chcę, go. I układ kto pierwszy nie jest najlepszy, wywoła to agresję, jak będziemy w tym samym czasie. Dla mnie strategicznie ważny, że tak powiem jedyny i pierwszy na rozwój. Na razie mogę zaproponować, że moje miasto tuż pod krową górną, ale rozumiem, ze Ci nie po drodze i nie miałbyś nic poza silkiem. Więc trzeba pogadać jeszcze.

geo (geo Gilgamesz/ Mali ) 2011-05-23 20:48:52
Masz inne tereny do zasiedlenia? Czy to też dla Ciebie kluczowy kawał lądu?

hechter (Hechter Elisabeth / Inka ) 2011-05-24 20:15:35
Sam widzisz, co mam na dole, jakiś ryż i zaraz morze, a na południu trebuch...
Nie poszczęściło się z terenami...

geo (geo Gilgamesz/ Mali ) 2011-05-25 20:56:48
A jeśli tam gdzie Twój miś Twoje miasto lub jeden z lewej. A moje na lewy skos nad Marble? Albo na grasslandzie po lewej twojego woja? Tylko chciałbym silka później w handlu.
BTW widziałeś gdzie są surowce poukrywane? Bo też wypadałoby się podzielić.
Gratuluję największej ilości punktów! Wydaje mi się, Że nie popełniam błędów a jednak zostaję. Za to ty idziesz jak burza! Jak to robisz?!

Masz już ten monument?

hechter (Hechter Elisabeth / Inka ) 2011-05-25 21:04:19
Pasuje mi Twoja lokalizacja na grasie, na lewo od mojego woja. Oczywiście silk wymienię z Tobą, moglibyśmy nawet umówić się, że mamy obydwoje pierwszeństwo w wymianie nadliczbowych surowców.

Gdzie surowce poukrywane? Nie rozumiem.
A odnośnie punktów, to sam nie wiem, dlaczego, możę dlatego, że przed chwilką odkryłem techa i tak skoczyły... Populacji nie mam największej, tylko w produkcji przoduję.

geo (geo Gilgamesz/ Mali ) 2011-05-26 00:09:51
Misiem możesz odkrywać surowce, ja ich nie widzę, przejąłem po cule i nie wiem gdzie są :( .

Pozwól mi chwilę pomyśleć.

hechter (Hechter Elisabeth / Inka ) 2011-05-28 18:17:32
I jak tam myślenie? :)
Jesteśmy koledzy, staramy się wypracować wspólnie jakieś rozwiązanie, współpracujemy, zatem, proszę, nie szpieguj mnie.
I nie obawiaj się mojego kecza obok Twojej stolicy, on tylko zwiedza, a widzi, że masz sporo terenu na wschodzie :)

geo (geo Gilgamesz/ Mali ) 2011-05-28 21:25:34
Nie idź dalej keczem... Za 8 tur wzrośnie kulturka, więc nie wrócisz poza tym nie chcę byś mi płoszył. Ani rozmawiał z sąsiadem z którym muszę się dogadać.
Ok nie będę szpiegował i wzajemnie. Widzę, że dół też masz duży i ciekawy.

geo (geo Gilgamesz/ Mali ) 2011-06-05 21:49:13
Jeszcze się odgryziesz i cieszę się, że grasz dalej.:) Jeszcze nic nie przesądzone póki Ra-ndom w grze.
"świnio, parszywa świnio, zdradziłeś mnie" :D
Wiem, wiem, że szuja jestem w grze! Ale na Ra-ndoma, naczytałem się tych forów o zdradach, że mi się zachciało piracić.

Ale daje frajdę taka gra, no cuż wiem, że nie będzie taryfy ulgowej w przyszłości.
Jakbyś chciał kiedy pograć 1 vs 1 lub inne kombinacje jestem otwarty.

hechter (Hechter Elisabeth / Inka ) 2011-06-06 19:10:20
Spoko, dobrze to rozegrałeś, myślałem, że skoro Dyplo z Misiami, to sobie pocudakuję, porozwijam się. O naiwności :)

I masz rację, taki numer przechodzi tylko raz :)

geo (geo Gilgamesz/ Mali ) 2011-06-06 23:51:24
Dobrze jak dobrze.:) Muszę się jeszcze Duuuużo nauczyć. Bo głupie błędy robię.

geo (geo Gilgamesz/ Mali ) 2011-06-11 14:17:10
PS. Gdybyś mógł zrobić turę jak najszybciej, bo mam wyjazd. Z góry dzięki.
Nie zły blok z tymi chariotami zapodałeś. :)
Armia 1 na świecie a kroku nie mogę zrobić... Nie spodziewałem się, że taki zastój.

Btw umówimy się na 1 singla? Mam wolny poniedziałek po 21.00.

hechter (Hechter Elisabeth / Inka ) 2011-06-11 17:23:39
Zrobione.
Co do singla, to z chęcią, tylko, że ja z kolei mam czas w okolicach 19,20-22.

geo (geo Gilgamesz/ Mali ) 2011-06-12 19:38:10
zobaczymy

geo (geo Gilgamesz/ Mali ) 2011-06-22 23:01:17
Ty żyjesz!
A ja szukam Cię jak Sovieci nazistów w Argentynie. ;p
DAJ BUZIAKA!

Sorki ostatnio na 2 etaty jadę i naprawdę nie mam na nic czasu.
W długi mnie nie ma i kolejny weekend też.

geo (geo Gilgamesz/ Mali ) 2011-06-22 23:02:20
BTW.
Szukuje mi się wyjazd na długo zastępujesz czjmena, bo przydałby mi się zastępca :) .
A wiem, ze swoim ludziom krzywdy nie zrobisz:)

geo (geo Gilgamesz/ Mali ) 2011-06-22 23:02:44
BTW.
Szukuje mi się wyjazd na długo zastępujesz czjmena, bo przydałby mi się zastępca :) .
A wiem, ze swoim ludziom krzywdy nie zrobisz:)

geo (geo Gilgamesz/ Mali ) 2011-06-22 23:03:20
Jak chcesz... zadzwonie :p

hechter (Hechter Elisabeth / Inka ) 2011-06-22 23:17:19
Ale Sowieci w Argentynie chyba nikogo nie znaleźli :)

A poważnie, to mogę Cię zastąpić, w sumie nacje, które przejmuję dostają w czapę, więc z chęcią :D

Tylko jak skończę zastępować CZajmena.

geo (geo Gilgamesz/ Mali ) 2011-06-22 23:29:40
W tę sobotę oraz 01-03 lipiec?

geo (geo Gilgamesz/ Mali ) 2011-06-22 23:30:29
W Argentynie wiedzieli gdzie są więc od razu ich mieli bez szukania. To oni wydawali im nowe dowody osobiste w Watykanie :) ))
Postaw piwo autorowi tego posta

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum